10/10
gBandi1983 2023 aug. 17. - 22:49:49 10/10
(28/28)
Szuper film!!
7/10
nikato 2023 máj. 28. - 22:32:05 7/10
(27/28)
Akik leszólják nincs igazuk! Nagyon jó film! Igazi misztikus thriller! SPOILER: Az elején gondoltam, hogy ez lesz, ami a végén ki is derült. Nagyon izgalmas, úgy volt jó a vége ahogy volt! SPOILER VÉGE
danek87 2022 febr. 05. - 07:28:25 Előzmény Clementi
(26/28)
Fura, én is utáltam miatta de ha úgy nézi az ember mint egy Lynch féle filmet akkor annyira nem is értelmetlen.
3/10
Clementi 2022 febr. 04. - 22:48:37 3/10
(25/28)
Értelmezhetetlen számomra ez a film. Egészen a végéig annyira nem volt problémám vele, de a lezárás teljesen értelmetlenné tette ez egész addigi cselekményt. Ha normális befejezése lett volna, akkor simán adtam volna rá egy 6-ost, így viszont jószívvel is max 3-at tudok adni. Nem ajánlom senkinek a megtekintését.
danek87 2020 dec. 01. - 12:55:35
(24/28)
Szerintem ezzel a filmmel az utolsó 2 percig semmi gond nincs,ami utána jön teszi értelmetlenné az egész addigi cselekményt,végig egy 6 ponton gondolkoztam de a vége miatt.10/1
3/10
Trap 416 2018 márc. 23. - 17:21:18 3/10
(23/28)
Minden tekintetben bűn rossz, unalmas és értelmetlen film. Fölösleges megnézni, idő és agysejt pazarlás. 10/3.5
bekukkancs 2016 dec. 01. - 21:59:25
(22/28)
Rém sötét film.
balazsxxxx 2016 júl. 09. - 02:51:35
(21/28)
nekem tetszett, ez inkább fantasy féleség. Volt egy hasonló hajós film is.
Spoiler jöhet

szval amikor a hajóson egy csaj akarta megváltoztatni a dolgokat és szintén egy hasonló idõhurokba került. Lekötött ez a film.
tortura 2015 márc. 17. - 13:00:50
(20/28)
Egyetértünk. Ekkora f@szságot, mint ez a film... (már bocsánat). Legközelebb inkább a Csendes Don.
Örülök, hogy néhányan leírták, hogy végül is mi lett a vége, mert én magam - bevallom - nem jöttem rá. Vagy a sok sötét kép miatt, vagy azért, mert kicsit betegecske vagyok és csak bambán néztem ki a fejembõl végig a film alatt.
Igyekszem is gyorsan elfelejteni.
Igazad van, a Megtorló egy nagyon jó filmje volt ennek a jóképû színésznek. Szóval maradjon a kamera innensõ oldalán, mindenki jobban jár. Bár nekem tetszett különbözõ mellékszerepekben is (Meggyanúsítva, Eredendõ bûn).
Vannak, akik szerint mentségére szolgál, hogy ez az elsõ rendezése. Hát, nem tudom. Mindenesetre kikívánkozik belõlem, hogy Koltaynak is elsõ rendezése volt a Sose halunk meg és nagyon nagyon jó film volt. Ezért is utálom, mikor szidják a magyar filmeket. Eszembe nem jutna a két filmet összehasonlítani, nem is azért írtam. Csak azért, mert nem biztos, hogy mindenkinek filmet kell rendeznie.
Vannak igen nagy formátumú színészek, mint pl. Robert Redford. Kétség nem fér a munkásságához. Mégis a legtöbb rendezését lehúzzák. Nem is csoda, ha ilyen kritikák jelentek meg róla is, hogy "Redford azért nem Eastwood". És így is van, bármekkora színész, neki se kéne a rendezést erõltetnie.
olahmiki1959 2015 márc. 17. - 06:50:32
(19/28)
Borzasztóan gyenge film, jól indul, - bár amikor a csaj a kocsiban affektáló és idegesítõ hangok kíséretében fél óráig maszturbál, már akkor rossz elõérzetem volt, - a sztori egy darabig izgalmasnak mondható, (annak az elcsépelt alaptörténetnek a sokadik feldolgozása, amikor egy házaspár éjszaka, a kihalt táj kellõs közepén felvesz egy ismeretlen, ijesztõ külsejû embert az autójába, aztán baromira meglepõdik, amikor az illetõbõl váratlanul kitör az állat...:)
A színészi játék harmatgyenge, a CGI nevetségesen alacsony színvonalú, a szinkronhangok teljesen idegenek a karakterektõl, a történet egyre kuszább, a végén átmegy egy groteszk, tisztázatlan agyrémbe, kérdõjelekkel, értetlenséggel, rossz szájízzel...
Thomas Jane ne rendezzen filmeket, ha megkérhetném, maradjon csak a színészkedésnél, és gondoljon a mindeddig - és valószínûleg továbbra is - legjobb filmjére, a "Megtorlóra", ami az egyik legjobb film a maga mûfajában.
A "Rém sötét vidék" meg jó eséllyel a legrosszabb...:)
3/10
Újvállalkozó 2014 szept. 20. - 00:39:02 3/10 Előzmény Gina424
(18/28)
SPOILER

Mondjuk az is lehet, hogy a csávó volt a sorozatgyilkos és oda vitte a nõket. Már vagy 30 éve. Vagy a sorozatgyilkos szelleme ölte meg a feleségét. Nem tudom.
3/10
Újvállalkozó 2014 szept. 20. - 00:29:54 3/10 Előzmény Gina424
(17/28)
3/10

A kis csavar miatt kapott 3-at, különben max 1-et.
Gina424 2014 jan. 13. - 11:36:22
(16/28)
Hát én jól szórakoztam ezen a filmen, de hogy sok értelme nem volt, az is biztos.

SPOILER
Azt már az elején lehetett tudni, hogy az arc nélküli ember az a fõszereplõ. Egyébként viszont ki ölte meg a nõket, miért, és a halott õ maga hogyan tudott kiszállni a sírból, meg más effélék. Jó nagy baromság.
pillangókisasszony 2012 aug. 01. - 02:34:33
(15/28)
Akit érdekel,ezt találtam:

****spoiler***
A fõszereplõ karaktere egy ördögi körbe kerül, ahol saját magukat öli meg újra és újra.
***spoiler***

Mostmár értem,hogy miért nem értettük.Mekkora marhaság :)
pillangókisasszony 2012 aug. 01. - 02:23:56
(14/28)
Nekem is elmagyarázhatná valaki a lényeget!De ott már baj van a filmmel,ahol igencsak hosszú magyarázatra szorul a konklúzió.
NikkyWhite 2012 júl. 19. - 23:31:00
(13/28)
Én is jónak találtam ezt a filmet,mármint végig izgultam h akkor most mi is lesz ,meg mi hogy történt ,a vége nekem is egy nagy Kérdõjel,én is szeretem azokat a filmeket amin gondolkozni kell a végén,és netán újra nézem azokat a részeket amire oda kellett volna figyelni,de hiába nézem napok óta nem jövök rá,,na mindegy azért 10/5 :)
4/10
sevendevil 2012 jún. 10. - 13:28:34 4/10
(12/28)
Hát nem volt egy nagy kaland,tény és való.Viszont az mindenképp pozitívum,hogy kicsit megmozgatja az elmét.Órákkal a film megnézése után is agyaltam a végén lévõ csavaron,de nem egészen tudtam összerakni a képet.Szeretem az ilyen filmeket,amelyek nyitva hagynak egy ajtót,és magad kell meglelned a választ,de itt nem igazán sikerült ezt korrektre összehozni.Én mindenképp keveslettem a támpontot amin ellehet indulni.
Mert hogy...SPOILER: addig rendben van a dolog,hogy a balesetet szenvedett férfi aki beszáll a pár autójába,az õ maga.De nagy poén...na mind1.Viszont értelmetlen az egész,mégis hogy lehetséges ez?Konkrétan sehogy,vagy itt valami idõsík zavart akartak beszúrni,hogy a két énje találkozhat...nem értem.Meg hogy ebbõl kiindulva ez egy örökös körforgás?Az egyik percen még van autós pihenõ a másikban meg már egy rendõr lazán közli,hogy az 30 éve nincs.Hát hogy is van ez?És mért van több hulla elásva?Csak kérdést kérdésre halmozok,és egyikre sem találok választ,és ez a film hibája...méghozzá elég nagy.SPOILER VÉGE.
Hát minden esetre ha valaki megfejtette,és érthetõ számára ez az egész,akkor kérem ossza meg velem is,mert érdekelne :D. Így: 4/10.
10/10
djhoffman 2011 dec. 28. - 23:21:56 10/10
(11/28)
Szerintem nincs ezzel a filmmel semmi gond.Korrekt thriller :D
6/10
King Diamond 2011 jún. 11. - 22:53:29 6/10
(10/28)
Érdekes film volt. Kicsit én is meglepõnek tartom, hogy a hozzászólók többsége nagyon lehúzza a filmet, bár ilyen kevés hozzászólásnál ez még annyira nem számottevõ. Thomas Jane elsõ rendezése, ami valóban nem lett nagy költségvetésû, ám ettõl még lehet jó. És nem lett olyan rossz, azt kell, hogy mondjam. Habár igaz, ami igaz, a legutóbbi film, amit láttam tõle, az a Köd volt Stephen Kingtõl, -ami még kicsit hasonlít is erre a kevés történés, valamint a kihalt táj, és a hangulat miatt-, és azért jóval jobb volt, mint Jane elsõ rendezése. Szereplõkbõl nem volt sok, Ron Perlman megjelenése számomra derût csalt az arcomra (egy másik Stephen King adaptációban szintén seriffet alakított, zseniálisan), mert most is remek volt rövidke szerepében.
A történetben érzésem szerint kicsit túl sok lett a csavar, a végén nem állt össze minden, sajnos. De ettõl még örültem, hogy nem egy újabb szellemes, kísértetes buziságot látok.
Közel van egymáshoz az IMDb és a Port értékelése, ami kábé reális is, lesz ez még jobb is Jane-tõl, ha marad a rendezésnél is.
6/10
1/10
dartsmester 2011 márc. 06. - 09:13:47 1/10
(9/28)
10/1... Elvett az életembõl 30 percet, addig bírtam. A legrosszabb, legunalmasabb film, amit valaha láttam!