Téma: Petrocelli

AvatáR Gil Maerth 2012 máj. 28. - 09:14:13
(56/76)
felépült valaha a háza Petrocellinek? :))))))))
10/10
ceia 2012 máj. 28. - 08:57:26 10/10
(55/76)
Ez, meg a Columbo a legjobbak! Imádom mindkettõt!
7/10
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 11. - 21:28:11 7/10
(54/76)
Hmm, egész jó... ...a háttér :D
10/10
Seven7Crown 2011 szept. 11. - 21:16:02 10/10
(53/76)
Kellemes könnyû krimi sorozat ami nem brutális ugyan,de némi feszültséget így is kelt a emberben.És persze a pasas sem utolsó...
offtopic
kata3 2011 szept. 05. - 22:36:18 Előzmény gabriella_
(52/76)
Jó kis sorozat volt. :-)
gabriella_ 2011 márc. 13. - 15:22:15
(51/76)
Annyira jó ez a sorozat!
Én is imádom ezt a korszakot, és azt, ahogy az akkori sorozatok visszaadják annak hangulatát! A Columbo, a San Francisco utcáin, és természetesen a Petrocelli!

Igazán elkezdhetné már vetíteni valamelyik csatorna! A Viasatnak ráadásul meg is van mindegyik! (A C.-t szerencsére adják.)
Ezeket tûzzék mûsorra, ne azokat a retardált valótlan show-kat! Hiába a vér meg a szex a fõ húzóerõ: mostanra már eljutottunk odáig, hogy a nézõk jelentõs része igenis igényli a hasonló filmek, mûsorok jelenlétét!

Petrocellit a népnek!
Mikul 2009 okt. 04. - 21:15:17
(50/76)
Akinek egy darab rész is megvan belõle tvbõl felvett módon szinkronosan az kérem jelezze!
Csumpadli 2008 szept. 27. - 10:27:10
(49/76)
Ez vitathatatlan!
Csumpadli 2008 szept. 21. - 18:48:48
(48/76)
Egyébként. szerintem ez az egyik legjobb sorozat, amit valaha csináltak.
Ezek a régi krimisorozatok sokkalta szebb világot tárnak elénk, kevésbé durva filmek, bár megnézem az akciót is, ezeknek van valami sajátos hangulatuk.

Örülök, hogy megint adják, ráadásul Barry Newman zseniálisan játssza a címszereplõt
Susan Howard szintén kiválóan alakít Petrocelli neje és titkárnõjeként, Albert Salmi pedig szintén élete alakítását hozta a filmben, mint Petrocelli "házinyomozója".

Természetesen jó lett volna, ha még több részt csinálnak, de azt hiszem igaz a mondás, hogy a "Csúcson kell abbahagyni."
Csumpadli 2008 szept. 14. - 14:41:17
(47/76)
S mint újdonsült virtuális barátom, üdvözöllek!!
Csumpadli 2008 szept. 14. - 14:40:00
(46/76)
Nos, mikor elõször olvastam, hogy sipka neved, akkor hirtelen nagyot néztem, mert van egy sipka nevû cimborám, ám adatlapodat megtekintve, rá kellet jönnöm , hogy most már alighanem kettõ van belõle!!
sipka 2008 szept. 14. - 13:20:10
(45/76)
Kellemesen csalódtam a "személyedet megszólitó üzenetem" felé irányuló megnyilvánulásodon, amelyet egy virtuális tapsvihar formájában szeretnék megjutalmazni, mivel nem sok olyan egyén van mostanság, aki felkiáltó jel nélküli hangnembe próbálja megmagyarázni mondandóját :P

UI: Bár nagyobb értelme lett volna, ha ezt a "nyalizós" szöveget "offtopic"ba írom, de elözõ eszmecserénk sem ebben a formában írodott :P
Egyébként reménykedhettünk abban, hogy nem sokára DVD-n is viszontláthatjuk "Petrocelli" történeteit :)

Üdv: sipka
Csumpadli 2008 szept. 14. - 12:56:25 Előzmény sipka
(44/76)
Örülök, hogy igyekeztél, okító üzenetedet durvaságtól mentes formában, némi iróniával fûszerezve, ráhelyezni a képernyõre.

Elolvastam, megértettem, de érveid ellenére(melynek van mondanivalója, s nem marhaság) szeretem sorozatot, függetlenül attól, hogy, hogy Petrocelli hogyan halmozza sikereit, immáron 34 éve töretlenül.

Ráadásul fölöslegesnek tartottam leveled, mert itt csupa törzsnézõvel van dolgod, akik nem fognak elpártolni a sorozat mellõl -még ha ezt te nem is akarod- észérveid ellenére.

Üdv,
Csumpadli
sipka 2008 szept. 13. - 17:47:07
(43/76)
Kedves "Csumpadli"!

Arra gondoltam hogy kivárom az estét, hátha harmadjára is elküldöd nekem magvas gondolataidat arról, hogy én milyen egy "fölösleges hangadó" illetve "docenskedõ" vagyok...
De mivel már késõbb nem lesz kedvem veled cseverészgetni, így inkább most válaszolnék levele(i)dre!

Nem tudom hogy tisztában vagy e vele, de ez egy olyan filmes-fórum, amelyben emberek vitáznak egy adott alkotás erényeirõl és hibáiról... Tehát nem értem, hogy mi a francot vártál!!! Most csak azért ne írjam le a sorozat hülyességeit, mivel "ez csak film", és "a 70-es évek Amerikájának világát" ábrázolja?!!! Hát ilyet se hallottam még bakker!! :D
De tényleg, miket kellett volna írnom? Azt hogy "Petrocelli"-nek milyen pöpec haja van?!! XDD Szóval gondolkozzál már el egy kicsit..

A második dolog ami miatt úgy gondoltam, hogy válaszra méltatlak, az nem más, mint hogy kétszer küldted el lenézõ stilusú leveledet..
Kérdem én: Ezt most muszály volt?
Annyira utálom, amikor egy fórumozó, mindenképp a középpontba akar kerülni.. De minek?
Talán arra vársz, hogy más is beszól nekem, és ezzel a pártodat fogja?
Vagy addig küldözgetted a válaszokat, ameddig meg nem ismerik álláspontodat?
Hidd el: Elég ha egyszer elküldöd..

Na jó :) Azt hiszem befejeztem "durva hangvételtõl mentes" hozzászólásomat :P

Üdv: sipka
Csumpadli 2008 szept. 13. - 15:55:05 Előzmény sipka
(42/76)
Ez csak film, méghozzá a 70'es évek Amerikájának világával.
Nem kell itt docenskedni!!
offtopic
Csumpadli 2008 szept. 13. - 08:47:59 Előzmény sipka
(41/76)
Ez csak film.
Fölösleges hangadás volt!!
sipka 2008 szept. 12. - 18:39:33
(40/76)
Én is hangot adhatnék lelkesedésemnek, de inkább leírnám a sorozat legnagyobb hibáját, amelyet pár adás megtekintése során sikerült észrevennem. (De elõre bocsájtanám, hogy nem sok részt láttam a "Petrocelli"-bõl, így nem állítom, hogy mindegyik epizód rendelkezik azzal a problémával, amit most fölvettek.)
Tehát személyes megjegyzésem nem más lenne, mint hogy: Petrocelli" a szavak meggyözõ erejével nyeri meg az ügyeit, s nem pedig a bizonyítékok széles kínálatával :) Szóval úgy kell elképzelni a happy endet (vagyis a vádlott felmentését), hogy "Petri" kiáll a bíróság elé és elmeséli, hogy Õ szerinte mi történhetett XDDD Majd miután végzett "mese délutánjával", az ügyfelét szabadon engedik....
Lehetséges, hogy a törvényszék annyira szereti "Petri"-t, hogy mindent elhisz neki amit mond? Vagy esetlegesen, egy olyan államban játszódik a sorozat, amelyben azaz elfogadott, hogy "higgyünk az ügyvédnek"?
Szóval jópofának tartom, ezt a fajta végkifejletet :P

De egyébként én is bírom "Petrocelli"-t. Szimpatikus karakterek, vicces párbeszédek, és izgalmas jelenetek tarkitják a különbözõ részeket :) Csak egyedül a végével van gondom, amely (sajnos) mindenfajta realitást mellõz :( (Bár nem hinném, hogy a tárgyaló termi részek miatt lett népszerû a sorozat :)
Csumpadli 2008 szept. 08. - 20:08:40 Előzmény lindababa
(39/76)
A felszolgáló és a testvére egy testben lakik.

A két személyiség ugyanabban a testben, a felszolgáló testében van.

Petrocelli story feltárása során a film végén, kérte a felszolgálót, hogy engedje, hogy ki halgassák tanúként a nõvérét is, mert ha ez nem történik meg, biztos, hogy rács mögé kerül.

A nõ kis hezitálás után elõhívta (magából) Mary-t, aki a rosszabbik énje.
Ahogy szétbontotta haját, és megjelent az arcán az az ördögi mosoly, minden nyilvánvalóvá vált.
lindababa 2008 szept. 06. - 20:35:11 Előzmény Csumpadli
(38/76)
Az a baj, hogy a mai részt sajnos elaludtam délelõtt és nem tudom, mi lett a vége. A felszolgáló, akinek ikertestvére volt (vagy nem volt?)? Megírnád a végét?
Csumpadli 2008 szept. 06. - 13:25:20 Előzmény lindababa
(37/76)
Ez kész ajándék, hogy hétvégén nézhetem!