Téma: Odaát

10/10
Wonka 2010 júl. 21. - 13:31:16 10/10 Előzmény MJB
(6664/7744)
Hali! Én nem tom melyik számra gondolsz, de wikipédián fent van hogy melyik részben milyen számok vannak. Remélem tudtam segíteni :D
10/10
Wonka 2010 júl. 21. - 12:50:56 10/10
(6663/7744)
Ez az egyik kedvenc sorozatom, kár hogy az rtl levette a mûsorról... Remélem a 6 évad is lesz olyan jó mint a többi. Valaki nem tudja mirõl fog szólni? Sajna túlzottan szeretem a spoilereket. :D
10/10
Mmadeline 2010 júl. 15. - 23:30:21 10/10
(6662/7744)
Szia!
Nem tényleg nincs, de nem is baj szerintem.Sõt a videó alapján jobb is::P
Egyáltalán nem zavaró.Jensen-nek jó hangja van nem kell azt elrontani:D
island 2010 júl. 14. - 13:28:44
(6661/7744)
hali! aki látta a 3. évadot szinkronosan (a spanyol dvd-n van magyar szinkron, és az khm, valszeg nemcsak a dvd megvételével elérhetõ...), nah szal az utolsó részben a Bon Jovi - Dead or Alive dala télleg nincs a szinkronhangokkal felénekeltetve?
a vidi (http://www.youtube.com/watch?v=FXHdvuZg_IE) készítõje ezt írj. csak nemáá, az úgy elég béna lehet. Még Dean esetében csak-csak elmegy, de Jared és Simonyi hangszíne nagyon eltérõ :S

(és tök jó, h adja a tv6, kivi vok vajon meddig)
10/10
pukimaszat 2010 júl. 13. - 17:35:54 10/10
(6660/7744)
imádom ezt a sorozatot! Jensen Ackles I love you!
ginukaa 2010 júl. 12. - 17:01:23
(6659/7744)
nem bántottál meg, csak szarul esett h így látatlanban h nem tudsz rólam semmit, rögtön elkezdesz oltogatni... am meg a tv6-on adják. és igen jobban szeretem angolul nézni mint magyarul, de ezzel a sorival kapcsolatban megvok elégedve a szinkron hangokkal fõleg Dean /Szabó Máté/ hangja a legjobb sztem.
MJB 2010 júl. 11. - 20:15:31
(6658/7744)
Egyébként mi az a zene ami az 1x02-ben szól? Akkor szól mikor az elõzõrész tartalmát mondják és amikor az erdõben futnak.
ginukaa 2010 júl. 10. - 23:42:36
(6657/7744)
durva:D én is meglepõdtem mikor odakapcsoltam:D
MJB 2010 júl. 10. - 23:33:21
(6656/7744)
Ez durva!!! Pont ma este néztem meg DVD-n az 1x01-et, majd végeztem és kajáltam. Kapcsolgattam a csatornák között, amikor a TV6-ra kapcsoltam ahol pont az 1x01 kezdõdött. Most komolyan, mennyi az esélye ennek?
10/10
trl007 2010 júl. 10. - 18:32:06 10/10
(6655/7744)
SPOILER!!!


Igen, õ is Ruby. Mivel démon, ezért testbõl-testbe vándorolhat. Samet zavarta, hogy elfoglalta egy lány testét, ezért keresett egy kómában fekvõ lányt. Ezért néz ki most úgy, ahogy kinéz! XD


SPOILER VÉGE!!!!
10/10
annana 2010 júl. 10. - 18:30:12 10/10
(6654/7744)
Én most nézem a 4. évadot angolul és most az a barna hajú csaj Sam-mel az Ruby?? Mert azt ha igen akkor nem értem nem halt meg vagy mi? valaki megmondaná nekem hogy most pontosan hogy is van ez ? elõre is köszi :D
ginukaa 2010 júl. 09. - 10:04:14
(6653/7744)
édesem, számomras ismétlés, mivel nem magyarul szoktam nézni... arról én nem tehetek, ha te csak magyarul vagy képes nézni, ezért nem fejezed be az évadokat...
ginukaa 2010 júl. 08. - 21:43:08
(6652/7744)
most h ismétlik, én is nosztalgiázok kicsit:D hiányzik már és szar h csak szeptemberben lesz újra:/ addig maradnak az ismétlések:S:D
10/10
mia0323 2010 júl. 08. - 21:17:26 10/10
(6651/7744)
Az odaát egy nagyon jó sorozat :)
Remélem ma is tudom nézni :)
TheOriginalP 2010 júl. 08. - 20:34:53
(6650/7744)
Jó meglátás, Belát minden mennyiségben! Affene, megint elfogult vagyok :D
9/10
Phoenix16 2010 júl. 08. - 12:11:18 9/10
(6649/7744)
Pontosan szeptember 26-n.
Sajnálom hogy nem vették a fáradságot a 4-5 évad lefordításához.
Mondjuk engem már az is kiakaszt hogy a " Barátok közt"
meg a " Jóban rosszban" ekkora hírnévnek örvend és azok a sorozatok amiknek van is értékük annak általában lent van a föld alatt a nézettségi szintje.
Aki akarna odaátot tölteni próbálja ki ezt az oldalt:
http://sorozatokingyen.org/page.php?27
Egész gyors szokott lenni.
Feliratokat hosszopuskáról meg tvsubtitles.netrõl lehet szedni.
Ha valakinek van kérdése pbius1@vipmail.hu-n megtalál!
Üdv minden odaátosnak!
Supnat 4 ever.
ginukaa 2010 júl. 07. - 23:57:34
(6648/7744)
imádom a sorit:D már alig bírom kivárni a szeptembert:D
10/10
szolnok09 2010 júl. 07. - 00:15:37 10/10 Előzmény monkeyjade
(6647/7744)
Ez a zip megvan még neked? Mer' nem tudtam letölteni (kiírta h hibás tömörítés, stb.) :)))
10/10
true.believer 2010 júl. 06. - 23:24:07 10/10 Előzmény rooneygirl
(6646/7744)
inkább itt a pont :)
10/10
szolnok09 2010 júl. 06. - 23:24:02 10/10 Előzmény Skm
(6645/7744)
nem akarok lehangoló lenni, de sztem mostanában nemcsak a 4. évadot, nem látjuk tv-ben , de a 3.-at sem ugyanis, az RTL már levette mûsorról (vszeg az éjjel 1 órai idõpont nem döntötte meg a nézettséget az este 10 órai után :D) pedig ott volt valószínû h adják, többek között azért is mert az RTL-nek szinkronizálták. A tv 6-os adásról csak annyit, hogy a viasat a 2. évad (kb) 5. részénél, egyik hétrõl a másikra hagyta abba. Az pedig h barátnõd szinkronizált, lehet h a spanyol kiadáshoz kellett :P (akik beleásták magukat a témába értik, a többieknek annyit, h SP-ben már van 3. évad DVD-n és azon van magyar szinkron :D)