Téma: Oscar

10/10
Mary-Claire 2014 aug. 03. - 15:29:15 10/10 Előzmény Laseo
(289/329)
Szerintem is nagyon jó, szintén kiskori kedvenc, a mai napig megnézem, ha valahol adják. Örök poénok vannak benne, a múltkor baráti társaságban elõ is került néhány :)
blacknet 2014 júl. 20. - 09:22:55
(288/329)
Láttam az eredetit is, kanyarban sincs ehhez a változathoz képest. Funes azt túljátszotta, kifejezetten idegesítõ volt benne. Elnyomta a szereplõtársait, ellenben itt a mellékszereplõk is sziporkáznak.
8/10
Laseo 2014 jan. 22. - 11:26:42 8/10
(287/329)
Hatalmas, gyerekkorom kedvenc vígjátéka, szerintem Stallone itt is helyt áll. Én hatalmasakat nevetek rajta még mindig! Azt hallottam bukott anno a film, számomra rejtély, mert nagyon jó!
3/10
Semprini 2013 nov. 24. - 01:34:15 3/10
(286/329)
Tehát ha azt mondanánk, ez egy rossz remake, még azzal is irreálisan túldicsérnénk a filmet, ugyanis SEMMIBEN nem hasonlít az EREDETIHEz, össze sem mérhetõ vele, tehát nem tekinthetõ remake-nek, még rossznak SEM. Ahogy Stallone még rossz komikusnak se. Az Arany Málna jelölés jogos volt.
3/10
Semprini 2013 nov. 24. - 01:25:24 3/10
(285/329)
Az eredeti Funés-filmet akkor sem verné, ha valami igazi hollywoodi komikussal csinálták volna meg egyszerûen mert Hollywoodnak soha nem volt Funes-szintû komikusa. És valószínûleg már nem is lesz. Stallone meg soha nem volt komikus, még rossz sem.
10/10
StJust 2013 nov. 23. - 22:28:01 10/10
(284/329)
Bizony.
10/10
jani-wan 2013 nov. 23. - 22:20:49 10/10
(283/329)
Sokadszorra is zseniális.
10/10
hegab 2013 nov. 23. - 22:11:53 10/10
(282/329)
fergeteges, nem lehet megunni!
10/10
Gee30 2013 nov. 23. - 21:45:54 10/10
(281/329)
Szenzációs film!
Bármikor látom fetrengek a röhögéstõl, minimum 10 csillagos nálam.
1/10
hanyi istók 2013 nov. 23. - 21:39:04 1/10
(280/329)
kíméletlenül szar
10/10
appleuserch 2013 nov. 10. - 12:46:53 10/10
(279/329)
Ez azon nagyon-nagyon ritka amerikai remake-filmek egyike, mely "megbocsátható", ráadásul fergeteges. Az amerikaiak pont úgy keverték újra, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, XX sz. eleji helyszín, maffia, Finucciak stb. .
Stallone is zseniális, sokkal jobb ezekben a vígjátéki szerepekben (ld Állj vagy lõ a mamám!) mint amikor órákon keresztül agyatlanul lövöldöz fel és alá, mint egy selejtes, beafsteak agyú sperminátor vagy balf.sz cséphadaróként flangál a ringben. (Persze tudom, a jónép ezen utóbbiakat szereti, hát egészségére - azért kösz, hogy az Oscarral ránk is gondoltak.) Itt legalább látszik, hogy ez a Stallone egész elviselhetõ komikus színész és nem csak egy testépítõ-szalonból - jobb híján - szalasztott statiszta. Az amerikai változatban még az a jó, hogy pont kiküszöböli a francia gyengéit, Stallone pl. nem pörög néha túl, mint Funes (annak ellenére h . Funes is zseniális). VP Anthony szerepében nekem kicsit halvány a francia homológjához képest. Pool doki és a Finucciak viszont fergeteges kiegészítõk.
offtopic
robicsek2 2013 aug. 07. - 15:11:45
(278/329)
Szerintem pedig csak vehemensen játszik, De ö mindig olyan szerepeket játszott amik ezt meg is követelték. PL a Fösvényben !
offtopic
robicsek2 2013 aug. 05. - 19:17:29
(276/329)
Teljesen egyet értek, szinte akármilyen s.ar napom van feldob :)
Ritka példa arra amikor az Amcsi átdolgozás jobb az eredeti Francia verziónál.
10/10
juno_ 2013 aug. 04. - 22:25:24 10/10 Előzmény Leonidas300
(275/329)
Ez így van!
10/10
lipstick 2012 dec. 23. - 18:11:42 10/10
(274/329)
Imáááádom!!! Kötelezõ film!
offtopic
efrem 2012 nov. 30. - 17:57:17
(273/329)
nagyon jó a film! a szereplõk,a téma,a szövegek. a lánya,ahogy hisztizik,kiváló,minden apa ettõl megy a falnak.azért a gengszterbõl bankár! merész ötlet. a táskás jelenetek nagyon jók,mindig akkor borította ki a ruhákat, amikor a pénzt,v az ékszereket kellett megmutatni,végig lehet nevetni az egész filmet.
Leonidas300 2011 dec. 29. - 22:17:13
(272/329)
Hatalmas film!!! :D Régen tudtak jó vigjátékot csinálni!!! :)
10/10
Zitatiz 2011 dec. 29. - 19:02:04 10/10
(271/329)
Zseniális film!Imádom!!:D:D
10/10
10/10
greghouse 2011 dec. 29. - 18:27:22 10/10
(270/329)
Szerintem is óriási. Sly megmutatja, hogy tud komédiázni. És ugyanaz a John Landis rendezte, aki a Blues Brotherst.