Téma: On-lány

8/10
szabzero 2020 aug. 05. - 14:34:05 8/10
(19/19)
A feléig többször is elbizonytalanodtam, hogy jól kifogtam egy szar filmet. De a végére összeállt, tényleg volt egy hangulata.
9/10
Nótárius 2018 nov. 15. - 01:33:15 9/10
(18/19)
Megkapóan különös hangulatú film, bizonyosan nem sablonos végkifejlettel!
Időnként meglepő áttűnésekkel, mindvégig jó arányérzékkel vegyíti: a krimi feszültségét és a komédia könnyedségét; a rideg számítást és a romantikát; az agressziót és a gyengédséget; a tervezhető biztonságra törekvő kisszerűséget és a teljes elszabadultságú spontaneitást; valamint a két kultúra "találkozásából" kibontható általánosításokat és egyediségeket.
Nem vitatom, hogy Nicole Kidman-nel elfogult vagyok; de számomra rendkívül vonzó hitelességgel alakította a sokarcúan ellentmondásos karakterét.
"- Érti amit mondok, vagy beszéljek lassabban?
- Igen. " ;-)
sznúp 2015 aug. 13. - 02:36:18
(17/19)
Nem olvastam ismertetõt, csak kb tudtam mirõl szól, de meg is lepõdtem. Végülis nem volt rossz, Nicole Kidman rendkívûl bájos, nem is tudnék elképzelni olyan szerepet, amiben ne lenne az. :) Na de amit a szinkronnal csináltak az durva. SPOILERes
Amikor a film elsõ fele arról szól, hogy Kidman nem tud angolul és majd milyen nagy szám lesz, ha elõször megszólal(értelemszerûen a dilmben az angol szöveg van magyarul).Ám a szinkronosok ezt másképp gondolták, ugyanis az orosz dumát is leszinkronizálták, ráadásul még az angol felírat is ott maradt a képernyõn. Így amikor valóban megtudjuk, hogy beszél angolul, nem üt akkorát. Kérdem én, drágább felíratot rakni gy filmbe, mint lszinkronizálni? Mondjuk már mas filmnél is tapasztatam ezt.
7/10
gimbiikeeh 2015 júl. 15. - 16:07:39 7/10
(16/19)
Imádom Nicole Kidman-t. Most néztem meg a filmet. Hát, nem egy felejthetetlen alkotás, de annyira nem is volt rossz. Jó kis fekete komédia, így délutánra tökéletesen kikapcsolt. Eredeti hanggal és felirattal néztem, szerintem ez így volt az igazi.

7/10
9/10
brasil49 2014 júl. 20. - 19:45:21 9/10
(15/19)
Ez a film, az elõttem hozzászólok véleménye alapján nagyon megosztotta a nézõket. Én is azokhoz csatlakozom, akiknek tetszett, egyrészt a kedvenc színésznõm játéka miatt, másrészt pedig a témája sem volt agyoncsépelt. A fõhõs "bénázása" pedig csak abból fakadt, hogy erõs vonzalmat érzett a nõ iránt.
Rókatündér 2014 júl. 19. - 21:33:59
(14/19)
Érdekes, hogy az emberek mennyire nem bírják a meglepetéseket.. Filmet MINDIG úgy kell leülni nézni, hogy nem várunk EL tõle semmit! Mert akkor sémákra vágyunk. Nyitottabbnak kéne lenni, mert túl sokszor olvasom ezt a fajta csalódást, mindenféle filmeknél. Alkotóktól, színészektõl függetlenül hagyjuk magunkat "vezetni"! Persze ettõl még lehet tényleg rossz egy film. Egyébként a partnerkeresésre, ismerkedésre mind ez ugyanúgy igaz.. ;)
k11zoltan 2014 márc. 19. - 22:04:21
(13/19)
Volt benn pár vicces jelenet.
8/10
sanderb 2013 febr. 22. - 16:12:51 8/10
(12/19)
A mondanivalója ma is friss: ne hagyjuk magunkat átverni, megkárosítani, stb. az interneten keresztül! Úgy érzem, hogy ennek ellenére a romantikus jellege mentette meg ezt a filmet a feledéstõl. A dramaturgiai hibáktól eltekintve jó szórakozást nyújt, néha már az abszurditást is súrolja.
Újranézve sem okozott csalódást, a szereplõk rutinosan, jól mozognak, s ezt a banális történetet megtöltik a maguk erejével. 10/8
1/10
Rahar 2010 máj. 14. - 10:14:49 1/10
(11/19)
Én nem vagyok színészrajongó, csak a jó filmek érdekelnek, rendezõtõl, operatõrtõl és színészektõl függetlenül. Tehát nem fogok azért egy filmet jobbra értékelni, mert valaki részt vett az elkészítésében. Nekem ez a film nagyon nem tetszik, már az alaptörténettel problémáim vannak, a cselekményvezetésben is több helyen hibák vannak, a színészi játék és a képi megvalósítás megfelelõ. A fõszereplõ bénázása kifejezetten irritál, ennyire balek karaktert szerencsére már régen láttam filmben és az életben még sohasem. Én elfogadom, hogy másnak tetszik vagy közepes alkotás ez a film, de számomra 10 pontból szigorúan 1 pont. Megtekintését csak azoknak ajánlom, akik tudnak nevetni vagy legalábbis nem zavarja õket, hogy a fõszereplõ annyira balek, naiv, mint egy 6 éves kisgyerek.
Humpy 2008 ápr. 25. - 12:41:37
(10/19)
Furcsa, hogy ilyen hûvös fogadtatásban részesült ez a film. Nekem nagyon tetszik és mindig élvezem, ha eredeti hanggal nézem. Tele van eredeti poénokkal és fordulatokkal ami a különös 'párkapcsolat' eredménye. Nem kis teljesítény Kidmantól, hogy a film kedvéért orosz leckéket vett és megmutatja nem hétköznapi nyelvérzékét. (Nálunk sokan felsültek az orosz nyelv tanulásával, noha évtizedeken át kötelezõ volt!) Kiváló színészi játékok végig a filmben. A gyanútlan fiatalember (Ben Chaplin)végül három oroszajkú hálójába kerül, mint egy kifogott hal. Érdemes angulul (és oroszul is) hallgatni a filmet - feliratozva.
6/10
mizuki 2008 márc. 15. - 12:25:12 6/10
(9/19)
Annyira nem volt átütõ film, én is Kidman miatt néztem meg mert nagyon szeretem. Végeredményben azért rossz nem volt.
4/10
Crazy Horse 2007 okt. 20. - 08:36:29 4/10
(8/19)
Gyengus film, de Kidman miatt, és 1-2 jó poén miatt azért nézhetõ.
hal 2007 jún. 08. - 16:43:29
(7/19)
Engem nagyon nem kötött le. Szerintem unalmas...
5/10
Newcastle United 2007 febr. 17. - 13:09:40 5/10
(6/19)
Szerepelt még néhány nevesebb filmben Ben Chaplin, szóval elképzelhetõ, hogy valahol még találkoztál vele.
Ez a film szerintem se egy nagy durranás Nicole Kidman ide vagy oda.
Zotyipotyi 2007 febr. 15. - 21:56:48
(5/19)
Nem akarok ilyeneket mondani két dolog miatt sem:
1. Életemben ebben a filmben láttam elõször és utoljára (lehet nem véletlen?)
2. Ahhoz képest hogy meg van videókazin a film, össz egyszer néztem meg, és az se ma volt már.
Redfield 2007 febr. 15. - 21:52:57
(4/19)
Csak nem arra akarsz kilyukadni, hogy Ben Chaplin sz** színész lenne? :))))
Zotyipotyi 2007 febr. 15. - 21:49:56
(3/19)
Érdekes! Nekem Nicole Kidman az egyik (ha nem A) kedvenc színésznõm, de ez a film valahogy nem tetszett. Lehet azért, mert ez a Ben gyerek túlságosan is jól játszotta a szerencsétlent...
Redfield 2007 febr. 15. - 20:07:47
(2/19)
Szerintem sem rossz film. Kellemes volt nézni a szerencsétlen Ben Chaplin csetlés-botlását, meg jó volt a történet. És a humora is ízléses.
morzsa 2007 febr. 15. - 19:48:55
(1/19)
nem rossz, nem rossz.
de nicole kidman ennél kimondhatatlanul-sokszor jobb színésznõ.
vegyük ezt a filmet bocsánatos bûnnek, egy-két jól eltalált fordulat miatt.