moderátor 2011 jan. 14. - 10:43:17
(5/5)
Kedves -iva-!

Nem tudok más elérhetõséget adni, ugyanis ezt a címet használja a rovat már évek óta. Kérem, próbálja meg még egyszer.
Cím: szinhazmusor@port.hu

Esetleg küldje el ide is:
szinhaz@port.hu

Eddig mindig mûködött ez a módszer, szerkesztõink pedig szívesen válaszolnak kérdéseire.

Üdvözlettel:
A moderátor
-iva- 2011 jan. 14. - 03:07:37 Előzmény moderátor
(4/5)
Kedves Moderátor!
Outlook Expressz üzenetet küldeni nem áll módomban.
A megadott címre pár nappal ezelõtt e-mailt küldtem, amelynek vételérõl nem kaptam visszaigazolást. Üzenetem nyomát az ajánlott korrigálásban sem látom, pedig az érdemes lenne arra.
Kaphatok esetleg valami használható e-mail címet a színházi rovat felé?
Üdvözlettel: I.
-iva- 2011 jan. 12. - 02:13:47 Előzmény moderátor
(3/5)
Kedves Moderátor! Köszönöm az oldal magyarázatát és pontosítását!
moderátor 2011 jan. 10. - 09:33:12 Előzmény -iva-
(2/5)
Kedves -iva-!

A PORT.hu színház rovatával kapcsolatos észrevételeket bátran küldje a szinhazmusor@port.hu e-mail címre, hogy szerkesztõink fel tudják venni Önnel a kapcsolatot. Feltételezem, hogy nem a "kuszaság terjesztése" volt a szándékuk. További szép napot kívánok!

Üdvözlettel:
A moderátor
-iva- 2011 jan. 09. - 03:41:29
(1/5)
Tisztelt Szerkesztõk!
Ésszerû lenne a színlapon világossá tenni, hogy a Parasztbecsület és a Bajazzók két külön mû, külön zeneszerzõkkel, akik nem társszerzõk voltak. Oldaluk zavarosában az egyik operát színészek játsszák, a másikat szereplõk. A kettõ szinte ugyanaz, de e két mûvet valójában operaénekesek adják elõ.
Tanulságos megnézni, hogy a szinhaz.hu-n, ahol a port.hu-t jelölik meg forrásként, még fokozódik is a zavarosság, noha remélhetõleg mindkét portál ismereteket kívánna terjeszteni, nem kuszaságot:
http://szinhaz.hu/index.php?option=com_port&view=rendezes&id=16444