7/10
kecsup 2023 febr. 05. - 13:01:07 7/10
(36/36)
Egész korrekt romantikus vígjáték. Semmi extra. Egyszer nézhető.
7/10
dandelion83 2019 okt. 23. - 14:45:33 7/10
(35/36)
Tipikus amerikai, romantikus film, egy kis humorral, csipetnyi tanulsággal. Nekem tetszett, van ennél jobb is a kategóriájában, de ha könnyed szórakozást szeretnénk, ez a film tökéletes hozzá.
2/10
trudy 2013 jan. 23. - 18:09:46 2/10
(34/36)
Nem hiszem el, hogy 1 teljes órát képes voltam erre pocsékolni. De örülök neki, hogy nem néztem végig. Iszonyatosan ötlettelen, kiszámítható és valószerûtlen film, hihetetlen, hogy hogy kapott ilyen jó értékelést, én meg bedõltem neki. A poénok észrevehetõek, de bûzlenek az izzadságtól. Egy haszna mégis volt, Stuart Townsend-et még eddig nem ismertem, szimpatikusnak tûnik, bár ebben a filmben a 30. perc után már õ is idegesített. Mindegyik karakter fájdalmasan sztereotíp, de a legidegesítõbb közülük a Seth Green által megformált mitugrálsz fazon, nagy ívben kerülni fogom a filmjeit ennek a tehetségtelen embernek.
3/10
Evelin Tekla 2011 jan. 09. - 20:35:04 3/10
(33/36)
Ez a film valami borzasztó -.-"
manócska 2010 aug. 25. - 21:27:56 Előzmény B.Heni
(32/36)
Naja :-) ...vagy "A võfély"...bár az úgy még gagyibb magyar cím lett volna, tuti nem nézem meg ilyen címmel. "A tanú" címmel meg nem biztos, hogy megnézi a célközönség, mert a régi magyar filmre asszociálnak, ugyebár. Nem igazán értem, miért nem tudtak egy, az eredeti cím hangulatát, jelentéstartalmát visszaadó, és mégis frappáns címet adni. Legalább egy angol filmnek.
Amúgy tetszett a film, aranyos volt, kedves történettel, többé-kevésbé szerethetõ szereplõkkel...no és London, igen!...tényleg nem a világ legszebb városa, akkor már inkább Bp. vagy mittudomén, Szeged, Bruges és a németalföldi városkák ...vagy Dél-Anglia, de mégis megvan a hangulata Londonnak is a Temze-parttal, azzal a sok parkkal és azokkal a jópofa házakkal. Hát én meg anglomán vagyok (meg hazafi is, höhö :D), vagyis már csak ezért (a film magy.-ang. koprodukció volta miatt) is tetszett. Persze kicsit sablonos volt, sok esetben kiszámítható fordulatokkal, de ezt is azon a bájos angol módon tette, nem volt benne az a csöpögõs amerikai ripacskodás, amit annyira nem szeretek.
9/10
DcsabaS 2010 máj. 06. - 06:10:14 9/10
(31/36)
Szerintem is egészen jópofa romantikus vígjáték volt!

(Sokkal rosszabbra számítottam, amikor megláttam, hogy nekünk, magyaroknak is volt némi közünk hozzá. Hajlamosak vagyunk arra, hogy egy kis polgárpukkasztás kedvéért bármit elbarmoljunk.)

Szóval jó volt a szitu, sztori, a karakterek, és szerintem a szinészek is megállták a helyüket.
10/10
BouillonGottfried 2010 máj. 06. - 00:19:24 10/10
(30/36)
Ez egy jó romantikus film. Egész jól kifejezi a boldogság érzését és a szerelmet. Ebben a kategóriában ez egy jó film, más kategóriába pedig baromság lenne belekeverni, hiszen ez a film a boldogságról és szerelemrõl szól.
Az pedig megint más dolog, hogy én csak azokat a filmeket, zenéket, képeket ismerem el filmnek, zenének, képnek amelyik érzéseket fejez ki (öröm, bánat, düh, fájdalom...), a többi szemét, hiszen ezeknek a mûvészeti alkotásoknak a gyönyörködtetés és érzelemkifejtés a célja; amelyik film, zene, kép pedig nem tud kifejteni érzelmet valakibõl, az szemét. Nos rengeteg ien van, ez a film nem ilyen, ugyhogy tudás nélkül ne kritizáljatok, sõt ne is gondolkodjatok.
1/10
feeco 2010 máj. 05. - 22:05:44 1/10
(29/36)
az is!
offtopic
neugassaman 2010 máj. 05. - 20:07:06
(28/36)
Húú haa! Érdemes ezt nézni? Oltári turbo gagyi "szaga" van...
B.Heni 2010 máj. 05. - 19:35:56
(27/36)
Ez engem is szkott zavarni. És itt elég érdekes lett volna címnek a valódi fordítás: A tanú. :)
offtopic
hoodoo198803 2010 máj. 05. - 19:13:03
(26/36)
mi a gond? the=pasik, best=london, man=szerelem :)
detox 2010 máj. 05. - 15:42:08
(25/36)
erre a "nyolcadik utas a halál" óta nem tudok rájönni :P
ewcsi 2010 máj. 05. - 09:24:52
(24/36)
én csak egy dolgot nem értek..miért kell mindig az eredeti címtõl teljesen eltérõ címet adni egy filmnek? :)
Petrapetrus 2009 okt. 07. - 08:27:57
(23/36)
Az Õ bajuk, ha ilyenek. Na, de ne offoljunk. Mert akkor jogos lesz a leszidás. :-D
mulao 2009 okt. 07. - 08:18:39
(22/36)
Nekem semmi bajom azzal, hogy írtál a filmhez, még azelõtt, hogy láttad volna, a baj az, hogyha akkor írsz, mikor már láttad, nem kellett volna végig hallgatnod, hogy páran lenagyképûznek, meg hasonlók.
Petrapetrus 2009 okt. 07. - 07:58:55
(21/36)
Kismillió meg egy olyan véleményt olvastam már több topicban, hogy az illetõ még nem látta a filmet, de teszem azt, szeretné megnézni, mert tudom is én, nagy rajongója ennek-annak a témának, helyszínnek, színésznek, színésznõnek. Ennyi...
Nem beszélve arról, hogy sok topicba egyszerûen reménytelen a filmrõl írni, mert 2-3 ember úgy kisajátítja, hogy ihajj, miközben még chatnek is használják a dolgot. :-S
mulao 2009 okt. 07. - 02:58:22
(20/36)
Ma láttam a filmet, muszáj volt elolvasnom a véléményeket, más volt, mint gondoltam.

1. Van magyar vonatkoztatás a filmben, pl Haumann Máté, Bordán Lili, több magyar színész, így lehet, hogy a Jáki templomban volt az esküvõ.

2. Szerintem nem találó a cím, a "Pasik, London, szerelem" ilyen formában elõttem nem igazán volt látható, ettõl függetlenül tetszett a film, bár nem biztos, hogy újra megnézem mostanában.

3. Petrapetrust nem akarom bántani, ha úgy ír, hogy látta a filmet, akkor nem hinném, hogy bárki is beléköt, mert akkor mellék infóként szolgál a filmhez.

4. Tipikus romantikus-esküvõs film természetesen, nem rossz értelemben mondom, kicsit a Lagzirandira emlékeztett, az jobban bejött, (ez se rossz).Voltak (olyan 3) ütõs poén, egy-két jó karakter,- magyar színészek!-, helyenként csöpögött, s talán kicist hosszú is volt, egyszernézõs film.A színészi játék nekem valahogy fura volt, bár szerintem a magyarok jók voltak, csak nem a saját hangjukon, (Haumannról, Bordánról biztosan tudom).Asszem ennyi.
Petrapetrus 2009 aug. 16. - 20:02:08 Előzmény feeco
(19/36)
Köszi. :-)))
1/10
feeco 2009 aug. 15. - 21:55:12 1/10
(18/36)
Túl szigorú voltál Petrushoz - szerintem hozzászólása nem volt nagyképû... Mindössze szubjektíven közelített a filmhez; egyszerûen kicsit több információt osztott meg velünk, mint azt gondoltuk/vártuk/szerettük volna.. Nincs ezzel semmi baj. Ráadásul Petrus hozzászólása ezerszer eredetibb volt, mint ez a filmnek nevezett hulladék.
Bár nem értek egyet Petrussal - szerintem London NEM a világ legszebb városa... ;-)
Ezerszer inkább Róma, ahol én élek...;-) (bocs az adalék-infoért, Nyúl - tudom, nem érdekel hol élek.. - vagy mégis? :)

Vagy Prága... vagy Madrid... vagy Prága...vagy BUDAPEST (!)
1/10
feeco 2009 aug. 15. - 20:59:10 1/10
(17/36)
Kizárólag unalmas sablonokkal és milliószor elsütött poénokkal operáló, erõltetett, primitív férc-munka - az 'SOS szerelem' szintjén mozog..
12 éven felülieknek NEM AJÁNLOM..