Téma: November Man

jikov 2015 febr. 23. - 07:24:50
(15/35)
Gagyi
3/10
pp13 2015 jan. 28. - 12:30:19 3/10
(14/35)
Nagyon nem jött be, pedig szerettem volna egy jó filmet látni Brosnantól. Majd talán legközelebb...
Magdi 2014 dec. 13. - 09:33:04
(13/35)
Nagyon tetszett! Mint egy James Bond film!
korbin666 2014 dec. 13. - 09:19:34
(12/35)
Kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt.Bár az akciófilm mûfaj nem tartozik a kedvenceim közé,mégis egész jól szórakoztam,ami +1 a filmnek.Nem hagyott bennem mély nyomokat,de nem is tartom kidobott idõnek,hogy megnéztem.10/7.
vadifuk 2014 nov. 06. - 08:46:30 Előzmény Tibi5000
(11/35)
"Az viszont örök rejtély marad, fõhõsünket miért nevezik November Man-nek"
A Cégnél maradt rajta a név, mert mint ahogy az õsz után jön a tél(=természet halála), úgy ha Brosnan bárhol is akciózik, utána csak a dögvész marad, mert õ bizony frankón hazavág mindenkit.
Gondolom bealudtál ennél a résznél.
:o)
Tibi5000 2014 okt. 28. - 11:46:14
(10/35)
Nem nagy reményekkel ültem le megnézni Pierce Brosnan legújabb filmjét, mely inkább emlékeztetett egy kiöregedett 007-es ügynökre, illetve egy foghíjas Bond filmre.
Sõt, ami azt illeti, kifejezetten utálni akartam ezt a filmet, és a szívem legmélyén már Brosnan-t szidtam, miért nem tudja felfogni, hogy kiöregedett, és már nem való neki az ugrálás/lövöldözés.
Azonban a film remekül bánik a hangeffektekkel, az akciójelenetek lehetnének pörgõsebbek, de egynek nem rossz, a színészi alakítás sem volt rossz, és most nem feltétlenül Brosnan-re gondolok, valamint az operatõri munkát is öröm volt nézni.
Azonban két dologgal nagy baj volt: a forgatókönyvvel, és a történettel.
A forgatókönyv lassú, és unalmas, a párbeszédek hatvan százalékának nincsen értelme, de olyan hangulata van a filmnek, hogy megmenti attól, hogy egy átlagos középfilm legyen, és elvesszen Brosnan filmográfiájában.
Legalábbis az én szememben.
A 23 millió dolláros költségvetést azonban nem tudta visszahozni a film, sõt, csúnyán megbukott.
10/6

Az viszont örök rejtély marad, fõhõsünket miért nevezik November Man-nek, de tudjuk, hogyha lesz folytatása, az csak December Girl lehet..
3/10
baz00kahu 2014 okt. 25. - 20:24:59 3/10
(9/35)
Nagyon rossz volt végignézni, hogy a nézõket hülyére veszik. Egy hat perc alatt megoldható húdenagy csavart 007-es Pirszbrosznen közel másfél óra alatt szenvedtet végig velünk... Kétszer bealudtam, de így is pontosan lehetett az eseményeket követni. Megtekintése 10 - 12 éves kor között ajánlott, otthon, titokban, egyedül....
3/10 és tényleg nem több!!!
Viharmadár76 2014 okt. 24. - 09:56:15
(8/35)
Kedves Hozzászólók!
Én azért nem önteném ki a mindenestül a levesbe ezt a filmet. Ne felejtsük el, hogy Roger Donaldson rendezõ személyében nem egy kezdõ, elsõfilmes alkotóval van dolgunk. Akár itt, a mozitárban is rákereshetünk a korábbi neves filmjeire. Számomra kimondottan tetszett például, hogy a szereplõk karakterét kibontotta a jelenetekben, s hogy a pergõ fõsodrat közepetett is hagyott idõt a nézõ számára lélegezni, mint például a Pierce Brosnan és Olga Kurylenko zongorázós jelenetében. Futotta némi humorra is, amint a csinos bérgyilkosnõ leszerelésének pillanataiban is láthatjuk. Szinte természetes, hogy a fõszereplõ nyomán sokan elsõ körre James Bond-karakterre gondolunk, de én örülök annak, hogy végül (legalábbis nekem) nem ez jött át a filmbõl. Ja, és hogy a CIA ügynök bezárt lakásajtaján csak úgy ki-be jár a szomszédlány macskája? Nyilván nem írták ki a lakásajtóra, hogy "Itt egy titkos ügynök lakik". Ezért nála is elõfordulhatott dugulás a konyhában, áramkimaradás, vagy hogy megszakad az internet kapcsolata. Végül is csak a lakása és nem az irodája :)))
mapk 2014 okt. 24. - 01:32:32
(7/35)
Ez egy nagy limonádé, a bemutató alpján jónak tünt, gyanús is volt. Bennem is az merült fel, na milyen fasza lenne most James Bondnak(mivel mikor aktuális volt, hát....), de aztán beültem rá, és kaptam amit. Egy percig nem lehetett izgulni, sõt inkább idegesítõ volt a történet, pocakbond se brillírozott, Olga meg asszisztált, mint pocakosbondgirl kb.
Ebéd mellé, vagy után max.
10/4
k11zoltan 2014 okt. 12. - 11:55:11
(6/35)
Átlagos akció.
10/10
Bigpapa 2014 okt. 11. - 21:20:00 10/10
(5/35)
Komolyan nem értem a film pontozását! Akik lehúzták, rohadtul nem látták, csak zsigerbõl nyomnak egy szar pontszámot!

Brosnan még mindig qrva jól néz ki, hülyék voltak Broccoliék, hogy elvették tõle a 007-es szerepet. Simán letolná még most is, és szerintem hitelesebb lenne, mint Craig.

A film jó, nagyon jó! Végig nézhetõ, nem akar több lenni,mint ami. Múlt héten láttuk a Védelmezõt, az is kegyetlen jó lett, erre most ez. Ha akció van, akkor az jó, jók a karakterek, a sztori is megállja a helyét. Hogy csavaros, vagy nem, ki ki döntse el maga, de sajna simán elképzelhetõ a való életben is ez. Amit sajnáltam, hogy a nagy orrú bérgyilkosnõt keveset mutatták, és nem igazán adtak neki mozgásteret, de a többieket kellõen szerepeltették. Biztos vagyok benne, hogy néhányszor még meg fogom nézni a filmet, mert nekem simán elment egy 2.0 Bond filmnek :D :D

8-9 pontos a film, de 10-es adtam, mert az idióták 5,6-ra húzták le, azért álljon már meg a menet!
7/10
thomass31 2014 okt. 10. - 07:38:02 7/10
(4/35)
És pontosan az is... egy egyszer nézhetõ, rendesen élvezhetõ "iparosmunka" akciófilm.
Szerencsére végig pörgõs és nem unalmas, bármennyire is klisés. :)

Tátott szájjal nézni és leesett állal távozni senki nem fog, de nem rossz azért. Fõleg ha nem megy az ember nagy (vagy semmilyen) elvárásokkal megnézni.
Balu64 2014 okt. 09. - 15:24:48
(3/35)
Hmmm... A mellékelt elõzetes igazi ínyenceknek való!... Ha ebbõl nem kivánja meg valaki a filmet, akkor mi mástól? :DD
kybuck 2014 szept. 09. - 21:19:47
(2/35)
Sablonhalomnak tûnik, élen a Mestergyilkos c. opus paneljeivel (aminek remakje is készült), de attól még lehet élvezhetõ.
Ottofan1 2014 aug. 02. - 12:47:47
(1/35)
Ez egy jó kis akciófilmnek néz ki.