Téma: Odaát

10/10
Zsebibaba2008 2010 jan. 30. - 08:43:37 10/10
(6384/7744)
A viasat3-on megy?
Trisha72 2010 jan. 29. - 20:31:41
(6383/7744)
Jééé újra megy a tvben. Kár hogy ilyen késõn megy. Én mondjuk már a befejezõ részeket nézem, de azért magyarul is végig nézném :)
10/10
trl007 2010 jan. 29. - 08:03:30 10/10
(6382/7744)
Bazz... nem is néztem, hogy ugyanazt a képet raktam be, mint te :DDDDD Akkor bocsi. Passz, hogy azzal miért szakítottak, de már jó ideje "rubyval" van :)))
10/10
duckshoot 2010 jan. 28. - 21:23:11 10/10
(6381/7744)
Összejött Ruby 2.0-val? Jól tette szép nõ.
10/10
Zsebibaba2008 2010 jan. 28. - 20:22:48 10/10 Előzmény trl007
(6380/7744)
de mért lett vége a másik bigével ?

amúgy láttam már az az oldalt :) (szerintem sokkal jobb ez a nõ mint a másik volt)
10/10
trl007 2010 jan. 28. - 20:05:14 10/10
(6379/7744)
Ezen a képen látszik a gyûrû is (ha berakja ez a szar... )
10/10
offtopic
trl007 2010 jan. 28. - 20:04:02 10/10
(6378/7744)
http://uk.eonline.com/uberblog/watch_with_kristin/b160735_jared_padalecki_genevieve_cortese_are.html


Egyelõre még csak eljegyezték egymást, de valszeg hamarosan esküvõ is lesz :))))))
10/10
Zsebibaba2008 2010 jan. 28. - 19:38:32 10/10
(6377/7744)
Húú most olvastam egy oldalt és azt írják hogy Genevieve Cortese (Ruby) és Jared összeházasodnak :oo ki mit tud errõl??

/nagyon le vok maradva most akkor mi van a másik nõvel?(Sandra McCoy)/
10/10
duckshoot 2010 jan. 28. - 16:25:30 10/10
(6376/7744)
Vagyis vállalta, hogy a 6. évaddal felemás lessz a sorozata.
kymara 2010 jan. 28. - 10:00:50 Előzmény true.believer
(6375/7744)
Maga Kripke erõsítette meg a hírt a 6. évadról.
10/10
true.believer 2010 jan. 27. - 20:07:48 10/10
(6374/7744)
kíváncsi leszek... csak ne rontsák el a sorozatot, kérlek szépen... bár nekem már ez az évad is kicsit gyenge, bár lehet, hogy csak a nagy szünetek miatt :S
kymara 2010 jan. 27. - 10:35:09
(6373/7744)
Tuti biztos, hogy lesz 6. évad.
10/10
duckshoot 2010 jan. 26. - 22:17:39 10/10
(6372/7744)
És ez milyen? ,,Gyerekek b.sz.r.k!

Spanyolországban már a harmadik évad is kijött, MAGYAR SZINKRONNAL és felirattal!!!"

X.r.ss-es idézet az Odaát dvd-s hozzászólások közül! Na itt a vége a türelmemnek...
10/10
duckshoot 2010 jan. 26. - 22:00:08 10/10
(6371/7744)
Most már én is tudok a következõ részekbõl. Bárcsak ne olvastam volna :(
10/10
duckshoot 2010 jan. 26. - 21:32:15 10/10 Előzmény EsztyMinds
(6370/7744)
Jared-nek meg Jensen megvan a plussz egy évad szerzõdése. Sztem elég nagy esély van a 6. évadra. Nem kell bocsánatot kérni, tudom mennyire sokkoló az elõre leírt cselekmény, a Dollhouse fórumon tapasztaltam. De korábban volt aki elég szépen beadta a történéseket.
10/10
true.believer 2010 jan. 26. - 21:09:16 10/10
(6369/7744)
de akkor is ki kéne írni, bocsi :S
EsztyMinds 2010 jan. 26. - 21:08:53
(6368/7744)
Mennyire biztos a 6. évad? Én azt olvastam, hogy a CW szeretné, de Eric Kripke ia?
10/10
duckshoot 2010 jan. 26. - 20:38:24 10/10
(6367/7744)
Ez csak egy leheletnyi infó. Attól mert oda írom, hogy spolier még elolvashatják akik nem informálódtak.
10/10
trl007 2010 jan. 26. - 19:23:52 10/10
(6366/7744)
Bocsi, de ez erõsen spoiler-gyanús...
Mondjuk én tudom, hogy mirõl fognak szólni a kövi részek, de hátha vki nem...
10/10
duckshoot 2010 jan. 26. - 19:12:16 10/10
(6365/7744)
A következõ rész ígéretes. Egy tizenéves kölyök testet cserél Sam-mel...