rekop666 2013 márc. 10. - 16:41:14 Előzmény bandikaa
(5/5)
De igazából átjön :D:D:D
BigBrother 2010 márc. 06. - 18:49:51
(4/5)
Én az elefántos részt láttam, és az tetszett. Bár tény hogy gyengébb idegzetûek számára tényleg felkavaró lehetnek egyes jelenetek, de szerintem egyáltalán nem az. Mondjuk amikor kiszedték az elefánt beleit, az egy kicsit tényleg durva volt, de leginkább csak a hihetetlen méretek miatt.
Eddig is úgy gondoltam, hogy ezek az állatok csodálatosak, de most hogy megmutatták, "hogyan mûködik" egy ilyen állat, még inkább csodálom õket.
Amúgy a boncolásos jelenetek a fimnek egy kisebb részét alkotják csak, túlnyomórészt a vadonban, élõ állatokról készült felvételek láthatóak.
Az is tetszett, amikor az elefántot elkezdték felvágni, és szedték fel a bõr alatt található több, vastag izomréteget. Több tonna is lehetett az a hús, amit eltávolítottak. Belegondolva, hogy õseink annak idején mamutokra vadásztak, és azok sokkal nagyobbak voltak, mint egy elefánt (ráadásul az elefántok közül is egy kisebbet, egy indiait láthattunk). Mennyi húsa lehetett akkor annak vajon? Meddig volt az elég esetleg egy családnak?
1/10
offtopic
pozsizsuzsi 2010 márc. 04. - 10:45:01 1/10
(3/5)
Mégsem szeretnénk megpillantani. :D
gemina 2010 márc. 04. - 02:19:33 Előzmény bandikaa
(2/5)
Szerintem pedig inkabb csodalatos, mint gyomorforgato. A te gyomrod is, ami "forog", majdnem ugyanigy nez ki mint amit lathatsz a musorban. ;)
bandikaa 2010 febr. 27. - 17:28:59
(1/5)
Én elhiszem, hogy sok sok embert hajt a tudományos kíváncsiság, de ez a sorozat maga a túlzás... Gyomor kell hozzá.

A figyelmeztetést a filmek elején tessék komolyan venni, gyomorforgató látvány, és a szag nem is jön át... :)