Téma: Ragadozók

disznósajt 2010 szept. 18. - 22:21:35
(594/1054)
Moziban ilyen gagyi filmet még nem láttam...
1/10
Tündeboszi 2010 szept. 18. - 22:12:17 1/10 Előzmény Rahar
(593/1054)
Én most néztem meg rég nem láttam ilyen rossz filmet. Borzasztó volt
8/10
Rahar 2010 szept. 09. - 21:07:18 8/10 Előzmény Csonger
(592/1054)
""egy olyan harmadik rész született volna (régebben), amiben Glovert és Schwarzeneggert összerakják egy történetben"
És akkor Glovenegger harcolhatott volna a Predalien ellen.. :D"
Nem, a predalien, hanem a Prenegger ellen :)
Csonger 2010 szept. 09. - 16:09:48 Előzmény zsotya010
(591/1054)
"egy olyan harmadik rész született volna (régebben), amiben Glovert és Schwarzeneggert összerakják egy történetben"
És akkor Glovenegger harcolhatott volna a Predalien ellen.. :D
5/10
Csemy_ 2010 szept. 09. - 14:53:24 5/10
(590/1054)
Mindent meg lehet magagyarázni... de ha nem lett volna ennyi szerencsétlenül sikeredett "sötét folt" a filmben, akkor nem lenne rá szükség... Összességében az alap-sztori tetszett... (ez a dobjuk le õket...)de semmi új nem volt a harcokban. unalom és unalom... és a végén meg mi volt ez a nyál? Az utolsó 3 perc levágása sokat segítene a filmen...
9/10
Babito 2010 szept. 08. - 16:14:31 9/10
(589/1054)
Hiába mond bárki bármit is, nekem igenis tetszett, szerintem jó film és Adrian Brody is tök jó volt benne, bár van néhány dolog, ami nem tiszta...
***SPOILER***
Mi a francnak kell egy predátor filmnek a végét el lovestoryzni? A hapsi az elején mindenkit ott akar hagyni, meg kinyírni, csak hogy ne hátráltassa, a végén meg odatérdel a nõ mellé és az arcát simogatva mondja, hogy nem hagylak itt?????Az is furi, hogy a ragadozók szupertechnikával rendelkeznek és a végletekig fejlettek, mégis ilyen visszamaradott totemoszlopos-koponyás szentélyeket építenek?? Meg a végén Brody úgy mondja, hogy lépjenek le innen, mintha azonnal fel tudnának pattanni egy repülõre és mennének is haza...kicsit sokat hagytak az ember fantáziájára.***SPOILER VÉGE***
8/10
Rahar 2010 szept. 07. - 17:45:03 8/10 Előzmény Netfigyelõ
(588/1054)
Hannibal Lecter talán nem orvos? :)
***SPOILER***
Csak a fickó állította magáról, hogy orvos, de ez még nem jelenti, hogy valóban az.
***SPOILER VÉGE***
8/10
Rahar 2010 szept. 07. - 17:42:11 8/10
(587/1054)
"Akik bármi pozitívat írnak errõl a filmrõl azok (majdnem)mind pénzt kapnak érte.

Nekem is felajánlották, de ennyire sz*r filmet semmi pénzért nem tudnék dícsérni."

Én nem kapok érte pénzt, pedig jó lenne :) Nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni, hogy esetleg néhány embernek valamilyen szinten tetszik a film? Végtére is ez nem egy Asylum szemét.
Netfigyelõ 2010 szept. 07. - 07:26:21 Előzmény Rahar
(586/1054)
A doki karaktere eléggé elcseszett !
A kis seggdugasz mint orvos és ráadásul még pszichopata gyilkos is ?
Hi-hi-hi !
pezmaag 2010 szept. 07. - 00:24:22 Előzmény zoik
(585/1054)
Legközelebb ha részleteket árulsz el a filmbõl, akkor használhatnád a ***SPOILER*** "kifejezést", ahogy azt ilyenkor illik.
2/10
zoik 2010 szept. 05. - 22:51:17 2/10 Előzmény zsotya010
(584/1054)
Ma tekintettem meg ezt a "fantasztikus" filmet!
:(((((((((((!!!!!
Egy csomó a jelenet a klasszikus Ragadozó 1 címû filmbõl lett áthozva!
***SPOILER***
Miért nem derül ki a filmbõl,hogy pontosan hol vannak,hogy miért és kik küldik az embereket a bolygóra,kik kérik (talán a predátorok fizetnek a megrendelésért?),mikor vége a filmnek hová megy a két túlélõ elzártan élnek a maguk kis világában amíg meg nem hallnak egy idegen bolygón?
Aki látta többször a régi klasszikusokat, nagyobb durranásra számít nem egy ilyen összeszedett filmre!
Sajnálom de ez számomra egy vicc volt tetszik nem tetszik!
8/10
zsotya010 2010 szept. 05. - 16:45:44 8/10
(583/1054)
Itt tuti ilyen emberek vannak!XD
jean sol partre 2010 szept. 05. - 13:28:09
(582/1054)
Ez a legújabb marketing technika: kommentelõket fizetnek meg a forgalmazók/stúdiók, hogy jókat írjanak, mert tudjaák ma már mekkore jelentõsége van ennek: sokan ez alapján döntenek, hogy megnézzenek-e egy filmet vagy sem.
jean sol partre 2010 szept. 05. - 13:23:12
(581/1054)
Akik bármi pozitívat írnak errõl a filmrõl azok (majdnem)mind pénzt kapnak érte.

Nekem is felajánlották, de ennyire szar filmet semmi pénzért nem tudnék dícsérni.
8/10
Rahar 2010 szept. 04. - 12:15:04 8/10 Előzmény Gringabringa
(580/1054)
***SPOILER***
Arról nem volt szó, hogy a dokinak nevezett fickó átpártolt volna a ragadozókhoz, egyszerûen hiányzott neki a gyilkolás. Valamint nem bekattant, hanem már régen egy számító, elmebeteg gyilkos volt, egy vadász, ezért is került oda.
***SPOILER VÉGE***
Gringabringa 2010 szept. 02. - 12:29:05
(579/1054)
S P O I L E R

Nekem az nem tetszett nagyon-az összes többi mellett-hogy a doki a végén megkattan. Mármint, legyél bármilyen kegyetlen gyilkos, ha elkerülsz egy másik bolygóra, ahol még sosem látott szörnyetegek vadásznak rád, és egyébként is elég kellemetlenül érzed magad, neked az lenne a legfõbb gondod, hogy kitervelten kinyírd a társa(i)dat akik az egyetlen fajtársaid abban a környezetben, utána pedig a földönkívüliekhez "akarj pártolni" és azt mondd nekik a földi anyanyelveden, hogy "én veletek vagyok"?

Ez szerintem annyira idétlen gondolat, hogy bármely pszichológiát tanult nálam hozzáértõbb ember kaparja magát tõle. Nincs olyan Charles Manson vagy Ted Bundy aki így viselkedne. Inkább sikítoznának a többiekkel együtt.
8/10
Rahar 2010 szept. 02. - 11:30:57 8/10
(578/1054)
Nekem tetszik ez a film. Igaz, hogy az alapfilmtõl és a folytatásától, valamint még az AvP két részétõl is eltér, de történetileg be tudnám illeszteni, közvetlenül ezen események utánra. A képi megvalósítás szerintem nagyon jó, bár igaz, hogy a predatorok szemszögbõl sokkal kevesebb jelenet van. Az alaptörténet a film témájából eredendõen nagyon jó, és a cselekményvezetés is megfelelõ. Nekem a fõszereplõ feje nem tetszik, ez persze nagyon szubjektív, de egyszerûen nekem antipatikus a fickó, ez van. Én kíváncsi ember vagyok, tehát azért több dolgot is meg szerettem volna tudni, ami nem derül ki a filmbõl, majd talán a folytatásból :) 10 pontból 8 pontra értékeltem. Nekem különösen tetszik a cselekményvezetésben, hogy a szereplõk hamar elfogadják a megváltozott körülményeket és nem arról szólnak a beszélgetések, hogy ez nem lehet, ilyen nincs, meg egyéb értelmetlenségek, sajnos más filmekben már sokszor tapasztaltam ezt és most végre nem.
***SPOILER***
Eddig nem volt a predatorok között különbség, ez valami mutáció vagy alapból két alfajuk van? Olyan, mint az embereknél, az európai, ázsiai, afrikai, indián? Valamint az õ szemszögükbõl is jó lett volna látni, hogy az egyikük miért volt kikötve, annak az eseményszálnak mi a története. Ezek nem a film hibái, csak engem érdekelnének. Nem érzem az alapfilm megcsúfolásának ezt a részt, mivel az új predatorok megjelenésével sok mindent meg lehet magyarázni, hogy mi miért van máshogy. Sõt még azt is, hogy most már az õ egyik ilyen bolygójukon folyik a vadászat mindenféle lényre, kivéve alienek, ami nem is baj, mivel sok predator elhullott ellenük, és ha így folytatódna, akkor kihalnának :)
***SPOILER VÉGE***
EL Mondom 2010 szept. 02. - 02:01:23
(577/1054)
Gyorsan meg kell néznem a régi két klasszikust, hogy feledtessem ezt az igen gyenge klónozott részt.
zimzum1111 2010 szept. 02. - 00:54:14
(576/1054)
Nagyon drukkoltam a rendezõnek és az operatõrnek.
Ettõl volt jó, meg amúgy is. Ilyen egy predátoros akciófilm.
De lekötött. Hogy mennyi bõrt lehet lehúzni errõl.
Fogadjunk nem az utolsó volt :DDDD

(de miért nem szereztek a végén álcázóberendezést,
hamár Morfeusznak volt! :DDDDDD )
Koztom 2010 aug. 31. - 23:01:38
(575/1054)
Most láttam a Prdedators-t, ö... páran távoztak, én maradtam, de ez nagyon gáz volt, minden tekintetben. Nagyon kínosan éreztem magam, pláne mikor elõjöttek a rajzfilmkutyák, vagy mikor az idegen ûrhajó belseje egy rozsdás hajóroncs volt... :(
A dzsungel jeleneteket pedig mintha a kamaraerdõben forgatták volna... színészek nulla, pedig sokkal többet ki lehetett volna hozni...