Téma: Odaát

10/10
monkeyjade 2009 szept. 28. - 09:41:25 10/10
(6084/7744)
Ha így lenne, számomra addig volt nézõs a sorozat.

(Ez olyan borzalmas és gyalázatos lenne, mint a legutolsó Indiana Jones film, amitõl hányingert kaptam a végén, pedig addig a pillanatig rajongó voltam.)

A közelébe nem mennék a sorozatnak, ha UFO-król kezdene szólni.
kymara 2009 szept. 28. - 06:51:33
(6083/7744)
Durva lenne, ha a végén kiderülne, hogy Isten egy UFO. "Javában folyik a harc mikor belebeg ûrhajóján és sugárfegyverével visszaküldi Lucifert a pokolba."
kicsijyz 2009 szept. 27. - 21:03:39
(6082/7744)
Sziasztok!
Ugya csak harmincadikán kezdik és nem volt már most szerdán is? Onann folytatják ahonnan legutóbb abbahagyták? Köszi :)
10/10
monyka 2009 szept. 27. - 21:00:39 10/10
(6081/7744)
szerintem eredeti nyelven 1000x jobb.. régen én is arra vártam, h majd leszinkronizálják, de arra ebben az évezredben valszeg nem kerül sor.
10/10
monkeyjade 2009 szept. 27. - 20:16:19 10/10
(6080/7744)
Szerintem SOHA sem lesz leszinkronizálva a 4. évad. Szóval jobb ha elkezded feliratosan nézni.

(Ne legyél ennyire lusta olvasni)
10/10
true.believer 2009 szept. 27. - 19:57:37 10/10 Előzmény monkeyjade
(6079/7744)
*SPOILER*

Annyira jó rész volt, tökéletesen egyetértek a leírtakkal, ezért nem is akarlak ismételni. A színészi játékok rendkívül el lettek találva, még Cas is (lásd: FBI meg a báros jelenet). Bár egy dolog fura, rendben, h Cas, mint angyal nem csajozott, de Jimmy-nek, az emberi alakjának felesége és gyereke is volt, szóval érdekes. Dean valóban össze-vissza hazudozik, nem értem, h lehet ennyire makacs. :S Gigaharc a testvérek között? Nagyon esélyes, de durva lenne.

"No one has ever done anything so bad that they can't be forgiven -- that they can't change"
"You were wasted by a Teenage Mutant Ninja Angel?"
"Today, you're my bitch." Dean: - "What he said."
10/10
berenyi11 2009 szept. 27. - 15:27:16 10/10
(6078/7744)
Már megy az 5. évad:), sajnos csak angolul :(. Mikor akarják már a 4.évadot leszinkronizálni ?!
10/10
true.believer 2009 szept. 27. - 11:37:34 10/10
(6077/7744)
Isteniek ezek a videók, nagyon köszi értük! :) Olyan szomorú vagyok miattuk. :( Sajnos mégse sikerült megnéznem az 5x03 epizódot, amit letöltöttem, nem volt jó, úgyhogy most elkezdtem egy másikat, remélem egy olyan 30 min múlva meg tudom nézni. :)(bár a J2 love még mindig nem szimpi nekem, de kinek a pap, kinek a paplan)
10/10
monkeyjade 2009 szept. 27. - 08:32:49 10/10
(6076/7744)
A srácok tisztában vannak azzal, hogy csinálnak róluk ilen videókat és írnak róluk kissé (nagyon) meleg regényeket.
A legjobb példa erre a sorozatban található. 5 évad elsõ részében Becky. Wincest regényt írt a lány, amikor Chuck megkereste... ez azért elég durva, hogy még Supnatba is beletették.

De Jensent kérdezték errõl egy Conon és tisztában van vele.
Misha pedig a Cas/Dean meleg sztorikra meg annyit mondott az Asylumon, hogy inkább tegyetek be pornót.
kymara 2009 szept. 26. - 21:14:45
(6075/7744)
http://www.youtube.com/watch?v=VF3jpc9Qiew
Na itt a másik. Nagyon jók az összevágások, de kíváncsi vagyok, hogy a srácok mit szólnának hozzá, ha látnák. Vagy lehet, hogy már látták???
De az a Dean-es nézés nagyon cuki.
10/10
monkeyjade 2009 szept. 26. - 21:13:09 10/10
(6074/7744)
IGAZI MOCSKOSUL JÓ WINCEST VIDEÓ!!!!!!

IMÁDOM!
kymara 2009 szept. 26. - 21:05:55
(6073/7744)
http://www.youtube.com/watch?v=5wh9b7STVho
Lehet, hogy ismeritek, de szerintem egy nagyon jó, habár furcsán összevágott video.
mrscolgate 2009 szept. 26. - 20:27:15
(6072/7744)
Meg már hülye is vagyok Mark Pellegrino és nem Michael. :) Most néztem meg a részt és még a fejemben volt Michael arkangyal.
mrscolgate 2009 szept. 26. - 20:23:46
(6071/7744)
Biztos más is van így vele, de Michael Pellegrinoról akkor is Vince Clarke jut eszembe (persze még fiatalon). :)
10/10
Zsebibaba2008 2009 szept. 26. - 17:01:45 10/10 Előzmény monkeyjade
(6070/7744)
húúúúúúúúú ez nagyon jónak ígérkezik:D és "Úgy látszik, hogy Cas mégse akar szüzen meghalni a végén." ezzel egyetértek :DD:D:D:D:D
10/10
monkeyjade 2009 szept. 26. - 13:25:45 10/10
(6069/7744)
Hát a promoban a mondatán kifeküdtem:

"fürödjetek le lányok az orgiához" MI???????????????

Csak, hogy a Cas/Dean slash fanoknak legyen meg a betevõ falatjuk. :)))

Azt hiszem sok-sok elem fog kimerülni a rész végéig.... A duracell viszont tényleg sokáig bírja. :))))))
kymara 2009 szept. 26. - 13:17:09
(6068/7744)
Úgy látszik, hogy Cas mégse akar szüzen meghalni a végén.
10/10
monkeyjade 2009 szept. 26. - 12:19:15 10/10
(6066/7744)
SPOILER!!!

Megnéztem és 5!
Nekem nagyon bejött a rész! Az egyik legfontosabb tényezõ, hogy miért is tetszett, az a színészek játéka volt. Eltekintve Jared apró kis mallõrjétõl amikor a 2. perc 5 mp-ben felnéz Jessica válla felett valakire és elvigyorodik, majd úgy mondja, hogy I know, I'm freak. Ejnye! Ne cincogjunk ott a kamera mögött! Szóval tetszett a színészi játék. A kedvenc jeleneteim Deanhez kapcsolódnak, vagyis Jensenhez, mert baromi jól hozta a figurát. Dean a kemény csávó, azt mondja amit el akar hinni, de sajnos képtelen rá. Hiányzik neki az öcsi, mégha azt is akarja elhitetni magával, hogy egy kis rohadék. Castiel mellett a kocsiban, a legvégén kimondta, ami a szívét nyomta és minden szót elszeretett volna hinni is, de ez pontosan olyan volt, hogy magának akarja azt bemesélni, hogy az öcsike egy rohadt kis szemét és kinek hiányzik? Hát neki! Nem vesszük be ezt a dumát Dean! És Jensen tökéletesen hozta ezt a dolgot. Nem értek egyet azokkal a rajongókkal akik most azt gondolják, hogy Dean valóban komolyan gondolta szavait. Igen... lehetséges, sõt biztosan remekül szórakozott Castiellel, de egészen más, az, hogy a tesó hiányzik és kemény csávó akarok lenni, hogy megmutassam boldogulok eyedül is. Aha... persze! Aztán Misha. Tudjátok mit is gondolok a pasasról, de nagyon tetszett ebben a részben. Nem is igazán zavart. Csak egy dolgot nem értek igazán, hogy most hirtelen annyira kemény lett Castiel. A rész elején a kis szende angyalka meg minden ott a bárban (ami nagyon jó kis jelenet volt, jókat röhögtem) Aztán meg õ lesz a Badass két jelenettel késõbb. Kicsit kifordult önmagából. Raffael király volt! Nagyon ütös kis jelenetet produkáltak az írók. És a színész is remek volt benne. Elég durva, hogy azt állítja Isten meghalt. Hát... szerintem sem. De szabad egy angyalnak hazudnia? Mert ezt tette. Igaz, lehet, hogy pont az Isten parancsolta meg neki, hogy ezt tegye... bár... Azt állította, hogy Luci tette fel õket a gépre. Szerintem ez is hazugság. Raffael is hazudik. Érekes. Azt állította, hogy már baromi régen nincs az Isten a mennyben ez durván hangzott, de van benne ráció. Én arra gondolok, hogy Anna lesz az. Ne kérdezzétek miért, de szerintem õ lesz Isten. Ha nem jön be akkor nem. de úgy érzem, hogy már ismerjük a szereplõt, aki õ lesz.
Tetszett amikor Sam a vadászokkal verekedett. Azok a hapsik kõbunkók voltak. Ok értem én, hogy mit akartak, de... kiakadtam, mikor hozták a vért és megitatták vele. Durva volt. Jah egy dolog még, amit nem tudok hová tenni az az hogy Deano mióta hamisít FBI igazolványt Castielnek is? Vagy akkor csinálták valahol? Ez érdekes.
A végén pedig Lucifer. Nekem nagyon tetszett Mike játéka és amikor elmondta, hogy Sam az igazi teste... várható volt, de durván hatott azért. Kíváncsi vagyok, hogy mivel zsarolja meg.... ok, mindenki sejti hogy Deannel.... Kemény. Azért várjuk még ki a végét.
Tetszett minden az elejétõl a végéig. Az eleje is király volt, ahogy összevágták a fiúkat ki mit csinál!

KeithSam muhahahaha! :)

Jah és Jared taníts meg úgy szeletelni citromot! Léccci! Kösz!
Hát ennyi!
kymara 2009 szept. 25. - 22:13:42
(6065/7744)
Most jól felhúztam magam és ezért megyek megnézek egy Vámpírakták részt /habár a szemeim már nagyon csukódnak lefelé/. Legalább felvidít a vámpír-zsaru beszólások egymásnak.