Téma: Örökség

9/10
Strangereister 2018 jún. 09. - 12:32:24 9/10 Előzmény Deslaye
(4/84)
1 horror volt a filmben, muhahahaha
1/10
Deslaye 2018 jún. 09. - 09:26:52 1/10
(3/84)
2 óra szenvedés. A moziban 5 percenként álltak fel és mentek el. Mi végig néztük, de nem kellett. 1 horror volt a filmben... Ki kellett fizetben érte 2 teljesárú jegyet... Senkinek nem ajánlom a filmet, inkább dobjátok be a pénzt egy adomány ládába.
10/10
akos98 2018 jún. 08. - 15:23:33 10/10
(2/84)
Mesteri hang és képi világgal megvalósított igazi rémálom.
Nyomasztó és vérfagyasztó jelenetekkel tarkított, kiváló színészekkel, Jól felépített karakterekkel dolgozó mestermű.
10/10 nálam.
kriszta.g 2018 jún. 07. - 16:56:11
(1/84)
Nem állt össze a vége, valaki tudna segíteni? SPOILER Azt értem hogy a fiú teste kellett a gonosz királynak, és hogy a nagyi meg a barátnője egy sátánista szekta tagjai voltak, és anno a saját fián is megpróbálta a testrablást, de végül nem sikerült, és a fiú skizofréniával került kórházba, de az újabb testcserét vagy mit nem értettem, kinek a testében volt a gonosz? A kislányéban, és miután meghalt a bátyja testét akarta? Vagy a nagymamában? Miért volt mindenkinek levágva a feje? És mi volt az anya szerepe, védeni akarta a gyerekeit, de a végén beállt a szektába? Mitől lett természetfeletti képessége(lebegés, falon mászás stb.)? A végén hogy került a házba a sok meztelen sátánista öreg? Ki beszélt a végén a fiúhoz? A nagyi barátnője? Nagyon sok a megválaszolatlan kérdés, ha valaki tudja írja meg mert esküszöm nem értettem a filmet, ami pedig velem nem szokott megesni... :)