Téma: Odaát

Karenina 2010 okt. 12. - 21:03:36
(6804/7744)
Ugyanazt az órát használják? :)))))))))) hát ez állat jó.. :)))) Szerintem nézd a jó oldalát, ha csak az órát vetted észre, akkor biztos nem használják újra a tapétát, bútorokat, lámpákat....
TheOriginalP 2010 okt. 10. - 10:09:54
(6803/7744)
Természetesen minden héten van új rész (kivéve az ismert szüneteket, amikor USA-ban hálaadás, karácsony, SuperBowl döntõ, Wrestlemania, szóval bármi van, ami csökkentené a nézettséget-ilyenkor inkább nem is adják a sorozatokat :D), csak én szeretek egy hetet várni a véleménnyel, mert ennyi idõ alatt úgy gondolom, akit nagyon érdekel, meg tudja nézni a részt, és a véleményemmel nem befolyásolom semmilyen mértékben.
Akkor pár apróbb észrevétel a második részrõl :D.
Még mindig hol a jól megérdemelt The Road so Far?. Lehet, hogy arculatváltás van a sorozatnál, de ami "legendás:D", azt nem kellene elvenni.
A rész nem volt amúgy rossz, és az sem, hogy elõkerült egy "alfa" (sajons a türelmetlenségemnek és a neten keringõ spoilereknek hála amúgy ez nem volt nagy meglepetés). Ettõl függetlenül szerintem gázos lesz, ha most végigmegyünk az összes lényen, és minden részben elõkerül egy új alfa (lássuk be, eddig öt év alatt szóba se kerültek, most meg hetente bújnak elõ? :S).
Az a vonal, hogy nagypapi megrendelésre vadássza be a lényeket, nagyon kétesélyes. Amilyen jót lehet húzni vele, akkora hülyeségbe is átcsaphat. De várjuk ki a végét.
Ami erõs pozitívum, az Lisa hozzáállása, illetve hogy a záró képsorokban végre ismét Impala dömping és Smoke on the Water (bár most nem csengõhangként :D) zárta a részt.
10/10
artepp2 2010 okt. 09. - 14:30:42 10/10
(6802/7744)
Köszönöm.Remélem sikerül majd letöltenem. :)
10/10
artepp2 2010 okt. 09. - 12:56:31 10/10
(6801/7744)
segítség....Kérem valaki segítsen.Én még csak a 6. évad elsõ részét láttam, mert a moovie-n csak az van fent és nem tudom hogy hol lehet máshonnan letölteni.
Ha valaki tudja,hogy hol lehet letölteni az légyszives írja le.
10/10
szolnok09 2010 okt. 09. - 01:30:45 10/10 Előzmény rooneygirl
(6800/7744)
"a régi Deantõl még messze van", csak mint Makó Jeruzsálemtõl, az IMPALA meg, hááát, az szerves része a sorozatnak, lsd a 2vel ezelõtti rész (5/22), és akkor ott tartunk h az évad 2. részének a végén, van kb 2 mp bevágás a hangjáról...
A babák viszont nagyon aranyosak voltak, alig tudtam arra figyelni, h ki mikor kit öl meg, mert csak somolyogtam az édes pofijukon :)
"Már akadtak benne poénok itt-ott", hát, nekem csak az maradt meg, amikor Dean beledugja az ujját a poharába, és úgy, piásan "dugja" a baba szájába... :D na talán az már kezd hasonlítani a régi Deanre :)
10/10
szolnok09 2010 okt. 09. - 01:20:14 10/10
(6799/7744)
Sztem jól látod, nekem most a 2. rész után kezd hasonlítani egy családi teleregényre, amolyan apád-anyád idejöjjön, mert szerintünk kevés a két srác 40 percre.
És az egy dolog, h mostmár VÉGRE volt EGY Deep Purple szám, de csak a végén egy pár másodperc, szõval, én még mindig várok a nagy vissszatérésre... :S
10/10
GinnyWinchester 2010 okt. 08. - 20:19:53 10/10
(6798/7744)
ma este 6. évad 3. rész, alig várom.. h vki feltöltse :D <3 Jared & Jensen & Misha <3
rooneygirl 2010 okt. 06. - 19:35:10
(6797/7744)
Igen, az epizód végén a Deep Purple Smoke on the water címû száma volt. És ezt dúdolta Dean a babának is. Ez végre egy jó kis szám volt.:)
Szerintem annak pedig még nagyon fontos szerepe lesz, hogy nem ölik meg a szörnyeket...
10/10
szolnok09 2010 okt. 05. - 22:56:08 10/10 Előzmény rooneygirl
(6796/7744)
Ez mondjuk már mondtam, de nekem is ez az egyik legnagyobb problémám, h ZENÉT akarok!!!!!!!
Hát az elején az a kis álom, elmegy, de az "összehasonlításnál", már mehetett volna vmi ütõsebb, mint az a langyos dallamocska...
Karenina 2010 okt. 04. - 21:43:38
(6795/7744)
Megnéztem az elsõ részt és szerintem kiábrándítóan primitív lett. Nem fejlõdtek semmit az utolsó rész óta, sõt ez nekem egyike volt a leggyengébb részeknek - pedig ebben kellett volna nagyot durrantani. Sam úgy jön vissza, mintha csak a sarki boltba ugrott volna el sörért, csak sokáig tartott neki. Az hogy Dean úgy kerül a képbe megint, hogy egy középkategóriás démon megtalálja - amit jól tudjuk, hogy a fiúk kisujjal lenyomnak - az olyan önmagához méltatlan módja Dean visszatérésének. De az hogy a rokonok a semmibõl hirtelen idepottyantak, aminek se füle se farka az szerintem már kissé komikussá teszi a részt.
Ennél nehéz rosszabb részt csinálni, úgyhogy a jó hír, hogy a következõ részeket jobban fogjuk élvezni.
Trisha72 2010 okt. 04. - 21:41:53
(6794/7744)
Szerintem az 5. évad vége tökéletes befejezés lett volna. Úgy érzem mintha ezek a részek kicsit erõltetettek lennének, bár valóban jobb lett a második rész mint az évadnyitó. Na mind egy.... azért jó sorozat. De kiváncsi lennék a végleges végeredményre :P
rooneygirl 2010 okt. 04. - 21:21:38
(6793/7744)
A 2. részrõl: Nekem egy fokkal már jobban tetszett, mint az évadnyitó. Talán kettõvel is.:) Már akadtak benne poénok itt-ott, egyre furább a nagypapi figurája (legalábbis nekem), Dean se volt már annyira "kisvárosi" és nyálas, bár a régi Deantõl még messze van. De én már abszolút bizakodó vagyok. Azt pedig nagyon várom már, hogy a következõ részben végre újra az Impala volánja mögött lássuk Deant, és végre halljuk, ahogy abban a kocsiban felbõg a motor, mert az hozzá tartozik az Odaáthoz! És Sam autója nagyon gáz!:) Ja, és nem tudom, ki hogy van vele, de kicsit több ZENE kéne! Régen annyira jó volt a sorozat zenéje. Mostanában abból is visszavettek...
10/10
szolnok09 2010 okt. 04. - 20:44:32 10/10
(6792/7744)
uppppsz, ez lemaradt, a f*sza reklám, már meg van, csak a tv6-on...
10/10
szolnok09 2010 okt. 04. - 20:43:28 10/10
(6791/7744)
Ha ezt fészbukon írod, még lájkoltam is volna :)
De, én ilyenekrõl már nem is álmodom, ugyanúgy, mint a 2. évados DVDrõl, illetve a 3. évad tv-ben való leadásáról, vagy a 4. évad szinkronjáról...
island 2010 okt. 03. - 22:01:03
(6790/7744)
Heti sorozat. Volt is pénteken a 2. rész, és már magyar felirat is van hozzá.
Az imdb-n dátumozzák a részeket, ott lehet majd értesülni az esetleges szünetekrõl is.



(Október 15-tõl (péntek) újra elkezdi vetíteni a 2. évadot az RTL Klub hajnali 0:50-kor.)
10/10
szolnok09 2010 okt. 03. - 12:33:46 10/10 Előzmény TheOriginalP
(6789/7744)
Sztem nem csak amiatt lett borúsabb a véleményed amit írtál, hanem rátapintottál a lényegre.
SPOILER
És most nekem is egy kis személyes, én egész nyáron azon izgultam h milyen AC/DC számmal kezdik. Erre mit csináltak? Dean "álmodozik" arról h milyen rossz volt régen, oszt ennyi, sztem ettõl még lehetett volna vmi zúzós AC-re összefoglalni a dolgokat, na de mindegy. És ha jól veszem ki nem én voltam az egyetlen akinek nagyobb elvárása lett volna az egésszel kapcsolatban, tekintve h évadnyitó.
Bár, ahogy nagypapiék, szépen susmusban, elvitték a dzsint, a megölése helyett, és nem szóltak a srácoknak, na ott van vmi... Szóval csak egyet érteni tudok emberekkel, itt tényleg bûzlik vmi...
Úgyhogy megvárom mi fog még benne történni, aztán... majd meglátjuk.
TheOriginalP 2010 okt. 02. - 10:31:29
(6788/7744)
A helyesírási hibákért meg bocs, egész héten 12-óráztam, és nem vagyok még túl kipihent. Valószínûleg ez is közrejátszik a borús véleményemben.:D
TheOriginalP 2010 okt. 02. - 10:29:39
(6787/7744)
Hát, megnéztem másodszor is az évadkezdõ részt, de akárhonnan közelítem meg a részt, nekem bizony nem tetszett.

A továbbiakban spoilerek az elsõ részrõl, szal akit zavarja, ne olvassa.

Az, hogy Sam kijutott a pokolból még rendben, hiszen amikor Lucifer kiszabadult, akkor sem hordozótesttel együtt jött elõ (ergo a "börtön" neki készült csak, nem neki és a hordozónak, de akkor hol van legkisebb Winchester? :D).
Az se ütött meg, hogy az öreget is feltámasztották, bár ezt erõsen a Spoilereknek köszönhetem. Viszont hogy még 3 sosem látott rokont elõástak, az már kicsit sok az ízlésemnek. Talán azzal ronthatták volna el, ha az unokatesók közé négert, kínait, esetleg amazonasi indiát is tesznek.
Külön fáj, hogy Bobby ilyen kevés szerepet kapott az epizódban, hiszen a 3. évad óta õ a kedvenc karakterem, de ez csak személyes szálka, ezért ugorjunk.
A sztori, az megint egy érdekes kérdés. Hiszen nem volt rossz. Sõt, még az egészen elmegy kategóriába is be lehetne rakni, ha mondjuk valahol a 3-10, vagy a 15-19 rész között járnánk. De mint évadnyitó (fõleg úgy, hogy nagy megújulásokat, változtatásokat ígérnek), kifejezetten harmatgyengének találtam.
Az egyetlen igazán értékelhetõ rész Dean és Sam záróbeszélgetése (azért a srácok csak tudnak már együtt dolgozni :D) és Dean döntése volt (bár mint gyaníthatjuk, ez az állapot úgysem marad sokáig).
Elnézést a morózus véleményért, de én tényleg jobbat vártam (bár ez az én hibám.)

Sajnos egyenlõre úgy áll a kép, hogy Kripke kevesebb szerepvállalásával csak vesztettünk...
10/10
annana 2010 szept. 28. - 19:52:04 10/10
(6786/7744)
Ááá megnéztem a 6. évad elsõ részét és hát tetszett persze kicsit izgibbet vártam de ez sem volt rossz de azért remélem hogy Dean és Sam együtt fognak vadászni mert így a jó :)
10/10
bundi123 2010 szept. 28. - 14:31:46 10/10
(6785/7744)
Köszi :)
Bár nem törekedek a happy endre ,a civilek beáldozása mindig nagyon felkúrja az agyam.(Érdekes hogy katasztrófa filmeknél nem)
De attól még lehet hogy bepróbálom. :-)