Téma: Odaát

Karenina 2010 máj. 20. - 00:09:17
(6504/7744)
Kymara, nem te vagy sweetie7 a neonon?
I-Am-Weasel 2010 máj. 19. - 20:42:46
(6503/7744)
Bella 33 inkább próbáld meg leszedni mert hosszu lenne leírni és akkor mikor megnézed csak rosszabb lenne. Mint mondottan nekem a kedvenc évadom, hátha neked is az lesz :)
10/10
bella33 2010 máj. 19. - 16:34:32 10/10
(6502/7744)
lécci valaki eltudná mondani h mi is történik az 5.évadban lényegében???mert most látom h sok minden van írva de egy szót sem értek belõle!!xdxd
köszönöm
10/10
true.believer 2010 máj. 19. - 00:04:43 10/10
(6501/7744)
Crowley és Trickster valóban jók voltak, talán volt 1-2 jó epizód, de egészében nem ez volt a legjobb évad, nem igazi supnat :S de ez csak az én véleményem
I-Am-Weasel 2010 máj. 18. - 23:49:12
(6500/7744)
Nekem az 5. évad tetszett a legjobban annak ellenére hogy szinte egy hosszú filmhez is lehetne hasonlítani. Pl a supernatural találkozós nagyon tetszett,meg a karakterek is nagyon ki lettek találva. Két kedvenc is lett a Trükközõ meg a segítõ démon Crowley (a pokolkutyás rész youtuben is fenn van :D , meg mikor Bobby kérdi hogy miért fotózta le :D). Nagy kár hogy egyikük oda lett. Kívávcsi vagyok mit találnak ki a 6. évadra mikor már eljutottak a porfészek szellemektõl Luciferig.
island 2010 máj. 18. - 18:41:35 Előzmény true.believer
(6498/7744)
Teljesen egyetértek! Vissza a "saving people, hunting things" részekkel!!
9/10
Jenny007 2010 máj. 18. - 11:41:10 9/10 Előzmény Ginever
(6497/7744)
Chuck nem Isten volt hanem egy Próféta nem?
10/10
true.believer 2010 máj. 17. - 20:16:55 10/10
(6496/7744)
na, majd ha vki tudja vagy rájött, ossza meg velünk, légy szíves ...köszönjük :)
10/10
Ginever 2010 máj. 17. - 19:47:54 10/10
(6495/7744)
""SPOILER KEZDETE""

Azon én is nagyon meglepõdtem, hogy Sam mit keres ott a végén, vagy hogy egyáltalán õ az, vagy Lucifer. Én persze elõször azt hittem, hogy biztos Sam lesz az, aztán mégegyszer megnéztem a végét, és arra figyeltem fel, hogy amikor Sam-et mutatják, akkor kialszik a lámpa a feje fölött=ami szerintem egyet jelent azzal, hogy Lucifer még benne van?? De ha kinn van Lucifer, akkor miért nem vette ezt észre egyik angyal sem, és miért ment el akkor Chuck, azaz Isten a Földrõl? Kérdések kérdések hátán.

""SPOILER VÉGE""
10/10
true.believer 2010 máj. 17. - 17:25:06 10/10
(6494/7744)
***SPOILER***
visszaszívom, amit az 5x22 befejezõ epizóddal kapcsolatban írtam :) tegnap megnéztem rendesen, egészben és igazán jóra sikeredett a befejezés, a prófétás rész, az impalás rész, a visszaemlékezés, sam "átalakulása" na, meg el ne felejtsem: dean bevonulása az impalával :D az igaz, hogy tényleg kicsit depis, meg is könnyeztem a végét rendesen... ha a 6. évadban tovább vadászgatnak, annak is nagyon örülni fogok, csak ne legyen még vége, vagyis az 5. évad elég laposra sikeredett, de reménykedem benne, hogy fel tud még törni a sori és kihoznak belõle vmi jót... a 22. epizóddal kapcsolatban egy dolog nem volt tiszta, h sam mit keresett ott a végén? :think:
***SPOILER vége***
10/10
Ginever 2010 máj. 17. - 16:43:49 10/10
(6493/7744)
Sziasztok!
Én a 6. évaddal kapcsolatban ezt olvastam az egyik honlapon: Sam és Dean az új évadban is a démonokkal fog harcolni, valamint erõsödni fog a testvéri szál is. Konkrétumok még nincsenek a történetet illetõen, annyi azonban bizonyos, hogy már megkezdõdtek az elõkészületek. A hírek szerint jövõ õsszel lesz a premier. S nagy valószínûség szerint a hatodik évaddal lezárul a Winchester fivérek krónikája.:((((
Én eltudnám nézni õket még pár évadig!!
kymara 2010 máj. 17. - 16:20:56 Előzmény Jenny007
(6492/7744)
Vagy Sam szellemként tért vissza. De akkor Castiel érezte volna.
10/10
monyka 2010 máj. 17. - 15:51:33 10/10 Előzmény Rõzse
(6491/7744)
igen, igaz
10/10
Rõzse 2010 máj. 17. - 07:52:17 10/10
(6490/7744)
Sziasztok!

Igaz hogy szeptemberben kezdik a 6. évadot?? :(
9/10
Jenny007 2010 máj. 16. - 11:59:38 9/10
(6489/7744)
ezután a záróepizód után elképzelésem sincs hogy mirõl szólhatna a 6. évad. talán jobb lett volna ha ez a sorozat vége...hiszen a Próféta is leírta: THE END.

Spoiler:
vagy visszatérünk egy olyan sztorihoz hogy Samet valaki kirángatja lentrõl, mint 2 évaddal ezelõtt Castiel Deant és mennek tovább démonokat ölni?vagy esetleg két szálon futhatna a cselekmény pár epizódig,Dean fent Sammy lent.nem tudom meddig lehet még húzni a történetet...
10/10
duckshoot 2010 máj. 16. - 10:37:51 10/10
(6488/7744)
A 22. rész visszaemlékezései nagyon jók. Fõleg az Impala miatt. Milyen szép kis története van.
Meg Dean belépõje is cool :D
És amikor Sam észhez tér elõbb a krómcsillogásától aztán meg ahogy visszaemlékszik.
Jó volt ez. Eddig amennyire nyomasztó volt így a végére váltott egy cseppet.
10/10
trl007 2010 máj. 16. - 10:08:34 10/10
(6487/7744)
<--- És a võlegény!!!!
10/10
trl007 2010 máj. 16. - 10:08:09 10/10
(6486/7744)
http://justjared.buzznet.com/2010/05/15/jensen-ackles-wedding-pictures/

Errõl hallott valaki valamit? Na mindegy, Jensen május 15-én megnõsült! Nagyon sok boldogságot nekik!!!

<--- A menyasszony
Karenina 2010 máj. 15. - 21:36:49
(6485/7744)
Még nem volt idõm megnézni a 22.et, de ez az egy már nem fog sokat változtatni a véleményemen, hogy ez az évad nem volt valami nagyszerû. Nekem kezd egy kicsit depressziós lenni a hangulata, kezd egy kicsit nehéz mûfaj lenni. Szeretem a komoly filmeket is, csak ehhez a sorozathoz ez nem illik szerintem. Nekem a Lazarus rizing volt a legkirályabb rész az egészbõl és a 3.-4. évad a legjobb. Ez az ötödik nem nagyon jött össze a készítõknek. A hatodikban szerintem meg még több depi következik. Hááát... megnézem azt is.