1/10
MissAmerika ápr. 14. 22:22:48 1/10
(6/6)
Röviden: tragédia... hosszabban: keserves tragédia.
Ahoj poplacsek ápr. 09. 17:03:39 Előzmény filoszemitabélus
(5/6)
😆
filoszemitabélus ápr. 09. 12:21:11
(4/6)
Kérdésedre egy válasz van: az Emberiség túlnyomó része értelmi fogyatékos (csak nem tud róla)
És még hozzá tenném a kereskedelmi tévék szlogenjét:" addig etetünk benneteket moslékkal, míg röfögni nem kezdetek"
Ahoj poplacsek ápr. 08. 23:29:25 Előzmény desperate
(3/6)
Nincs televízió műsor itthon már úgy tizenhat-tizennyolc éve, de néha járok az eléggé idős szüleim és anyós-apósom házában, és látom, hogy talán annyi sincs az egész elavult lineáris médiában, mint akkoriban. Magyarán: eszméletlen fos az egész. Szociológiai kérdés merült fel bennem: miért néz bárki 2024-ben ún. "televízió"-t? Komolyan érdekel, nem költői szinten.

Az se teljesen világos, hogy miért hallgatnak az emberek az autóban podcast vagy zene helyett reklámmal és kormánypropagandával spékelt kacagós reggeli műsort (ahol valójában senki se kíváncsi a masikra), de azt betudom a kényelemnek, 10-20 perces út esetén biztos bonyolult kiválasztani a carplay forrást. Na de otthon leülni és benyelni a tévés műsorfolyamot, hát...

Vagyok abban a szerencsés helyzetben, hogy évente többször járok klf országokban és kontinenseken hotelszobában. Ötből négyszer be se kapcsolom a tévét az ottlétem alatt, de néha mégis. Párszor elvarázsol a helyi műsorfolyam, például a vietnami állami tévében óriási, ahogy katonai egyenruhás bemondónő olvassa a helyi propagandát. Ez van, hogy elszórakoztat hosszú percekig, de utána lekapcs. Visszajutok az eredeti kérdéshez. Miért néz bárki tévét 2024-ben?
1/10
desperate ápr. 08. 15:30:44 1/10
(2/6)
Az egész annyira negatív gondolatokat ébreszt bennem, hogy bár megpróbáltam megfogalmazni, de úgy döntöttem, hogy az olyannyira felesleges energiabefektetés volna a részemről, mint amennyire ennek a műsornak a létrehozása volt a készítők részéről.
1/10
Alex32 márc. 17. 19:38:28 1/10
(1/6)
1