Téma: Odaát

10/10
monkeyjade 2009 okt. 27. - 18:42:11 10/10
(6224/7744)
Semmi infó errõl.

Szerintem ne várd a magyar TV-ben a 4. évadot, amikor még a 3. évad sem ment le a magyar adókon.

Egyszerûbb ha letöltöd és megnézed. Nem olyan vészes feliratot olvasni és még vissza is tekerheted ha lemaradtál valamirõl. (eredeti nyelven sokkal jobb. Jensen és Jared hangját ne hagyd ki)

Tudom, hogy sokan lusták olvasni... de ne várjátok mostanában a negyedik évadot, hogy leadják... Majd kb 2012-ben................ vagy még akkor sem....................
edica 2009 okt. 27. - 18:21:06
(6223/7744)
Sziasztok!
Bocsi,ha netán tudatlan lennék,de szeretem a sorozatot és nagyon várom már a 4. évadot!Valaki estleg tud valami infot mikor lesz magyarul megtekinthetõ???Elõre is köszi!
10/10
offtopic
Zsebibaba2008 2009 okt. 26. - 12:25:34 10/10 Előzmény andi016
(6222/7744)
egészen pontosan így néz ki az a jel rajtuk:D nagyon jó kis kép ez:D:P
10/10
odaátgolyó 2009 okt. 25. - 17:13:27 10/10
(6221/7744)
jaj nehogy már még1 winchester!!!az úgy sztem már túlzás lenne!!meg sztem amúgy is csúnya az a pali.
Karenina 2009 okt. 24. - 22:07:07 Előzmény kymara
(6220/7744)
Tök jóképû ez a srác. Örülnék ha igaz lenne a pletyka. Sokan úgyis csak a fiúk miatt nézik, szerintem ez nem tenne rosszat a supnatnak.
10/10
monkeyjade 2009 okt. 24. - 16:13:20 10/10
(6219/7744)
Nekem egyáltalán nem jönne be. És szerintem ez nem más mint valami hülye pletyka. Sehol sem olvastam. Az is lehet, hogy valami fanficnek a tartalma az egész és semmi köze a supnathoz. Szerintem inkább ez lehet. Nem hinném, hogy elõbányásznak még egy Winchester... ha igen akkor.... kár lenne...
A pasi meg nem nagy durranás. Valaki biztosan ráizgult és írt egy fanficet errõl. :))))))))))
kymara 2009 okt. 24. - 15:00:45
(6218/7744)
Lehet. De az is lehet, hogy valamilyen filmes pletyka. Személy szerint nekem bejönne az új történet szál, + a lent említett srác se rossz.
10/10
monkeyjade 2009 okt. 24. - 13:34:19 10/10
(6217/7744)
Soha életemben nem hallottam ezt a pletykát!

Nem lehet, hogy félre értettél valamit?
10/10
monkeyjade 2009 okt. 24. - 13:33:21 10/10
(6216/7744)
Ezt az alkotók találták ki.
A filmben a démonok ellen van, hogy ne tudja õket megszállni egyik démon sem.

Az 5. évad 7. részébõl kivátott kicsi jelenet! Baromi jó!

http://www.youtube.com/watch?v=gcLsCBw6ojc&feature=player_embedded

Shut up Sam! Hatalmas! :))
andi016 2009 okt. 24. - 13:28:34
(6215/7744)
tudjátok az a csillag ami dean és sam mellén fan
andi016 2009 okt. 24. - 13:27:21
(6214/7744)
sziasztok ki tudja mit jelent ez? nézzétek meg.

http://media.photobucket.com/image/supernatural%20tatto/lose-myself_album/misc/spntattoo_prev.png


elõre is köszi
kymara 2009 okt. 24. - 12:35:09
(6213/7744)
Ja, a neve: Ryan Kennedy.
kymara 2009 okt. 24. - 12:34:02
(6212/7744)
Az egyik külföldi Supnat oldalon olvastam, hogy a késõbbi részekben szeretnének az alkotók még egy Winchester-t elõhozni. A srácok unokatestvére lenne, Winchester apuka elfelejtett öccsének a fia. Jó pár színész neve felkerült, de a listából szerintem Õ lenne a befutó.
10/10
monkeyjade 2009 okt. 22. - 10:12:39 10/10
(6211/7744)
Csak azt írtam, hogy szansos, fõleg, hogy most úgy teszik tönkre a nézettséget, hogy képesek MA EGY RÉSZT ISMÉTELNI, aztán jövõhéten meg új rész. A hülye amerikaiak, meg nem fogják jövõhéten nézni, hiszen azt fogják gonolni,tök jogosan, hogy az is ismétlés... mert soha a büdös életben nem néznek TV újságot... jah és nincs rekámozva a Supnat soha sehol sem... Kösz Dawn!!!

De látod, volt már rá példa, hogy évad közepén töröltek egy sorit... megtehetik....
10/10
szat04 2009 okt. 22. - 09:40:37 10/10 Előzmény monkeyjade
(6210/7744)
hogy lehet ilyen hülyeséget mondani hogy törlik az évad közepén???
különben a 6.rész egy kicsit nõtt.amit elkezdtek azt már illik befejezni.
de akkor is befejezik, max nem lesz s6.
10/10
monkeyjade 2009 okt. 21. - 16:19:15 10/10
(6209/7744)
Fogalmam sincs miért. De legközelebb csak 2010-ben fogjuk látni a sorit.

Ez a hosszú szünet nem fog jót tenni nekünk... sajnos. :(
Mindegy. Utolsó évad, de legalább csinálnák rendesen! Nem... inkább kicsinálnak minket...

Ez hívják szívásnak.
10/10
Estee87 2009 okt. 21. - 14:29:54 10/10
(6208/7744)
Jade! azt nem tudod miért nov. 19 én lesz az utolsó rész 2009-ben??...pedig én úgy rákészültem már hogy még karácsonykor is ezt nézem :((
10/10
monkeyjade 2009 okt. 21. - 09:37:42 10/10 Előzmény TheOriginalP
(6207/7744)
e kb 6-7 hozzászólással lejebb már megírtam hogyan is vannak ponotsan a részek... egy kis visszaolvasás és máris kiderül minden! :))))
10/10
monkeyjade 2009 okt. 21. - 09:34:03 10/10 Előzmény TheOriginalP
(6206/7744)
A szünetet úgy értetettem, hogy nincs új rész hanem ismételnek a héten... tehát szünet van, mert új rész nincs (az ismétlés kit érdekel? :))) )
TheOriginalP 2009 okt. 20. - 17:58:06
(6205/7744)
Én úgy tudom, a héten kimarad a rész, de ezt a szünetet csak mostanában dobhatták be, mert 29.-én elvileg már a szezon 8. részét kellett volna adniuk eredetileg.