Téma: Odaát

meknálti 2011 szept. 27. - 21:26:49 Előzmény mrscolgate
(7196/7736)
Megnéztem egy korábbi írásodat, és egyúttal a 4. évad 1. részét, és szerintem is az volt a legjobb nyitó tétel. Még volt rockzene is, meg szellemes párbeszédek.
4/10
sawyerx 2011 szept. 27. - 20:41:48 4/10 Előzmény GinnyWinchester
(7195/7736)
tudom, de már az unalmas, hogy akárhogy visszajárnak, vagy feltámadnak, vagy látomás, vagy álom, jó, hogy nem felejtik el a régi szereplõket, de néha már unalmas : )
akit én nagyon várok vissza, az az apjuk, méghozzá a rendes, öreg ^^
meknálti 2011 szept. 27. - 20:27:56 Előzmény mrscolgate
(7194/7736)
SPOILER lehet

Állati jól összeszedted, grat. Egy kicsit belefáradtam a sorozatba, lehet az is közrejátszott, hogy kb. 1 hónap alatt néztem meg elõtte a 6 évadot. Valaki itt írta, hogy jobb volt, amikor részrõl-részre elkaptak ilyen-olyan lényeket, sztem is jobb volt az. Talán azt gondolhatták, hogy nem szögezi oda a nézõt, ha az epizódok csak lazán kapcsolódnak, nincs ami megengedje, hogy kihagyjanak egy-egy részt. Meg az írók sem voltak képesek annyi mindent kitalálni. Kezdetben démon alig volt, most meg sétafikálnak, mint az örökéletû Crowley.

Szerintem nem annyira ütõs ez a kezdet. Jó, ahol Death megjelenik, talán az a rész elég jó, de amúgy, mintha lett volna már jobb szezonkezdet is ebben a soriban. A mentalista is most indult, szerintem az jobban sikerült. Még a Dextert várom, októberben jön. Tulajdonképpen, ha összeszámoljuk, mindkét tesó járt a pokolban, egyszerre a mennyben is, a nagypapi is visszajött, Meg hol itt van, hol ott, bárkit visszarakhatnak bármikor, de ezt az a világ teszi lehetõvé, ami a filmben van. Ha õk visszajöhetnek, miért vennék el a jogot attól, hogy más is megtegye. Arról nem is beszélve, hogy Dean már betöltötte a szerepét, az apokalipszis elmaradt (mondjuk akár meg is tarthatták volna, mert Sam többet tett azért, hogy így legyen, Dean csak hagyta, hogy Luci pácoltra pofozza, és ugye neki kellett volna megakadályoznia a világvégét), vissza is mehetne a pokolba. És azért forgatnak belsõ helyszínen, mert akkor nem kell kimenni a stúdióból. Lehet, hogy olcsóbb.

Úgy tûnhet, hogy leszólom, nos lehet, egy kicsit. Többet vártam. Úgy fejezték be a 6-at, mintha a következõ évadban Cas lenne a nagy ellenség, erre tessék, rögtön kipukkad. És bizony, túl sok a nagy ellenség ahhoz, hogy elbírja a sori. De még mindig benne van a Top 10-ben nálam, és bizakodom, hogy kitalálnak valamit az író urak, hogy ne fulladjon bele a sori az érdektelenségbe.
relationships forever 2011 szept. 27. - 18:08:12
(7193/7736)
J2-t interjúzatták hát elég különbözõ válaszok lettk :)
http://youtu.be/Brvv1JiSRIo

oh és kaptunk egy Don't drink the water promo-t a 7x02-03 részekhez nekem nagyon de nagyon tetszik ez a promo :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8QNwD4dJdF0
Gyõzedelmes Kismackó 2011 szept. 27. - 09:51:56
(7192/7736)
No, tegnap végre én is eljutottam odáig, hogy megnéztem az elsõ részt a hetedik évadból. Hát... brutál.
Ahhoz képest, hogy régen mentek égbe világba, boszorkányokat üldöztek, szellemeket és démonokat nyírtak ki... és most meg már hol tartanak. És egyre inkább nem tudják mit kezdjenek az új "szörnyekkel".
Misha egyszerûen zseniális volt a végén. Egyik percben a megbánást tanúsító angyal, a következõben pedig már egy õrült tekintetû szörnyeteg. És mindemellett a való életben állítólag két komoly pillanata nincs. :D Ez az igazi színészet, nem a Barátok közt Vandácskája meg a többi! :D (Bocs a bariközt rajongóktól!)
Most direkt nem fogok utánaolvasni, hogy mi fog történni, hasson a meglepetés ereje! Tegnap este is az államat a földrõl kaparásztam össze. :)
Szóval nálam tízes a folytatás! :)
Andy3 2011 szept. 26. - 22:20:45 Előzmény relationships forever
(7191/7736)
Én most fogom 2-jára nézni, sajnos tegnap ért le csak a letöltés, péntek éjjel - szombat hajnalban pedig csak nem bírtam már fennmaradni, ehh -.-" Na meg nekem a live stream se ment, vagy szakadozott, így negyed 4 után inkább hagytam a fenébe xD Bár mikor megnéztem tegnap felirattal... hû, jó lett! Cas-t nagyon sajnálni fogom, ha tényleg meghalt (egyébként azt olvastam, csak az évad elsõ 2 részében fog szerepelni, ami remélem, nem így lesz :() Vagyis hát a színészre írták ezt, szóval egy olyan eshetõséget elképzelek, ha netán ezt a porhüvelyét a Leviathan-ok elpusztítanák vagy esetleg a srácok azokkal együtt, akkor egy új testben - ergo új színésszel - visszatérhetne Cas :D
Amire én leginkább kíváncsi lennék, az Michael és Lucifer, mikor/hogyan térnek már vissza, ha lesz egyáltalán ilyen?! Mondjuk tuti, hogy ez a Lucifer csak Sammy képzeletének része - legalábbis az kell, hogy legyen xD A félig ember - félig démon gyerekre amúgy én is kíváncsi leszek, csak jöjjön! Egyébként pedig várom a pénteket, akkor majd úgy csinálom, hogy ne legyek ilyen fáradt, csak remélem, mûködni fog a l.s.! Összességében elég jó season premier volt, azt kell mondjam, várom a folytatást :D
relationships forever 2011 szept. 26. - 22:11:14
(7190/7736)
sneak peek:
http://www.youtube.com/watch?v=Qb4A9_Gfriw&feature=feedu

:9 akarom most hogy legyen szombat 03:00 :)
relationships forever 2011 szept. 26. - 22:08:35 Előzmény duckshoot
(7189/7736)
nem tom hogy bírod ki én már szombaton tartottam ott hogy 6-jára néztem meg az elsõ részt xD
meg már alig vártam hogy új promo vagy sneak peek legyen :)
10/10
GinnyWinchester 2011 szept. 26. - 21:21:49 10/10 Előzmény sawyerx
(7188/7736)
egy kicsit tényleg fárasztó h mindenkit visszahoznak :D de Jo nem tér vissza, mármint nem rendesen, csak vmi látomás v szellem v ilyesmi lesz, szóval megjelenik de nem valóságosan. vmi olyasmi h vmi egyiptomi isten sz@rakodik Deannel és vmiért megjelenik a csaj, de ennyi :D

azt is olvastam h Leviatánt elvileg Gabriel gyõzi le (a Bibliában asszem), szóval még õrá is van esély :D :D
10/10
GinnyWinchester 2011 szept. 26. - 20:21:06 10/10
(7187/7736)
"Figyelmeztetést kéne az elejére tenni, miszerint súlyos és gyógyíthatatlan függõséget okoz XD"
ez zseniális. tényleg így van. :D egyik másik sorozattól se zsongtam be ennyire soha, pedig sokat szerettem, Lost-ot, Heroes-t, mindenféle marhaságot :D

Jesse-t tényleg vissza kéne hozni, én is egy csomót agyaltam h mi lehet vele meg h jó sztori lenne ha visszahoznák :)

8. évad meg csak akkor legyen ha a 7. nem olyan lesz mint a 6. volt mert akkor inkább ne. nagyon szeretem ezt a sorozatot de ne húzzák tizenakárhány évadig. persze ha van egy jó sztori meg van nézettség, akkor oké. :P :)
mrscolgate 2011 szept. 26. - 17:56:09
(7186/7736)
Hát az egy ziccer, nagy kár lenne, ha nem varranák el.
10/10
duckshoot 2011 szept. 25. - 21:59:45 10/10
(7185/7736)
Nem szoktam már egy jó ideje ilyen promókat nézni. Nem is olvasok utánna a cselekménynek sem. Így igazi full-kontakt a megtekintés mert egyáltalán nem tudom mi fog történni:)
Akkor még csak a 2. rész fog következni? Várok még egy hónapot a kezdéssel.
relationships forever 2011 szept. 25. - 21:06:19
(7184/7736)
nem a legjobb minõségû de új promo a 7x02-höz:
http://www.youtube.com/watch?v=Okox94Rrvug&feature=feedu

és már csak 5 napot 5 órát 53 percet kell kibírnunk a következõ részig :)
4/10
sawyerx 2011 szept. 25. - 20:25:42 4/10
(7183/7736)
azt írják, a 7x04-ben megint visszatér Jo, de ez engem k*rvára idegesít, hogy mindenki, aki meghalt, csak úgy visszajön, vagy feltámasztják, tényleg mindennapos dolog lett nekik a halál.
4/10
sawyerx 2011 szept. 25. - 18:59:17 4/10 Előzmény mrscolgate
(7182/7736)
köszönöm : )
most, hogy mondtad, néztem JP fejét, és tényleg, biztos õk is gondolják, kicsit már túlzás az egész, és ha engem kérdezel, a halózásokat még sokszor eljátsszák, nekem úgy jött át, hogy ebben az évadban elég mellékes, mintha csak ki akarnák pótolni a 40 perces epizódot.
sajnos 6 évad után két "ûbermacsó", egy kis AC/DC, jó kocsi és az elviccelt jelenetek nem elég : )
mrscolgate 2011 szept. 25. - 15:48:19
(7181/7736)
Én sem értem miért bánik az rtl ilyen mostohán az Odaáttal.
mrscolgate 2011 szept. 25. - 15:46:51
(7180/7736)
TELE SPOILERREL!

1. Jaja, igazad van teljesen. Nekem néha úgy tûnik, mintha egy epizódon belül is 3-4 ember írná a sztorit. "Hallod én délután nem érek rá írd már meg a 10. oldaltól a 30. oldalig, onnan meg majd XY folytatja..." Hogy miért érzem így? Nem egyenletes sem a stílus, sem a színvonal, még, ismétlem, egy részen belül sem. Mert egyik pillanatban egy profi forgatókönyvíró színvonalán vagyunk a másikban meg puff, lesöprik az asztalt és egy 7.B osztályos tanuló fogalmazásában találom magam, aztán megint jön egy jó fordulat....és így tovább. És igen, igazad van, néha fura, hogy zárt terekben, Bobby szobájában beszélgetnek, gondolkodnak, filozofálnak, poénkodnak a filmek tetemes százalékában nem történik semmi érdemleges, kevés külsõ helyszín. Mindig egy különleges tárgy a "megoldás". Úgy járnak a Pokolba/Mennybe/túlvilágra, mintha a szemetet vinnék le. Vagy úgy kokettálnak a Halállal mintha együtt õriztek volna libát. Plusz egybõl testben jelenik meg a Halál. Muszáj volt ennyire konkretizálni mindent? (ezek még fõleg a 6. évadra vonatkoznak) Sammel hányszor játsszák még el a hallucinációs klisét? Komolyan figyelem néha már alig bírja ki mosolygás nélkül Padalecki is. Figyeljétek az arcát 7:26-tól a 7x01-ben.

2. Miért kell mindig egy FÕELLENSÉG? A régebbi utazunk-vadászunk alapötlet szerintem hangulatosabb volt. Pont ezért a 4. évad felétõl úgy tekintek az Odaátra, mint egy másik, teljesen különálló sorozatra csak épp a régi szereplõkkel. Nem rossz, de gyengébb, mint elõtte. Remélem erre az évadra visszahozzák azt az alapkoncepciót. Korai még a 7. évadot megítélni egy rész alapján. De ez a Lucifer - Mindenek Anyja - SuperMEGAGod Castiel - Leviatán......hova még? Mit találtok még ki!? Közben meg még egy nagy rakás egyéb szál (eddig) kifejtetlen maradt elõzõ évadokról. Például a kisgyerekkel, aki félig ember félig démon, mit lett? Nem úgy volt hogy õ minden természetfelettinél erõsebb? Vagy nem tudom hogy vagytok vele, de úgynevezett fekete kutyákról (nem összekeverendõk a pokol kutyákkal) még csak beszéltek, és egy részben sem szerepeltek.

SPOILER VÉGE

Na ennyi...érdeklõdve várom a fejleményeket. 7. évad 1. rész 10/6
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 25. - 15:40:14 10/10
(7179/7736)
Bud Spencer filmeket nem háromszor, hanem kb 50-szer xD
amugy rengeteg rajongója van az Odaátnak, nem értem mért hagyták abba, az egyik legnézettebb sorozat
Gyõzedelmes Kismackó 2011 szept. 25. - 15:31:51
(7178/7736)
Nekem egy kérdésem lenne: Mikor fog bármelyik magyar adó "felnõni" annyira, hogy rájöjjenek, érdemes lenne leadni a 4., 5., 6., évadot, mert VANNAK AKIK NÉZIK?
Lenyomják a torkunkon a Bud Spencer filmeket minden évben háromszor, de ezt bezzeg nem adják. Rohadt magyar adók!!!
4/10
sawyerx 2011 szept. 25. - 11:42:07 4/10
(7177/7736)
lehet spoicy ^^

jól kezdõdött az évad, nagyon bejött, hogy Castiel elkezdte gyilkolni a szónokokat, a vakot pedig meggyógyította, a legjobb pedig az volt, amikor bemondja a tv: "Az FBI szerint a Ku Kulux Klán valószínûleg feloszlott." bazmeeeeeg, kinyírta azokat is xDDD

komolyra fordítva viszont, a rész felétõl ismét visszajött az a lerombolt színvonal: googlézzunk rá, biztos az ELSÕ, amit kidob lesz a megoldás, szerezzük meg a PONT a szomszéd városban található ritkaságot és fogjuk be MAGÁT a HALÁLT, majd gyõzzük meg és intézzük el vele az új ISTENT. na, ha valaki, aki nem látta, belenéz a sorozatba és ezt a részt látja, eléggé le fogja szólni, mert ez így tényleg elég érdekes :D az pedig megint -1 pont, hogy amolyan barátok közt vonalon folyik a történet, ezt nem fejtem ki bõvebben, talán annyit, hogy a régi részekhez képest az újakban majdnem az egész epizód azzal telik, hogy egy sötét szobában gondolkodnak, terveznek, viccelõdnek, és idézgetnek meg bármilyen lényt, hogy beszélgessenek vele.

összességében a 7x01: 8/10 : ) és örülök, hogy folytatódott, mert ha az Odaátnak is vége, semmi nem marad a régi sorozatokból, amit anno kisebb koromban a kezdetektõl néztem : )