Téma: Odaát

10/10
monkeyjade 2009 okt. 07. - 08:14:43 10/10
(6116/7736)
Nem!

Az IMDB-re fokozatosan!!!!! kerülnek fel a rész címek, hiszen a készítõk 3-5 résszel vannak csak elõrébb mint a nézõk! Nem én mondom ezt hanem Kripke bácsi! Akkor szokott felkerülni rész cím, ha elindul a forgatá és/vagy elkezdik a szereplõket keresni.
Azt nem tudni, hogy a 22 rész le is fog menni. De reménykedjünk, hogy a CW nem veszi le a mûsorról.

Szóval nyugi, több lesz, mint 8 rész!

Egyébként a 9 rész címe: The Real Ghostbusters
A 10 rész címe: Abandon All Hope
A 11 rész címe: Journeyman

Az IMDB-nek nem kell mindet elhinni egyébként amit ír.
De jobb ha a sorozatokról ezt tudod, nem csak a Supnatnak kerül fel így a rész címei hanem másoknak is.
És fura, hogy én már a 11 részig tudom a címeket. Én nem az IMDB-t olvasom! :))))))))))))))))) De kinek, mi.
10/10
csutakka 2009 okt. 07. - 06:52:48 10/10
(6115/7736)
sziasztok
Létezik,hogy az 5 évad 8 részes lesz??
Az imdb-n néztem és kicsit megleõdtem,amikor megláttam.
10/10
true.believer 2009 okt. 05. - 00:11:10 10/10
(6114/7736)
Jó kis rész volt! :) Az a fura, h mindenki a végsõ küzdelmet várja, Kripke is ezt akarja elhitetni, s emiatt lenne a végén egy nagy csavar, de most meg tisztában van ezzel mindenki, emiatt még nagyobb csavarra számíthatunk?! :D Baromira kíváncsi vagyok, mit hoznak ki az egészbõl. FutureDean (ha már így nevezitek) nekem sem volt szimpi, OldDean-nél meg sejtettem, h a történtek megváltoztatják a gondolkodását és a végén felhívja Sammy-t. Jó szövegek voltak benne, remek alakítások! Cas durva, nevetséges szerep. SammyFer pedig irtó klassz, a beszédstílusa, a kontraszt, ááh, eszméletlen volt! :) Szimpi rész, kérem a következõt! :D
10/10
monkeyjade 2009 okt. 03. - 12:58:35 10/10 Előzmény OMG_SCREAM!
(6113/7736)
10/10
OMG_SCREAM! 2009 okt. 03. - 12:30:33 10/10
(6112/7736)
valaki tudna segíteni hol tudom letölteni a mostani epizódot? vagyis a 5x4-est? :o mert nem találok sehol sem egy normális linket...
10/10
monkeyjade 2009 okt. 03. - 10:55:49 10/10
(6111/7736)
Itt meg az 5. részbõl két rendezõi kivágás egyben:

Elég érdekes résznek nézünk elébe és nagyon tetszik amit Dean a kocsiban mond Samnek!

http://www.youtube.com/watch?v=-fWoZqluZ6Y


<---- remélem a képpel nem lövöm le a poént... vagy mégis? :))))
10/10
offtopic
Zsebibaba2008 2009 okt. 03. - 10:51:42 10/10
(6110/7736)
bocsi ez az a másik az a 5x4 xD elnyomtam

http://www.cwtv.com/shows/supernatural
10/10
offtopic
Zsebibaba2008 2009 okt. 03. - 10:49:50 10/10
(6109/7736)
10/10
monkeyjade 2009 okt. 03. - 09:54:41 10/10
(6108/7736)
SPOILER!!!!

A jövõ egyáltalán nem tetszett, sõt a FutureDean egyenesen visszataszító volt a számomra, tiszta állattá vált Dean! Ok, rendben megértem, hogy miért történt vele mindez, de teljesen kifordult önmagából és ezt OldDean is megmondta neki a végén. És tök igaza volt. Egyébként Jensen játéka nekem tetszett, kiváló volt. Számomra totál lejött a két személyiség külömbsége. Tökéletes munka. És látszott rajta, hogy nagyon elfáradt ennek a résznek a forgatásán. Gondolom hajtott meló volt. Szegény. Gratula Jensen! Még mindig állat vagy! Jó értelemben!
Aztán ott volt Cas.... Hát ne haragúdjatok, de inkább maradjon Columbo mint az a másik FutureCas, mert rohadtul nem tetszettek a dolgai. Igazából csak azért volt benne, hogy benne legyen, hogy tudjanak pénzt adni Mishának, de nem sok vizet zavart FutureCastiel. (Aki Misha volt egy az egyben, az igazi) Mondjuk a "rettenthetetlen vezetõnk" szöveg az jó volt! Kicsit ironikus... nagyon irónikus volt, de ez bejött tõle. Nekem a sima mezei Castiel jobban feküdt, aki csak álldogál az út szélén és vár..... hahahah ez nagy poén volt! Kezd kicsit hülye érzésem lenni Castiellel kapcsoaltban. (tudjátok,hogy ki nem állhatom sõt Mishát egyenesen utálom ) De Castielbõl miért kell teljesen hülyét csinálni? És miért van az, hogy most már teljesen biztos, hogy szerelmes Deanbe? Már elnézést!! De miért? Úgy néz rá mint aki azt akarná, hogy: Dean csókolj meg szivi, szeretlek. blaaaaaaah......
Lucifer. O.M.G! Imádom Lucifert! Komolyan mondom. Tudtam, hogy Jared nem igazán lesz a részben, ok, gondoltam, a múltkoriban is megszoktuk a 42 másodpercet a 3. évadban, akkor ez is tuti hasonló lesz. DE NEM! Ebben a részbe egyszerûen nem kellett több, mert SammyFer az egész részt ütötte! Pár perc volt az egész, de az nagyon is ott volt! Fehér öltöny, símogatja a rózsákat... (ok, kicsit buzis az egész, dehát Lucifernek megbocsátjuk, õ találta ki azt is elvileg ) nagyon tetzsett a kontraszt. És amiket mondott, az mind igaz volt, ebben az egészben ez volt a szörnyû. Nagyon bejött a 'hello Dean" az elején és eszmletlen jó stílusa van Lucinknak! De mind ez nem jöhetett volna létre, ha Jared nem adja el tökéletesen Lucifert! Igazából most láthattuk õt "akcióba" legelõször. Elegánsan megölte Deant, egy mozdulattal. oops... Laza, majd ahogy beszélt és Jared olyan szinte hozta a bukott és sértõdött angyalt, hogy elállt a lélegzetem. Jared büszke vagyok rád. Nem volt Sam, nem volt Jared, Lucifer volt! Tökéletes játék, de nem csak az arcával, ahol végig ott volt a lenézés meg a gyûlölet az ember iránt, hanem a hangjával is alkotott és nagyon durva volt, amikor a végén a tesók megint találkoznak és kiszáll Sam a kocsiból, majd látjuk õt, hogy tényleg Sam... na ezt jól megaszontam. Vagyis Jared ott pedig tökéletesen Samet hozta és köze nem volt Luciferhez. Király!
A Colt. Hát... van benne igazság, hogy a Colttal meg lehet ölni Lucifert mert minden gonoszt megöl. Legyen az Démon vagy más, de... Lucifer angyal és angyalt akkor is csak angyal ölhet meg, nem?
Nagyon örültem a tesóknak a végén. Teljesen igazat kell adnom Deannek, hogy a jövõjüket máshogy is alakíthaják, hiszen õ tudja mi vár rájuk. De ott van Lufer mondata is: tök mindegy mit csinál, nem fog Misinek engedni, nem fogja megölni Samet és "Bármilyen döntést hozol, bármin is csinálsz másképp, a végeredmény akkor is ez. Én nyerek. Úgyhogy nyerek."

SPOILER VÉGE!
10/10
trl007 2009 okt. 02. - 18:28:21 10/10
(6107/7736)
SPOILER

Én is nagyon számítok rá, hogy nem az lesz a vége, ami a legnyilvánvalóbb.
Castiel kezd egyre nevetségesebbé válni. Az, ahogy csak ott állt, mikor Dean rácsapta a telefont... Két perc múlva is azon röhögtem :))))
Sammy meg... húúúú...nagyon szexi volt Luciferként. Nagyon jól állt neki ez a fehér szerkó. Mondjuk kicsit ironikus volt, ugye ha már Lucifer, akkor vmi fekete cucc jelenik meg az ember képzeletében.
Deannek megjött az esze, végre. Nem értettem "Sammyfer" :)))) monológja alatt azt a könnycseppet. Persze, siralmas dolgokat mondott, de nem ennyire. "Jövõ-Dean" rohadt idegesítõ volt. 5 év alatt így megváltozni... Nem is tudom. Sztem ezt egy kicsit eltúlozták.
A végén már azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy ezeket mind csak Zakariás teremtette. Hogy Dean mindenképp igent mondjon.
Vélemény?
Amúgy ütõs rész volt, várom a folytatást :)))
kymara 2009 okt. 02. - 18:17:03
(6106/7736)
Spoiler:!!
Lucifernek igaza van. Önpusztító lény vagyunk, minek ide az Ördög.
Régebben is írtam, mivel mindenki azt várja, hogy a végén a két testvér között lesz a harc, /sõt Kripke is ezt szeretné elhitetni velünk/, szerintem tuti, hogy egy nagy csavarral más vége lesz.
Jó lenne, ha Winchester apuka visszatérne angyalként és töltött szárnyast készítene Zakariásból.
10/10
trl007 2009 okt. 02. - 13:45:29 10/10
(6105/7736)
Akit érdekel: Szerdán, 21:55-kor ismét folytatódik az Odaát a Viasat3-on, a 28. résztõl. Ami, ha jól számoltam, a Szõkék elõnyben c. rész. Hát ennek nem sok értelme van a csatorna részérõl, de hát õk tudják!
10/10
trl007 2009 okt. 02. - 09:44:08 10/10
(6104/7736)
Ó, vágom. Köszi. El sem tudtam képzelni, hogy milyen lehet :)))) De így már van egy kis sejtésem! :)))
Kíváncsi vagyok már a 4. részre!
10/10
monkeyjade 2009 okt. 01. - 21:04:54 10/10
(6103/7736)
Itt meg lehet venni még csengéseket:

http://mobile.aol.com/downloads/ringtones/artist-Supernatural/53289

Hát... Van a Sony-Ericssonak Robbie Williams telefonja, ami Robbie Williams témákat és exkluzív menûket tartalmaz. Máshol nem látható videók,hangok meg ilyenek.
Ez van meg nekem. :)))))

Amerikában meg van olyan mobil ami meg Supernatural tartalmakat tartalmaz. ( ez ez úgy 2-3 éve volt és jelent meg)
10/10
trl007 2009 okt. 01. - 20:35:59 10/10
(6102/7736)
Hogy érted, hogy Supnat telefon?
10/10
monkeyjade 2009 okt. 01. - 19:58:17 10/10
(6101/7736)
A srácok mondják, nem ismered meg a hangjukat?????????????????
Komolyan nem???? Ejnye!

Nem vágták össze, hanem valóban ÖK!! mondták fel ezeket.

NEM ÖSSZEVÁGÁS! Hallottál már ilyeneket tõlük bármelyik filmjükben is? NEEEEEEEEEEEEEEEEM! :)))))))

Majd megkeresem magát a telefont is amihez csináltál a csengõhangokat.
Nekem Robbie Williams mobilom van és tele van Robbie csengõhanggal és Rob extrákkal. :))

Kint az USA-ban meg Supernatural telefont lehet kapni......

IGAZI!
kymara 2009 okt. 01. - 19:42:38
(6100/7736)
Nagyon jók. De tényleg a srácok mondják, vagy valakik csak összevágták?
10/10
trl007 2009 okt. 01. - 18:06:30 10/10
(6099/7736)
Igen, ez az, amire én gondoltam :)))
10/10
monkeyjade 2009 okt. 01. - 17:53:30 10/10
(6098/7736)
Biztosan ki fognak adminolni, de itt van pár eredeti Jared és Jensen (Sam és Den) csengõhang, amit õk mondtak fel és amerikában jelent meg Supernaturalos mobilokra:

http://www.mediafire.com/?jqm0uunzymz

(ha kiadminolnak akkor a http után mediafire pont com per ?jqm0uunzymz)

Itt vannak leírva is:

Dean: You Got a phone call, ring-ring!!, somebody answer the phone for crying out loud!!!
Dean: I'm Dean and the phone's ringing, pick up your phone!
Dean: Is anybody there??, Hello?!!, Your phone's ringing!!!
Dean: You should seriously let this one go to voicemail
Sam: Dude, is that your mom calling?!
Sam: Hello, is anyone there? Nah!, let it go to voicemail!
Sam: Hey You! Answer the freakin' phone!
Sam: Hey, how about answering your phone?!
Sam: How Many Times are you gonna let this thing ring?!
Sam: What's up?, don't you wanna answer the phone?!... Annnnsswwweeerrr thheeee phoooneeeee!!!!
10/10
monkeyjade 2009 okt. 01. - 17:47:37 10/10
(6097/7736)
Az elsõ évadban Dean Winchester száma, amit hallhattunk is párszor tényleg létezett és fel is lehetett hívni és valóban Dean hangpostája volt. Ez nekem nagyon tetszik. :)
Hogy most él e ez a szám... fogalmam sincs. De akkor élt.

De a sorozat kedvéért egy rakás kamú honlapot is csináltak már. :))))
poénos szerintem :))))