1/10
Tsenge02 2021 aug. 20. - 00:57:11 1/10
(6/6)
Nem tudom, hol dicsőíti a nőket ez a darab. A musical címe lehetett volna Nők a hisztéria szélén is. A darabban minden nő férfiak után nyavajog, hárman egy nőcsábász, magának háremet kialakító pasin, aki nem mellesleg a feminista pasija? A másik csaj meg szerelmes egy terroristába?? Az egész egy nagy katyvasz, nem érződik hogy napok telnének el, mindenki csak összevissza rohan meg arról regél, hogy mennyire szenved, egy férfi miatt... A terrorista szál valóban nagyon aktuális, de hogy ezen miért nevet bárki is. 1987 Madrid, nem érződik sehol a darabon belül. A színészek nem tudtak énekelni, aki tudott alig énekelt valamit. Olyan megszólalások hangzanak el a darab végefele, mint pl.: „A szűzek kicsit olyanok mint akik karót nyeltek volna”, „minden nő flúgos”... Most ezekkel mit akar a közönség felé üzenni. Főleg hogy azzal zárul a musical, hogy minden női színész a hasát fogja mintha terhes lenne... Most akkor megnéztem egy propaganda darabot spanyol szappanoperába csomagolva?! Nagyon rossz volt.
4/10
tibma 2018 febr. 07. - 08:01:06 4/10
(5/6)
Nagyon nagy csalódás volt! Anna és Petra jók voltak, de nekem nem tetszettek a dalok sem, a színpad elgondolása sem és az sem, hogy szinte minden nõt le kellett vetkõztetni.
A történet nagyon gyors és kapkodó, ha nem olvastam volna el elõre biztos nem értem meg.
És bár nem a darabot minõsíti, de a zenekar kottáit megvilágító lámpák kisütötték a szememet.
10/10
zolimaci 2017 febr. 06. - 07:55:21 10/10
(4/6)
Ragyogó elõadás igazi nagy színészi alkakításokkal. Peller Anna, Janza Kata, Gubik Petra lubickolnak a szerepeikben. Szerencsére a rendezés sem a szokványos \"Operettes\". A ruhák hozták a kor hangulatát. És igen ott volt az Almodovar érzés is. Nekem 10/10
8/10
doktormacko1 2016 jún. 11. - 14:34:33 8/10
(3/6)
8 / 10 Nekem is tetszett . A második felvonás egy kicsit gyengébbre sikeredett és a befejezés is hagyott számomra némi kívánnivalót maga után , de érdemes egy nyár estén megnézni. A színészi teljesítmények jók.
8/10
B. T. László 2016 máj. 21. - 23:55:46 8/10
(2/6)
Nekem tetszett. Janza Kata egyszerûen szenzáció(s), már-már az Õ jutalomjátékaként is felfogható az elõadás, kellemes perceket szerez; magánszáma után a 7-8 perces nyílt-színi vastaps megérdemelt és jogos!!! Peller Anna számomra meglepetés (=nagyon jó). Gubik Petra ezúttal kisebb (és nem is valami jól megírt) szerepet kapott, de dicséretére legyen mondva, ha színen van, rá kell figyelnünk - kiváló énekhang, meg mozgás és humor. Szomor Györgyé a férfi fõszerep, Iván szerepe elnagyoltra sikeredett, ebbõl is következik, hogy most inkább a mûvész kellemes orgánuma nyûgözött le. Papadimitriu Athina örömteli perceket szerzett, kiváló volt szerepeiben (rég láttam ennyire felszabadultnak és jónak; bravoooooó!). A rendezés minden dicséretet megérdemel!!!
4/10
toronyház 2016 máj. 20. - 23:28:56 4/10
(1/6)
Biztosan nagy siker lesz, bár nekem nem tetszett. Janza Kata jó volt, Anna is, de összességében valami nem volt a helyén.
Még egyszer nem bírnám ki..