Téma: Odaát

demonicangel81 2009 jún. 21. - 18:11:27
(5237/7737)
hát attól még én is nagyon várom mindig amikor megy a sorozat a péntekeket, hogy vagy melóból hazaérve, vagy itthon léve éppen együtt Jadel megnézzük az éppen aktuális idegörlést. ;) Úgyhogy mondhatni mindig naprakészek vagyunk :D Legalábbis próbálunk lenni. Szerintem egészen jól megy. Nem is tudom mi lesz velünk, ha már nem lesz a sorozat... Unalmasak lesznek a péntek estéink ;) Na jó azért azt hiszem megoldjuk ;)
A 3. évad is fent van ha máshogy nem a spanyol DVDn rajta van a magyar szinkron is ;) Viccesek ám a kiadók ott spanyol honban ;) :D
10/10
true.believer 2009 jún. 21. - 17:51:03 10/10
(5236/7737)
én is a letöltés mellett vagyok, megvan mind a 4 évad, ebbõl nem sok a szinkronos (talán a 2.évad), de nem is bánom... original is the best! :)
"Minden esetre Seth ( aki a feliratot csinálja ) õrületesen használjak az angol poénokat és állati jól forgatja át a magyar szójátékokra!!!!"
de még mennyire, hogy így van, én is imádom a fordítását! :)
a letöltéshez még annyit, hogy legalább megvannak a részek, bármikor elõ lehet venni, akkor nézed, amikor akarod... persze ismerek olyanokat, akik azért várnak egy adott napot, mert tudják, hogy akkor vetítik kedvenc sorozatuk és ezzel az õ napjuk már csak jó lehet (nem is tudom, amolyan rituálé, de nem ez e legjobb kifejezés) :)
demonicangel81 2009 jún. 21. - 16:50:05
(5235/7737)
ez igaz. De néha lehet hülyén venné ki magát szájmozgás és egyéb ügyében, de ehhez én nem értek.
kymara 2009 jún. 21. - 15:09:32
(5234/7737)
A szinkronokkal nekem csak az a baj, hogy a legtöbb jó poént és beszólást kihagyják.
demonicangel81 2009 jún. 21. - 14:17:05
(5233/7737)
valóban meg. De minek... Sokkal jobb a sorozat felirattal,ha kell. Nem mondom, az elsõ évadhoz képest hatalmasat fejlõdtek a szinkronhangok is, de maga Jensen és Jared is sokkal jobban ráérzett a karakterére.
Minden esetre én most nézem a Dark Angelt amiben Jensen is játszott és annál szörnyebb szinkronhangja nem volt. A mostani tökéletesen passzol Dean karakteréhez és néha be kell vallanom, hogy némely felirat hatalmasan sikerül, hozza a jó kis poénokat. Egyszer-egyszer az is elõfordul, hogy jobb mint az angol, de annak is megvannak a finomságai. Minden esetre Seth ( aki a feliratot csinálja ) õrületesen használjak az angol poénokat és állati jól forgatja át a magyar szójátékokra!!!!
10/10
monkeyjade 2009 jún. 21. - 11:56:23 10/10
(5232/7737)
Mint írtam, demonicangel81-nek és nekem már tavaly is megvolt a 3. évad szinkronosan.
És nem onnan töltöttük le.
Mint írtam nekünk már réges rég megvan.

(egy hét az USA-ban...hmmm... ezt aztán baromi gyorsan elintézted. a repülõuttal és minennel együtt? Érdekes... Milyen munka volt ami ennyire de ennyire nem tetszett és rászántál kb 3 napot. Xfejet vakarX)
kymara 2009 jún. 21. - 11:11:40
(5231/7737)
A sorozatok oldaláról már szinkronosan is le lehet tölteni a 3. évadot.
10/10
monkeyjade 2009 jún. 21. - 10:56:04 10/10
(5230/7737)
De sokkal egyszereûbb, ha megnézitek az internetrõl. Töltsétek le és kész. Tudom nem szinkronos, de rá fogtok jönni, hogy a szinkron és az eredeti között óriási a különbség, és hogy az eredeti sokkal jobb.

Megéri letölteni a torrentrõl és felirat mindig van hozzá pár napon belül.

Abban teljesen egyet kell értenem, hogy a Viasat leadja a 3. évadot is. Simán! :)))
Minek kell az RTL Klub-ra várni?

(Mellékesen a 3. évad már régen megvan nekem szinkronosan, ugyan úgy mint demonicangel81-nek is. :))))) Pedig le sem ment a TV-ben még. :))))))
demonicangel81 2009 jún. 21. - 10:29:14
(5229/7737)
ez már egy régi hír, de azt gondolom teljesen mindegy. A Viasaton legalább megy a 2. évad és nem is annyira késõn mint ahogy az RTL adta ;) Szóval szerintem ott a pont és nagyon remélem, hogy ilyen szép sorban leadja majd a 3. is ;)
offtopic
TheOriginalP 2009 jún. 21. - 07:26:01
(5228/7737)
Áááááááááááá!
Az RTL Klub bejelentette, hogy legkorábban 2010 õszén fogják leadni magyarul a harmadik évadot, mert túl sok sorozattal vásároltak be.
Szerintem adjanak le valami mást helyette késõbb...
Karenina 2009 jún. 20. - 19:46:30 Előzmény kymara
(5227/7737)
Na jól van, a lényeg, hogy megvagy.
kymara 2009 jún. 20. - 14:34:14
(5226/7737)
Szívás volt rendesen. Csak 1 hetet voltam.
Karenina 2009 jún. 20. - 13:23:19 Előzmény kymara
(5225/7737)
OFFTOPIC, sajna..

Azért örülök, hogy itt vagy, azt hittem már eltûnsz a bal fenéken. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy nem jött be NY. A hurrikánokat, meg a teleket leszámítva azért jó buli lehetett volna. Na de hát mennyit voltál ott? Próbálkoztál rendesen? Nem volt semmi, ami jobban megérte volna mint itt?
10/10
monkeyjade 2009 jún. 19. - 21:08:03 10/10
(5224/7737)
a miennek az milyennek ám!

Nem beszélni magyar... sorry! :)
10/10
monkeyjade 2009 jún. 19. - 21:02:25 10/10 Előzmény true.believer
(5223/7737)
demonicangel81 mindent elmondott elõttem a MBV 3D-rõl. A 3D feldobja az egészet! És tényleg nem egy nagy durranás! :)
A Péntek 13... ha nem szereted a horrort akkor ezt sem fogod, sõt! De érdekes, hogy sokkal de sokkal durvább dolgokat vártam tõle.
Az elsõ fél órában nincsennek is benne fõszereplõk, köztük Jared sem. Ok, lehet, hogy xsak húsz perc, de akkor is... nem lövöm le miért... Aztán a film... hááááááát.... õszintén szólva sz egész filmet JASON tombolása ( a hokimaszkos fõgoni, a horror rajongók kedvenc figurája) és JARED (Clay) segge viszi el. Már elnézést. De tényleg!
Itt van egy kis esszé arról, hogy én miennek láttam az egész filmet elsõre! Hangsúlyozom elsõre... Aztóa sem láttam. Ezt a kis írást a saját honlapomra tettem fel még régen.

"Megnéztem. Közepes.

Persze mikor kezdtem el nézni, este. Gondoltam majd jót borzongok, és izgalmas lesz. De meg kell hogy mondjam kicsivel többet vártam tõle. Persze az elején feltûnik Jason. Aki egészen jól volt megcsinálva, brutál volt. az elsõ társaságot rendesen helyben is hagyta. Kinyírt mindenkit... majdnem... Aztán jött Clay, aki folyamatosan keresgélte az eltünt húgát. Kicsit Sam Winchesterre emlékeztetett, csak kevesebb sütnivalóval és jobb ruhái voltak. (Az a farmer...hmmmm... jól állt Jared fenekén.) Gondoltam most már akár izgalmas is lesz hiszen eltelt fél óra és végre megjelet Jared is! De nem. Clay keresgélt, találkozott egy béna tarsasággal, ami elég sablonos karakterekkel volt megáldva. Clay egy véletlen kopogás folytán hozzájuk csapódott, felkarolta egy kedves lány a társaságból és már ketten keresgélték a hugát, akit persze Jason nem ölt meg. Eljutottak a Kristály Tóhoz persze, ahol egy házban szórakoztak a fiatalok, akiket sorban gyilkolászott Jason, de nem voltak igazán véresek vagy horrorba illõ halálok. Persze Jason bejutott a házba is. Ott is gyilkolászott kicsit. Clay és az életbe maradtak féltek, aztán meghaltak. Végül Clay és a lány, aki felkarolta megtalálták a hugát is ahová Jason elrejtette, de sajnos a lány meghalt, megölte Jason, milyen meglepõ... majd Clay és a huga menekült tovább, aztán Jason elkapta Clayt, de a húga megmentette... végül megölték? Jason... teljesen hulla volt... Szerintem. Még el is gondolkoztam, hogy egy legendát kinyírni...hát... Tuti nem halt meg, vagy mit tudom én... szóval, Happy End... Clay és a húga üldögél a tó parton egy stégen, a tóba dobják Jasont és a tárgyait...minden szép és jó... napfelkelte, majd Jason hirtelen elõugrik a stég alól és elkapja Clay húgát....THE END... Találjuk ki, hogy életben maradt e.... Clay biztosan, mert õ csak álldogált ott... Hát ennyi...nem tudom, engem nem gyõzött meg. Egy teljesen mezei film, teljesen mezei karakterekkel, a jámbor Clayel... aki csak pillog, néha megrémül, keresgeti a húgát, aztán rohangál jobbra majd balra mint pók a falon, végül egy kis harc Jasonnel, de az sem egy nagy szám... ha nincs a húga, akkor Jason simán kinyírja...
Szerintem a mozit Jason legendája és Jared feneke vitte el! Ennyi. Jared mit hozott volna ki egy tök mezei fiúból? Ok, baromira megrémült, amikor Jason megjelent és rohanni is jól tud, söt egy picit kombinált is... De nem volt egy összetett karakter.
De persze lehet, hogy szélesvászonon sokkal másabb lesz, és ok a felvétel sem volt a legjobb, de elég tûrhetõ ahhoz képest...szóval elsõre ez a véleményem."
demonicangel81 2009 jún. 19. - 20:17:04
(5222/7737)
szia!
Monkeyjade meg én láttuk egy 3. kedves barátnõnkkel és a lányával az MBVt 3Dben és azt kell mondjam, szerintem a film maga nem egy nagy durranás. Jensen jót alakít benne a poént itt nem lõném le. A 3Ds effektek viszont megérik. Nem kis pályás mikor 3D ben repül feléd a csákány. És vannak benne nagyon is mutatós jelenetek. Részemrõl én is utálom a horror filmeket, de erre azért azt mondom megnézném mégegyszer.
Jade viszont látta a Péntek13 at arról majd beszámol õ.
10/10
true.believer 2009 jún. 19. - 19:21:31 10/10
(5221/7737)
Valaki látta már közületek a "Friday 13th"-t vagy a "My Bloody Valentine"-t? A "Supernatural"-t imádom (efelõl nincs kétség), de egyébként nem szeretem a horrorfilmeket, viszont kíváncsi lennék érdemes-e megnézni õket, már csak Jared ás Jensen miatt is?, a 3D-s élményekrõl vki! :) Köszi!
kymara 2009 jún. 18. - 18:16:09 Előzmény Karenina
(5220/7737)
Visszajöttem! Nem jött be a munka. Mától újra a régi munkahelyemen dolgozom.
Mi történt ma velem?!
Épp megbeszélés volt, mikor felpillantottam és megláttam Kripke-t teljes nagyságban az orrom elõtt. Pár pillanat múlva jöttem rá, hogy csak a hasonmása, de lehetne az ikertestvére is. Totál úgy néz ki, mint Õ. szegény hapsi egész nap nem értette, hogy miért bámulom annyit. Nagyon zavarban volt. Persze a többi munkatársam meg azt hitte, hogy tetszik és azért nézem annyit. Pedig nem az esetem, csak megdöbbentem. Vártam, hogy mikor lép be az ajtón valamelyik srác hasonmása. Na, ekkora szerencsém nem volt.
Karenina 2009 jún. 18. - 01:06:50
(5219/7737)
Kymara, azért remélem nem veszel el, ha gép közelben vagy adj valami jelet magadról.
demonicangel81 2009 jún. 16. - 16:53:21
(5218/7737)
nincs mit. Örülök, hogy tetszett. :)Remélem a képek is. ;)