dantonb 2012 márc. 17. - 10:59:07
(24/24)
Éshogy ez mennyire így van: a köztudottan jobbos Szörényit pl nagyon is tehetségesnek gondolom,vagy Demjént is jónak tartom azzal együtt hogy az õ esetükben sem tartom szerencsésnek hogy megosztják a zene rajongók táborát .Aki ilyen populáris mûfajban dolgozik az koncentráljon arra és ne akarja más dolgokban befolyásolni a fogyasztókat.Ezért más egy magánember véleménye és ezért más egy popsztáré.Ehhez jönnek a nyilvánvalóan a tehetségüket ill.annak hiányát, és péztárcájukat politikával megtámogatók köre akik szinpadi diszletekként funkcionálnak.Ilyen pl Fábry és sajna Ákos is.
dantonb 2012 márc. 17. - 10:37:28
(23/24)
Nincs igazad én Ákost politikai nézeteitõl függetlenül tartom tehetségtelennek,már akkor is annak tartottam ,amikor még fel sem tünt jobboldali átlátszó politizálása.De azt elismerem hogy a vita meddõ egy Ákos fannal mint Te vagy ,dehát újra csak azt tudom mondani hogy minden selejtnek vamnnak rajongói ,mert igény van a rajongásra nálunk minõségtõl függetlenül ,és ez a szomorú.
dantonb 2012 márc. 16. - 23:51:13
(22/24)
Itt van pl ez a Scofild barátunk ez sem ismeri a komcsi szó jelentését, de totál sikerült meghülyíteni:)Ilyenek ezek az Ákos rajongók.
dantonb 2012 márc. 16. - 23:48:59
(21/24)
Jó hogy leírtad ,mert így mindenki látja észbeli képességeidet és azt hogy szük kis agyadban mindenki komcsi ,aki nem hülye.:)
A hasonlatom egyáltalán nem rossz csak Te nem bírod felfogni ,és ha megpukkadsz akkor is Ákos egy tehetségtelen idióta,aki nyalizik.
offtopic
Moldávia bánata 2012 márc. 16. - 23:10:13
(20/24)
Plágium Pál, az anno agyonra bepoloskázott Astoria szálló egykori igazgatója kezet ráz a rákosista, ügynök Csoóri Sándorral.
Hejj, milyen hangulatos, mikor a karrierista komcsik összekacsintanak a Parlamentben…
De mindez nem lényeg, ugyebár, mert hát mindketten kiszolgálják a Kedves Vezetõt. Nekik szabad kommunistából átvdeleni "nemzeti-polgári" harcossá.
Aki ellentmond, s nem támogatja a jaffásokat, annak tilos!
Keló Scofield 2012 márc. 16. - 23:06:25
(19/24)
Te milyen buta hasonlatokat tudsz írni, édes Istenem! Mégpedig: "egy sportriporter sem vállalja fel, hogy kinek szurkol", Ákost nem csak a munkásságáért szeretem 20 éve, hanem mert ezeket a dolgokat is felvállalja. És bár, én nem a Fideszre szavaztam legutóbb, példakép lehet a mai popzenében a gigafxtorosok között, te meg vállald fel hogy komcsi nézeteket vallasz, ez a baj a fajtátokkal, csak sunyin mindenkit ócsároltok, de ez már nem meglepetés. Ja, meg hogy jön ide a Beatles? Meg hogy Ákos TEHETSÉGTELEN?!

Bár privátban kaptam üzeneteket, hogy ne vitázzak veled, mert értelmetlen, ezt mégis le kellett írnom.
dantonb 2012 márc. 16. - 22:54:51
(18/24)
Erre mondtam hogy Kodály és tsai forognak asírjukban ill ahogy Bartók nem vette át a Corvin láncot ,amit ezek az idióták megint feltámasztanak ,ugyanúgy nem fogja átvenni magára valamit adó mûvész sem a Kossuth díjat.
offtopic
Moldávia bánata 2012 márc. 16. - 22:51:12
(17/24)
Egyébként a legnagyobb igazság az, hogy már önmagában egy lyukas petákot ér az egész: idén már bizonyosan egy tolvaj, egy erkölcsi-politikai élõhalott (zombi) adta át nagy fogvillantások közepette.
Szép volt, Magyarország, csak így tovább!
offtopic
Moldávia bánata 2012 márc. 16. - 22:44:11
(16/24)
DiktátOrbánék nem szórakoznak, szépen odaadják a csókosoknak és a masszív seggnyalóknak ezt a díjat is. Így nem kockáztatnak.
Blaskó megmutatta, mi a reakció, amikor korrekt akar lenni a miniszterelnök.
dantonb 2012 márc. 16. - 22:30:54
(15/24)
Ez abaja a mai popzenének az igénytelenség és a jobb híján való lelkesedés.mert mondjál akármilyen gyenge együttest,aminek nincs teltházas koncertje.itt van pl az Edda is ,a másik gagyi.Aki látott jobb napokat az ilyen Ákos féle semmilyen zenét nem értékel, akár politizál akár nem .Az csak hab atortán hogy "vállalja " Az persze eszedbe sem jut hogy illene megtartóztatnia magát ugyanúgy ahogy egy sportkommentátor sem szokta elárulni hogy meklyik csapatnak drukkol.A nagyapád nem közszereplõ ez óriási kbség ,éshát állítom hogy aki nem biztos a produkciója nívójában az szokott politizálni nyilvánosanld pl Fábry mester szar showját
dantonb 2012 márc. 16. - 21:43:54
(14/24)
Hát tudod én még pl az Illés és Omega által, no nem beszélve pl a Beatlesrõl, voltam kényeztetve, úgyhogy nekem Ákos tehetségtelen,nem tud rám semmilyen hatást gyakorolni.Politizálása pedig önmagáért beszél és gusztustalan ,mert ismerjük azokat akik rászorulnak az érvényesülésükhöz hogy egy rendszer seggét nyalják,nem éppen a fenoménok táborába sorolható egyik sem.
dantonb 2012 márc. 16. - 19:44:44
(13/24)
emiatt nem kapott Kossuth díjat pl,míg a fidesz ilyen apróságokra nem ad.ráadásul jókat röhögök hogy egy igaz fidesznyiknek szar volt Hofi szar Sas Józsi ,de ám a fábry hát az fenomenális:P
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 16. - 19:31:46
(12/24)
Nem csatolta sajnos, ez valami Orbános fifikáskodás lesz!
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 16. - 19:28:44
(11/24)
Sas József,akinek vicceitõl egy ország lett depressziós.
(A képen épp a NAV-nak integet.)
dantonb 2012 márc. 16. - 19:20:25
(10/24)
nem hanem a Mikroszkópot csak sikeresen elvezetgette,állandó telt házakkal,miközben Balázs péter és Ákos csak vergõdik.Ezt jelenti az asztalra tevés pl.
dantonb 2012 márc. 16. - 19:18:11
(9/24)
kac kac te láthatólag összekevered Fábryval,az hugyozik állandóan.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 16. - 10:51:59
(8/24)
"Sas Józsi többet tett le az asztalra"
Ez azért így nem helytálló. Inkább az asztalara vizelt.
offtopic
Proszt 2012 márc. 16. - 10:49:35
(7/24)
Miért, ez pincérverseny?
dantonb 2012 márc. 16. - 10:46:45
(6/24)
Sas józsi pl pont az ellenpélda hogy az elõzõ rezsim adott a látszatra,holott Sas Józsi többet tett le az asztalra mint balázs petya vagy a tehetségtelen Ákos.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 16. - 10:30:51
(5/24)
felháborító, hogy sasjózsi nem kapott Kossuth-díjat! Megérdemelte volna az intellektuális humor terjesztéséért.

http://www.youtube.com/watch?v=15edK7SxwXo&feature=player_embedded#

Ahogy elnézem még az értõ közönség is megérdemelte volna a díjat.