Téma: Odaát

lizi85 2010 jan. 24. - 19:25:48
(6364/7744)
Sziasztok
Nekem megvan az Odaátnak az 1,2,3. évada SZINKRONOSAN! Ha érdekelne valakit akkro az írjon a lizi.markus@freemail.hu -ra
10/10
duckshoot 2010 jan. 24. - 18:56:49 10/10
(6363/7744)
Következtetésként, ha Sammy igent mond, akkor Dean is...
10/10
true.believer 2010 jan. 24. - 17:57:46 10/10
(6362/7744)
SPOILER: amikor Dean kérdezte, h: "Come on, man. Are you with me?"
kymara 2010 jan. 24. - 12:18:05
(6361/7744)
Nekem is tetszett az új rész, de SPOILER:a végén Sam nézése nem tetszett.
10/10
true.believer 2010 jan. 24. - 10:47:39 10/10
(6360/7744)
*spoiler*
klassz volt a Sam Interrupted epizód :) a Sam-Dean párbeszédek igazak/meghatóak voltak, de persze viccesek is, mikor pl. Sammy részeg volt v bedrogozták :) meg ahogy Dean bekattant.......
*spoiler end*
10/10
duckshoot 2010 jan. 23. - 22:03:54 10/10
(6359/7744)
Ja! Ócska horrorroktól csak undorodok. De ettõl a frász kitör.
10/10
GinnyWinchester 2010 jan. 23. - 22:00:07 10/10
(6358/7744)
ez a sorozat, gyerekek, a legjobb. de komolyan. csak azt sajnálom h itt Mo.-n nem igazán igyekeznek a leadással :P dehát ez van.. letöltöm :D és imádom, a kezdetektõl. zseniális. aranyos. félelmetes. wow =)
encsii 2010 jan. 23. - 21:37:02
(6357/7744)
én ilyenkor mindig mondom magamnak hogy megfogok ijedni,megfogok ijedni:D ééés igeeen:D tényleg:D
10/10
true.believer 2010 jan. 23. - 21:20:52 10/10
(6356/7744)
ijed. ijesztõ.
10/10
trl007 2010 jan. 23. - 18:55:48 10/10
(6355/7744)
PUDING!!!!!!

;))))))))))))))
10/10
duckshoot 2010 jan. 23. - 17:40:10 10/10
(6354/7744)
Hú! Ez érdekes volt. Egy szörny ami meghülyít. De már attól be lehet csvarodni, hogyha senki sem hisz az embernek.
10/10
duckshoot 2010 jan. 23. - 16:35:07 10/10 Előzmény encsii
(6353/7744)
Fõleg amikor tudja az ember, hogy valami rossz fog történni és ilyenkor van az ilyesztés. És majdnem mindig szépen meg is illyedek. De annak rendje és módja szerint... Házimozin keresztül meg sztem elég durva amikor a sikolyok meg a furcsa zajok a hátsó speakerekbõl jutnak feléd.
encsii 2010 jan. 22. - 22:38:40
(6352/7744)
én gépen nézem kis hangfallal és így is néha ugrálok ijedtemben nem hogy még házimozisan :D
10/10
duckshoot 2010 jan. 22. - 22:30:01 10/10
(6351/7744)
Az viszont nem semmi hozzáállás, hogy Amerikában HD képpel és 5.1 hanggal adják le a TV-ben. Elég borzongatós lehet házimozin keresztül nézni.
10/10
leogyuri 2010 jan. 22. - 22:12:13 10/10
(6350/7744)
Kár hogy ilyen késõre tették..de lehet hogy attól megnézem jó sorozat ;)
10/10
duckshoot 2010 jan. 22. - 21:41:19 10/10
(6349/7744)
Hogyne. Legalábbis dövödös fórumos kör nagyban rendelgeti a dvd-ket meg a bd-ket a nomád csaj nevû oldalról. Csak érdekelne mennyire körülményes...
10/10
monyka 2010 jan. 22. - 20:45:51 10/10
(6348/7744)
jó rész volt nagyon...

*spoiler

fõleg a hullaházban.. Pudiiiing :D
encsii 2010 jan. 22. - 20:02:49
(6347/7744)
jó kis rész volt:)alig vártam már



*****spoiler*****


olyan jót nevettem amikor ülnek az elmegyógyintézetbe és mesélik az egész Luciferes ügyet, hogy tényleg mi történt, a doki meg csak néz :D:D:D:D
10/10
Pickwick 2010 jan. 22. - 17:55:46 10/10
(6346/7744)
Mellesleg rendelt már valaki Supernatural nyakláncot ???

Valamelyik nap láttam a neten a DVDk mellett... Nekem tetszik, lehet majd rendelek (nem néztem, hogy szállítanak-e ide is vagy hogy mert siettem :D)
10/10
Pickwick 2010 jan. 22. - 17:51:24 10/10
(6345/7744)
Olyan jó, hogy a filmnek amit nézek éjfélkor lesz vége az Odaát pedig csak 1kor kezd... Addig megint szerencsétlenkedhetek :))) Arra, hogy valamibe fogjak nem elég az idõ, de úgy várni meg sok :DDD

MOndhatjuk megnéztem a harmadik évadot is (Szerintem már régen láttam amikor a tv adott belõle valamennyit, de nem igazán emlékeztem rá.) Még az utolsó részt nem láttam a 3.ból nem akarom ilyen gyorsan megnézni, mert elvonási tüneteim lesznek késõbb :D :)

Nem tudom, de szerintem ez a harmadik évad... hát... elég más, mint az elején. Mondjuk ez vicces volt, sõt sok részen dõltem a nevetéstõl. De valahogy akkor is más. Remélem a negyedik évad (számomra) jobb lesz. Mondjuk az tetszik, hogy egyre inkább elõtérbe kerülnek az érzelmek, tehát jobban vágjuk, hogy mit éreznek a szereplõk. Én szeretem az ilyesmit, valóságosabb tõle a sorozat. De azért lehetnének akciók is. Néhol azt vettem észre kissé összecsapott volt pár rész. Mint amikor lekésed a film elsõ pár percét, vagy közben kiszaladsz valamiért és lemaradsz valamirõl. Icipicit jobban kidolgoztam volna néhol.

Ennek ellenére még mindig a kedvenc sorozatom. Letöltöttem angolul a negyedik évadot, csak nem tudom mikor fogom megnézni... remélem tetszeni fog, nem akarok csalódni ebben is :D

Szép estét emberek! :D