7/10
Larvitar 2015 febr. 19. - 13:27:56 7/10
(7/7)
Jó kis film ez a "Mewtwo visszavág". :) Mewtwo-t mindig szerettem, talán azért, mert nagyon erõs. 10/7.
boom49 2015 febr. 19. - 10:05:44 Előzmény Hilaryfan17
(6/7)
Az, hogy tudnak róla, nem jelenti hogy "klasszikus". Jelen esetben klasszikusan ROSSZ.

Maga a franchise is borzalmas és nem tudni hogy kerülhetett adásba, de ez a filmecske egyszerûen a Dragonball lopása.
A fõpokemon egyszerûen Dermeztõ a DBZ-bõl, a történet meg az Android-saga másolása (szintén Dragonball Z).
moderator2 2009 febr. 13. - 21:43:12
(5/7)
Abba lehetne ezt hagyni,srácok....
1/10
norton15 2009 febr. 12. - 20:04:21 1/10
(4/7)
Attól hogy valami ismert, még nem válik klasszikussá.
10/10
Hilaryfan17 2009 febr. 12. - 20:02:39 10/10
(3/7)
dh igazad van! A yu-yu hakusho is tök jó sorozat! Meg is van az összes része DVD_n!!! A pokemonnnal kapcsolatban megint igazad van!!! A világ talán legismertebb sorozata!!! Szerintem akárhol a világon megkérdezed a jelenlegi 10-25 éveseket, hogy imserik-e a pokemon-t, mind azt mondja majd, hogy IGEN!!!!

Ausztriában gigantikus kultusza van még mindig!! Sorra jönnek ki a játékok, figurák, tárgyak stb. Kiváncsisságbol bementem egy játékboltba, éshát csurig van!!!!!
A media markt szintén csurig van játékokkal!!!!!

EGYSZERÛEN VILÁG-KLASSZIKUS!!!!!!!!!
10/10
Hilaryfan17 2009 jan. 28. - 20:08:19 10/10
(2/7)
"Igazi klasszikus"
10/10
Hilaryfan17 2009 jan. 17. - 10:44:33 10/10
(1/7)
szintén az egyik kedvencem nekem is!!!!