1/10
elemes 2017 júl. 14. - 18:46:56 1/10 Előzmény baldrick
(12/92)
...és mondd, te mire adtad azt a négy pontot erre a nullapontos filmre?
5/10
Goodfella 2017 júl. 11. - 18:41:20 5/10
(11/92)
Sokan az egekig magasztalták, én sajnos nem tudok osztozni a lelkesedésükben.
3 autós üldözés, amik egyébként jól koreografáltak, tölteléknek egy langyos romantikus szál, a fõhõs karaktere kb annyira hiteles, mint Ryan Gosling a Drive-ban (semennyire), közben pedig végig üvöltenek a 70-es évek slágerei, amik rohadtul nem illenek a jelenetekhez. Meg úgy semmihez, a civilizáció mûvészeti pöcegödre a korszak ( magánvélemény). A vége felé haladva egyre több az ökörség a cselekményt és a motivációkat értve egyaránt, és még itt is az a k.rv@ 70-es évek szól. Hogy pozitívumot is említsek, Jamie Foxx jó, pedig õt nem kedvelem.
Randimozinak vagy idõt elb@szni ajánlott, egyébként ink nézd meg valamelyik Halálos iramban filmet.
5/10.
baldrick 2017 júl. 07. - 08:59:18
(10/92)
azt sejtettem, hogy nem az én filmem lesz de Kevin Spacey miatt reménykedtem egy pozitív csalódásban, nem jött be...
unalomig elhasznált klisékupac, néhány ordító logikai bukfenccel meghintve...
4/10
mozitekercs 2017 júl. 06. - 06:12:25
(9/92)
Mire történik valami, elfáradsz az unalomtól, és azt se élvezed. Egy két gyenge elszórt nevetés.
Ezt lehet azok élvezik 1-2 évben egyszer mennek moziba, és teljesen alacsonyan van az ingerküszöb.
Már az elsõ 5 perc is pocsék, a bankrablást lényegében nem is mutatják, milyen akció film az ilyen?
És a többi rablást se mutatják.
1/10
elemes 2017 júl. 06. - 00:35:24 1/10
(8/92)
Nem tudom hova tenni ezt a filmet. habozok, hogy 1 csillagot adjak neki, vagy nullát. egyszerûen ... semmi. nincs benne színészi játék, nincs történet, csak néhány
kopott, de tényleg kopott klisé. Ki ad erre a filmre 8 csillagot? A "fõszereplõ" (bocsánatt, de a "színészi" "kvalitásai" miatt csak idézõjelben merem említeni) láttán nyálukat és hüvelyváladékulat elcseppentõ tinilányok? Vagy mi van? Ennyire igénytelenek lettünk?

Eh.
10/10
beo71 2017 júl. 05. - 23:32:21 10/10
(7/92)
10/10.
Ez szerintem 10 év, 20 év múlva is élvezhetõ és jó film lesz. Igazi cool szórakozás, ezért jár az ember moziba. Jamie Foxx remek, szinte éget a tekintete, de számomra a nagy felfedezés Jon Hamm. Õ volt a legemlékezetesebb szereplõ a filmben, csodálkozom, hogy eddig nem figyeltem fel rá, pedig már nem fiatal és jó pár szerep is van a háta mögött.
A fantasztikus zenék pedig tökéletesen aláfekszenek a sztorinak, ami lehet, hogy nem eget rengetõ, de imádni való lazaság, amit bármeddig el néztem volna.
Edgar Wright nem hibázik!
10/10
transylvanianmixedgrill 2017 júl. 02. - 10:37:09 10/10
(6/92)
Ha ez neked 5/10, akkor a 6/10 micsoda neked te megkeseredett szerencsétlen??? :D
herdav 2017 júl. 02. - 01:39:09
(5/92)
összességében nagy csalódás a film, sokkal többet vártam tõle. kifejezetten untam, többször a plafont nézegettem és imádkoztam, hogy történjen már valami. egyik szereplõ sem tudott megfogni, nagyon felszínes, klisé karakterek plusz Ansel játéka sem volt meggyõzõ számomra. jamie foxx ripacskodása engem kifejezetten idegesített, a szájába adott poénok pedig elég laposak, bár ez lehet csak a szinkron hibája. számomra az öreg és baby kapcsolata az egyetlen értékelhetõ szál a filmben, a szerelmi szál egy kicsit gyengére sikerült. nálam 5/10
10/10
transylvanianmixedgrill 2017 júl. 01. - 23:24:04 10/10
(4/92)
Már a film elsõ 10 percében több felejthetetlen akció és vérbeli szórakoztatás történik, mint a Star Wars 1, 2, 3 és a 7-ben összesen!
Nem is emlékszem, hogy valaha láttam volna ennyire pörgõs, tökös, dögös, szerethetõ, vicces, stílusos akciófilmet, és mindezt gyakorlatilag NULLA CGI-vel!!! Olyan briliáns õrület ez az egész, mintha a Ponyvaregényt keverték volna össze Az utolsó cserkésszel és a TAXI-val és Ford Farlainnel!
Évek óta erre a filmre vártam, simán eddig az év legnagyobb dobása, és minimum új szintet emelt az akciófilmek kategóriájában! Még több Baby Driver és meg van mentve Hollywood!
Karl800110 2017 jún. 29. - 23:15:49
(3/92)
1/10
Boba88 2017 jún. 29. - 17:58:38 1/10
(2/92)
Ha egy szóval kell jellemezni: erõltetett.
Ansel Elgortra annyira illik a szerep mint vizilóra a balettcipõ. Egy merõ klissé az egész. Még bent ülünk de kb. ennyire köt le a film. Mások is inkább beszélgetnek ...
sornersby 2017 márc. 30. - 16:33:29
(1/92)
Edgar Wright, miután nézeteltérések miatt távozott a Marvel Hangyájának rendezésébõl, hozzálátott a Nyomd, bébi, nyomd (Baby Driver) elõkészületeihez, a forgatókönyvet szintén õ maga írta. Ansel Elgort, Lily James, Jon Bernthal és Kevin Spacey csatlakozott az akció-vígjátékhoz, ráadásul elõször úgy tûnt, hogy Michael Douglas és Emma Stone is bekerül a szereplõgárdába, de végül õk kiszálltak.

A produkció fõszereplõje egy fiatal sofõr, nevezetesen Baby, aki arra specializálódott, hogy saját soundtrackjének dübörgõ basszusait hallgatva pillanatok alatt felszívódjon egy-egy rablást követõen. Amikor megismerkedik álmai nõjével (Lily James), felcsillan elõtte egy új élet reménye. Azonban miután arra kényszerítik, hogy dolgozzon az ismert maffiózónak (Kevin Spacey), egy balul elsült rablást követõen nem csak élete, de szerelme és a szabadsága is kockára kerül.

Official International Trailer (HD) - http://www.youtube.com/watch?v=z2z857RSfhk

Bemutató dátuma: 2017. augusztus 17.