Téma: Nyomtalanul

10/10
mulao 2010 ápr. 14. - 16:42:32 10/10
(4056/6116)
Totál egyetértek veled!
10/10
mulao 2010 ápr. 14. - 16:41:26 10/10
(4055/6116)
Sajna jól lemaradtam mind két részrõl.:((( Egyébként már megakartam említeni, hogy mennyire filmesdolog Martin leszokása, igaziból ez nagyon nem így megy, folyton visszaesne, stb, stb ez egy ördögi kör.
10/10
Sphinx 2010 ápr. 14. - 14:39:37 10/10
(4054/6116)
Engem irritál Anne..állandóan csak azért keresi fel Jack-et, hogy valamiért beolvasson neki, vagy nyávogjon. Kezd már idegesítõ lenni. :)) Aztán meg bocsánatot kér..
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 14:38:07 10/10
(4053/6116)
Figyuljatok...mondjuk itt azért nem!!!! csak egy veszekedésen voltak már túl:-((((
Én valahogy, nem bírtam a csajszi grimaszait,ha veszekedtek, akármilyen jó színésznõ is, sõt a szinronhang hansúlyozása tovább fokozza az elégedetlenségemet, pedig szerintem Jack-hez való lenne:-P
Jack, ahogyan Én észrevettem amikor veszekedett Sam-el nem ordírozott, mint Anne-l, hanem legutóbb is gyengéden megkérdte, hogy folytassa a fiú kihallgatását, a múltjáról, és hogy ki Õ valójában, a szülei felõl, pedig nagyon is ellenkezett vele.
Jack: Menj és kérdezd tovább (gyengéden kérte meg) Sam erõsebb hangnemet használt, hogy nem neki a kötelessége, hogy közölje a fiúnak, hogy aki neveli, az nem az apja.
10/10
Sphinx 2010 ápr. 14. - 14:35:59 10/10
(4052/6116)
Jaja. :) Itt már érzékeltetik, hogy lesz ott valami, csak még várni kell rá. :)
10/10
Sphinx 2010 ápr. 14. - 14:35:23 10/10
(4051/6116)
De igen.
3 hónapja tiszta. :)
10/10
Sphinx 2010 ápr. 14. - 14:35:00 10/10
(4050/6116)
Nehéz döntés, de mit csináljon? Ha õ megy és közli a fiúval, hogy a pasas nem az igazi apja és elrabolták, akkor is megharagszik Sam-re, amiért nem õ mondta el neki..
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 14:03:03 10/10
(4049/6116)
És..mi a véleményetek Jack és Anne kapcsolatáról, hisz állandóan veszekednek szerintem.
Kevés a normi beszélgetés kettõjük között, az is állandó kibékülést takar.
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:59:55 10/10 Előzmény Sphinx
(4048/6116)
Igazad van!!!! De fordítva is, szerintem!!!! :-)))
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:56:03 10/10 Előzmény mulao
(4047/6116)
Ebben az epizódban is szó volt a drogfüggõségrõl, csak nem Martin saját "bilétája" volt, amit mutizott????
Részemrõl még nincs elfelejtve, majd visszatérek rá.
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:51:50 10/10 Előzmény Sphinx
(4046/6116)
Lehet, hogy Jack-nek máskor sikerült, de most nem jött be, hiszen a fiú, amikor rájött mit akarnak tõle, egyszerûen Sam-et elküldte finoman kifejezve a búsba.
Sam meg is köszönte Jack-nek ---Most örülsz???---
Természetesen választ nem kapott, talán nem így kellett volna, ebben az esetben megoldani.
Jájjj..... sokszor nehéz döntéseket kell hozni Jack-nek, ezt viszont nem tagadom:-)))
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:43:05 10/10 Előzmény mulao
(4045/6116)
Figyu...amikor dicsérted Roselyn-e játékát, akkor írtam neked, hogy még fantasztikusabb is lesz, Én erre az epizódra gondoltam.
Nagyot alakított szerintem itt az beépitett egzotikus táncos lány szerepében,és késsel a torkán, azonkívül Danny-vel igazi szerelmes párost alakított:-)))
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:30:29 10/10
(4044/6116)
De, Elenának sem Danny-vel:-*))
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:26:31 10/10
(4043/6116)
Hééééé...azt már nem!!!!!DD, de volt olyan rész, ahol Patyolatból tûnt el valaki:-P
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:20:57 10/10
(4042/6116)
DDDDD
Én is úgyanígy vok:-)))
10/10
Sphinx 2010 ápr. 14. - 13:20:29 10/10
(4041/6116)
Jah, azon röhögtem nagyon. :)) Vajon mire gondolhatott? :)))))))))))
Meg Danny-nek nem mintha nagy gondot okozott volna Elenával smárolni. :))))
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:16:21 10/10 Előzmény Sphinx
(4040/6116)
Jájjj....cegén Danny, megszégyenült volna a kollégái elõtt,ha tovább tartott volna a fedett ügynök szerepe, Jack célzott is rá tapintatosan - Milyen az állóképességed:-P
10/10
Sphinx 2010 ápr. 14. - 13:10:42 10/10
(4039/6116)
:DDDDDDD
Köszi.
10/10
Sphinx 2010 ápr. 14. - 13:09:49 10/10
(4038/6116)
De könyörgöm fõmûsoridõben?
Van olyan rész, amit már vagy 3x láttam. :/ Na ezért nem nézek tv-t este, inkább csak a Nyomtalanult. :D
10/10
Zsuscy 2010 ápr. 14. - 13:07:41 10/10
(4037/6116)
Jobban mint Én:-)))
Basszus....Én még ennyi idõ alatt a jegyzeteimbõl elõ sem kotortam volna:-P