Téma: Párducbébi

Roswita jún. 27. 11:20:20
(8/8)
Mai szemmel nézve számomra eléggé erőltetettnek tűnt a film cselekménye. Persze, vígjáték, de szerintem itt is érvényes lehet a mondás, hogy néha a kevesebb több.
napraforgó jún. 27. 10:30:53
(7/8)
Túl sok volt a bonyodalom. Még a fele is sok lett volna.
DUNAWÖLD jún. 26. 21:56:23
(6/8)
Fárasztó farce.
Pedig nagy kedvenc CG.
Talàn korai filmje.
Hepburn állkapcsa kiakadt.
trudy 2016 ápr. 07. - 22:31:15
(5/8)
Azt hiszem ezen a filmen igencsak fogott az idõ vasfoga - a poénok mai szemmel már nem ütnek akkorát mint azt (talán) tehették 1938-ban. Más szempontból viszont olyan mintha egy mai filmet néznék: bugyuta történet a kor leghíresebb színészeivel eladva, ahol már az elsõ perctõl tudjuk hogy mi lesz a végkifejlet, és mivel nem vagyok akkora Hepburn vagy Grant rajongó hogy miattuk bármit megnézzek, rettenetesen untam magam. Alapvetõen szeretem a régi filmeket és színészeket, de itt ráadásul annyira giccsesen alakítja mindkét színész a tõle megszokott zsánert (Hepburn a határozott, független nõt, Grant a naiv gentlemant), hogy emiatt még külön idegesítõ a "Párducbébi".
breeder 2014 ápr. 26. - 16:07:58
(4/8)
Nagyon jó vígjáték! Igazi, szórakoztató komédia! :)
10/10
Szabi03 2009 aug. 22. - 17:04:02
(3/8)
Zseniális volt a film, nagyszerû alakításokkal, mindenkinek ajánlom megtekintésre !
mpy 2007 dec. 31. - 21:03:21 Előzmény roceskori
(2/8)
dvdplanet.com illetve bármi egyéb online dvd bolt a világban (kivéve magyart, mert itt semmit sem lehet beszerezni).
roceskori 2007 febr. 06. - 09:24:03
(1/8)
avi, vagy DVD formátumban keresem ezt a filmet.

roceskori@freemail.hu