6/10
Atis88 2018 júl. 22. - 17:41:45 6/10
(14/34)
Nem olyan rossz, egyszer simán nézhető. 6/10.
Nagy1A 2018 júl. 21. - 16:36:25
(13/34)
Köszönöm a tömör hozzászólásokat!! Egy percet sem fogok elfecsérelni ezek szerint feleslegesen az életemből...............hála nektek! Köszi....
1/10
antdomi 2018 júl. 19. - 23:14:03 1/10
(12/34)
Nem egészen értem, hogy ez a film kiknek készült? A kamaszokra saccolok, idősebbeknek csak abban az esetben, ha az értelmiségi szintjük kb. a kamaszok szintén ragadt. Látványos film az nem kétséges, ahogy az sem, hogy egy jó animációs filmnek (pl. a Pixar filmjei) a nyomába sem ered semmilyen vonatkozásban. Ami hab a tortán, hogy a filmbe a fehér ember mellett kötelezően benne kellett legyen feka, sárga és még az arab is :) valamint a nemek közti arányokat is nem lehetett megsérteni. Nagyából azonos arányban kellett legyenek a lánykák, női szereplők is, függetlenül attól, hogy nem nőknek való tevékenységeket kellett imitáljanak. Valóságban a nehéziparban (bányászat, kőművesség, stb) vagy akár harcoskatonaként milyen arányban vannak a nők? A film tartalma a nullához konvergál, a látványvilág az egyetlen, ami ér valamit. 1/10
1/10
idõjós1010 2018 júl. 18. - 12:15:11 1/10
(11/34)
Én már megfogadtam, hogy amit nem tudok végignézni, arra nyomok egy egyest. Hát ez most itt megtörtént. Egy órán át kínlódtam vele, de ha azt mondanám, hogy 5 egybefüggő percig le tudott kötni, hazudnék. Pedig az első része határozottan tetszett. No de hogy mi változott öt év alatt ? A Kaijukról már csak szó esik, de látni egy darabot nem lehet belőlük. Jaeger pedig már nem újdonság. Most robot küzd robot ellen, meg pilóta-pilóta ellen, mindezt úgy, hogy nemhogy a karakterek, de a néző se tudja szerintem sokszor, hogy most épp mi is történik. Egy óriási idétlen, bugyuta katyvasz az egész. Ezt a sztorit egyszer el lehet adni, de kétszer, ráadásul úgy, hogy az idegeneket már bele sem pakolják, biztos hogy nem.
(talán picit) SPOILER
Fogtak az utcáról egy néger csávót, meg egy kislányt, mintha valami fene nagy tehetségekre bukkantak volna bennük hirtelen, akikre elengedhetetlen szükségük van, mert ööööööö, miért is ? ja semmiért. Gondja nem volt az emberiségnek már a szörnyekkel, de csinált magának.
8/10
gurdi tomi 2018 ápr. 28. - 00:01:02 8/10
(10/34)
Egyetlen elvárásom volt a filmhez.
Az hogy látványos legyen! Ami szerintem sikerült is neki!
Persze nem mondom, hogy egy jó film, de azért egyszer egy nagyon pihent állapotunkban megnézhető!
A Transformers-nél azért SZERINTEM jóval jobb.
6/10
doktormacko1 2018 ápr. 19. - 22:57:37 6/10
(9/34)
5 / 10 Jobbra számitottam.
9/10
tom103 2018 ápr. 10. - 19:19:14 9/10
(8/34)
Nincs ezzel semmi baj, azt kaptam amit vártam. Nem csak gyerekeknek jó szórakozás, hanem bárkinek, aki nem akarja megoldani a világ nagy kérdéseit, és szeret lazítani, és szereti a csak látványra épülő filmeket. Megjegyzem, emögött, iszonyatos mennyiségű munka van, hogy a látvány rendben legyen!

Itt egy olyan világot látunk, ami ugyan nem létezik, de pont ez a lényege. Nem kell agyalni, hogy mit is akar jelenteni egy megfejthetetlen, csak sznobok által magasztalt, ember számára érthetetlen valami!

6/10
moli0420 2018 ápr. 09. - 16:35:15 6/10
(7/34)
Gyerekeknek tökéletes szórakozás.
8/10
sorozatneked.hu 2018 ápr. 08. - 19:10:05 8/10
(6/34)
8/10

Nekem tetszett, jó kis akciójelenetekkel, városrombolással. Történetileg az első jobb volt, mert ott ismerhettük meg ezt a világot, viszont ez a második rész akcióban volt erősebb. Nagyobb volt a zúzás. Azért egy kis csavar ide is jutott. Vártam, hogy Ron Perlman felbukkanjon, de sajnos nem jött. :( Viszont azt nem értettem, hogy a Gypsy Dangerből hogy lett Gypsy Avenger? :)
maggot1111111 2018 ápr. 08. - 10:31:08
(5/34)
Szerintem nem volt rossz. Az első persze jobb, de ez is elment úgy, hogy tényleg nem vártam tőle sokat, csak hogy szórakoztasson. A Transformersznél jobb lett.
Viszont a szinkron... kétszer is elhangzik a "Mi a pokol" frázis, ami annyira magyartalan és mindig belfutnak a fordítók, ráadásul itt kétszer is előfordul... ki tudnék szaladni a világból ettől...
filmsomnia.hu 2018 febr. 17. - 15:48:09
(4/34)
Minden eddiginél látványosabb a Tûzgyûrû: Lázadás IMAX elõzetese!:

http://filmsomnia.hu/minden-eddiginel-latvanyosabb-tuzgyuru-lazadas-imax-elozetese/
AuSS 2017 dec. 12. - 20:51:15
(3/34)
Full ugyanez volt a függetlenség napja 2 alapfelállása...
8/10
Bionika 2017 aug. 01. - 13:46:13 8/10
(2/34)
Nekem bejött az elsõ, mint szórakoztatófilm. BÁR....... Nem a moziban láttam pedig ott lett volna a legjobb(sok helyen írták). Remélem ez is lesz legalább olyan jó, mint az. Várom már.
sornersby 2017 júl. 22. - 13:12:51
(1/34)
Utoljára februárban hallatott magáról a 2013-as Tûzgyûrû (Pacific Rim) folytatása: a Pacific Rim: Uprising címû sci-fi akciófilm, amelybõl akkor még csak az elsõ fotó érkezett meg. A nemrég kezdõdött San Diego-i Comic-Conon viszont már bemutatták a produkció elsõ teaserét, melyben a visszatérõ (Gypsy Danger helyett mostantól) Gypsy Avenger és a második rész többi robotja is színre lép. Az új gépek közül négynek már a neve is ismert: a Bracer Phoenix, Saber Athena, Titan Redeemer és Guardian Bravo keresztség alatt fognak zúzni.

A kaiju nevû gigantikus szörnyek irtására fejlesztett masinák mellett futólag a Tûzgyûrû 2 fõhõszerepét játszó John Boyega is felbukkan a kedvcsinálóban. A produkcióban a Star Wars: Az ébredõ Erõ Finnjeként berobbant Boyega alakítja majd az ifjabb Pentecostot, aki az elsõ részben Idris Elba által megformált Stacker Pentecost fia. Mellette az egyelõre ismeretlen cselekményû sequelben az alapfilmbõl visszatérõ Rinko Kikuchi (Mako Mori), Max Martini (Herc Hansen), Charlie Day (Dr. Newton Geiszler) és Burn Gorman (Dr. Hermann Gottlieb) alkotja. Az új arcok között pedig ott van Clint Eastwood fia, Scott Eastwood is.

A Tûzgyûrû 2 munkálataiból sem marad ki az alapfilmet levezénylõ Guillermo Del Toro, aki többekkel együtt producerként jegyzi majd a sequelt. A forgatókönyvet Jon Spaihts dolgozta ki, míg a mozit az Angel, a Smallville, a Spartacus és a Daredevil több epizódját is jegyzõ Steven S. DeKnight rendezi.

Official Teaser Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=Am-gG-VyXPg

Bemutató dátuma: 2018. február 22.