Téma: Rain

Maryu 2015 szept. 13. - 22:14:10
(1411/3251)
Rain The Best Show Busan 2011
https://youtu.be/dsiy07oxzdI
Maryu 2015 szept. 12. - 19:10:56
(1410/3251)
Ez egy 2010-ben közzétett történet
--------------------------------------
Bi beszél két rákos beteg rajongónál tett látogatásáról. Az örömrõl és a szomorúságról.

A világkörüli turnéján, május 24-én, a Tokyo Dome Hotel 42. szintjén lévõ Pegasus Halljában tartott sajtótájékoztatón, a riporterek érdeklõdésére mesélt a két rákos beteg rajongójánál tett látogatásáról.
Bi tavaly október 8-án látogatott meg egy kórházban lévõ rákos beteget (cloud-ot). Akinél sajnos gyomorrákot (utolsó szakaszban) diagnosztizáltak.
„Bárki, aki elolvasta volna azt a levelet, meglátogatta volna a beteget, az biztos……Mindenki, akiben emberi érzés van, legalább elmegy és meglátogatja õt. Én jobban ismerem, mint sokan mások, a fájdalmat, a szenvedést, amit azok a betegek éreznek. Valamint azt, hogy kínozza ez a családjukat. Tapasztaltam ilyet (amikor az édesanyja volt kezelés alatt). Nagyon sajnálom, hogy ez nyilvános lett, õszintén remélem, hogy a beteg megvívja harcát a betegséggel.”
10.04.07.
Mély fájdalommal tudatták a hírt, hogy a gyomorrákkal küzdõ rajongó meghalt.
Amikor Bi megtudta a hírt nagyon szomorú volt. „Korábban, amikor Berlinben forgattam, örömmel hallottam, hogy jobban van már és most hirtelen jön ez a hír a haláláról. Sokkolt a hír és õszinte fájdalom volt számomra. „Bi most a közelgõ Shanghai-i koncertjének elõkészületi munkálatait végzi, ezért sajnos nem tudott elmenni és nem tudta tiszteletét tenni a gyászteremben.
A másik rajongónak szintén súlyos gyomorrákja volt. Amit elsõ gyermeke születése után diagnosztizáltak nála. Bi titokban meglátogatta õt a kórházban, azok után, hogy kapott egy e-mailt a rajongó férjétõl. Kifizette a kórházi költséget is.
A Japán, Thaiföldi, Németországi elfoglaltsága miatt, a múlt hónapban Bi-nek nem volt ideje érdeklõdni a beteg állapota felõl, de amint hazaért Szöulba (június 5) éjfél körül felhívta a férjet, hogy érdeklõdjön. Örömmel hallotta, hogy a beteg jobban van és megemlítette, hogy szándékában áll, meglátogatni õt újra.
A média kérdésére csak azt válaszolta: "Ez olyasmi, amit meg kell tennem érte."
A rajongó most már jól van és otthon van a családjával..
https://kpoprants.wordpress.com/2009/09/10/%E2%96%BA%E2%96%BAbi-rain-talks-about-visiting-cancer-patients-the-joy-and-the-sadness/
Maryu 2015 szept. 11. - 19:13:40
(1409/3251)
Köszi. Meghallgatjuk.
kymara 2015 szept. 11. - 18:57:09 Előzmény Maryu
(1408/3251)
Sziasztok!
"A Klasszik Rádió 92.1 most vasárnaptól indítja útjára új mûsorát, amelyben Gaják Petra mûsorvezetõ beszélget a koreai sorozatokról a Koreai Film- és Drámaközösség egyik adminjával, és egy szerzõnkkel a Korea in Hungary blogról.
A teljes beszélgetés több részben kerül adásba, elsõként szeptember 13-án 14:00-15:00 között (Esti ismétlés: 21:00-22:00). Jó szórakozást kívánunk hozzá smile hangulatjel !
A témakörök:
"Mitõl van ekkora „hype” a koreai sorozatok körül?
Mióta ilyen népszerûek?
Melyek voltak az elsõk?
Milyen típusaik vannak?
Mikrõl szólnak?
Miért „mûködnek” külföldön is?
Legnagyobb sztárok, legismertebb sorozatok
Esetleges forgatási helyszínek, költségek, stb."
Maryu 2015 szept. 08. - 16:22:57
(1407/3251)
Rain itt beszél arról, hogy a szakítás elõtt hosszú beszélgetést folytatott a Cube CEO-jával Hong Seung Sung-al, aki az õ régi atyai barátja. A beszélgetés után döntött a lévállasról.
Itt tudósít a Soompi errõl:
http://www.soompi.com/2015/09/07/rain-parts-with-cube-entertainment/

Most apránként megvilágosodik a miért. A Fórumon azt írják, hogy valószínûleg nem szakított volna Rain a Cube-vel, ha Hong Seung Sung még mindig aktív tagja lenne a Cube ügynökségnek, de sajnos a CEO beteg. Így már kezd érthetõ lenni a szakítás.
Mások szerint Rain lehet, hogy visszatér a JYP ügynökséghez. Én ezt az utóbbit kevésbé hiszem.


willenette

Posted yesterday at 12:02 PM

On 2015. 09. 07., minoomani_stv said:

Hello everyone, and special hello to two strong wings of King Rain in this thread, dears azuvilla and willenette! Thanks dears for all updating and your kind and mature comments. You both seem so similar to our King in being nice and lovely! ;)

the news about our king are so refreshing like autumn raining after a hot summer! :P

I don't know why at the first time that I knew Rain , very deeply and purely wished for him the best in his life! And I think my wish is coming true as in his recent success! And I hope he could have the best partner in his marriage home too! So wish God bless him in every aspects of his life! Amen! :D

Let's watch his kiss wedding in Diamond lover to get more heart melting!!! :sweatingbullets: :lol:

Hi minoomani, thanks for the NICE words, dear. Also, thanks for sharing this video. :P

Hi azuvilla, thanks for sharing more updates about his leaving Cube. :P As I've mentioned here then that I wish he would come back to JYP & be together again. I'm sure JYP would love it. His relationship with him is still very good - just saying.....I guess JYPE needs him. Or in case he wants to put-up another company, it's fine. I'm sure if CEO Hong was still actively getting involved in Cube, (he's currently sick) Rain probably wouldn't even think of leaving. However, whatever his decision is, we will support. Rain will soon find a place to stay for good. I'm curious where he'll end up next. FNC....YG...Hahaha - I will continue to love & support him always. I'm glad that they parted ways with Cube without scandals. Good luck, RAIN! :P



____________________________________________
Maryu 2015 szept. 07. - 21:19:00
(1406/3251)
Rain-nek most járt le a szerzõdése a Cube Entertainment-tel és úgy döntött, hogy leválik róla. Önállósítja magát.
Remélem nem azért tette, mert abba akarja hagyni a koncertezést és csak film szerepet vállal. Azt is leginkább az USA-ban és ott másik ügynöksége van.
Maryu 2015 szept. 07. - 15:36:04
(1405/3251)
Rain még hisz....
https://youtu.be/THdKcRh_QFM
Maryu 2015 szept. 06. - 20:26:34
(1404/3251)
.
Maryu 2015 szept. 06. - 20:23:28
(1403/3251)
R2B-ben
Maryu 2015 szept. 06. - 20:20:35
(1402/3251)
A filmbeli partnerek nyilatkozataiból csemegézve, elõször:

Shin Se Kyung szinésznõ felfedte Rain valódi személyiségét. 2012. augusztus 08-án Shin Se Kyung megjelent a TV’N Taxi címû mûsorában és beszélt a barátságáról Rain-nel, akivel az R2B címû filmben forgatott együtt.
Megkérdezték tõle, hogy „Közel vagy Rain-hez?” Shin azt válaszolta „Igen, én közel vagyok hozzá, Rain tényleg egy nagyszerû személyiség. Kisebb a korkülönbség vele, mint a színészekkel, akikkel eddig dolgoztam. Bár így is van 8 év körkülönbség és ez nehéz volt, mert õ rangidõs felettem. Rain ezt igyekezett könnyebbé tenni számomra.”
Majd Shin így folytatta „Rain játékos és nagyon aygo (aranyos, kedves). A színpadon õ férfias és macho, de a való életben õ teljesen más. Õ olyan, mint az ajumma (középkorú nõ) a szomszédban.” nevetett Shin.
http://www.soompi.com/2012/08/11/rain-is-like-the-ajumma-next-door/
Maryu 2015 szept. 04. - 17:09:15
(1401/3251)
Rain õsszel Dél-Amerikai turnéra indul.
Jó nekik.
Maryu 2015 szept. 04. - 17:08:02
(1400/3251)
Rain üzenete Busan Hallween Party
https://youtu.be/LfPP0u7oQNQ
Maryu 2015 szept. 04. - 16:41:05
(1399/3251)
A “One Night TV Entertainment,” TV Shown a szeptember 2-i adásában azzal foglalkozott, hogy mi történik a színfalak mögött a kereskedelmi reklámok felvétele alatt.

A reklám menedzser és televíziós személyiség, Oh Kyung Soo elmesélte, hogy „Manapság a reklámfelvételekhez két sztárt hívnak meg”
Majd így folytatta „Mi is meghívtuk Rain-t és Kim Tae Hee-t együtt egy reklám felvételéhez és õk mind a ketten nagyon szégyenlõsek voltak, amikor elõször találkoztak. Ez olyanná tette a helyzetet, mintha õk egy vak randin lennének, nem pedig egy kereskedelmi reklám felvételén.”
„Rain-nek még egy hete volt a katonai besorozásig, de a forgatás alatt szinte mindennap láttam, olyankor is, amikor nem volt felvétele.” mondta Oh Kyung Soo nevetve.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A kis pirulós Kim Tae Hee, már 2008-ban (egy film díjkiosztón) is nagyon lehetett látni, hogy milyen szégyenlõs. Ahogy a még neki be se mutatott Raint lerohanta. Ráadásul még azzal sem törõdött, hogy a TV kamerák mindent felvesznek és látnak. Vajon miért ment mindenki szeme láttára oda Rain-hez? Aki szemmel láthatóan nem nagyon vette észre. De hát ilyen a szerelem, már akkor is biztos tetszett neki Rain. Mi aztán megértjük!
Lehet, hogy ennek a fiúnak pont egy ilyen nõre van szüksége, aki nem bíz semmit sem a véletlenre. Mert Rain magától mindig csak a munkával foglalkozna.

A díjkiosztón:
https://youtu.be/V4YSUPONy_Q

A reklám felvételen:
https://youtu.be/9hhg_7A6bdc

http://www.soompi.com/2015/09/03/rain-and-kim-tae-hee-fell-in-love-at-first-sight/
Maryu 2015 szept. 03. - 20:25:42
(1398/3251)
Nem nagyon lehetett egy buszjegyet sem leejteni.
https://youtu.be/JkIioxssEwQ
Maryu 2015 szept. 03. - 20:19:47
(1397/3251)
A thai Cawaii Magazin 2006. február 22-i interjúja.
Ismerd meg Ázsia legforróbb srácának Valentin napját. A szeretett olvasóinknak készítettünk egy interjút Rain-nel, aki ebben a hónapban ad egy nagy koncertet Thaiföldön. Mi megkérdezzük tõle, amit mindenki tudni akar a Valentin-napjáról.
Az elsõ pár válaszban Rain az éppen befejezett „Love to Kill” sorozatáról és az új számáról, a Sad Tango-ról beszélt.
Kérdés: Keményen dolgozol. Mit szoktál csinálni, hogy visszanyerd a frissességed? Van valamilyen ital vagy étel?
Rain: Számomra az alvás a legjobb, hogy visszanyerjem a frissességem. Én általában nagyon keményen dolgozom, így amikor idõt találok, olyan sokat alszom, amennyit lehetséges. Utána egy kanna hideg Pepsi eléggé felfrissít engem újra és kész vagyok folytatni a munkát, a rajongókért.
K: Leírnád a saját zenei utadat? Mit szeretnél hozzáadni vagy mit szeretnél kipróbálni?
R: Minden albumhoz hozzátettem a saját kreativitásomat. Például a dalok dallamához miközben a tánclépéseken gondolkodom. Ha esélyt kapok rá, szeretném az egész et magam csinálni.
K: Már több alkalommal voltál Thaiföldön? Van valami, amit különösen kedvelsz?
R: A thai étel, mert az íze különbözik minden mástól. Legjobban a „Pad thai” ízét szeretem. A kedvenc helyem Phuket, mert a tenger nagyon szép ott. Elõször a Full House miatt voltam ott, de még most is lenyûgöz. Mindig jól érzem magam, mert a thai emberek nagyon barátságosak velem.
K: A Cawaii egy divatmagazin, ami a japán divatról szól. Milyen divatot fogsz követni? Van kedvenc divatod?
R: Igazából, az én stílusom olyan, mint általában a fiataloké. Szeretem a normál és egyszerû ruhákat. Szeretem gyûjteni a cipõket, ruhákat. Már egy csomó van belõlük.
K: Ha teheted, ne felejts el Thaiföldre jönni! Mindig szívesen várunk.
R: Ha van rá lehetõség, biztos szívesen eljövök ide, mert sok vonzó hely van még ahol eddig nem voltam.
K: Megosztanád a Valentin-napi tapasztalataidat a Cawaii olvasóival?
R: A Valentin-nap valami olyasmit jelent, hogy egy csinos lány, kipirult arccal ad át egy darab csokit. Semmi különös. Talán azért, mert úgy nõttem fel, hogy mindig a szórakoztató iparban dolgoztam és nem sok idõm maradt erre.
K: Szeretsz filmet nézni? Ha igen, megmondanád, hogy melyik a kedvenced? És melyiket tartod a legromantikusabbnak?
R: Voltaképpen, mindenféle filmet szeretek nézni. Nekem nincs kedvenc mûfajom. A legromantikusabb….hm, hát nem tudom. Azt hiszem, én magam romantikusabb vagyok, mint a filmek (nevet).
K: A véleményed szerint, mitõl lesz egy lány szép? és általában milyen nõbe esel bele?
R: A szép arc nem olyan fontos számomra, de szeretem nézni a nõ szemét. Az olyan nõ tetszik, akinek gyönyörû a szeme és hosszú a haja. Ha jó gondolkodású, nagylelkû, megfelelõ hölgy, még jobban tetszik. És a legfontosabb dolog, hogy minden kérdésben egyet kell értenünk. Jól ki kell jöjjünk egymással. Jó lenne, ha gondomat viselné, mert én éjjel-nappal keményen dolgozom.
K: Ha beleszeretsz valakibe, hogyan tudatod vele?
R: Felé sétálok és belesuttogom a fülébe, hogy szeretlek (nevet). Vicceltem. Talán írok hozzá egy dalt.
K: Ha valaha írsz egy dalt a szerelmednek, mi lesz a dal címe?
R: „Kedves”….(rövid és jelentõségteljes), mert õ az én kedvesem.
K: Ha hétköznapi srác lennél, mit terveznél Valentin-napra?
R: Igazából én egy hétköznapi srác vagyok, csak sokan ismernek. Igen, szoktam rá gondolni, hogy mi lenne, ha egy normális srác lennék. Elvinném a kedvesem egy kertbe. Egy gyönyörû kertbe, ami csendes és friss levegõjû. A szerelmemmel az oldalamon ülnék és ez önmagában is elég, hogy kellemes, romantikus pillanatokat élnénk ott át.
https://cloudusa.wordpress.com/2015/09/02/interview3-vids7-images-blast-from-the-past-237-rain-makes-an-impact-on-the-road-to-the-impact-arena/
Maryu 2015 szept. 03. - 18:10:59
(1396/3251)
Egy kis vizet?
Maryu 2015 szept. 03. - 17:55:57
(1395/3251)
Kockahas.
Maryu 2015 szept. 03. - 17:54:07
(1394/3251)
Maryu 2015 szept. 03. - 17:45:22
(1393/3251)
Ez is jó.
Maryu 2015 szept. 03. - 17:43:51
(1392/3251)
Rain a "Mentholatum Men"
Új videó és új képek készültek
https://youtu.be/7GnDKFTVPx8