1/10
napraforgó 2018 jan. 04. - 16:05:50 1/10
(314/374)
Carlitos föltette ezeket a kérdéseket, amiket én is. És jött az újabb hazugság, komplikációk léptek fel a beteg testvérnél.
Na elég nagy komplikáció, hogy befészkelte magát a Bracho házba.
És valóban, Lisettet miért nem vitték el? Most neki hazudozik Paula is össze-vissza. Mindkét gyerek meg lesz bolondítva, vajon mi szükség van erre?Merthogy nem a gyerekek érdeke, hogy össze-vissza hazudozzanak nekik, az biztos. Ezzel nem kímélik meg õket semmitõl, csak összezavarják õket.

Én tuti átköltöztettem volna mindkét gyereket Rodrigo házába, õ a nagybátyjuk. És az õ felesége nem dolgozik, Patricia nagyon ráérne foglalkozni velük. Paulinának semmi köze a gyerekekhez, azon kívül, hogy szereti õket. Ilyen esetben a családnak kell helytállnia, Rodrigo és Patricia kellene gondozza õket, amíg meg nem tudnak szabadulni Paulától.
Na de hát ez túl logikus lenne és az idegen ettõl a sorozattól.
10/10
syuzi 2018 jan. 04. - 15:21:22 10/10
(313/374)
Eloisa az áplonõ hogy uralkodik a Bracho házban

Azt furcsállom, hogy Lisettet miért nem vitték el, vagy nem gondolják, hogy õ rá jöhet arra , hogy Paula az "anyja" és nem Paulina
1/10
napraforgó 2018 jan. 04. - 03:18:51 1/10
(312/374)
Hurrá. A csodálatos, jóságos, igazmondó Paulina is tudott egy jó nagyot hazudni Carlitosnak. Bravo. És mit fog majd mondani a gyereknek, ha az majd nála lakik, hol a beteg nõvére, miért nem ápolja? És ha nem is kell ápolni, anyuci miért nem költözik haza? Na erre miket fog hazudozni?
10/10
syuzi 2018 jan. 03. - 17:31:54 10/10
(311/374)
Paulina jól tudta háritani Carlitos kérdéseit Pauláról

Paula visszatért a Bracho házba kiváncsi leszek hogy mit fog szólni a család :)
malvinkicska 2018 jan. 03. - 17:10:59
(310/374)
A mai részben is kábította továbbra is Carlos, a gyerekeit ezzel a sok hazugsággal, ami ebben a sorozatban elhangzik hazugság ehhez is tudás kellet, vagy elborult agy, mert itt szinte alig van esze valakin. Paulina még mindig bízik a nagy R tesójában.
Carlos most szinte ölni lenne képes, de ez nála nem komoly, mert egyszer így , máskor meg másat gondol.
1/10
napraforgó 2018 jan. 03. - 17:06:07 1/10
(309/374)
A mai részben tovább folytatják a hazudozást Carlitosnak. Azt mondják neki, hogy a vendégszobában Gema fog lakni, közben a gyereket meg elviszik Patriciához, hogy ne találkozhasson Paulával. Pár nap múlva meg a tervek szerint továbbmegy Paulinához. Lisett nem számít a felnõtteknek, õ a házban marad. Föl sem merül bennük, hogy Lisett majd látni fogja, hogy nem Gema van abban a szobában. Neki mit mondanak majd, ki lakik ott? Hogy az anyja? Vagy a nénikéje? Lisettõl Carlitos mindent meg fog tudni. És ha áköltöztetik Paulinához, nem fogja keresni a nénjét? hisz arról volt szó, hogy az anyja õt fogja ápolni, azért nem költözik haza. És ha találkozik Lisettel és megtudja, hogy az anyja (vagy a nénikéje?) meg a Bracho házban van? Vagy akkor majd megint hazudoznak, mindkét gyereknek lesz egy "anyukája" kéznél?
Ebbe a hazugsághalomba már teljesen belegabalyodtak. Mit fog szólni a gyerek, ha minden kiderül? Hogy bízzon meg ezek után a felnõttekben, elsõsorban az apjában?
A többi cselekmény nem is érdekes, nem történik semmi, csak nyûglõdnek, hogy jön Paula. Paula meg rosszul számít, azt hiszi, hogy Carlos Danielt újra az aujja köré csavarhatja. (bár amilyen címeres marha az az ember, még az is elõfordulhat...)
1/10
napraforgó 2018 jan. 02. - 18:09:30 1/10
(308/374)
Engem nagyon zavar, hogy a gyerekeket hülyére veszi a Bracho család, mindig és mindenkor hazudoznak nekik. Ma is, korábban is. Leginkább Carlitosnak, õ a fõszereplõ, de amikor eltûnt, akkor Lisettnek is valami bentlakásos iskoláról hadováltak, ahová beíratták.
Paulináról azt állították, hogy elutazott, amikor lecsukták, és most épp csak bele nem zavarodtak az iker-sztoriba.
És Paula legfõbb fenyegetése pont ez, hogy elmondja az igazat a gyerekeknek. Már rég meg kellett volna tenni! Nem Paulának persze, de sem Carlos daniel, sem Piedad nem vállalta be, inkább egyre újabb hazugságokat találnak ki.
Paulina agyament mártírkodása idegesítõ, és még mese szinten sem hihetõ. Mint ahogy azt sem értem, hogy Paulát nem vizsgálják ki minden lehetséges módon és módszerrel, holott Maldonádo egy vagyont hagyott ott a kezelésére. Mert az nem kezelés, hogy ott sertepertél körülötte egy nõvér, és idõnként bejön egy orvos és nyájasan megkérdi, hogy van ma. Áááá, harmatgyenge.
malvinkicska 2018 jan. 02. - 17:18:29 Előzmény napraforgó
(307/374)
BÚÉK mindenkinek, sajnos ez mese felnõtteknek, itt is sok hiteltelen dolog van leírva, egyszerûen gagyi , fõleg mióta ez a hülye Paulina annyira oda van azért a nagy R testvéréért, az a szerencse nem sok van már belõle.
1/10
napraforgó 2017 dec. 24. - 14:19:29 1/10
(306/374)
Áldott karácsonyt kívánok mindenkinek!
malvinkicska 2017 dec. 23. - 11:07:59
(305/374)
Kellemes Karácsony Ünnepeket Kívánok, a fórumra látogatóknak.
1/10
napraforgó 2017 dec. 23. - 03:42:55 1/10
(304/374)
Én nem is értem, hogy gyerekrablás miatt egyáltalán miért helyezték vád alá Paulinát. Carlitos elmondta, hogy megszökött hazulról, aztán meg eltévedt, Chabela és Mojarras azt vallotta, hogy csak megtalálták a gyereket sebesülten, egy útmenti árokban, ezt még Zenobia is alátámasztotta, a Brachok nem is emeltek vádat gyerekrablás miatt, sõt õk is mind azt vallották, hogy a kisfiú csak elveszett, eltévedt, így teljességgel érthetetlen, hogy miért jutott a rendõrség arra az álláspontra, hogy gyerekrablás történt??? Sõt, az ügyészség is, mert az ügyésznõ még a gyerekbe is bebeszélte volna, hogy elrabolták. Ilyen hülye rendõrség, meg ügyészség nincs sehol! egyszerûen nincs! és pláne, esküdtszék elé vinni egy ügyet, ami 100 sebbõl vérzik....ez egy piti ügy, tuti nem tartozik esküdtszékre.....
Aztán megvádolták Paulinát azzal is, hogy meg akarta ölni a testvérét, de soha sehol nem mesélték el, hogy mikor és hogyan? Semmi, de semmi nem stimmel, mégis lefolytatják azt a komédiát, amit itt tárgyalásnak neveznek.
Az egyedüli vád a személyiségbitorlás lehet - már ha van ilyen büntetési alakzat a mexikói törvénykönyvben - máskülönben meg csak csalás és azért tuti nem életfogytig tartó büntetés jár, hanem csak egy-két év. Jajj, jajj. jajj. Gyenge!
malvinkicska 2017 dec. 22. - 17:06:26
(303/374)
A buta Paulina hiába nem akarta , hogy a drága tesója ne legyen bemocskolva itt aztán adtak a tanuk sorban neki-
Paulát szabadon engedték de nem akar a Bracho házba menni a barátnõjéhez készül lakni, de Carlitos nagyon követeli, menjen haza, ez is olyan harmat gyenge, sorozat.
1/10
napraforgó 2017 dec. 22. - 16:58:42 1/10
(302/374)
A tárgyalás most nagyszerû, jönnek a mentõ tanúk egymás után, mindenki Paulina melllett vall, minden világos, na de ennek ellenére tuti, hogy elítélik szerencsétlent. Olyan béna ez a sorozat....
malvinkicska 2017 dec. 19. - 18:58:54
(301/374)
A tárgyalás úgy megy,mint a sorozatokban, szokásos, aki itt igazat mond támadják, most az a szemét Paula keresi Licianot, mert az kisorolt és megijedt.
az egész nevetséges, Paulina teljesen hülye, mert hiába látja mi a helyzet nem tér jobb belátásra.
1/10
napraforgó 2017 dec. 18. - 17:54:21 1/10
(300/374)
Valahogy nehezen hiszem, hogy Paulina a hülye önfeláldozásával meg tudná õrizni a testvér jó hírét, hisz a tárgyaláson rendesen dobálják rá a sarat. Ezen nem segít az sem, hogy a nõ rosszullétet színlel.
Gema egy irritáló nõszemély, amilyen pofákat vág, na õt nagyon seggbe tudnám rúgni, amikor grimaszol.
Leandronak mázlija van, úgy néz ki a Vivije mégsem terhes, na legalább zabigyereket nem kell a nyakába vennie. A nõ meg, olyan, amilyen, nem hiszem, hogy innentõl egy szolíd kis háziassonyka lesz....
Sajnos Luciano vallomása a bíróságnak nem elég, további bizonyíték kell. Nem tudom, hogy meg lehetne-e szerezni azokat a számlákat, amiket Paula a szeretõjével töltött idõben a szállodákban töltött. Meg a baleseti jegyzõkönyvet, amikor az autóbalesetük volt. A kórházi ápolásról, stb, stb. Igazából rengeteg adatot szerezhetnének arról, hogy a nõ hûtlenül elhagyta a férjét, a családját. De itt még ezzel is szerencsétlenkednek.
malvinkicska 2017 dec. 18. - 16:09:39
(299/374)
Teljesen felcseréltem a két P-t Elnézést kérek de a ki nézi az tudja.
malvinkicska 2017 dec. 18. - 15:46:24
(298/374)
Elkezdõdött a tárgyalás Paulina hazudik, mintha olvasná, amikor olyan kérdést tesznek fel ami a valóság volt rosszul létet színlel nagy kígyó az biztos.
Paula agyilag zokni, mivel mennyi sok mocskot szórt rá a tesója még is bûnösnek vallja magát, az a jó Serrano ügyvéd észnél van, az levezette úgy ahogy volt a történet.
A Paulina ügyvédjének ez nem tetszik. Aztán megjött a másik tanú Luciano aki mindent tud, mert õ végig ott volt, ezen a héten biztosan csak tárgyalni fognak amilyen a tempó.
malvinkicska 2017 dec. 15. - 17:19:10
(297/374)
A Gipsz dolog nekem is feltûnõ volt, mert ma már rendesen cipõ volt a lábán Carlitosnak, át ugrották ezt a részt.
1/10
napraforgó 2017 dec. 15. - 17:02:52 1/10
(296/374)
Nekem itt-ott kimarad egy-egy szakasz, így nem láttam, hogy mikor vették le Carlitos lábáról a gipszet. Valahogy fura nekem, hogy eleinte hetekig ez volt az egyik fõtéma, most meg a gyerek lábán kis bakancs, se nem sántít, se semmi problémája, nem kell sem kímélni, sem tornáztatni, sem masszírozni, a világon semmi gond vele. Na jó, ne is legyen, de azért azt hittem, hogy többet ragozzák, többet foglalkoznak vele.
Willy most már nem is játsza meg magát, olyan gyûlölet ül ki a színész arcára, amikor Stefivel vitatkozik.
Valahogy most Rodrigo van leginkább eszénél a Bracho családban, a többiek zoknik. Mármint agyilag. Nem Paulát kell kezelni, hanem Paulinát hülyeséggel. Mellé be lehet utalni Carlos Danielt is.
malvinkicska 2017 dec. 15. - 15:50:38
(295/374)
A mostani rész annyira semmi volt szót sem érdemel Willy és Estefania meresztgették a szemüket a pénz miatt, annyira szánalmas nincs rá szó.