Téma: Paranoia

wowow 2015 jún. 22. - 08:12:55
(26/46)
Kicsit vérszegény, elnagyolt a történet. De ez csak a film végefelé derül ki. Harrison Ford szerintem nem illett a filmbe, nem illett hozzá a szerep, nem is játszott jól. Ezen hiányosságaival együtt mégis lekötött a film. Kb 8 pontot ér.
8/10
Nótárius 2015 márc. 05. - 00:31:35 8/10
(25/46)
Akit az ismertetõ kíváncsivá tett, aki elnézõ az amerikai filmekre oly jellemzõ némely sablonokkal szemben, aki nem akar végére járni minden elhanyagolható elvarratlanságnak, s fõként aki jól akar szórakozni, az (bátoran ajánlom) nézze meg! Én is így jártam és mondhatom nem bántam meg. Érdekes alaphelyzet, végig fenntartott feszültségû cselekményvezetés, erõs karakterek, jó színészi játék, szellemes párbeszédek, szerelem, humor, szépen filmezett képi világ, technikai és morális elgondolkodtatás; éés a végén az oly jólesõn várt ...


*** SPOILER !!! ***

hepiend ! ;-)

*** SPOILER vége !!! ***
1/10
zant 2014 dec. 19. - 02:21:34 1/10
(24/46)
Unalmas, buta, nézhetetlen! (és ebbe az egy mondatba több energiát fektettem, mint a film készítõi a script-be)
1/10
tesz-vesz 2014 dec. 01. - 15:43:08 1/10 Előzmény netelek
(23/46)
az összes karrierista filmbõl, wall street 1. dupla vagy semmi.
1/10
tesz-vesz 2014 dec. 01. - 15:40:44 1/10
(22/46)
vegyétek ki az aksit a telefonból, mielõtt az én kommentjeimet olvassátok!

a szép amerikai álom, meg ahogy a naivák elképzelik. elég nagy cégeknek tûnnek, sose csapna le rájuk az fbi. ahogy a MAGÁN bankokat is kisegítették amerikában, meg az egész világon állami pénzbõl, David Korten szelleme kísért a levegõben.

amúgy érdekes is lehetne jobban a film, ha nem lennének tinifilm betétek benne folyamatosan, pl azt se értem, hogy miért akarja megkapni ezt az olcsó k-t a fõszereplõ? nagyon nem szimpi.
és mekkora poén a végén, mikor a ringyó csaj a végén azt mondja thornak, hogy "azért estem beléd, mert te más voltál mint a többiek", miközben korábban azért koptatta le, mert szegény. (meg idióta), persze hogy más volt, most már pénzes.. amikor tényleg más volt mint a többiek, akkor nem kellett neki, ostoba k.
a fõorvos apja nem szólt rá a lányára, hogy "NE K*RVÁLKODÁL MÁR!" hát milyen apa az ilyen? az nem elég magas léc, hogy ne stricheljen a klubbokban?
tehát mindkettõ teljesen kétbites karakter.

azt mondjuk nem értem, hogy miért kell rendszeresen hálivudnak devalválni a nõket prostivá, miért kell példaként mutogatni az ilyen személyiségeket, hogy a haladó nõ azzal fekszik le, akivel akar, és hogy ez milyen sikk, miközben valójában csak egy kikent céda. még a libsi szirmay gergely is megmondta, hogy ez miért rossz. fõleg a mai Magyarországon, ahol a prostitúció szinte divat, és errõl hírhedt az ország globálisan is. erkölcsi válságban az ország.

ford és gary amúgy rendben lenne, de néhol nem tudom komolyan venni a filmet. ezzela thorral meg még pár szereplõvel nagyon melléfogtak.
a wall street 1 sokkal jobb film, az örökké jó lesz, alig koppintják csak a rendezõék ,íróék.
6/10
zs9302 2014 dec. 01. - 14:56:13 6/10
(21/46)
Közepes film, egyszer nézhetõ. Az menti meg, hogy ismert szereplõgárdával rendelkezik. Ha ismeretlenek játszanának benne, a kutyát nem érdekelné.
k11zoltan 2014 aug. 20. - 22:21:24
(20/46)
Nem volt egy nagy film.
tortura 2014 júl. 24. - 12:31:57 Előzmény ThomasJBK
(19/46)
Azért ne mondj le róla. Egyszer meg lehet nézni. Láttam már ennél rosszabb filmet is. Az öreg Harrison Ford viszont tényleg katasztrófa kopaszon.
netelek 2014 júl. 21. - 19:24:08
(18/46)
Azért annyira nem rossz film. De azt hallottam, hogy több helyen koppintás. Milyen jobb hasonló filmekbõl koppintottak?
kybuck 2014 márc. 15. - 23:00:08
(17/46)
Számtalan film (Bízd a hackerre, A cég, Beavatás stb.) összelopkodott paneljaiból álló film, más néven iparosmunka. Amúgy semmi baj nincs vele, aki szereti az ilyen történeteket egy estét eltölthet vele, hogy ezt is kipipálja, de ha gyakorlott filmnézõként ismerõs lenne a sztori, az nem a véletlen mûve.
5/10
beo71 2014 márc. 02. - 10:42:38 5/10
(16/46)
Ipari kémkedés ! Unalmasan hangzik ?
Az is.5/10.
nordfan 2014 febr. 28. - 17:29:55 Előzmény SpencerBarnes
(15/46)
Napok óta szemezgetek a filmmel,Oldmant szeretném már látni egy jó szerepben,de ezek után valahogy elment a kedvem.Tényleg ennyire borzalmas?
ThomasJBK 2014 febr. 28. - 12:41:53
(14/46)
Akkor én már meg se nézem inkább :D
SpencerBarnes 2014 febr. 25. - 09:29:43
(13/46)
Végignéztem de minek? Csak Ford és Oldman miatt, de inkább nem mondok semmit...
Nem értem, hogy vállalhatták el ezt a filmet? Ráadásul Ford kopaszon nagyon tré ahogy kinéz.
Egyértelmûen a nevükkel adták el a filmet, mert se egy csavar, se semmi nincs a filmben, csak ülsz
és várod hogy vége legyen.Az egyik legócskább film amit láttam eddig, nem értem az 5 pontot se!?
Anti12 2014 febr. 24. - 20:09:11
(12/46)
Én is e véleményen vagyok. Azzal a különbséggel, hogy én már a 35-40. perc környékén kikapcsoltam.Pedig nem szoktam filmet félbehagyni, de ahogy idõsödöm, egyre inkább tudom értékelni az idõt. Amit nem ilyen filmekre akarok elpazarolni. :D
Gnomik 2014 febr. 24. - 19:50:07
(11/46)
A film végére ökölbe szorult a kezem. Legszívesebben bekopognék a rendezõ ajtaján, és miután kinyitotta az szó nélkül teljes erõmbõl pofán verném. És közbe magamra is haragszom, mert már az elõ 20 perben tudtam, hogy ez nagyon gyenge film minden tekintetben, mégis végignéztem. Okádék a rendezés, a cselekmény a vágás és a színészi alakítás. Gery Oldman volt az egyetlen aki vitt egy kis életet a filmbe, és természetesen nem hiányozhat egy nagyon csinos de nem túl tehetséges fõszereplõnõ sem. Elcsépelt, röhejes, párbeszédek, klisék, és béna elbóbiskolást megzavaró "akció"jelentek.
ÁÁÁÁÁ abba is hagyom mert mindjárt elvesztem a fejem...
6/10
kazama90 2014 febr. 24. - 13:00:42 6/10 Előzmény m3246
(10/46)
klisés,unalmas lapos gyenge film sablon sztorival gyenge színészi játékkal 10/6,jóindulattal. nagy csalódás ez a film.ennek a Hemsworth gyereknek nem kéne erõltetnie a színészkedést, nagyon gyenge alakítást nyújt ebbe is+ a tuti szajréba is.(több filmjét nem láttam)
3/10
m3246 2014 febr. 22. - 21:47:11 3/10
(9/46)
Gyönyörû tévedés ez a film. Nincs története, ami történik az egy hihetetlen hablaty úgy ahogy van. A színészek alulmúlják önmagukat. És azt hiszed soha nem lesz vége... nézhetetlenül gusztustalan, kár volt a szallagért! 3/10
5/10
Sunboy 2014 febr. 22. - 21:39:49 5/10
(8/46)
Ebben a filmben csak egy dolog volt béna, maga a történet. Na jó, kettõ, mert a szereplõk megválogatása is gáz volt. Félreértés ne essék, mert nagyon jó színészek, de nem a megfelelõ karaktereket alakították. Harrison Ford inkább egy beteg ember utolsó akaratait juttatja eszembe, minthogy miller cégtulaj legyen. Egy közepes film, ha éppen nincs más, akkor ez is jó. 5/10
raczkia 2014 febr. 22. - 19:12:03
(7/46)
Teljesen egyet értek az elõttem hozzászóló minden egyes szavával.Kiszámítható, egyszer nézõs.Még jó, hogy anno nem mentem el rá a moziba, nem ér meg egy mozi jegyet az tuti :( Sajnálom, mert remek a szereplõgárda, de így is gyenge alkotás lett :(