9/10
sznupi45 2011 szept. 23. - 19:18:54 9/10
(72/252)
Mása és Csenge a legjobb csajok, toronymagasan...:-))
trisel 2011 szept. 23. - 16:27:24
(71/252)
Sajnálom, hogy Peller Mariann a nevét adta ehhez a rendkívül színvonaltalan, nézhetetlen mûsorhoz. Annál sokkal többre érdemes, mint hogy egy TillAtilla-szerû figurával és efféle mûsorral alapozza meg a karrierjét. Attól tartok, ez nem lesz ugródeszka a számára olyan formátumú mûsorok számára, mint pl. a Napló, pedig képzettsége és intelligenciája alapján inkább az olyan mûsorokat kellene megcéloznia.
Mariann, sajnálom.
Valaki, aki jól ismer Téged.
Nafi 2011 szept. 23. - 15:56:16 Előzmény tompika74
(70/252)
IGen, nekem is a T.Anitára emlékeztet! Férjemnek Zsanika tetszik.. :D

Nekem Ricsi sem szimpi,nem csak az anyja....
6/10
offtopic
tompika74 2011 szept. 23. - 13:55:49 6/10 Előzmény elizabeth
(69/252)
Kár, hogy lezárták a VV5 témát.
Valószínûleg azért, hogy megelõzzék, hogy elszabaduljon a pokol. Az elõzõ Való Világhoz nagyon jó, érdekes hozzászólások voltak. Utána páran egymásnak estek (szóban), és az õ veszekedésük volt a hozzászólások 95 százaléka :( Ezért 2 hétre lezárták a témát. Utána újraindították, és felszólítottak mindenkit a normális fórumozásra. Mondanom sem kell, hogy pár nap után megint egymásnak estek. Eztán végleg lezárták a VV4-hez tartozó fórumot. Gondolom, a VV5-öt már árgus szemekkel figyelték, és már amikor kezdtek gyûlni a viharfelhõk (alias nem kívánt személyek), biztos ami biztos alapon lezárták.
1/10
gaboca195506 2011 szept. 23. - 12:51:29 1/10 Előzmény LHedvig
(68/252)
Szia!
Szerintem teljesen igazad van, én is felháborítónak tartom, hogy már nem lehet fõmûsoridõben tv-t nézni. Nem tudom kit érdekelnek ezek a mûsornak nem is nevezhetõ adások, a szegénységi bizonyítvány borítékolható nekik. Remélem jó sok büntit kapnak érte, csak az a baj, hogy a letiltások a normális mûsorokra vonatkoznak majd - egy - másfél év múlva. Miért nem lehet ezeket egyszerûen betiltani?
elizabeth 2011 szept. 23. - 10:13:13
(67/252)
Tudja valaki hogy miért zárnak le egy témát itt pl. ValóVilág ?
LHedvig 2011 szept. 23. - 09:49:47
(66/252)
És mégegy nem teljesen közömbös dolog, bár engem személy szerint már nem érint: mi van azzal a 12-es karikával? Az internet híreiben is van karika? Mert több cikk címe foglalkozik azzal, hogy a ÖE vén k.urvái maszturbálnak a paplan alatt. Mit mondtok a gyereknek, ha megkérdezi a 8 éves, aki már tud olvasni, hogy anya, mi az? Mit jelent? És utána este 7-tõl nézi a mûsort, mert kiváncsi, hogy végül is mi történt a paplan alatt... Ejnye-ejnye Hajdú Péter! Ha ezt te találtad ki, remélem, bukta lesz belõle, ha esetleg csak átvetted külföldrõl, akkor is remélem, hogy belebuksz. És nem azért, mert esetleg nem bírnám a kalácsképedet, hanem azért, mert milliárdos honorárium gyanánt ilyen szemetekkel tömöd az amúgyis már amortizálódott magyar népet. További jó szórakozást mindenkinek...:-)
LHedvig 2011 szept. 23. - 09:43:07
(65/252)
Háát...igen. Van véleményem, nem is egy. Gyakorlatilag mindegy, hogy a VV-hez, vagy ehhez a mocsoksághoz írok kommentet. Egyszerûen felháborító, hogy ma Magyarországon a két vezetõ kereskedelmi csatornán EGYSZERRE, EGY IDÕBEN, EGY STILUSBAN, HASONLÓ MÛSOROKAT adjanak le FÕMÛSOR IDÕBEN!!!
Nyilván magánügyem, hogy gyûlölöm ezeket a sznob, pletyka- és szexéhes, mindenáron-képernyõre-akaró kerülõ k.urvákat és s.triciket, de a UPC-nek leadózott 11.500.-Ft-om fejében nem fogom a távkapcsolót használni, bárki is javasolja ezt. Persze fogom olymódon, hogy már a híradót sem nézem, mert utána azonnal bevágták a reklámot és nem akarom látni sem a Tilla és fõleg nem a Peller Mariann rút p.ofáját.
Szóval a lényeg: MENJEN A KÉT KERESKEDELMI CSATORNA A JÓ BÜDÖS FRANCBA, HOGY EGYMÁS RIVÁLISAKÉNT ENGEM CSESZTETNEK és teljesen lebutítják az országot!!! Ilyenkor hol van a Szalay Annamariska? Ilyenkor nincs bünti???
1/10
fkefir 2011 szept. 22. - 20:15:31 1/10
(64/252)
Az egész mûsor egy f@s amúgy meg...!
1/10
fkefir 2011 szept. 22. - 20:13:57 1/10
(63/252)
Mindezt 12-es karikával ugye...nyomorodna meg aki kitalálta még az is.....!!
Peti817172M 2011 szept. 22. - 20:04:05
(62/252)
Megtaláltam a rezidencia pontos helyét:

Budaörs, Fügefa utca 71.
Peti817172M 2011 szept. 22. - 18:55:31
(61/252)
A Csilla meg a Miley Cyrusra hasonlít.
6/10
tompika74 2011 szept. 22. - 18:16:52 6/10 Előzmény Nafi
(60/252)
Nekem is szimpi a Mása. Kedvencem a Zsanika. Hasonlít a Tornóczky Anitára.

Az anyósok közül a Ricsi anyja nehéz eset. Gõgös, fennhéjázó, beképzelt. Arcán pedig mintha régi plasztikai mûtétek hegei látszódnának. Õt nem szeretném anyósomnak :)
És a Katit se.
Meg az egy katonatiszt pedantériáját és egy utcaseprõ intelligenciáját ötvözõ tornatanárnõt, Erzsókot se :D
6/10
offtopic
tompika74 2011 szept. 22. - 18:00:13 6/10 Előzmény szepno
(59/252)
Az nem az Összeesküvõk, az a másik mûsor, a Való Világ. De mindegy, azt is nézem :) Eddig nekem pozitív csalódás a Fecó. A beszavazón nagyon nem tetszett, a villában pedig abszolút elmegy a többiekkel. A videódat láttam már a mûsorban is. Fel lehet fogni negatívan. De ahogy Fecó elhaladt a drága berendezés mellet egy szó nélkül. Jakuzzi pár 10 milla, szauna még drágább, plazma TV, indukciós tûzhely, stb. Min akad meg a szeme? A réz akasztókon (vagy mi a fenén), ami 1500 Ft/kiló. Én akkorát röhögtem rajta... :D
Jase Mina 2011 szept. 22. - 17:39:53
(58/252)
Nekem 5 perc is sok vollt ebbõl, meg a szomorú smileykból.. ultra gáz a realityshow.
Jozefa 2011 szept. 22. - 11:56:27 Előzmény raczkia
(57/252)
Hát, én csak az elsõ, beszavazó adásba néztem bele, de kapásból arra gondoltam, hogy Kati nénit vajon nem lehetne-e valahogy kiszavazni, annyira sötét primitív... Le mertem volna fogadni, hogy ha így folytatja, elõbb-utóbb a kényszerû együttlakás során a többiek is beszólnak neki és jól helyrerakják, hogy ne játssza már a nem létezõ eszét... Mindenesetre nekem nagy ingerenciám lenne a helyükben... Erzsók is szeretne nagyon okosnak látszani, ezért volt szimpi nekem inkább a többi mama, akik intelligens módon kérdeztek, vagy inkább hallgattak.
szepno 2011 szept. 22. - 01:47:09 Előzmény tompika74
(56/252)
Tompika, neked a cigányok ennyire tetszenek?
Akkor egy kis meglepi, csak neked ( úgyis mindegy melyik adót nézed):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mClpcaRtYKY
Nafi 2011 szept. 21. - 22:10:21 Előzmény tompika74
(55/252)
Nekem is pont Csenge nem szimpatikus,.alig lehet észrevenni a sok klón között,hogy tudott a közönség kedvence lenni...tényleg nem értem :D

Hogy is van? hány anyós van köztük aki egyedül él a fiával?? és õk Mását akarják haza küldeni a két gyerek miatt? Akkor be sem kellett volna szavazni a házba...szánalmasak
1/10
Ivoa 2011 szept. 21. - 12:30:13 1/10
(54/252)
Ezt a mûsort NEM nekem csinálták. Amit viszont szívesen néznék, az épp emiatt kezdõdik túl késõn... :( De sebaj! Itt az internet! :D
raczkia 2011 szept. 21. - 07:50:43
(53/252)
Na, én is pont ezen akadtam ki! Beszavazzák a mamák a Mását, utánna meg rájönnek, hogy hopp ott a két gyerek. Ez meg milyen logika? Szerintem egyébként a Mása tök szimpi csajszi. A Marcinak is bejön, aki tud a két gyerekrõl. Szerintem igazán megérdemelne úgyanannyi esélyt mint a többiek. Nekem az anyósok közül Kati és Ircsi a szimpi. Az Erzsók meg az Éva elég érdekesek. Összeteszem a kezem, hogy nekem angyali az anyósom és nem ilyen mint ez a két nõ :)A másik meg, hogy sok lányt én sem tudok megkülönböztetni, mert annyira egyformák :( Rövid hajú vagy vörös nõk nincsenek is a világon? Csak hosszúhajú szõke, barna, fekete csajok vannak bent.