8/10
cimo 2010 jan. 07. - 00:30:51 8/10
(161/401)
Aki este a macijával szokott aludni, annak nem ajánlom!
Egyébként jó film, meglátjuk este hogy alszom.
8.13/10
retrobaba 2010 jan. 04. - 21:26:02 Előzmény mrchapel
(160/401)
te melyiket láttad?
mert ennek a filmnek elméletileg 3 fajta vége van... a moziban most asszem azt adják, amikor a pasi nekirepül a kamerának
lacika78 2010 jan. 03. - 23:10:24
(159/401)
Én most a percekben néztem meg a filmet számítógépen,elõzetesen viszont elolvastam az összes véleményt,plusz láttam a trailert is,igaz,annak más a vége.Gyakorlatilag tudtam mindent a filmrõl,ezért nem is lehetett nagy para.Ennek ellénére nekem kellemes csalódás a film,a magam részérõl sokkal kevesebbet vártam tõle,emlékezve a 10 éves Blair Witchre... Szóval ez nekem jobban tetszett.Ha csak azt nézem,itt nem volt(olyan sok)kamerarángatás,amit látnod kellett,azt láttad is az éjjeli felvételeken(kivéve a srác halálát),tényleg volt benne egy két para rész,összeségében én ezt a filmet érdekesnek nevezném.Csak egy kicsit próbáljuk meg beleélni magunkat a szereplõk helyzetébe.Szerintem itt mellékes a színészi alakítás,nem ez a lényeg.A rendõrök beavatkozása nekem kicsit erõs volt,de hát vhogy be kell végezni a lánynak is.10/7.5
mrchapel 2010 jan. 02. - 20:44:29
(158/401)
Egyszernézõs film, kissé valóban vontatott... azért van egy-egy jelenet, mikor azt mondod hûûû... :)

A trailerben vannak olyan jelenetek, melyek a filmben nem történnek meg (srác repül a szobában).

Egyszer mindenképp ajánlott, mókának egy sör mellett.

OFF:
A fõszereplõ csaj mellei nagyon jók... ;)
ReignMan 2010 jan. 01. - 08:08:30 Előzmény qwertzz
(157/401)
Így van, a sok hasonló elõd után már ez annyira lejárt lemez, csak egy rossz minõségû kézikamerás sikoltozó home-movie valóságsó, minden eredetiség nélkül, 95%-ban tömény unalom. Szánalom.
7/10
qwertzz 2009 dec. 30. - 13:30:43 7/10
(156/401)
Nagyon unalmas film, majdnem elaludtam rajta, de komolyan. Egyetlen érdekes rész számomra a lábnyomok formája volt. Azt meg nem értem, hogy miért kell kiírni az elején, hogy eredeti felvétel, amikor egy 5 éves gyerek is tudja, hogy kamu. Amúgy ettõl a témától sokan halálra rémülnek, szóval biztos sokaknak tetszene.
10/10
zsolt0606 2009 dec. 26. - 22:57:34 10/10
(155/401)
Hát nekem 10/10, de még nem tartok ott hogy elaludjak, szóval ha éjszaka nem lesz para lemehet 8-ra:) Am ezt úgy utálom, vagy legyen rendesen vége egy filmnek, vagy nem és hagyja a fantáziánkra a dolgot... Igy hogy 2 vagy 3 vége van, elrontották...
***SPOILER**
(bár nem tudom hogy ez az...)
Én azt a verziót láttam mint sokan akiknek megvan, hogy a rendõrök lelövik... hát ha "önvédelemrõl" van szó elég érdekes, mert oké a csajnál kés van és véres, de attól függetlenül még feltételezhették volna hogy a csajra rátámadtak azért van nála kés hogy megvédje magát, és egybõl lõnek... na mindegy nem ez az érdekes végig azt vártam mikor csapódik valaki a kamerának... hát semmikor nála...
***SPOILER VÉGE**
Mindegy a lényeg az ha 2-3 vége van a filmnek, már nem tûnik az egész valóságosnak ... ez olyan mintha eldönthetnénk hogy matekból vagy töribõl kérjük a 4-t, hogy melyik jobb, milyen irányba megyünk tovább...
8/10
beo71 2009 dec. 26. - 21:27:40 8/10
(154/401)
Nincs új a nap alatt!A Blair Witch után egy újabb marketingfogás:nem kell tõle megõrülni,de azért tisztességgel ijesztõ.8/10.
A cinikusok végig morognak,hogy hogyan csinálták,meg mi értelme van az egésznek és azon kapják magukat unalmas,akik empatikusak a párocska felé és beleélik magukat a helyzetbe,azok parázhatnak rendesen.Ennyi.
Ui.:Azért én éjjel felültem párszor,leellenõriztem az asszonyt,a biztonság kedvéért.Egy éjszaka para volt,az Átok,Legenda vagyok páros kitolta 3 éjjelnyire is a feszülten alvást.
1/10
minerva9 2009 dec. 25. - 22:14:06 1/10
(153/401)
Annyira unalmas volt,ebben hol kellett félni? Pedig sok helyen azt irják hogy aki éjszaka megnézi azt sokáig kisérteni fogja,de mi? tiszta kameratrükk az egész,semmi valóságtartalma nincs,ilyet én is tudok csinálni itthon..
arpx 2009 dec. 24. - 12:47:47
(152/401)
Ez megtörtént? Gondolom valami olyasmi, ha ki van írva a végén, hogy emlékül....
Azt viszont nem vágom, hogy miért csak éjszaka "támadnak".
Nappal alszanak? Vissza kéne támadni nappal... :)
8/10
kenee 2009 dec. 22. - 20:35:00 8/10
(151/401)
hát le is jött és megnéztem...egyedül xD
szerintem nem rossz film, nem az a vértõl csöpögõs "horrorhányadék" és épp ettõl jó...bár a vége kicsit fura, de...hm...ütõs film;) annyira nem rázott meg, talán mert lehalkítva és világosban néztem :)
8/10
8/10
kenee 2009 dec. 22. - 09:42:42 8/10
(150/401)
én épp ma kezdtem el tölteni, de nem tudom mikor nézem meg, mert egyedül nem merném... :)
kíváncsi leszek rá milyen, ennyi ellentmondásos kritika után :S
1/10
zs9302 2009 dec. 22. - 05:48:38 1/10
(149/401)
Szerintem erre ne költs egy fillért sem. Töltsd le, ha gondolod, bár én már így utólag nézve a sebességet is sajnálom érte.
draknes 2009 dec. 22. - 00:49:21
(148/401)
De meg lehet moziba nézni még valahol ?? vagy már nem ?
vagy csak akkor tudom majd megnézni ha megszerzem valahonnan ?
1/10
zs9302 2009 dec. 21. - 16:20:36 1/10
(147/401)
Ugye én nyitottam ezt a témát, már akkor meg akartam nézni.
Most jutottam el odáig.

Ez a film kifejezetten unalmas, nézhetetlen. Horrornak nem nevezhetõ, de még thrillernek sem, talán drámának.
Ja, és ebben a filmben nem voltak alakítások.
draknes 2009 dec. 21. - 14:16:31
(146/401)
Valahol még meg lehet lesni ezt a filmet mert nekem viszont a bemutató nagyon tetszett :D bármennyire is szutyok engem érdekelni :D
zeany 2009 dec. 21. - 00:57:21
(145/401)
Most néztem meg itthon. Hát... nekem is az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam. Kicsit sem félelmetes, állandóan elbóbiskoltam közben, s bár a végén tényleg kissé felgyorsulnak az események, még akkor is dögunalom az egész. A csaj szerintem túljátssza a szerepét, a srác meg totál ostobának tûnt. Egy olyan normális, emberi reakciójuk nem volt, ahogyan szerintem egy ilyen helyzetben valaki reagálna. Nem tesztelgetem gagyi eszközökkel a démont, hogy itt van-e, mit akar, hanem az elsõ parás este után elhúzok jó messzire. Azért a kis összegért is kár volt, amit belefektettek.
yory1234 2009 dec. 20. - 13:30:01 Előzmény garabaz
(144/401)
***SPOILER lehet!***
Annyi a repülés, amikor a csaj az ajtóból odavágja a szoba másik oldalára a fickót.
***SPOILER vége***
garabaz 2009 dec. 19. - 12:04:08 Előzmény Ngelina
(143/401)
Tengap néztük meg a filmet, és amit felsoroltál TOP10-es listát, abbol a top 4 nem volt benne abban amit mi néztünk:S. Két vége van a filmnek? mert abban amit mi láttunk nem volt repkedö csávo..
csatfan 2009 dec. 19. - 01:53:32 Előzmény dakota_moss
(142/401)
"Kérdés persze, hogy létezik-e egyáltalán démon meg ördög, vagy isten"

IGEN !!!
Valójában csak akkor tud megszállni a démon, ha hadjuk magunkat megszállni, minnél jobban félünk annál nagyob esély van rá , a filmben is azt látjuk,hogy teljesen kifárasztja az áldozatát a csajszit , és utána keríti hatalmába, szóval aki horror filmeket néz és nem bírja az tálcán kinálja magát a sötét oldalnak :)

Volt szerencsém már démonnal találkozni , szerencsére csak úgy mint az állatkertben(fénykép is készült róla nem publikus,az emberiség nincs felkészülve a látványra) , biztonságosan elzárt területen, nem kivánom senkinek ,hogy találkozzon vele, mint a film is rámutat a lényegre, az ember huzza rövidebbet ! apró megjegyzés még, 5méteres körön kivül olyan meleg volt mint a tábortüznél, csak a tûz hiányzott , hoppá :)
A filmröl
Nagyon jó a film, lényegre töröen próbálja felhívni a figyelmet a szellemvilág létezésére, és nagyon komolyan kell venni !!!