Téma: Odaát

10/10
annana 2011 febr. 06. - 11:52:42 10/10
(6904/7744)
Én remélem,hogy lesz 7. évad bár nem tudom ahogy a 6. évad elkezdõdött meg ez a Sam-es dolog nem tudom bár a 12. rész olyan volt egy kicsit mint a régi részek remélem,hogy továbbra is ilyen lesz :D
mrscolgate 2011 febr. 06. - 00:36:54
(6903/7744)
Nahát, ez igazán érdekes rész volt. Most olyan hangulatom lett tõle, mint régen, azaz várom a jövõhetet lelkesen, hogy hogyan is folytatódik a sztori.

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Most van egy olyan érzésem, hogy ezzel az új ellenséggel, gyakorlatilag egy lehetõséget, ígéretet kaptunk egy esetleges 7. évadra. Nemtudom miért de most ilyen érzésem van. Ugyanis mintha teljesen vátozott volna az alapgondolata a 6. évadnak, mintha gellert kapott volna. Az eddigi lélekmentes Sam ötletét suttbadobva, egyfajta pálfordulás történt. Bár még korai ezt így kijelenteni, de ilyen érzésem lett a szünet utáni elsõ részt megnézve. Most vagy összecsapják az évad fennmaradó részét, vagy lesz 7. évad...mert egy ilyen kaliberû ellenfelet csak "összecsapva" lehet fél évad alatt legyõzni. Szerintem. Nade júniusban majd megmondom. :)

SPOILER vége
10/10
annana 2011 febr. 04. - 18:39:43 10/10
(6902/7744)
Mikor jön már a 12. rész már tûkön ülve várom :D
Csirik 2011 febr. 04. - 02:43:25
(6901/7744)
Szóval a félreértés teljes elkerülése végett. Nekem magyar szinkronnal nem tetszik. A 2 srácnak gyönyörû mély hangja van és fura nekem a 2 magyar szinkronszínész magasabb hangja. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de az eredeti ezen esetben nekem jobban bejön. És nem sírok a szinkron miatt, csak véleményt nyilvánítottam.
Nikk 2011 febr. 03. - 21:21:39
(6900/7744)
Segítség! Ki tudná nekem megmondani, hogy a mostani odaát elõzetes alatt milyen zene megy???
10/10
duckshoot 2011 febr. 03. - 12:37:06 10/10
(6899/7744)
Az jó lenne, ha egyszer eljutnánk odáig. De akkor meg fenáll az a veszély, hogy válztozhatnak a szinkronok.
9/10
qafgaz 2011 febr. 03. - 12:27:39 9/10
(6898/7744)
Nekem tetszik ez a sorozat, ha van idõm akkor megnézem az éppen aktuális részt.
twillight 2011 febr. 03. - 12:25:59
(6897/7744)
Én is ugyanezt mondtam Csiriknek :D
Vazeljevics 2011 febr. 03. - 12:21:28
(6896/7744)
Szerintem meg magyar szinkronnal sokkal jobb, és remélem, mindegyik szezont leszinkronizálják... :)
twillight 2011 febr. 02. - 23:30:44
(6895/7744)
Valami akkor szörnyû magyar szinkronnal, ha nincs összehasonlítási alapod, de máris sírsz annyira rossz a szinkron.
Csirik 2011 febr. 02. - 23:29:22
(6894/7744)
Saját egyéni vélemény, hogy szörnyû maga a sorozat a magyar szinkronnal. Amióta megnéztem egy részt eredeti nyelven, nem vagyok hajlandó a szinkronosat megnézni.
Csirik 2011 febr. 02. - 23:26:00
(6893/7744)
Nem, nem tudod rosszul. Ha jól láttam az IMDB oldalán, akkor eltolódott február 4-re.
10/10
Rõzse 2011 febr. 02. - 21:45:54 10/10
(6892/7744)
hello!

Nem tudjátok, hogy mi van a 6. évad 12. részével?? Mert azt írták, hogy január 28-án volt amerikába, de azóta sincs fent sehol, vagy én tudom rosszul? :( Ha valaki tudja írjon! Köszi
10/10
csiri-biri 2011 jan. 29. - 10:38:23 10/10
(6891/7744)
Februar 4. ujra van mit varni:(
10/10
GinnyWinchester 2011 jan. 29. - 02:54:43 10/10
(6890/7744)
és nem mondják komolyan h leadják a 3. évadot az RTL-en?! aztaaaaaaaaaa, így 3 év után ez feletébb nagy elõrelépés :D :D
10/10
GinnyWinchester 2011 jan. 29. - 02:53:32 10/10 Előzmény relationships forever
(6889/7744)
ezen én is kiakadtam, fõleg h egy nappal elõtte jelentették be h bocsi de még egy hét... na mondom :P
amúgy sztem is jó a 6. évad, én bírom, attól függetlenül h Sam lelketlensége megõrjített :( nagyon jó a sztori még mindig, képesek megújulni és fejlõdni, ez jó dolog, és még csak az évad fele ment le, és amiket a második felérõl eddig tudok, hát alig várom h lássam!! :)
relationships forever 2011 jan. 28. - 16:22:14
(6888/7744)
nem igaz a cw eltolta egy héttél a folytatást hogy én mennyire kiakadtam, most tényleg képesek voltak ilyet tenni :(:(: nem igazság :'(
10/10
duckshoot 2011 jan. 26. - 08:36:11 10/10
(6887/7744)
Igen evadról évadra erõssödik a sorozat. A 6. évad nem rosszabb a többinél, inkább a szintet tartja. Már amennyire, mindenki szíve joga, hogy eldöntse.
anikoart 2011 jan. 26. - 07:00:21 Előzmény duckshoot
(6886/7744)
ne viccelj!!! a sorozat egyre jobb, a 4. és 5.évad hihetetlen, felülmúlhatatlan
10/10
duckshoot 2011 jan. 21. - 20:31:03 10/10
(6885/7744)
Van ami nem változik. Az emberek pl ugyanúgy hullanak.
A sorozat fénye mintha kissé megkopott. De még mindig ,,Odaát-os".
A 2. rész utolsó 1 perce csúcs :D
Mint ahogy az mikor Dean oda akarja adni Sam-nek a kocsi kulcsot és azt mondja, hogy vigye magával mert neki vadásznia kell.
Érdekes, hogy elhúzták a fõcselekmény szálat az évad feléig.
És azért a poénok is jók meg durvák meg morbidak is.