Téma: Odaát

10/10
duckshoot 2010 jan. 22. - 11:21:06 10/10
(6344/7744)
Ez sorozat alapjellege, körölöttük halnak meg az emberek. Akkor miért ne a közeli barátok is?
10/10
szat04 2010 jan. 22. - 10:25:13 10/10
(6343/7744)
csak akkor legyen s6 ha befejezik azt az apokalipszises b@romságot.
és valami újat találnak ki,mert azt aláírom h fejlõdött a sori de ez a téma már uncsi nekem,fõleg h 2 egész évad errõl szól.vagy mit bánom én,de akkor lenne több töltelékrész.Egyébként Jo-t meg Ellen-t sajnáltam nagyon.
Nem érdemelték meg h visszahozzák 2 részig õket hogy mehessenek a levesbe.

a retekklub is elmehet a p..ba.Régebben az volt a kifogásuk h "nem fér el a képernyõn" /mert hát a sok celebes xar elõrébb van.jó mondjuk gazdaságosabb de akkor is../most amikor meg elférne akkor meg nekiállnak ismételni.holott aki már akkora fan az már ugyis 60x megnézte a viasaton vagy letöltötte.mond6om marha sokan lehetnek fenn hajnali éjfélkor.
Igazából én már a 4. évadot várom szinkronba de ahogy számolgatom 10-15 évig vár6ok rá.
Na mindegy.Azért még marad a kedvenc sorozatom a hõsök mellett.
10/10
duckshoot 2010 jan. 18. - 14:08:13 10/10
(6342/7744)
Jen Titus - O death
10/10
duckshoot 2010 jan. 17. - 18:26:44 10/10
(6341/7744)
Most csapott belém a felismerés villáma. Ma olvastam, hogy az FHE-nek annyi. Õk adták ki az Odaát elsõ évadát DVD-n. Egy jó kiadvány több extrával. Meg kellene rendelni, de nincs kess. Kezdek pánikolni...
10/10
duckshoot 2010 jan. 17. - 12:17:11 10/10
(6340/7744)
Péntken jutottam s5 10-hez. Akkor én normál vetítési hetet vártam/várok. Gondolom.
10/10
true.believer 2010 jan. 17. - 11:47:43 10/10
(6339/7744)
már csak 5 nap, mert úgy is csak pénteken lehet letölteni, legalábbis remélem, h akkor már biztos :)
10/10
duckshoot 2010 jan. 17. - 09:45:39 10/10 Előzmény Deidara91
(6338/7744)
Ez eszembe sem jutott volna. Modjuk az Odaát erõsen szellem központú 16 részben harcoltak szellemekkel. Ez kiteszi a 3. évadot.
10/10
Deidara91 2010 jan. 16. - 18:02:07 10/10
(6337/7744)
ha az ufók is képbe jönnek én fejbelövöm magam:D
10/10
true.believer 2010 jan. 15. - 18:23:30 10/10
(6336/7744)
bocsi, az elõbb én voltam, a barátom user-ével :S
butchman 2010 jan. 15. - 18:21:37
(6335/7744)
még nincs vége az 5. évadnak, január elsején folytatódik az 5x11 - Sam, Interrupted epizóddal. egyrészt én is örülök, ha valóban lesz 6.évad, másrészt viszont nem tudom hány bõrt húznak le róla, mit hoznak ki belõle, nem lenne jó elrontani a sorozatot.
10/10
duckshoot 2010 jan. 15. - 18:17:36 10/10
(6334/7744)
Igen fõleg ezekben különböznek egymástól. Viszont az Odaát attól erõsebb, hogy sokkal sötétebb, komorabb amolyan ,,az életed múlik rajta" feeling. Ügyesen adagolják a készítõk érezhetõen évadról évadra egyre durvább. 5. évad 10. rész meg... Nem akarok spoiler-ezni mert az nem vicces. Így viszont elég nehéz.
10/10
offtopic
Pickwick 2010 jan. 15. - 16:55:35 10/10 Előzmény duckshoot
(6333/7744)
Hát igen a Buffy sokkal viccesebb, sok kis vicces jelenet volt benne, meg eleinte sulis gondok, szerelmi ügyek stb. Megmondom õszintén néha már nyálasnak tartottam de azért jó volt :)
Az Angel is király volt szerintem, néha nagyon röhögtem rajta. Na meg amikor beállítgatta a haját meg hasonlók :D És amikor egyik epizódban énekelte a Mandy c. számot :DD

Mindenesetre számomra akkor is az Odaát az eddig legjobb sorozat amit láttam.(Igaz még nem láttam a 4. évadot sem mert elölrõl kezdtem most nézni és még nem tartok ott. :)) De akkor is utánozhatatlan az egész hangulata, a feszültség, a poénok, és tényleg rengeteg dolgot belevittek amitõl valószerû lett.

Igaz én nem tudom hogyan lett vége az ötödik évadnak, de én csak örülök annak, hogy lesz 6 is ( úgy tudom...) mert legalább lesz mit néznem :) Azért remélem, hogy méltó befejezés lesz nem olyan, ami után csalódott leszek majd, bár szerintem ezzel mindenki így van.
10/10
duckshoot 2010 jan. 14. - 22:33:24 10/10
(6332/7744)
levezetésképp újra vadászgatnának egy kicsit. Meg valami kevésbé nagy horderejû összesküvés amit le kéne zárniuk. Vag valami hasonló. De valóban 5 évadban lett volna kerek egész a sorozat. Bár az 5 évad elég nyomasztó. Fõleg hogy kiderül mi lessz a két testvér szerepe. Ez volt várható pont a 4. évad utolsó részétõl.
10/10
duckshoot 2010 jan. 14. - 22:24:14 10/10
(6331/7744)
Minél többet hallgatom annál jobban tetszik. eddig nem is figyeltem a régi motorosokra,. Na majd mostantól. Ja mondjuk az NCIS nézettésgéhez(esetenként 18 millió) képest gyenge. De ez nem olyan vicces sorozat mint a Buffy. Ez durván sötét, majdnem valóságos. Majdnem. Attól meg, hogy hullanak benne az emberek sokkal realisztikusabb. Valami hasonló történne ha igaz lenne. De jobb, hogy ilyen nincs. Mer egyes jelenetek is elég ilyetõek hiába tudja az ember, hogy valami baj lessz...
10/10
Pickwick 2010 jan. 14. - 21:07:42 10/10 Előzmény duckshoot
(6330/7744)
Hogy én milyen szerencsés vagyok! (Épp csak a lottón nem...)

Pont ezt a számot akartam megkeresni, hogy ki az elõadója és aztán letölteni.
Örülök, hogy beírtál belõle egy részletet, így sikerült megtalálnom könnyen.
Imádom! :)
10/10
Pickwick 2010 jan. 14. - 21:01:16 10/10 Előzmény duckshoot
(6329/7744)
Engem a család semmiben sem támogat, nyugi majd megszokod te is :D
Ha hiszel benne akkor célhoz lehet érni elõbb-utóbb :)
10/10
true.believer 2010 jan. 14. - 20:55:35 10/10 Előzmény duckshoot
(6328/7744)
oh, yes :)

so far... jan. 21 :(
10/10
Deidara91 2010 jan. 14. - 20:07:04 10/10
(6327/7744)
Itthon kétlem, hogy leadnák akár már csak a 3. évadot is. A 4. meg talán akkor lesz látható amikor már 90 évesen a tv elõtt ülve merengünk életünkön. Szerintem az egész amiatt van, hogy Amerikában nem olyan jó a nézettsége a sorozatnak. Hiába egy oltári király, nagyon jól megszerkesztett sorozat (imdb-n is 9 ponton áll 10 pontból), a gond az, hogy kevés embert érdekel maga a téma. Az rtl pedig gyáva módon fél attól, hogy nem lesz elég nézett. De egyrészt miért csodálkoznak azon, hisz a részeket mindig éjfél tájra teszik, az emberek 80-90%-a akkor már alszik. Csak a pénz és a nézettség dominál. Senkit sem érdekel az, hogy vannak rajongók akik nézik.
Számomra a sorozat 10 pontos, és nagyon remélem, hogy jön egy 6. évad is. Bár annak már nem tudom milyen történetet találnának ki.
10/10
duckshoot 2010 jan. 13. - 21:52:49 10/10 Előzmény duckshoot
(6326/7744)
Carry on my wayward son
There'll be peace when you are done
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more
10/10
duckshoot 2010 jan. 13. - 17:08:37 10/10
(6325/7744)
Hát még amikor vége lessz, milyen elvonási tünetek jelentkeznek majd.