Roland Katarn 2010 szept. 14. - 11:26:24
(4/4)
Nekem nagyon úgy tûnik, hogy ez egész mûsor csak egy nagy kamu. Elõszõr is amikor kifogja a halat, érdekes módon alig mozog. Az egy dolog, hogy kifárasztja, de akkor is az tiszta mûnek néz ki. Meg milyen érdekes, hogy jön a hal és pont van egy kamera a vízben a halnál, de amikor kívûlrõl mutatják akkor viszont nem látunk kamerát a víznél! Na most akkor hogy is van? Ez olyan mint amikor a Gyõzike Showban jön egy váratlan vendég, de kérdem én ha váratlan vagyis nem számít rá senki sem akkor, hogy lehet kamera a veztõfülkéjében?! Hmm? LOL Ennyire azért ne nézzenek hülyének engem. Az angol cím miatt (monster fish) akarta megnézni. El is kezdtem de valami akkor kamu meg szar, hogy az szánalom.
1/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 14. - 02:08:07 1/10
(3/4)
Ilyenek a digok is, azért van ez a nagy édesvízi halat nem esznek dumájuk, mert az nem divat ma már, meg nem egészségesek, majdnem hogy úgy néznek az édesvízi halakra, mint a patkányokra… :(
Különbek még a patkányok is nálatok, még kitalálják, hogy a tengeri hal az egészséges, micsoda hülyék vannak a sok hülye meg be is veszi. :(
Vajon a sok szemét, amit kivisznek az óceán közepébe 100 éve és a sok olajtanker baleset az vajon hová jut, ha nem a tengeri halakba, oszt azt zabáljátok ökrök, miattuk éheznek a harmadik világban õk meg pocsékolnak meg undorodnak és még a környezetvédelemrõl õk papolnak. ?:(
Na az állatvédõk hol a Q-va anyukban vannak ilyenkor... ?:(
Ja értem Én épp partyn vannak, és homárt zabálnak. :(

Na, errõl ennyit. :(
1/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 14. - 01:57:18 1/10
(2/4)
Na az okot, hogy kiirtsák õket már el is hangoztatták.
A kulcs szó az unokáinknak... :(
Az unokáitoknak remélem már csak méreg jut az asztalukra örökségetekbõl. :(
1/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 14. - 01:53:45 1/10
(1/4)
Ezek az amcsik úgy hülyék ahogy vannak, mindig is tudtam, de hogy ennyire. ?:(

A Világban több mint 1 milliárdan éheznek, Afrikában nincs mit enniük az embereknek a tengert és az óceánt valamint a légkört is õk pusztítják legjobban és még is õk élnek a legjobban, náluk a legolcsóbb a benzin... stb
A Busákat nem eszik meg, csak leölik és ledarálják, hol ott mennyi egészséges hús ugrik a tányérjukba. :(
Meg is érdemeljük emberek a sorsunkat, mert pocsékolunk. :(
Gratulálok mérgezzetek csak.
Máshoz úgy sem értettek, remélem minél többen ti is megdöglötök bele… :(