Téma: Nõi szervek

ba0805 2013 júl. 17. - 20:50:10
(49/229)
Szerintem is az utóbbi idõk legjobb vígjátéka, amin igazán tudtam nevetni,végre nem erõltetett poénok voltak. Illet egymáshoz a két színénszõ, szóval laza, könnyed, valóban szórakoztató volt :) 10/10
10/10
Tarponmonyy 2013 júl. 17. - 19:44:43 10/10
(48/229)
Egy valamit nem ertek: ki az aki leszavazza ezt a filmet? Mert valakinek nem 9 v 10es az ok, de igy lehuzni...
Valo igaz hogy izlesek es pofonok, de aki nem tudja ertekelni, az vizsgaaltassa magat, mert ez az a vigjatek az utobbi idoben, amin legalabb 5szor tudtam joizut nevetni! Vegre egy jo kis dumakkal tuzdelt csipos humoru vigjatek. Aki meg prud, ne nezzen vigjatekot, nezzen romantikus dramat. Baromi jo karakterek jo humorok nalam 10es.
9/10
Levin77 2013 júl. 17. - 08:17:36 9/10
(47/229)
Tényleg! Nem ugrott be, hogy honnan ismerem :D Aki szereti a harsány poénokat, annak ez a film tökéletes, nálam erõs 9-es
7/10
Kumpirka 2013 júl. 16. - 21:54:40 7/10
(46/229)
Ja, egy fontos kérdés! Felismerte még valaki Biff Tannent a filmben rajtam kívül? :)
7/10
Kumpirka 2013 júl. 16. - 21:51:43 7/10
(45/229)
Mi hülyére röhögtük magunkat a filmen, de azt azért el kell mondanom, hogy a magyar szinkron nélkül - fõleg Börcsök Enikõt ideértve - nem biztos, hogy ennyire szórakoztató lett volna.
10/10
Szendi1987 2013 júl. 12. - 23:21:38 10/10
(44/229)
Õszintén nem értem, hogy nem tudja élvezni valaki ezt a filmet. Aki nem azért lép ki az utcára, h valamibe beleköthessen és mindenkire rosszindulatú megjegyzéseket tegyen, az nézze meg :D Nem is tudom, mikor nevettem ennyit egy filmen. Ha száz csillagot is lehetne, én annyit adnék :)
offtopic
_goldie_ 2013 júl. 12. - 14:29:27
(43/229)
off (offtopic gombot nyomj!)
persze h olvasom..én itt lakom :)
rendben..a sport jó dolog..de nem offolom szét jó a filmek topikját
a tehetségkutató sztárocskafelfedezõ mûsorokét bármikor nagyon szívesen :D
8/10
Attila G. 2013 júl. 12. - 11:03:12 8/10
(42/229)
OFF. Remelem meg olvasod, amit irok. Ugyanis azzal amit most irtal nem tudnek vitatkozni, lenyegeben teljesenw ertheto. Errol egy vicces dolog jut eszembe. KK Jarok egy noi kezilabda csapat meccseire, ahol az m edzo is holgy. S olykor mind a palya szelerol mind a palyan ropkodnek a szep szavak. :D Az elirasokert bocsi.
offtopic
_goldie_ 2013 júl. 11. - 22:23:04
(41/229)
off
nem általánosítanék..
engem zavar ha körülöttem repkednek a kötõszavak
..jó azért 2 évben 1x engem is ki lehet hozni a sodromból :))
és olyankor bizony kicsusszan az a b betûs :D
de mivel én nem beszélek senkivel trágárul..
ezért szeretem ha megadják a tiszteletet azzal
h kulturált lénynek tekintenek (hû ez most nem volt jó szöveg..bocsi:))
8/10
Attila G. 2013 júl. 11. - 22:11:55 8/10
(40/229)
:} kb egyet ertunk.
8/10
Attila G. 2013 júl. 11. - 22:09:03 8/10
(39/229)
Azert sztem nok es ferfiak boven egyforma mennyisegben es wminosegben karomkodnak, nem kell ezt egyik iranyba sem kihegyezni. Egyebkent ertelek.
_goldie_ 2013 júl. 11. - 22:03:44 Előzmény Attila G.
(38/229)
visszatérve Sandrára..a közeli képeken
rettenetes a simára plasztikázott/feszített arcbõr látványa
..de azt meg kell hagyni messzirõl még mindig nagyon jól néz ki
és valóban a film folyamán egyre szépül..

Melissát pedig a karaktere miatt nem sminkelték szépre
_goldie_ 2013 júl. 11. - 21:41:24
(37/229)
maga a sztori miatt még nem ültem volna be erre a filmre
de mindkét fõszereplõt kedvelem és kíváncsi voltam
milyenek hogyan hozzák a karaktereket
Sandrának majdnem minden filmjét láttam már
Melissát korábban is láttam normál szerepekben (akkor még helyes kis töltöttgalamb volt)
most ezt az erõszakos karaktert is komolyan vette és jól hozta
rajta/és a vele kapcsolatos szituációkon nevettem a legtöbbet
SPOILER (a parkoló kocsiból kikecmergése vagy a kerítésen átvonszolás)

a film elõzetesében egészen más szövegek voltak..sõt a legtöbb ki maradt a filmbõl
SPOILER (mikor ráejtik a kocsira a srácot nem hangzik el az -azért puhára esett- poén
vagy mikor Melissa anyja elgurul mellettük..kimarad a -ezt ugye tudod miért kapod-
és persze szokás szerint van néhány baki is
pl. Sandra sérült combja nem hagy nyomot a kórház folyosóján)

szóval Sandra is és Melissa is remekelt
de még egyszer nem nézném meg..
bár alapvetõen tetszett a film..és ezer éve nem nevettem ennyit
de néha nekem már sok volt a trágár szöveg..fõleg egy nõ szájából

Melissa apját csak a film végén ismertem fel..õ Michael Tucci
Grease..Halálbiztos diagnózis Norman Briggs-e
10/10
starbug 2013 júl. 11. - 19:27:53 10/10
(36/229)
"aki alapvetõen nem az a forgácsolós típus, annak garantált élményben lesz része. Nincs semmi felesleges mûfaji keveredés, ez a mozi nem akar dráma lenni, sem romantikus, sem akciós, csak nevettetni akar, és ez vastagon sikerül is neki."
http://starbug.blog.hu/
8/10
Attila G. 2013 júl. 11. - 13:34:58 8/10
(35/229)
SPOILER-t és némi OFF-ot tartalmazhat.
Elképzelhetõ, hogy nem leszek népszerû a hozzászólásom miatt; de ez jelenleg nem is célom, mert népszerûségbõl csak bizonyos emberrétegek - pl politikusok és celebek - tudnak megélni.
A hozzászólásom hosszúságáért viszont elõre is elnézést!

Elõre leszögezném azt, hogy mint már korábban írtam; a filmre 10/8-at adok; és jelenleg mind Sandra és Melissa a top5 kedvenc színésznõm között van; de a top10-ben tuti benne vannak.

Megvallom õszintén korábban kissé dühös lettem a cím miatti fanyalgás miatt. Vannak címek, amik tényleg szerencsétlenek - én fõleg azt rühellem, ha megváltoztatnak egy címet -; viszont eme film esetében egyszerûen nem értem, miért kellett akár a magyar, akár az angol címbe belekötni. Jó, bevallom, mondjuk az angol címen is kissé eltöprengtem; de a magyar cím kapcsán jófelé kapiskáltam. S már csak ezért is örültem a 9, 12-14 és a 15. hozzászólásoknak is. Így legalább nem kellett utánanéznem az angol címnek. A legutoljára megjelölt hozzászólás meg megfelelõ tanúbizonyság nekem arra, hogy annak nem tetszik a cím, aki meg sem próbálja értelmezni.
Egyébként szerintem sokan elfeledkeznek arról, hogy a szerv nem csak egy dolgot jelenthet; hanem például a "szervezet" rövidítése is. Egyik házkutatásnál pont úgy mutatkoznak be, hogy õk a szervek (egy FBI-os, meg egy rendõr); ráadásul egy jelenetben felbukkan egy postás(vén)kisasszony is a köz szolgálatában.
Na de már így is túl lett ragozva a cím.

Épp a film elõtt gondolkoztam el azon; hogy Sandra Bullock és a szépsége kb. olyan "viszony"; mint Bud Spencer és a halhatatlanság. Sandra egyszerûen soha nem fog megöregedni megcsúfulni.
Ehhez képest iszonyatosan meglepõdtem, amikor az elsõ jelenetben megláttam. Hirtelen azt hittem, hogy Michael Jackson feltámadt; és a Horrorra akadva 6 forgatásáról érkezett.
Szinte holtsápadt volt és az orra mintha le akarna esni. - Ami Jackóra is igaz volt. -

Egyébként elvileg volt is utalás Jackóra a filmben. Ugyanis terjedtek róla régebben olyan rosszindulatú pletykák; hogy nemcsak hogy kihipóztatta magát; de át is operáltatta.
S ugyebár Mullins családja is azt firtatta, hogy esetleg Ashburn ügynök is így tett s talán az orrát is átalakították.

(Félreértés ne essék, nem gyalázni akarom Jackó emlékét, elismerem a tehetségét, a kvalitásait, ahogy azt is, hogy Õ egy ikon. Csak sok esetben egy sztár azért sztár, hogy allûrjei legyenek; ez már-már velejárójuk.)

Az az érdekes, hogy Sandra a film folyamán úgymond folyamatosan szépült meg.

Vegyük a másik pacsirtát, Melissát. Mint már írtam, engem nem zavar a kövérsége; sõt.

OFF.
Nekem is van 10-15 kiló súlyfeleslegem. Viszont itt fûzném hozzá, hogy kb. 97 kiló lenne az ideális testsúlyom; ebbõl számolja ki a magasságom, aki akarja. Szóval kétségtelenül lenne mit leadnom - folyamatban is van -, de nem olyan vészes a helyzet.
Egyébként szerintem nem csak a kövérek rontják el az életüket - ha egyáltalán elrontják (a nagyapám sem igazán sovány, és már 90 éves...), hanem a csontsoványak is. Ebbe most nem akarok belemenni.
ON.

2 dolog jutott róla eszembe. Az egyik, hogy ezzel a fizimiskával - ahogy a filmben kinézett - akár egy horrorfilmben is szerepelhetett volna. Meg lett volna a hatás. Sajnos némileg meg is értem, hogy egyesek miért förmedtek el tõle.
Kicsit úgy érzem; hogy ha már mozifilmjét megnézem; a Személyiségtolvajt kellett volna elõször. Na meg a Szívek szállodájában és a Mike és Mollyban is sokkal normálisabban nézett ki. Viszont aki ebben a filmben látja elõször, s csak a külsõ tulajdonságokra tud figyelni; nem elképzelhetetlen számomra, hogy többet nem akarja látni.

Kicsit elgondolkoztam, hogy miért lehet ez. Talán nem sminkelték? Elképzelhetõ; de én a természetesség híve vagyok; és egyszerûen nem tudom elhinné, hogy smink nélkül ilyen a külseje.
Tehát ahogy az ismertetõben is van írva, egyszerûen elhanyagolta magát a film kedvéért.

Vagy 10 évvel öregebbnek nézett ki.
Részben ezért akár azt is rá lehetne sütni, hogy takarítónõ imázsa volt. Totál úgy nézett ki, pl. az elõzetesben bemutatott WC-s jelenetben is - erre visszatérek.

OFF.
Bár elsõsorban nem egy takarítónõt juttatott eszembe.
Hanem egy egykori középiskolai menzás nénit; nem a termete - mert õ kicsi volt -, hanem a dumája miatt.
Egyszer például újságolta, hogy a pici fiát megütötte vagy megverte az iskolában egy tanár. Õ meg beviharzott az iskolába; odaszorította a tanár fejét egy falhoz, megütötte; földre vitte, megrugdosta. Durva volt az egész; de valahogy úgy tudta mesélni, hogy a kolléganõje is röhögött a szitun.
ON.
Melissa is kissé ilyen karakter. S bár kissé hozzá kellett szoknom a stílusához, egy idõ után én is nevettem a beszólásain.

Visszatérve a WC-s jelenetre. Az a testformálós duma, ami a film elõzetesében volt, akár egy szállóige is lehetne; ehhez képest a filmben iszonyatosan sikerült elcseszni, értelmetlenné tenni; s talán nem csak ezt.

Amúgy én is egy hévízi vakáción láttam a filmet egy nappal a premier után. Ennek ellenére én nem bántam volna egy kissé vaskosabb, összetettebb sztorit. - A film után kissé olyan érzésem volt, mintha nem egy 117, hanem egy cirka 90 perces filmet láttam volna. - Javarészt kétségtelenül a 2 hölgy munkaügyi viszonyára épült a film; azt próbálta bemutatni; azt viszont annak rendje és módja szerint, ahogy azt kell.

Mindent egybevetve kellemes kikapcsolódást nyújtott a film. Tulajdonképpen szinte már minden pozitívumot leírtak elõttem, amit én is leírtam volna.
Itt szögezném le, hogy nekem általában nem feltétlenül fontosak a külsõségek; ahogy ebben a filmben is csak ideig-óráig zavart; viszont a külsõségek mögé is tudtam látni.
Mégis egyszerûen szemet szúrt, amit írtam.

S végezetül reagálnék egy-két hozzászólásra, észrevételre.
Sandra - aki egyébként Oscar-díjas színésznõ; ráadásul arra is képes, hogy 2 napon belül Arany Málna-díjat és Oscar-díjat is beszerez - igenis szerepelt komolyabb hangvételû filmekben. Nem 2 FBI-os filmjébõl kell kiindulni. Szerintem.

Másrészt én is el tudtam volna képzelni egy nagy darab állatot Melissa mellett... Egy másik filmben. Arra ott van a Mike és Molly.
Illetve ebben a filmben is el tudtam volna képzelni, kizárólag egy jelenetben és csak és kizárólag Billy Gardellt.
Abban a jelenetben, amelyikben Melissa felbukkant. S amelyikben egy férfi épp egy prostival készül megcsalni az 5 gyermekes feleségét, akinek sunáját kritizálja.
Na azt tényleg megnéztem volna, ahogy próbálja eltörni a kézfejét és kiráncigálja a kocsi ablakán...
Egyébként e jelenet erejéig Mike szinkronhangjával csak megpróbálták összehozni ezt a Mike és Molly párost.

Nah, remélem, mindent leírtam, amit akartam.
4/10
mapk 2013 júl. 10. - 21:30:12 4/10
(34/229)
*bunkó
4/10
mapk 2013 júl. 10. - 21:18:01 4/10
(33/229)
Nem is tudom. Miért vicces hogy totálba mutatják,(meg egyáltalán) hogy szétlövik valakinek a tökét. A következõ mi lesz, levágják egy csaj mellét, és miközben nyüszít az ágyon, jót röhögjünk? Gratulálok a készítõknek.
-
A másik meg a kövérség. Itt nem azzal van a baj,-mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja-, hanem ez a tipus, mert létezik, az alpári bukó dagadék, aki már találkozott ilyennel, az valahogy nem tud rajta röhögni. Undorító egyszerûen.

A filmben tényleg vannak poénok, de ezektõl és még pár dologtól,-nekem legalább is-nehéz volt eltekinteni és nem is sikerült. 10/4
10/10
Böku 2013 júl. 10. - 20:04:50 10/10
(32/229)
Aki ezen a filmen nem nevet hát azt csak sajnálni tudom én imádtam!!! és az egész mozi ;)Sandra és Melissa hihetetlen nagy páros 10/10 :)
10/10
offtopic
Bigpapa 2013 júl. 10. - 11:42:31 10/10
(31/229)
A Viasat3-on megy a Mike és Molly sorozat. Abban játszik Billy Gardell (Mike Biggs)és
Melissa McCarthy (Molly Flynn). Ott Melissa szerepe elég konszolidált szerintem, normálisan öltözik, szóval nem feltétlenül a bunkó szerep áll jól neki. És abban mindketten túlsúlyosak. De haláli jó sorozat. Vagy Kevin James Férjek gyöngye? :D
Amúgy nem értem azokat, akik ilyen mértékben utálják azokat, akik nem csontsoványak :)

John Candy a kedvencem volt, nagyon sajnáltam, amikor meghalt. Olyan sok jó filmet csinálhatott volna még :)
offtopic
_goldie_ 2013 júl. 09. - 22:47:49
(30/229)
naná..John Goodman se cérna és milyen jó színész! :)