Téma: Nicole Eggert

9/10
nikato 2020 szept. 04. - 12:34:56 9/10
(4/4)
A Charles in Charge-ban bombázó volt, utána a Baywatch-hoz levágták a haját és sötétebbre festették, aztán mivel Pamela Anderson révén az volt a "divat", Ő is megnagyobbítatta a melleit és kiszedette a szemöldökét, úgy, hogy csak egy ív lett festve (ez a '90-es években divat volt), Summer karaktere nem lett normálisan kiírva, főszereplő volt, de csak annyit mondtak elköltöztek, (Pont miután sikerrel nyitottak éttermet a parton az anyjával, na persze!). Később olvastam, hogy elege lett belőle, hogy a Baywatch szexista és amint lejárt a szerződése kilépett. (Ahhoz képest, nagyot változtatott hátrányára a külsején.)
1995- A likvidátor, ebben ismét bombázó, szemöldöke visszanőtt, a haja csúcsszuper!!!
Sajnos a 2000-es évek után már nem igen aratott sikereket filmek terén, mostanra pedig nagyon elhízott. Érdekesség, hogy a Charles in Charge-ban (a '80-as évek egyik legsikeresebb sit-com-ja Amerikában) Ő volt a szépség, Josie Davis a csúnyácska, mostanra pedig Nicole lett a kevésbé szép, Josie pedig a bombanő.
vki69 2020 febr. 09. - 18:33:30
(3/4)
1972 január 13 - Glendale, California, USA
https://www.imdb.com/name/nm0001176/
9/10
nikato 2012 okt. 31. - 11:11:18 9/10
(2/4)
Azért kapott tõlem 9-est, mert a filmjei nem túl jók, inkább a sorozat színésznõ kategóriában van, ami nem nagy baj, csak nálunk nem vetítették mindet, úgyhogy teljes véleményt nem tudok alkotni a színészi képességeirõl. :D
9/10
nikato 2012 okt. 31. - 11:09:26 9/10
(1/4)
Úgy távozott a Baywatch-ból, hogy semmi története nem volt, egyik részrõl a másikra eltûnt, és csak annyit mondtak, hogy elköltözött az anyjával, pedig aztán 2 évig fõszereplõ volt. Kár, hogy egy idõ után mell implantátumot tetetett be, elvékonyították a szemöldökét, és kiszõkítették a haját. Bár a haja elõtte is szõkébb volt, csak a Baywatch elején sötétítették be. De amúgy nekem Õ volt az egyik kedvencem a Baywatch-ban és sajnáltam, hogy belõle is tipikus Baywatch babát csináltak. A Baywatch-ban sajnos a késõbbi évadokban már csak az számított, hogy kinek van nagyobb melle és nagyobb izmai. Korai évadok jobbak voltak. Mindegy, Nicole Eggert-rõl még annyit, hogy volt sok sorozata amit nálunk nem vetítettek, pedig Amerikában nagyon híresek voltak! :)Manapság eléggé elhízott, bár nyilatkozta, hogy a Baywatch idején is kemény munka volt az súlyát tartani.