Téma: Pompeji

zimme 2014 jún. 28. - 16:34:43 Előzmény jani-wan
(37/77)
Az legalább szétzúzta ezt az egész fost.
Gergoke92 2014 jún. 16. - 18:08:24 Előzmény kareshu
(36/77)
Mennyire tudod alázni ezt a filmet pedig nagyon cool film
4/10
m3246 2014 jún. 15. - 22:43:13 4/10
(35/77)
Ennyire bénán filmet még nem nagyon készítettek :) Egy vulkánkitöréshez írtak egy csapnivaló háttértörténetet ami egy rossz Gladiátor utánzat, összekeverték a kettõt sõt még meg is rázták... 3D látványvilágból is láttunk már épp eleget, szóval nem fogunk már hasra esni az ámulattól. Mindenképpen a képi ábrázolás a film elsõ felében elég jóra sikerült, bár a végén a vulkános jelenetek már-már arcpirítóan bárgyúak... Üde színfolt Kiefer Sutherland :) ahogy megszólal már kirázza az embert a borzongás... Kár hogy nem lõtt el menekülés közben egy "we are running out of the time" szlogent :) És amúgy is hogy lehet rá negatív karaktert építeni, hisz mindvégig neki szurkol az ember, nembeszélve arról, hogy a fõhõsünk nagyon semmilyen alakítást nyújt... szörnyen felejtõs film, manapság már nem lehet megélni nullatörténet és buta látványvilággal... Kár volt belé ölni a pénzt és KS-nek ilyen filmre pazarolnia a tehetségét... 4/10
jani-wan 2014 máj. 31. - 16:33:59
(34/77)
Ez sajnos nem sikerült. Kár volt ezt a kelta gyereket beleírni a történetbe. A vulkán nélkül az egész film egy hulladék lenne.
kareshu 2014 máj. 31. - 00:25:03
(33/77)
Nos, nem olyan rossz ez a film. Persze, klisés, de tûrhetõ. És az ókori Pompejit jó látni, már aki vonzódik a történelemhez. Végre nem egy mai lövöldözõs, autóüldözéses mozi.
Én most megnéztem három új filmet: A Noét, a Godzillát, meg ezt. Ettõl vártam a legrosszabbat, aztán ez lett a legnézhetõbb.
A Gladiátorral nem szabad összehasonlítani, az egy tökéletes mûvészet, ez meg szórakoztatós látványfilm. (Amúgy elég sok elemet loptak belõle. :))
A rendezõt sokan kegyetlenül ostorozzák, fõleg az Alien vs Predator miatt. Nem értem, mi azzal a baj? Teljesen korrekt scifi!! Plusz voltak más jó húzásai is, például az Event Horizon..
beo71 2014 máj. 18. - 16:03:54
(32/77)
Látványos kliséhalmaz, mire a végén megkapjuk a rombolást, addigra úgy felidegesíti az embert a történet, meg az egész gagyi érzés ( pont 1 cellába kerül a két fõharcos gladiátor, akik elvileg egymás ellen küzdenének és marhaságokat beszélnek )minden szereplõrõl azonnal kiderül, hogy mi lesz a szerepe a történetben és a szereplõgárda sem valami acélos, szóval egy idegesítõ film, ami otthon még nézhetõ, 5/10, de igazán sajnálom azokat, akik ezért moziban fizettek.
k11zoltan 2014 máj. 08. - 23:12:12
(31/77)
kb Gladiátor 2, csak gyengébb kiadásban.
Nem volt rossz, de inkább helyezték volna a hangsúlyt a város pusztulására, + az egyéb társadalmi rétegek bemutatására.
castlereagh 2014 máj. 05. - 19:48:54
(30/77)
Jó film, nekem tetszett, látvány rendben volt, zene okés, hangulat okés, korabeli életforma bemutatása okés, nem nyújtották el sokáig.
Ez a film nem akarja megváltani a világot, hanem szórakoztatni, kikapcsol akar. Én naponta 10-12 órát dolgozom, amikor hazaérek és filmet akarok nézni, akkor az olyan film legyen, ami szórakoztat. Ez megtette.
8/10.
7/10
_Freddy_ 2014 máj. 05. - 13:42:17 7/10
(29/77)
Én ma néztem meg angolul. Még mindig a hatása alatt vagyok. De nem azért mert annyira jó lett volna, inkább egy erõs közepes.
A fõbb színészeket ismertem, még régóta akartam nézni egy filmet amiben játszik Emily Brown-ing. Szerintem nem színészkedet rosszul, Kiefer Sutherland-el vitték a színészkedést a hátukon.
A látvány tetszett, megfelelõ volt a zene + a hangulat aláfestése amit adott. Megvolt a filmnek az a nyomasztó hangulata amit elvártam egy mondhatni elég nagy katasztrófától. A utolsó 20-25 perc tetszett, mikor kitört a vulkán. Viszont kimerülnek itt a pozitívumok, mert én egy ilyen filmtõl azért többet vártam. Nagyon kitöltötték az idõt ezzel a gladiátoros meg Corvus császár szállal, én inkább elnyújtottam volna a katasztrófát és nem az utolsó percekben "zavartam volna le". Meg igaz, hogy az embereknek fogalmuk nem volt mi történik, de nem ártott volna elfutniuk vagy valami mikor ötödszörre is megremegett alattuk a föld. Néha a jelenetek nem mindig követik egymást jól + sok volt a rossz döntés a filmben és ez volt a legnagyobb bajom. De viszonylag hozta a film azt a minimális szintet amit elvártam tõle, a látvány és néhány karakter + a katasztrófa megmenti ezt a filmet valamennyire.

Egy gyenge: 10/7
1/10
Tomiiii 2014 máj. 04. - 19:17:03 1/10
(28/77)
Húúúú, de gyenge, tipikus hollywoodi nézhetetlenség....
10/10
czky78 2014 máj. 04. - 18:14:44 10/10
(27/77)
Nagyon tetszett!
Tipikus látványfilm.
Nem találtam benne semmi kivetnivalót.
Nem úgy mint az itt pocskondiázók között.
Ki a francot érdekel, hogy mennyire felel meg a történelemnek és hogy milyen egyéb ötletek alapján készítették el.
Aki nem szereti az ilyen jellegû filmeket, azt nem is értem miért nézte meg!
Azért, hogy legyen lehetõség itt rinyálni?

Számomra szórakoztató volt.
Semmivel nem kaptam a filmtõl kevesebbet, mint amit vártam.
csincsilla72 2014 márc. 28. - 15:10:23 Előzmény bundzsi
(26/77)
A világból való kiszakadásra ott a pia meg a narkó. Egy filmtõl normális forgatókönyvet, tartalmat, mondanivalót, színészi játékot vár el az ember.
1/10
hotchili 2014 márc. 14. - 10:27:01 1/10
(25/77)
Nem is nagyon találok szavakat!
A szinkron valami szörnyû! ez egy tipikus 'B' KATEGÓRIÁS film!
A mozi végén mi kínunkban hangosan felröhögtünk!
Nevetségesen gagyi!
bundzsi 2014 márc. 12. - 21:36:49
(24/77)
Aki fikázza csakis azért mert ma az a menö. A film pont azt adja amit vársz amikor egy ilyen filmre beülsz.Èlvezni kell a látványt hátradölni és kimenni ebböl a világból. A mozi ezért van! Az hogy a történet nem egyezik a tanultakkal....akkor mi van????Nem dokomentum film volt...
1/10
LanyUs 2014 márc. 09. - 09:32:38 1/10 Előzmény metan
(23/77)
öten ültünk be rá tegnap 3D-be. Inkább nevezném egy unalmas életrajzi filmdrámának, mint izgalmas akciónak. A szerelmi szál elcsépelt, a hulló törmelék meg roppant unalmassá válóik, egyszerûen sok belõle. A csapatunkból senkinek sem tetszett. A mozi miatt jó indulattal 2/5.
metan 2014 márc. 07. - 13:44:15
(22/77)
Oscart a Vezúvnak (Frodósan, bele a kráterbe)! A többit hagyjuk...
1/10
luisfigo19 2014 márc. 06. - 22:05:58 1/10
(21/77)
Ez volt az elsõ film, amit 4DX-ben néztem.
Az élmény kiváló volt, de a film kiszámítható, közhelyekkel és giccsekkel teli ócskaság. A Hallmarkon és a Film+-on is jobb filmek mennek reggel 8-kor, mint ez a minõsíthetetlen mozgóképáradat.
1/10
Godess 2014 márc. 02. - 08:23:05 1/10
(20/77)
Elaludtam......
3/10
pirizso 2014 febr. 28. - 16:08:35 3/10
(19/77)
Nagy reményekkel ültem be a moziba...nem rossz gladiátoros filmnek...kár, hogy nem sok köze volt a vulkánhoz...lehetett volna Gladiátor 2 is a címe...kár, hogy nem tudtunk meg semmit az ég világon sem a vulkán sem Pompeji városáról...gondolom így eladhatóbbnak gondolták odafent a filmet...de így tényleg csak egy nagy mix lett belõle...ritkán várom ennyire egy film végét a moziban...kár...
Easy Rider 2014 febr. 27. - 13:41:11
(18/77)
Biztos sokaknak tetszett, de én nem vagyok közöttük... Mondjuk ilyen hibákból tanul az ember: látni kell elrettentõ példákat is hogy a minõségi filmeket tudd értékelni. Belenyúltam a tutiba, mert IMDB-n 6,4 pontja volt. Ez a pont épp a kezdeti lelkesedést prezentálja, egy év múlva szerintem bõven 6 alatt lesz.
A 3D alig tett valamit az élményhez, Kiefer Sutherland mint tapasztalt színész róka kiábrándító volt - mondjuk sosem volt kedvencem, az apját soha elérni nem fogja -, a többiek meg említésre sem méltóak. És IGEN, egy blockbustertõl is elvárok minõségibb forgatókönyvet és dialógusokat, nemcsak a CGI-ért megyek moziba.