Téma: Nyomtalanul

ramicica 2014 márc. 14. - 08:47:02
(5/65)
a Kvinden i buret címû filmjét. 2013 OKt 3-án mutatták be Dániában.
2012.ben Drich címû filmje.
2013-ban pedig Forbrydelsen címû sorozata,
és a Kvinden i buret lettek az év legnézettebb filmje, és mûsora.

Jelem pillanatban a kvinden folytatásának az utómunkálatai folynak.

Hát nem a Kvinden szerintem sem Nikolaj legjobb filmje..de azért van nekije... jó..
a nagy vígjátékokon kívül is..

Még így is minden skandináv krimi jobb, mint bármilyen..ha van ennél a filmnél jobb is..

Remélem sok drámát fog még játszani, abban imádom..

Pártolom, h van, ami jobb szinkron nélkül....
Mivel imádom ahangját.. kihagynámm, bár Stohlt is szeretem...
A jelöltben kiváló volt a szinkronja...
de btalán ez sem lehet anniyra rossz..
MIvel vmelyik viedeomegosztón, már 1 hónapja megtaláltam, láttam..

Készültek riportfelvételek a nyomozók pinceirodájában is...
Nikolaj nagyon édes volt, ls jhalálra rémült , ahogy szokott..A dán érzékenység..soha nem fogja ezt megszokni.

a Forby..hasonló kategória..de én jobban szerettem..ot megnegedték neki 2x, h mosolygjon..a 10 részben :D

és egy utso kép jan-ból a skavlan showból..
vuvuvu 2014 márc. 13. - 19:45:13
(4/65)
Basszus kulcs, nem értem, minek kell szinkronizálni egy skandináv krimit rögtön a bemutatóra.
Gondolom ezt is összecsapták ahogy az szokott lenni. Csak nem arról van szó, hogy Bucipajtásnak kellett segíteni ezzel a kis szinkronos melóval?
Tök jó filmeket tesznek tönkre az összecsapott szinkronokkal.
Mikor vetik már ki a szinkronadót a mozikra?
Ezek után van még valaki aki a suttyó popcornrágcsáló és olvasni nem tudó plexinézõkön kívül moziba fog járni?
Remélem mihamarabb kihal az egész plexikultúra és akkor végre eljön az artmozik fénykora!
3/10
turmix 2014 márc. 12. - 21:40:47 3/10
(3/65)
A nyomozó stílusát nagyon bírtam, és nem tudom mivel érték el, de ott is röhögtem, ahol egy kicsi poén sem volt.
Eredeti nyelvén néztem, de most látom a szinkronhangokat...szerintem jobban jártam.
Nem nagyon tetszik az ilyenféle utolsó pillanatos nyomozás, az is lelombozó volt, amikor kiderült az indíték.
Az elsõ intézeti látogatás a naneee kategóriába tartozik, hihetetlen volt a nyomozó tuskóságának hangsúlyozása, ahogy kikérdezte (volna) az öccsöt. Nem értem és hiteltelen, hogy attól, hogy egy nyers és szókimondó nyomozóról van szó, miért akarták vehemens bunkónak beállítani hirtelen, holott nem volt az máskor sem, amikor lehetett volna.
Az a 2 perc teljesen idegen volt tõle, de egyébként sem mondanám az egészre, hogy tipikus skandináv krimi-film, viszont a foghúzásnak benne kellett lennie, mert attól a naturalista pár perc gyötrelemtõl lesz skandináv?
Van ettõl soksok jobb is a földrésznek azon a felén, talán könyvben jobb ez is.
Egynek elment.
vondermonarchi 2014 febr. 21. - 02:23:55
(2/65)
Most néztem meg. Skandináv filmek kedvelõinek szigorúan kötelezõ ! :)
Remélem lesz folytatás (jópár).
10/10
NADALFAN 2014 febr. 11. - 19:52:00 10/10
(1/65)
lassan indul be de aztán nagyon érdekfeszítõ lesz ! kicsit hetedik feelengje van a filmnek , talán épp ezért tetszett nagyon . norvég -dán filmek a toppon:) 10/10