Téma: Odaát

kymara 2010 dec. 21. - 11:08:53
(6864/7744)
Nem. Sokkal nagyobb erõk állnak a háttérben. De nem lövöm le a poént. Nézd végig az összes 6 évadot.
7/10
Mutek 2010 dec. 21. - 01:31:51 7/10
(6863/7744)
Hát már a 2. évad elsõ része jobban tetszett, mint az eddigiek :)
Köszönöm a válaszokat, akkor nézem nagy reményekkel tovább :)
@jensenfan92: Igazad van, rosszul fogalmaztam, úgy akartam írni, hogy eddig inkább olyan sorozatokat néztem, amik nem kísértetes, szörnyes vagy sci-fi volt, tehát ami inkább emberekrõl szólt :D
Annyit még áruljatok el, hogy olvastam több helyen, hogy az igazán izgalmas az a fõszála a sorozatnak, de az ugye nem 6 évadon keresztül ez az anya- és barátnõgyilkos démon... gondolom nem, de azért jobb, ha biztosra megyek.
kymara 2010 dec. 20. - 19:33:29
(6862/7744)
A 3. a legjobb.
Karenina 2010 dec. 20. - 18:58:48 Előzmény Mutek
(6861/7744)
Az elsõ évad eléggé lagymatag. Általában a 3. tetszik mindenkinek a legjobban, de nekem még a 4. is nagyon ütõs. Hát ha már végig néztél egy egész évadot, akkor még a másodikat szenvedd végig (habár az már jobb, mint az elsõ), mert a 3.-ért megéri.
7/10
Mutek 2010 dec. 20. - 00:13:54 7/10
(6860/7744)
Mondjátok már meg, jobb a sorozat a 2. évadtól, mert ma fejeztem be az elsõt, mindenki mondta, hogy nézzem, mert ilyen meg olyan jó... de szerintem elég kiszámítható, néha unalmas.
Jó sorozat, nem az, csak itt is porton 9,6os értékelés, kicsit sokallom...
Szóval csak az elsõ évad ilyen, vagy ne számítsak változásra? :)

Inkább mondjuk a reálisabb sorozatokat szeretem, mint a Dexter, Mentalista, TWD meg sok más, de ez maradt még és ezt is most meg akarom nézni a 6. évadig.
10/10
szolnok09 2010 dec. 13. - 18:45:48 10/10
(6859/7744)
jaja, téli hiátus lesz, és majd csak január 28-án jönnek vissza a "Like a Virgin" címû résszel (amit csak azért tok mert most fordítom a TV Guide-os interjút :P). Szóval mi majd 29-én nézhetjük legkorábban... :D
10/10
monyka 2010 dec. 13. - 15:11:25 10/10
(6858/7744)
most az Odaátban is szünet lesz? és ha igen mikor lesz legközelebb?
4/10
sawyerx 2010 dec. 11. - 21:22:05 4/10 Előzmény Phoenix16
(6857/7744)
annyi, hogy Sammy és már rég elhunyt öregapja visszatér a halálból, elõször nyomozgatnak, mi állhat a háttérben, aztán kiderül, megint a démonok... u-nal-mas! ... de azért már nézném szinkronnal : )
10/10
szolnok09 2010 dec. 10. - 23:52:47 10/10
(6856/7744)
sztem ha terveznék, most azt adnák nem pedig agyba-fõbe ismételgetnék össze-vissza (jó, oké, nem tom h hogy adják mert nem nézem)
Egy szó mint száz: ne reménykedj túl sokat... :S
10/10
szkülla 2010 dec. 10. - 23:42:27 10/10
(6855/7744)
szasztok Nem tudjátok hogy az rtl klub mikor hajlandó leadni végre a 3 évadot? vagy talán már nem is tervezik?
9/10
Phoenix16 2010 dec. 10. - 15:57:56 9/10 Előzmény salthman
(6854/7744)
Hello mindenki! Levágták a netemet így nem nézem már egy ideje! 6-dik évadban van valami nagy dúr alakulgatnak a dolgok?
10/10
salthman 2010 dec. 09. - 06:20:27 10/10
(6853/7744)
Sziasztok Én már a 6 odik évadnál járok a 10 résznél kis segitség neketek
filmet szoktam le szedni itt:http://thepiratebay.org/search/supernatural/0/99/0



feliratoka találtok :http://hu.podnapisi.net/hu/ppodnapisi/search?tbsl=1&asdp=0&sK=supernatural&sM=0&sJ=0&sY=


És itt is sok van fent és gyorsan :http://hu.tvsubtitles.net/new.html
Drake79 2010 dec. 03. - 19:52:47 Előzmény Otka
(6852/7744)
Mindig a felirathoz kell keresni .avi-t,mert feliratból általában 1 verzió szokott kijönni(erre van ellenpélda is,de ritka),vagy ha megjelenik dvd-n és azt rippelik,akkor esetleg ahhoz nézni feliratot,általában évadpakk-ba jelenik meg hosszupuska-n.

A lényeg: a fájlnév vége számít.Pl: HDTV.XviD-LOL,HDTV.XviD-FQM,HDTV.XviD-FEVER,stb.(Ha ezt látod a feliratnál,akkor ehhez passzoló .avi-t keress,mert Release-bõl több verzió is szokott lenni a népszerû sorozatoknál)
10/10
szolnok09 2010 dec. 02. - 21:30:14 10/10 Előzmény Otka
(6851/7744)
ha az elejétõl csúszik, esetleg másik SN-t letölteni... tudom h merészen hangzik, de talán, ha meg közbe, akk tárgytalan (am mintha haloványan rémlene, h egy résznek a felirata az utsó kb 5 percben csúszott, de sajna már régen láttam, tehát semmi nem biztos :D)
4/10
sawyerx 2010 dec. 01. - 16:52:07 4/10
(6850/7744)
jah, csak valamelyikõtök kezdjen petíciókba, hogy adják már szinkronnal xD
Otka 2010 nov. 30. - 17:18:22 Előzmény szolnok09
(6849/7744)
hát igen a seth_greven féle eddig nekem is bevállt, de sajnos probáltam és csúszik :( meg a többi hosszupuskás is...azért köszi!
10/10
szolnok09 2010 nov. 29. - 22:01:05 10/10
(6848/7744)
én a seth_greven félét tudom ajánlani, az sztem mindig jó volt... am meg husszupuskasub pont com itt sokfajtát találsz, meg a seth_greven-féle is fenn van :)
Otka 2010 nov. 29. - 18:25:47
(6847/7744)
Sziasztok!

Épp az 5. évad felénél járok, csak h a 11. rész után nem találok olyan feliratot, ami nem csúszna. Ha valaki tud olyan feliratot ami normális az lécci dobjon nekem egy üzit! Köszke

ui.: bocs, h itt kunyizok feliratért, de már tényleg mindenhol kerestem és csak csúszost találtam :S
10/10
offtopic
szolnok09 2010 nov. 29. - 00:58:39 10/10
(6846/7744)
Nem volt, amcsiban háaadásnapi szünet volt. Nem volt se SN, se SV, legalább is a CW-n de sztem az összes sorival ez volt, minden adón.
10/10
pukimaszat 2010 nov. 28. - 20:14:35 10/10 Előzmény BBogi92
(6845/7744)
köszi szépen mindenkinek !:)