Téma: Pasta

mioka1 2013 márc. 21. - 20:36:51
(87/627)
Persze, a filmgyár nem megy tönkre, de a mutatott példa, az nem jó...és az igaz, hogy majd ha jobbakat vetítenek, akkor azért látszik, mekkora különbség van mindenben már technikailag is, meg a témákban is, mert a mostaniak már a válság környezetben játszódnak, és a környezetvédelem is szerepet kap sokszor...de az meglep, hogy 2010-es, én azt hittem sokkal ósdibb. Már csak azért is, mert az apát játszó színész a mostani szerepeiben 10 évvel öregebbnek látszik...
vondermonarchi 2013 márc. 21. - 20:34:51
(86/627)
Nem láttam eredeti hanggal, így nincs gondom a szinkronnal. Ami nagyon nem tetszik a Pastaban az a zenéje. Összevissza válogatott nyugati zenék katyvasza. Leginkább francia zenék - az étterem pedig olasz ételeket kínál, ez nagyon durva. Remélem tudják ott Koreában hogy Franciaország és Olaszország 2 különbözõ állam :))))))))
offtopic
zenepalota 2013 márc. 21. - 20:31:22
(85/627)
Tudom, hogy Tõled idegen az alpári megfogalmazás,, de Tudod mit,, engedd el Magad,,, bár utána meg bántana a lelkiismeret.
mioka1 2013 márc. 21. - 20:30:25
(84/627)
Igen, ez felháborító, fõleg a mai helyzetben, ahogy kiborítja a rengeteg tésztát...remélem, a gyerekek nem nézik:)...igaz, ennél sokkal rosszabb is szokott történni a filmekben...
Mindenesetre, kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán kisül-e ebbõl valami, a tésztán kívül
Én direkt nem néztem meg, mikor kiszivárgott, hogy adni fogják, hogy élvezhessem a szinkronnal, hát, egyelõre nagy csalódás, minden szempontból. De, tényleg, jobb, mint a semmi, és remélhetõleg majd lesz még jobb is. Végülis még így is jobb a magyar tv-n sok most futó sorozatnál
offtopic
zenepalota 2013 márc. 21. - 20:29:20
(83/627)
Van pénz dögivel erre a pocsékolásra, csak a színészek bérén hozzák be...

Az még nem volna baj , hogy kicsit régi, had szokjunk hozzá, hogy most már azért van változás,,,tudod, lépésrõl - lépésre.
offtopic
mioka1 2013 márc. 21. - 20:20:37
(82/627)
Tényleg, a Bad Guy , az is egészen kiváló, annak biztosan nagy nézettsége lett volna, mert izgalmas is, Kim Nam Gil és a szép leányok biztosan sok nézõt csábítottak volna el, nem beszélve Bidám szinkronhangjáról, Dolmány Attilláról, aki szerintem szintén nagyon népszerû.
vondermonarchi 2013 márc. 21. - 20:18:19
(81/627)
2010-es nem régi. Kiválasztják, megveszik, szinkronizálják mindez idõbe telik, még az mûsoron futú amerikai sorozatok aktuális szériájánál is.

Legtöbb koreai gusztustalanul eszik, igaz ez a lány amit mûvel tésztakóstolgatás gyanánt igazán undorító :))

Állítólag a tészta igen drága Koreában , lévén kevés a búza, mégis úgy önti ki a mosogatóba a rontottat mintha ingyé lenne. Akkora próbaadagokat készít egyszerre, mellyel egy egész család jól lakna .
mioka1 2013 márc. 21. - 20:11:20
(80/627)
Igen, a Roftop prince jó választás lett volna..ettõl függetlenül, valamiért még nézem, bár nekem nem étvágyam, hanem az ellenkezõje lett tõle...
De azt nem tudom, hogy miért nézem...lehet, hogy a végére megtanulok Tésztát fõzni?? azt a pocséklást, amit csinálnak ráadásul, a gusztustalan szürcsöléssel..nem tudom, hogy a sok , legalábbis sokkal ízlésesebb, humorosabb és sokkal inkább koreai sorozat közül miért pont ezt szedték elõ? Ráadásul már nagyon régi is...
Igazán megszavaztathatnák a fórumozókat, akkor sokkal jobb választások lennének
vondermonarchi 2013 márc. 21. - 20:03:18
(79/627)
:))))

Örülök, hogy én vagyok a borogatás és te az a bizonyos ... :))))))))))))))))
vondermonarchi 2013 márc. 21. - 20:01:23
(78/627)
Szia !! :)

Nem mondod, hogy kimoderáltak !! :))

Nézem a Pastát. Vagy alakul vagy kezdem megszokni, de már nem olyan furcsa, mint az elsõ rész volt :))
Ha nem írod, hogy Aranyhal szerepelt a Thank you-ban én fel sem ismertem volna.
Azt hittem az elején, hogy a lányka szuperül fõz, egy õstehetség csak a csúnya újfõnök bácsi ezt nem ismeri fel. Nahát erre kiderül, hogy még tésztát sem tud igazán fõzni :) De bezzeg sojut inni... :))))))

Egész jól néz ki a Fõnök.
offtopic
zenepalota 2013 márc. 21. - 20:01:16
(77/627)
Milyen különös, hogy ha véleményed van , és azt leírod,,, akkor a Te mondandódat "szövegszerkesztik",, a"zaftos" meg maradhat????

,,,,én értelek,,meg még akadnak Mások is.
offtopic
mioka1 2013 márc. 21. - 19:57:50
(76/627)
az Iris-nek most megy a második része. Nézed? milyen?
andros 2013 márc. 21. - 19:55:23
(75/627)
1 tiszteletben tartom saját vélemény-nyilvánításod
2 te is tartsd tiszteletben a másét
3 úgy irok ahogy épp akarok,ezt én fogom eldönteni
4 nem jogosíthatod fel magad arra,hogy,,mindenki nevében"válaszolj nekem,-ez sztem óriási butaság és felelõtlenség
5 kioktató válaszodnak annyi haszna van kb.,mint a hal f.szának a vizesborogatásod!
6 szép estét neked is
Köszönöm én is
vondermonarchi 2013 márc. 21. - 19:31:37
(74/627)
tisztelt meg = tiszteld meg
vondermonarchi 2013 márc. 21. - 19:29:42
(73/627)
Neked ezt tanították a nyelvtanórán ?

Gondolom azért írsz egy nyilvános fórumra, mert szeretnéd ha elolvasnák mások. De egy ilyen írásban, melyben semmi tagolás csak egy egyszuszra leírt furcsa rövidítésekkel tele betûhalmaz elvész a tartalom.
Ha mi megtisztelünk azzal hogy elolvasunk akkor tisztelt meg a Pasta fórum olvasóit azzal, hogy tanult magyar ember módjára írsz.

Köszönöm.
offtopic
csancsy 2013 márc. 21. - 19:25:55
(72/627)
Egyetértek ez tetszik a koreai sorikban, hogy tanító és nem alpári jellegû. Illetve még a humorukat bírom (pl. ahogy a párok veszekednek). ÉS a "gonoszok" is inkább csak intrikáig mennek és azt is bánják (szóval nem az a szélsõséges rosszindulat), egyedül talán a Rooftop Prince-ben volt, hogy már gyilkosságig jutottak, ott utáltam is a negatív szereplõket, de magát ezt a sorozatot is szerettem:)
offtopic
csancsy 2013 márc. 21. - 19:21:25 Előzmény erax
(71/627)
Remélem tetszeni fog:) Nekem bejött (fõleg Jung Min -Han Ji alakítása, annyira aranyosan gyerekes, és a mosolya:D bár már SS501 óta kedvelem õt), persze itt nem annyira népszerû, mert angol felirattal néztem (magyarul még nem fordították).
vondermonarchi 2013 márc. 21. - 19:20:15
(70/627)
Hello mindenkinek !

Lakat van a hûtõdön ? DD
offtopic
Texas Bill 2013 márc. 21. - 19:10:54
(69/627)
Én meg remélem, hogy dél-amerikai sorozatokat adnak inkább a tévében.
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 21. - 19:07:47
(68/627)
Remélem majd adnak Fantasy/ sci-fi stb. koreai sorozatokat is.
Valóban, az IRIS már csak azért is lenne jó mert azt javarészt hazánkban forgatták, amellett az egyik legnépszerûbb koreai sorozat.