Téma: Örömapa

5/10
cinemad 2023 jún. 11. - 00:45:04 5/10
(7/7)
Nézhető, de elég gyengére sikerült. Túl sok humorral nincs megáldva, viszont javára kell írni, hogy legalább nem a manapság vígjátéknak hívott primitív altesti gusztustalankodásról szól. A sztori semmi újat nem tartogat, sok tucatszor láttuk már ugyanezt. A latinos hangulat jó, illetve a helyenként szép képek miatt nézhető. Van benne némi mondanivaló is, ami pozitív. De nem hiszem, hogy bárki akarná ezt újra elindítani.
1/10
KatnissEverdeen 2023 jan. 19. - 13:18:24 1/10
(6/7)
A korábbi verziók (mert már a Steve Martin-féle előtt is létezett a film, Spencer Tracy és Liz Taylor főszereplésével..) szeretete miatt kifejezetten kíváncsi voltam a legújabb feldolgozásra; bár mindig mondom, h olyan esetben, ahol egyszer már sikerült a tökély, lényegében meddő már az újragondolás is, ami ismételten beigazolódott. De ettől még lehetett volna egy jó film, viszont a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető annak. Számtalan szempontból katasztrófa, többszöri nekifutásra sikerült egyáltalán végignéznem. Az pedig, amilyen jellemmel játszatták a remek Andy Garciával ezt a szerepet, konkrétan még fájt is.
7/10
nefefe 2023 jan. 15. - 22:20:28 7/10
(5/7)
Olvastam a kommenteket, a legtöbb lehúzó volt. Néhányan összehasonlították a Steve Martin-féle Örömapával – ami 30 évvel korábbi film. Szerintem ebben az esetben nem kell hasonlítgatni, és önmagában kell értékelni. Természetesen a történetben nem volt semmi új, teljesen kiszámítható volt. Viszont ennek ellenérem én nem tartottam rossz filmnek. Szerintem azt a színvonalat hozta, amit elvártam tőle. A szereplők jók voltak, mindenki a neki szánt karaktert szépen hozta. Nem volt unalmas, bár egy kicsit vontatott volt. Hogy mi volt benne a fantasy, azt nem tudom, én ilyen szálat nem láttam. Szimplán egy romantikus drámai vígjáték volt. Volt mondanivalója, mind tartalmi, mind emocionális szempontból. Én erős közepesre értékelem, egyszer mindenképpen meg lehet nézni.
1/10
Atis88 2022 júl. 29. - 19:53:16 1/10
(4/7)
Ilyen unalmas vontatott fost is rég láttam már. Végig sem néztem, még az asszony szerint is felér egy altatóval.
6/10
itsme1 2022 júl. 21. - 12:28:38 6/10
(3/7)
A jelenetekkel és a színészekkel nincs baj, alapvetően a történet nagyon sovány, mindössze egy bevándorló örömapa karakterfejlődéséről szól.
1/10
tesz-vesz 2022 jún. 26. - 19:22:40 1/10
(2/7)
Port, fantasy? A vigjatek, filmdrama is tulzas. Hat meg a fantasy
1/10
tesz-vesz 2022 jún. 26. - 19:13:37 1/10
(1/7)
Minden poen a trailerben benne volt. Eleg verszegeny. Lehangolo. Deprimalo maga a film. Inkabb nezzuk ujra Steve Martinos Oromapat.
Mint ezt egyszer is.