Téma: Odaát

4/10
sawyerx 2011 ápr. 29. - 13:06:04 4/10
(6996/7736)
akinek megvan a 4. évad bbripben!
a 18. részhez (Supernatural.S04E18.The.Monster.At.The.End.Of.This.Book.BDRip.XviD-SAiNTS.avi) tudna magyar feliratot küldeni? ezt az egyet kihagytam, mikor leszedtem, az oldal meg 1 hete szünetel -,- : )
relationships forever 2011 ápr. 28. - 19:30:01 Előzmény GinnyWinchester
(6995/7736)
hátja a twitter durva volt :)
hát nem tom én azért gondolom hogy a lélektelen tetteit is elzárja a fal, tod mikor Sam visszaakar emlékezni a 13. részben hogy mégis mi történt és Dean mondja neki hogy hogy ezzel is kockáztatja hogy leomlik a fal, meg asszem a paleyfesten nyilatkoztak valami hasanlót is, de majd meglátjuk :)

am én már nagyon kivi vagyok arra hogy mégis mi történik hogy leomlik a fal, juj de várom, de addig is már csak holnapi nap és szombaton felkelünk és már fenn lesz :)

hát remélem nem Cas lesz az egyik aki meghal, ha mégis úgyis visszahozzák
de a furcsasága nekem is feltûnt

jaj a következõ rész nagyon jó lesz Cas és Bobby is elég sokat fog benne szerepelni na és persze a "mindenek anyja"
már alig várom :)

olyan jó hogy így egymásra találtunk SPN-es témában végre tok valakivel beszélgetni róla, mert az ismerõseim nem nagyon nézik, van pár aki még csak a 3. évadnál tart nem tom hogy bírják ki :)
10/10
GinnyWinchester 2011 ápr. 27. - 23:06:15 10/10
(6994/7736)
wow. ez egyre jobb lesz. :D

én is sokkal jobban szeretem angolul, magyarul leginkább röhögök rajta mert szegény Sam olyan mint egy mutálás elõtt álló tini :D Dean még okés lenne, de akkor is :P

a vadnyugatos rész nagyon király volt, nekem is bejött a fõnixes dolog, elég menõ volt a pasas :) meg hát Colt, istenem, zseniális volt, imádtam :D és igen, tényleg jól néztek ki kalapban... nagyon is... :D mikor Dean bement a bárba és jött az h "I look good" hát azon meghaltam :D Cas-ért eléggé aggódok, és kezdem úgy gondolni h tényleg elég valószínû h a fináléban vmi történik vele :(

amúgy a falnak a Pokolban történteket kell elzárnia, a lélektelen másfél évre sztem szimplán nem elékszik, de nem biztos :S

ja igen... 7. évad!!!!!! a Twitter majdnem felrobban mikor kiderült a hír :D
relationships forever 2011 ápr. 27. - 18:02:14 Előzmény Wonka
(6993/7736)
Sam fejében a fal mind a kettõt el zárja mind azt amit lélek nélkül tett és mind azt amit a pokolban tett, már alig várom azt a részt amikor leomlik vagyis a finálét :)

egyébként az egyik paleyfest-es interjúban Kripke azt nyilatkozta hogy amikor arról van szó hogy mégis milyen következményei lesznek a fal leomlásának akkor azt mondta hogy "elõretekintünk" amikor ezek történnek
nekem van egy olyan sejtésem hogy ezzel lesz vége az évadnak de én akkor nem fogom kibírni szeptemberig :)
relationships forever 2011 ápr. 27. - 17:52:37 Előzmény sawyerx
(6992/7736)
hát nálam nagyon nagyon jó volt a vadnyugatos rész:9 annyira jól néztek ki kalapban:)
és a fõnixes csavar is tetszett, azt a jelenette is imádtam mikor Dean megtalálta Colt naplóját mint a gyrekekek:)
és a vége is jó volt na meg hát a Cas megsérült rész sem volt azért semmi
összefoglalva nekem tetszett:)

maradjanak még sokáig együtt imádom Jared-et és Jensen-t amikor hülyülnek pl a con-okon vagy a bloopers-ekben
õk külön külön a feleségeikkel egy showban is de együtt a legjobbak :)
szerintem
relationships forever 2011 ápr. 27. - 17:48:10
(6991/7736)
hát nem tom én nem szeretm magyarul nézni én imádom az angolt és imádom az igazi hangjukat én az 1-32.évadot is visszanéztem angolul :)
hát nem tom én kábe a sorozatok 3 negyedét angolul nézem és én általában emlékszem már megszoktam :)
relationships forever 2011 ápr. 27. - 17:44:09 Előzmény GinnyWinchester
(6990/7736)
GinnyWinchester: sztem is nagyon jóban lennénk, mert én sem sok magyart ismerek aki így rajong a sorozatért :) ez egy szép barátság kezdete :)



jensenfan92:
hát én úgy vagyok vele hogy én az összes évadot imádom mindben van valami ami miatt szeretem és nem csak egy epizódban hanem az összes évad minden részében
most nem kezdem el részenknt felsorolni, de
pl a 4. évadban amikor sSam-et megpróbálják leszokatni a démonvérrõl, vagy amikor Dean sír, amikor dean találkozik Ruby-val Castiel érkezése és ami fõleg tetszik hogy Jared és Genevieve ott jöttek össze :):) (ez olyan hogy a Ten Inch Hero-t is imádom ahol Jensen és Daneel játszik együtt:) )
az 5. évadban pedig az utolsó rész az nagy favorit, vagy amikor a mennyben vannak, vagy changing channels-es rész :)
relationships forever 2011 ápr. 27. - 17:33:37
(6989/7736)
Supernatural SEASON 7!!!!!!!!!!!
imádom ezt a napot mióta megláttam Daneel twitterén azóta csak mosolygok :)
enéél jobb hír nem kellett, imádom ezt a sorozatot :)
10/10
Wonka 2011 ápr. 27. - 16:13:03 10/10
(6988/7736)
Most olvastam h tuti lesz hetedik évad, :D nem tudom ki hogy van vele, de én örülök neki :D
nikato 2011 ápr. 26. - 14:09:42 Előzmény sawyerx
(6987/7736)
Köszi szépen!!:)
4/10
sawyerx 2011 ápr. 25. - 17:01:50 4/10
(6986/7736)
éééés... megnéztem a vadnyugatos részt... -,-

===SPOILER===

EGY KALAP SZ*R! ez teljesen felesleges volt, egyedül ami "jó" volt, hogy Colt benne volt. azért szerintem meg kib*szott felesleges leforgatni egy részt, hogy "úúú, most dean visszamegy a vadnyugatra, és a modorával csinálja a fesztivált". komolyan, sokan minek nézik ezt a sorozatot? az egészet elviccelik csak azért, hogy a nézõk láthassák jensen akclest mindenféle idióta helyzetben. akkor meg fejezzék be, zárják le az egészet, és kezdjenek el egy jensen-showt, ne ezt csesszék el. ebben az epizódban is más nagyon nem volt, mint Vissza a jövõbe! paródia. lehet, sokak röhögtek azon, hogy "én vagyok a Clint Eastwood", de ezt már a '85-ös filmben elsütötték, ahogy azt is, ahogy a résznek vége lett, a csomaggal kapcsolatban. az elõzõ rész egy Végsõ állomás paródia volt, az még úgy oké, de ez... pedig úgy ültem neki, hogy valami normális epizód lesz, mert mostanában azért viszonylag jók voltak.

azon meg röhögtem, milyen komolyan mondták, hogy lesz két váratlan fõszereplõs haláleset az évadzáróban, mikor van négy állandó karakter xDD és szerény véleményem szerint az egyik Cas lesz, azért fognak a 22. epizód elõtt egy róla szólót leadni : )
4/10
sawyerx 2011 ápr. 25. - 16:52:35 4/10
(6985/7736)
3x11-es rész: Idõcsapda
http://hu.wikipedia.org/wiki/Az_Oda%C3%A1t_epiz%C3%B3djainak_list%C3%A1ja

tudom, mert wikipédián több évig én szerkesztettem :D
nikato 2011 ápr. 25. - 10:03:01
(6984/7736)
nikato 2011 ápr. 25. - 09:55:14
(6983/7736)
A legutóbbi részben ami az Rtl klubon volt, és Sam napja ismétlõdött mindig (ha minden igaz), melyik dal szólt mindig? Vagy nem tudjátok hányadik évad, hányadik rész volt? Csak éjjel arra a dalra ébredtem fel, és meg is van kazin, csak nem tom ki az elõadó.
10/10
GinnyWinchester 2011 ápr. 23. - 19:26:12 10/10 Előzmény Adry87
(6982/7736)
ezt én is pontosan így látom, a 3. évadtól kezdett nagyon komoly lenni a dolog, ott már azért volt elég sok démon meg mindenféle :D meg hát ugye a szorító egy éves idõkorlát is csak rátett a feszültségre :P :)

az angyalos szál nagyon jó ötlet volt, mert végre láttuk h nem csak gonosz dolgok vannak :) persze nem mintha az angyalok aztán olyan nagyon jóságosak lettek volna, dehát... :P :D persze Castiel kivétel. :)
10/10
GinnyWinchester 2011 ápr. 23. - 19:21:35 10/10
(6981/7736)
én bírtam az angyal-témát magát, bár megmondom õszintén h elõször mindegyik angyal elég nagy s***fej volt, ugyanolyan érzéketlen szemétláda volt az összes, ezért örültem mikor Castiel elkezdte a lázadás jeleit mutatni és végül Dean mellé állt :)

hát pedig nekem van egy olyan gyanúm h õ lesz az egyik aki meghal :( de úgyis olyan cliffhanger lesz h a hajunkat fogjuk tépni egész nyáron, szóval ha lesz 7. évad akkor úgyis visszahozzák vhogy :)

a 6. évad elég furán indult de most már tényleg nagyon belejöttek, szóval ja, folytassák!! :D csak jelentenék már be h lesz-e 7. vagy nem vagy mi van már :P
10/10
GinnyWinchester 2011 ápr. 23. - 19:12:20 10/10 Előzmény sawyerx
(6980/7736)
az 1. évad még olyan kis aranyos volt, furcsa visszaemlékezni h ott még alig voltak démonok meg komolyabb legyõzendõ dolgok, most meg már csak ilyen lazán fejbõl nyomatják a latin ördögûzést, meg ott van a Colt meg Ruby kése, a démonok mindennaposak, az angyalok is, és egyre durvább lények jelennek meg (mint pl a 6x16-ban az a féreg-izé :P), de persze ez így jó, fejlõdik a sori, nem szabad h beragadjon egy ponton, bár ez ezzel a sorival sose fog megtörténni szerintem :D

ha angolul nézed úgy persze h más és bár nekem nem okoz bonyodalmat, azért tudom h jobb biztosra menni és rárakni egy feliratot v szinkronnal nézni. :) bár a szinkront én annyira nem is szeretem, mindig eredetiben nézem mert imádom a hangjukat, épp ezért nem minden fenntartás nélkül várom h ha majd egyszer (TALÁN) leszinkronizálják a 4-5-6- évadot is, akkor milyen magyarhangja lesz Castiel-nek :P :D

pont pár napja néztem meg néhány 3. évados részt, és igazad van, vhogy olyan világos v nem is tudom, tényleg van benne vmi furcsa :D

"a 6. évadról pedig majd a 7. évad közben" ez zseniális :D remélem tényleg lesz 7. évad :) már csak azért is mert egy ilyen Mindenek Anyját nem biztos h röpke 4 rész alatt ki lehet nyírni :P
10/10
Wonka 2011 ápr. 23. - 17:06:44 10/10
(6979/7736)
Én teljesen egyetértek. Azt hittem, hogy csak nekem nem tetszett a 4. és 5. évad. Hirtelen mintha teljesen más sorozat lett volna, valahogy nem volt már meg a régi hangulat. Bár már csak cas miatt is megérte. :D Nekem a 6. évad nagyon tetszik eddig. Csak azt nem értem, hogy az évad elején még azt mondták, hogy sam fejében azért van a fal hogy ne emlékezzen a pokolra most meg, hogy arra az idõre ne emlékezzen amit lékek nélkül töltött. Most akkor melyik?
10/10
Adry87 2011 ápr. 21. - 21:17:19 10/10 Előzmény GinnyWinchester
(6978/7736)
Én is nagyon szerettem ezeket az évadokat, a 3.évadtól kezdett igazán komollyá fordulni ez a vadászat, és nagyon izgalmassá tették ezáltal.Szerintem jó hogy belevitték az angyalos szálat, nekem nagyon bejött.
4/10
sawyerx 2011 ápr. 18. - 22:51:48 4/10
(6977/7736)
amikor én néztem az 5. évadot, egyre gagyibbnak gondoltam, de így visszanézve, nagyon jó évad volt : )
az 1. évadnak volt a legjobb hangulata, ahogy minden egyes részben harcolnak valami ellen, és aput keresik, az évadzáró pedig nagyon jó volt, bele lehetett élni magad ^^.
a 2. évadban már éreztették, hogy kemény vadászok lettek és bonyolódtak a szálak, a színvonal megmaradt, viszont több szereplõ is feltûnt, ami jó volt, de kimozdította az "egyensúlyt".
a 3. olyan fura volt, túl sokszor játszódott világosban, vagy nem is tudom miért, de annak olyan világos színei voltak, talán nem dobtak rá szürkeárnyalatot ^^ és az utolsó részbe pedig szintén bele lehetett élni magad, ahogy idõlimitre mennek, hogy elkapják Lilith-tet : )
a 4. évad elején egy extrab*szottnagy fordulat, hogy nem csak "le" van, hanem "fel" is, amit szerintem fokozatosabban kellett volna beadni, nem egyszerre. nekem ez az évad kicsit összemosódik az 5. évaddal, talán mert angolul néztem, és nem akarom magyarázni, de úgy nehezebb kivenni a dolgokat, ki mit csinált, stb, egyéni szoc. prob. :D a vége teccetõs', lucikeltés.
az 5. mint mondtam, utólag nagyon bejött, ahogy emlékszek, a lovasos részek voltak a legjobbak, aztán ott volt bob dylan számával a maghalós-emléklepörgetõs, és a végén a Crowley-s epizódok. az évadzáró annyira nem jött be, mivel nem fejezték be vele a sorozatot : )
a 6. évadról pedig majd a 7. évad közben : )