Téma: Ragadozók

789marek1 2010 aug. 08. - 19:39:38
(114/1054)
nrtz
6/10
Zsákos ember 2010 aug. 08. - 17:46:52 6/10
(113/1054)
***SPOILER***

A kismillió Predator-lézerfény Adrien Brody (félig kidolgozott)testén pedig minden idõk legnagyobb reklámfogása/átb@szása !

***SPOILER VÉGE***
Az ilyen húzások miatt még jó hogy esett a bevétel is...
4/10
mro26 2010 aug. 08. - 14:03:47 4/10
(112/1054)
hát ebben a filmben tényleg úgy kellett volna hogy kinyírnak mindenkit, elvégre "szuper-ragdozóknak" hívták õket benne
akkor ha az elõzõ részek ragadozóihoz képest szuperebben kiírthatták volna egyszerre az összes szereplõt...de nem xD
és az igérgetéseknek soha nemszabad bedõlni...az Alien elõzményt is hiába Ridley Scott rendezi, szerintem az sem lesz olyan maradandó, de valószínû hogy az utóbbi Predator és AVP filmektõl jobb lehet
1/10
Tito01 2010 aug. 08. - 09:40:32 1/10 Előzmény mro26
(111/1054)
Ja...igazad van!Már én sem hiszem,hogy valaha látunk egy olyan filmet ami tényleg hû a Predatorhoz és azt a szinvonalat nyújtja.Vagy olyan Alien filmet!Nem értem,hogy az AvP-ben is miért kell a földet bele keverni...Vagy,hogy a Predatort miért gyõzik le folyton pedig erõsebbek és okosabbak mint az ember...tudom,hogy kell a hapy end meg az embernek kell gyõzni de csinálhatnának egy olyan részt ahol a Predator gyõz:D
4/10
mro26 2010 aug. 07. - 12:07:41 4/10
(110/1054)
Hát én nem vagyok bizakodó, már az elsõ AVP elõtt mondogatták hogy mennyire jó lesz, meg igérgették hogy végre a Földön elszabadul a pokol, közben meg csak az északi-sarkon játszódott, aztán hogy az AVP 2-ben megvalósítják az igazi AVP-t és odafigylenek az elsõ rész kritikáira, azután meghogy a Ragadozók igazi vérbeli predator-film lesz és hogy méltó lesz az elõzõ részekhez...nem azért de a producerek és rendezõk csak igérgetnek aztán jön a stúdió és az egészbe beleszól hogy ez így legyen, az meg úgy (pont mint az Alien 3 esetében ahol David Fincher filmét teljesen megvágták és szinte egy új filmet készítettek ezáltal, azóta kérnek fel kezdõ/ismeretlen rendezöket hogy azokat bábként irányítsák a rendezésben) de attól hogy sok ötletet nem valósítottak meg és "tesztelték" a közönséget, attól még nem ilyen sz*r és az elõzõ részekhez képest teljesen más megoldással kellett volna megcsinálni a filmet, és persze hogy a negatív kritikák és a visszaesés után azt mondják hogy direkt csinálták ilyen okadékra. Szerintem a következõ résznek nagyon jónak kell lennie ahhoz hogy elfeledjük ezt a filmet...legalább olyannak mint az Aliens volt az elsõ Alien filmhez képest, de erre szinte semmi esély
A végére még megjegyezném hogy 2008-ban a második AVP film megjelenése körül volt szó hogy 2010re lesz AVP 3 ami ****SPOILER**** az ûrben fog játszódani ****SPOILER VÉGE**** de abból sem lesz semmi
1/10
Tito01 2010 aug. 07. - 02:07:22 1/10
(109/1054)
Az elöbb rosszúl írtam!A bevétel zuhant 70%-ot!Az sg.hu-ról szedtem le:
Robert Rodriguez azt nyilatkozta az IGN-nek, hogy igen valószínû, hogy folytatódhat a Ragadozók. Ez többek között a gyártó stúdió igénye is, s valószínûleg a közönségnek, a fanatikus rajongóknak sem lenne ellenére, hiszen az Antal Nimród által rendezett film elsõ hétvégéjén 24,7 millió dollárt termelt. (Más kérdés, hogy a második hétvégére hatalmasat, mintegy 70%-nyit zuhant a bevétel, így összesen nagyjából 45-47 millió dollárt fog termelni a film Amerikában.)

A filmet producerként jegyzõ Rodriguez elmondta, hogy a Fox stúdió további filmekre kért tõle ötleteket, s a(z elsõ) Ragadozók szándékosan volt visszafogott, hiszen ezzel akarták tesztelni a piacot, a nézõi igényeket, szándékosan nem töltötték meg túl sok ötlettel - így több minden maradt a folytatásra. A folytatásra, mely nagyobb szabású lehet, s most, hogy meg lett alapozva az új sztori, az új helyszín, az új világ, végre elszabadulhat a pokol. A mexikói filmes az interjú végén még elmondta, hogy nem tudja, hogy vállalná-e a rendezést, de legtöbben a Kémkölykök 4 után a Sin City második részét várnák tõle.
1/10
Tito01 2010 aug. 07. - 01:39:02 1/10
(108/1054)
Ha amerikában már a második héten 70%-os vissza esés volt a film nézetségében akkor nálunk sem lesz sikeres a film.Kár érte!!!Nem értem miért kell így elrontani ezeket"AvP1-2 és Predators"filmeket.Valamelyik könyvbõl csinálhatnának egy részt!!!Robert R.azt nyilatkozta,hogy szándékosan lett ilyen a film mert ezzel csak tesztelték a nézõket mert majd a következõ részben raknak bele"mindent".Vagy csak magyarázkodik mert gyenge a nézetség...
4/10
mro26 2010 aug. 06. - 21:23:35 4/10
(107/1054)
szerintem meg az kár hogy nem Steve Perry írta a forgatókönyvet xD úgy valami jót hozhattak volna össze
6/10
Zsákos ember 2010 aug. 06. - 21:12:32 6/10
(106/1054)
Az ürességtõl azért nem fognak kongani a termek,mivel rengetegen nem látták még a filmet és minden megvan hozzá,hogy sikeres legyen Magyarországon (is).
1.szinkronizált
2.ragadozók vannak benne.
Kár,hogy nem csempésztek bele pár alakváltó,mert úgy még többen mennének rá és az elsõ 50 perc se lenne olyan unalmas. ;)
4/10
mro26 2010 aug. 06. - 21:06:50 4/10
(105/1054)
na azért gyülekezünk páran akik észrevették ennek a filmnek az értékét:D kiváncsi vagyok hogy akik már a megjelenés elõtt is istenítették a filmet, azok most miértnem írnak, remélem azért mert rájöttek hogy ezt a filmet nagyon nem kellett volna elkövetni
1/10
Tito01 2010 aug. 06. - 20:39:00 1/10
(104/1054)
Ha lesz folytatás akkor ne egy ilyen ropi játsza a kemény harcost!Mert ezzel a szarok mindenkire és én vagyok a kemény zsoldos kissé nevetséges és hiteltelen volt.Ennek a szinésznek nem is áll jól egy ilyen szerep...Bár lehet,hogy szálkásitott de azt kellett mert csoda,hogy elbírta a csúzliát:D
1/10
Tito01 2010 aug. 06. - 20:32:25 1/10
(103/1054)
Folytatás!?Minek...és ki csinálná?Kint sem tetszett senkinek.Bár rajongóként örülnék egy folytatásnak csak ne ez a csapat csinálja mert ez a rész egy rakás sz....!!!!Ahogy látom lassan minden rajongó megnézi a filmet még a mozi elött....lesz valaki aki moziba is megnézi?:D
Üres lesz a terem:D
4/10
mro26 2010 aug. 06. - 15:12:22 4/10
(102/1054)
Ennyi erõvel az elsõ ragadozó elõzményét is megfilmesíthetnék, amiben


***SPOILER***

Jim Hopper és csapatának mentõakcióját és lemészárlását mutatnák be

***SPOILER VÉGE***

Inkább csináljon valaki más egy tisztességes PREDATOR 3-at
6/10
Zsákos ember 2010 aug. 05. - 20:02:34 6/10
(101/1054)
Spoiler !
Én valahol azt olvastam,hogy Robert Rodriguez elõzményt tervez a filmnek,(ami ugyan részben lenne elõzményfilm) amiben az elsõk közt megérkezõ Laurence Fishburne és kis csapata kalandjait meséli
el.
Remélem azért ennél több lesz mert ez olyan mintha egybõl remake-elnék a filmet.
4/10
mro26 2010 aug. 05. - 18:55:27 4/10
(100/1054)
hát igen...azt olvastam hogy a fox felkérte rodrigezt hogy ügyködjön a következõ részek felett is. Pedig bele sem merek gondolni hogy mi lenne ha Micheal Bay lenne a következö rész rendezõje :D
6/10
Zsákos ember 2010 aug. 05. - 18:09:23 6/10 Előzmény mro26
(99/1054)
Annak ellenére folytatják,hogy a film,a bemutatását követõ héten 70%-ot(!) zakózott az USA-ban ?
Hát,ez szép...
4/10
mro26 2010 aug. 05. - 17:12:21 4/10
(98/1054)
ja és elõbb elfelejtettem: zöld utat kapott a folytatás, annyira jó kritikákat kapott, hogy elrendelték a folytatás(ok) készítését...
4/10
mro26 2010 aug. 05. - 16:54:42 4/10
(97/1054)
Örülök hogy nemcsak én állok így a filmhez...na jó az igaz, az elõzõ írásom talán elfogult volt, de az azért volt mert idegesít hogy istenítik a filmet miközben csak egy átlagos film lett...azért nemcsak 1x fogom megnézni.
De most néztem meg az AVP 1-et mert régen láttam, de rosszabbra emlékeztem, érdekes hogy szerintem ez jobb a Ragadozóknál.
Ezt a filmet úgy kellett volna megcsinálni ha már 3 ragadozó volt benne, hogy egy sivatagi bázisra törnek be vadászni és egy teljes hadsereg ellen mentek volna, na egy hadsereg felér 3 ragadozóval, nem pedig pár ember.
2/10
Valkyr 2010 aug. 05. - 16:44:55 2/10
(96/1054)
Nos igen nem is vártam mást az emberek többségétõl minthogy istenítsék ezt a ,,filmet,,. Mivel pár emberhez hasonlóan én is az alien meg Predator filmeken nõttem fel és ez a film szánalmas,a közelébe se ér a Predator filmekhez de még az AVP-nek azt a minimális hangulatát se hozta. A film nagy része lapos és unalmas,a karakterek sincsenek kidolgozva de annál jobban a predatorok maszkja. Ha a történet annyira részletes volna mint a maszkok akkor jó film is lehetett volna ebbõl. Kicsit érthetetlen ez a nagy újítani akarás,elég lenne csak pár predator könyvet elolvasni és akkor nem lennének olyan hülyeségek mint pl rab predator(mert a tradicioból kiindulva akik szégyent hoznak a fajra azt egybõl kivégzik). A zenével viszont mintha úgy lennének, hogy az ember szívesen hallja már a 3. filmben ugyan azt a zenét....Lehet színvonalasnak nevezni ezt a filmet,de összességében az AVPR szintjén van,csak remélni tudom hogy nem akarják egy 4. résszel még lejjebb süllyeszteni a predator univerzumot.
4/10
mro26 2010 aug. 04. - 17:15:46 4/10
(95/1054)
Nem tudom hogy mondhatja valaki hogy ez méltó a régi filmekhez, és hogy hozza a hangulatot vagy hogy legalább ugyanolyan jó mint azok...
Ez a film nevetséges, én a Predator és Alien filmeken,könyveken,képregényeken nõttem fel és nagyon szeretem õket. 13 évesen adták az elsõ AVP-t ami tetszett nekem, persze nem volt hibátlan, a Requiem jobb volt egy fokkal, még az is tetszett. Aztán megnéztem ezt...Szerintem nem volt nézhetetlen de az Alien és PREDATOR filmek közül az utolsó a sorban. Hogy miért?

***SPOILER***

Lehet hogy ti nem veszitek észre de ez inkább egy remake az elsõ résznek pár újdonsággal ami inkább rontott a helyzeten.
A KARAKTEREK: az elsõ rész idézik: orosz = Blaine(még a fegyvere is ugyan az...), jakuza=Billy,csaj=Anna(mind a 2 nõi szereplõ az aki hallott már a ragadozókról még a többi szereplõ elõtt), annyi a különbség a két film karakterei között hogy még az elsõben érdekelt hogy élnek vagy meghalnak és sajnálta az ember õket mikor meghaltak, addig itt teljesen közömbös voltam mikor egyik kinyiffant...Nevetséges hogy Brody párharcban legyõzte a "szuper-ragadozót" a jó Isten sem nézi ki belõle, mikor az elsõ részben Arnold már lábra sem tudott állni a "klasszikus-ragadozó" elleni harban, akkor ez a 70kilós zsoldos hogy bírt el egy ilyen ragadozóval? Annak egyetlen ütésétõl összetört volna az összes csont a testében...
RAGADOZÓK: Ugye ebben a filmben 3 fejlettebb,gyorsabb,könyörtelenebb ragadozó vadászik emberekre, míg az elsõ két részben szereplõ ragadozó-fajta ezekhez képest semmi...na akkor magyarázza el valaki hogy az elsõ részben a 7 elitkommandóst(akik évek óta együtt dolgoznak és kiképzést kaptak) EGYEDÜL! levadászó predator miért a gyengébb, mikor 3 szuper-ragadozó együtt nem bírt el pár összeválogatott emberrel, akiknek nagy része nem is kapott semmilyen kiképzés, arról nem is beszélve hogy ezek nem egy összeszokott csapat?
Meg mekkora marhaság hogy egy bûnözõ jakuza felvállalja a halált és szembeszáll egy ragadozóval hogy segítse a többieket? Az elsõ részben Billy is megtette ugyanezt, ráadásul õ érzékelte a ragadozót és még katonai kiképzésben is része volt, eléggé jó kondiba is volt, és akkora késsel állt ki, hogy az inkább látszott kardnak, és mégis megölte õt egy pár másodperc alatt a vadász. Erre egy ilyen senkiházi jakuza "lekardozott" egy fejlettebb ragadozót? OMG! EBBEN HOL AZ ISTENBEN VAN A RÉGI RÉSZEK HANGULATA? EZ JOBBAN ELALÁZZA A KLASSZIKUSOKAT MINT AZ AVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ragadozók maszka is akkora hogy lufinak tünik a fejük a testükhöz képest. Maszk nélkül meg az a fõrohadék úgy néz ki mint valami mutáns, vagy elfajzott akármi, de jobban hasonlít egy predalienre mint egy predatorra.
Meg az amelyiket Brody "megmenti" segít egy embernek elmenekülni??????
EZ NEM AZ AVP 1-BEN VOLT MÁR BENNE KORÁBBAN? AKKOR IS FURCSA VOLT DE ITT RENDESEN HÜLYÉN HAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha fejlettebbek miért ugyanazokkal a fegyverekkel vadásznak mint az elõzõ részek ragadozói? Ezek ráadásul a vállövegükkel EGYSZER SEM TALÁLTAK EL SEMMIT!!! MINDIG MELLÉLÕTTEK!!!!!! Na a túlfejlett fajtájukat, de ebben legalább újjat mutat a film: elõször láthattunk pancser ragadozókat. Eddig még nem láthattunk olyan ragdozót aki mellélõtt ezzel a bemérõs löveggel, bravó!
HANGULAT: hát az sehol sincs...a zenével akarták ezt hozni de nagyon rosszul idõzítették, nem illik a ritmusa az adott helyzetekhez és szinte állandóan szól a háttérbe a klasszikus zene ami már-már idegesítõen hat. Brody játsza a keményet, de csak azt mondogatja hogy nemérdekli senki más. A többiek miértnem ütték le és hagyták magára? Ezzel játszotta hogy õ kemény csávó, de egy nagy nulla. Az elsõ részben még szerepelni sem engedték volna. Az elsõ két rész arrõl szólt hogy ragadozó vadászik kemény legényekre (legyen szteroidon élõ, kigyúrt izompacsirta, vagy egyfolytában káromkodó agresszív zsaruk), olyan "kemény" hangulatot árasztva. Ezek voltak régen az úgynevezett "tesztoszteron" típusú filmek ahol a duzzadó izom többet ért mint a színészi játék, és ez nem is baj, nagyon illett a filmhez. Ebben meg semmi keménység, és a színészi játék sem több mint az elõzõ részekben.

***SPOILER***vége

Na nyugodjon le az a sok ember aki úgy isteníti a filmet, mert ez jobban megerõszakolta az egész AVP univerzumot mint bármi korábban...
Inkább csinálták volna meg a Betondzsungel módosított történetét egy Schwarzenegger-féle szereplõvel, vagy csak simán a The Expendables szereplõit hozzák össze a következõ Predators-ra és egy klasszikus akciófilm rendezõt