1/10
lucashood6 márc. 15. 15:58:22 1/10
(34/34)
Nekem már márciusban meg is van az év legnagyobb förtelme.Hasonlóan ótvar film mint a Micimackó vér és méz.Se íze,se bűze és a nézőt is hülyéneknézi.Senkinek nem ajánlom.
1/10
pihes márc. 08. 14:29:45 1/10
(33/34)
Béna történet, zéró film. Úgyhogy javítunk az arányon EGY/TÍZ
4/10
Zsolti-kun febr. 27. 20:48:14 4/10
(32/34)
Nem ismerem a játékot, de anélkül - tavalyról a sokadik - értelmetlen katyvasz. A magyar címmel együtt régi magyar dallal társítva, ahogyan az "éjjel" már ragozott és így értelmezhetetlen ez is.
2/10
Márkk febr. 26. 15:02:43 2/10
(31/34)
Én egy komolyabb horrorra számitottam a játék alapján, de ez egyátalán nem horror, köze nincs hozzá.
1/10
doricki23 febr. 25. 12:42:14 1/10
(30/34)
Párját ritkítóan sz.r.
6/10
Norbert Szalai febr. 24. 21:01:08 6/10
(29/34)
Videójáték adaptáció viszonylatban,egyértelműen a jobb filmek közé tartozik.
Ugyanakkor úgy érzem, túl sokat akartak markolni alkotók.
Amivel bizony többször is meggyűlt a bajuk.
Mindenesetre a hangulat azért rendben volt,és a teremtmények többsége is kellően ijesztőre sikerült.
Amúgy,nem egy különösebben véres horror.
Sőt,ez inkább egy dráma, fantasy és horror elemekkel.
Annak viszont korrekt.


LEMONYCascade40 jan. 26. 21:16:29
(28/34)
Aholera, Freddy fazbear harrr har har
1/10
Niki175 jan. 14. 00:34:53 1/10
(27/34)
Akkora a felhajtás körülötte, hogy én nagyon vártam. Annak, aki nem tudja, hogy mi is ez az egész semmi nem derül ki a filmből. Ez így nem jó. 7 pont felett volt, amikor pontoztam. Azért is adtam egyet, hogy aki nem akar elvesztegetni egy filmnyi időt az életéből, az ne tegye, ennek a filmnek az átlagpontszáma 5 körül kellene, hogy legyen. Akkor a helyén lenne és nem is néztem volna meg. Amúgy jól indult, vártam tőle valamit, de aztán vége is lett, és semmire nem kaptam magyarázatot. Megértem, ha valakinek így is jó, meg izgalmas, de egy krimihez tudnám hasonlítani, ahol sokan meghalnak, de a filmből nem derülne ki, hogy ki a gyilkos, az meg végképp nem, hogy miért gyilkolászik.
10/10
Lepidoptera jan. 07. 20:18:20 10/10 Előzmény Lepidoptera
(26/34)
...de amúgy tényleg meglepően jó lett; a szinkronos változatról nem tudok nyilatkozni, de eredeti nyelven egy tök stramm kis film, szerintem a játékok ismerete nélkül is teljesen élvezhető. Nyilván nem egy Citizen Kane, de a műfajon belül felső kategóriás; a történet rendben van, a karakterek szerethetők. Tocsogó belekre és spriccelő vérre ne számítson senki; én igazából inkább thrillernek mondanám, kb. az eredeti Halloween szintjén van horrorilag.
10/10
Lepidoptera jan. 07. 20:07:36 10/10
(25/34)
Egyszerű ember vagyok. Meglátom a sárga nyulat, megnyomom a 10 pont gombot.
7/10
kaloz44 jan. 01. 00:39:47 7/10
(24/34)
Hmm igazán nézhető sokkalta rosszabbra számítottam és egyáltalán nem volt az. Végig lekötött szóval nekem ez a film egy kellemes csalódás.
3/10
Hi4 2023 dec. 03. - 22:02:16 3/10
(23/34)
A játékot nem ismerem, így csak egy értelmetlen zagyvaság volt. Pontot a látványra meg az "amerikai kisvárosi hangulatra" tudok adni.
10/10
Csőrmester 2023 nov. 24. - 18:38:12 10/10
(22/34)
Egy nagyon jól eltalált film a rajongókat kiszolgálta ez alatt azt értem hogy nekem és pár barátomnak de ez jó kiinduló pont ha új vagy a témában de tuti a régi rajongókat is kiszolgálja teljes mértékben szóval ez nekem egy jó 10/10
7/10
-Feri 2023 nov. 13. - 19:32:13 7/10
(21/34)
(kis spoiler lehet!) Nekem nem volt világos egy-két dolog. Azon túllendülve, hogyan lehet egy bábuba préselt eltűnt gyereket nem észrevennie a hatóságoknak, például nem értem, mi szükség van biztonsági őrök toborzására és leölésére. Ha én az emberrabló helyében volnék, biztos nem hazardíroznék ilyesmivel és inkább meghúznám magam a sötétben. Nem ismerem a videojáték sztoriját, csak tudok a létezéséről. Lehet abban ez a szál ki van fejtve. Vagy hogy miért állt le a gyerekrablásokkal. Más: a galéria egyik képe nem ebből a filmből van, hanem a Willy's Wonderland-ből. Nekem annak a koncepciója kicsit jobban tetszett, ott legalább meg próbálták valamivel indokolni, hogyan keltek életre a bábok.
10/10
buncow 2023 nov. 11. - 00:24:39 10/10 Előzmény Rolandv
(20/34)
Azta kva :D Ilyen közléskényszeres telefonfüggő minek mászkál moziba :D Gondolom egyedül voltál azért :D
10/10
buncow 2023 nov. 11. - 00:22:08 10/10 Előzmény Zemi_cos
(19/34)
Kihagytad, hogy fnaf meg lore meg fan :D aztakva, minden szekta ilyen úgy látszik
10/10
buncow 2023 nov. 11. - 00:16:07 10/10
(18/34)
Ma este megnéztem. Nem rakok spoilert egyelőre, mert kb. minden benne van az előzetesben, a végét leszámítva. Fenntartásokkal ültem be a filmre, mert nem tetszett, hogy elviszik ebbe a szellemgyerekes irányba, annyira baromira unalmas klisé már, hogy hihetetlen, azt hittem még a Marvel korszak előtt leáldozott ennek, de nem... Azért is zavart, mert én más sztorira emlékeztem, de mint kiderült, a harmadik játéktól kezdve valóban ez volt a hivatalos sztori, a szellemgyereks történet. Mondjuk az eredeti sztorira is rosszul emlékeztem, szóval mindegy :D

Nekem az volt meg, hogy meghibásodott a szoftver, ami vezérli ezeket a bábukat, emiatt éjjelente mászkálnak, de csak akkor, ha senki nem látja őket, nehogy lebukjanak. Ha véletlenül összefutnak egy emberrel, akkor azt hiszik róla, hogy az is egy ilyen animatornikus figura, amire nem adták rá a külső borítást, ezért belepréselik egy üzemen kívüli figurába, ami tele van éles, hegyes mechanikus alkatrészekkel, ami széttrancsírozza az embert, amikor belegyömöszölik a bábuba. Wikipédián utánaolvasva egyébként a pontos sztori az volt - ha lehet a wikinek hinni -, hogy éjjelente azért mászkáltak, hogy ne szoruljanak meg az alkatrészek, a sok állástól - egészségügyi séta :D Mindenesetre nekem ez a meghibásodott, lelketlen terminátor szerű gyerekjáték külsejű robot verzió, aminek nem lehet süketelni, és egyetlen célja, hogy begyömöszöljön téged egy fémalkatrészekkel teli bábuba, ami széttrancsíroz, sokkal ijesztőbb volt, mint az, hogy eltűnt gyerekek szellemei irányítják...

Nade ettől függetlenül egy baromi jól összerakott film lett, látványvilágra 10 pont, tényleg nem tudtam mibe belekötni, hozta amit a játék, egy az egyben, ez a szellemgyerekes sztori pedig egész jól működött végül.

Mégiscsak egy kis spoiler, mert a vége szerintem kicsit el lett baxva azzal, hogy

elvileg az eredeti sztori szerint a pszichopata tulaj véletlenül magát is feltrancsírozza egy ilyen "jelmezben", amikor meghibásodik a mechanikája, itt viszont ugyanezt a bábuk okozzák, mikor ellene fordulnak... szerintem ijesztőbb lett volna, hogyha a tulaj már maga is animatronikus figuraként lett volna a főgonosz, nem pedig élő emberként beöltözve



Nade ez is a sztori része volt, és mint írtam, elég kerek volt az is, szerintem egy nagyon jó kis film lett, örültem, hogy nem cseszték el, mint általában a játékadaptációkat, mikor sokat akar a szarka effektus beüt és lesz egy nagy nézhetetlen trágyadomb. Ez az egyik legjobb ilyen adaptáció szerintem, amit eddig láttam, és a főszereplő is egy átlagos jóskának néz ki, nem egy alsógatyamodellnek, szerencsére, nem játsotta túl a dolgot, ami kivételesen előny volt a film szempontjából.
3/10
Gulácsi Péter 2023 nov. 10. - 19:39:31 3/10 Előzmény tobaklottianna@gmail.com
(17/34)
Azért, hogy legyen összehasonlítási alapom a WW-vel.
10/10
tobaklottianna@gmail.com 2023 nov. 10. - 19:08:07 10/10 Előzmény Gulácsi Péter
(16/34)
Akk mért nézted meg??
10/10
buncow 2023 nov. 10. - 17:11:08 10/10
(15/34)
Azta kva :D Ilyen közléskényszeres telefonfüggő minek mászkál moziba :D Gondolom egyedül voltál azért :D