malvinkicska 2020 aug. 13. - 20:42:57
(449/929)
A mai részben volt cirkusz bőven 3 elnök jelölt Demir az anyja és az a szemét Hatip, és az nyerte meg.Ezekben a sorozatokban a rossz indulatú emberek és a buták győznek mindig nekem túl nyálas már ez az egész, ez a vagyonon rágódás aztán a szerelmi dolgok, annyira lassú az egész, olyan érdemleges nem történik. Igaz Cetin meglőtte a kérőt megsebesült, kórházba van Cetin meg a börtönbe, meglátogatta Gülten, Fekeliék próbálják menteni, hogy ön védelem volt, mert az a másik ember is lőtt de nem talált Cetiné igen. Egyszóval ez a sorozat nem az aminek indult azt látom lehet nem jól de ez a véleményem.
malvinkicska 2020 aug. 12. - 20:30:33
(448/929)
A mai rész elég érdekes volt megint , mert Gültent Gaffur egy 3 gyerekes gazdag emberhez akarja adni, ezt megtudta Cetin akibe szerelmes volt mindig Gül és lövöldözés lett a lánykérésnél, kit talált a golyó nem tudni, mert akkor lett vége. az a Behice asszony egy utolsó féreg, most már állandóan Fekeli körül legyeskedik, mikor arra ment Hünkar mikor grilleztek fogta a Fekeli kezét, egyszóval hányni kell tőle.Aztán meg a féltékenykedés , mert a kisfiú átment újra Ylmazéknál és Müjgan vitte az anyjának és mondta ne eressze a gyereket által.
malvinkicska 2020 aug. 12. - 17:39:21 Előzmény mihenike
(447/929)
Az elmeintézetet is elmondta, meg elvette tőle a gyerekét, szóval kitálalt rendesen.
mihenike 2020 aug. 12. - 17:07:53 Előzmény malvinkicska
(446/929)
Szia :) köszönöm szépen :) én azt hittem, hogy ezeket már nagyvonalakban tudta Fekeli Apánk. Azt mondjuk szerintem senki nem tudja, hogy Zühleya felvágta az ereit és Hünkar elmegyógyintézetbe vitette... vagy azt is elmondta? Szegény Ali Rahhmmeddd. szabadság után pótolom a részeket :)
malvinkicska 2020 aug. 12. - 06:59:27 Előzmény mihenike
(445/929)
Zühleya azt mondta el Fekelinek, hogy vette e rá hogy a felesége legyen Demirnek, meg fenyegette akkor meghal Yilmaz, mindent elmondott szinte csak azt nem, hogy a kisfiú is Yilmazé és ezen sértődött meg Fekeli, Azt sok lenne leírni, mert jó pár perces volt a beszélgetés közöttük.
mihenike 2020 aug. 11. - 22:42:09 Előzmény malvinkicska
(444/929)
Szia :) pontosan mit mondott savanyù Zühleya a hösszerelmes Fekelinek?!? :) Hünkar melyik szemétsége derült ki?!?
malvinkicska 2020 aug. 11. - 20:41:55
(443/929)
A mai részben is jól bonyolódtak a dolgok az a legnagyobb hír elmaradt Fekeli és Hünkar esküvője úgy pletykálnak a barátnők az utcán nagyon rondák nekem. Fekeli és Yilmaz kibékültek nagyon szépen beszélt Fekeli nekem ő az egyedüli kedvencem a sorozatban. H hazatért aminek a mama örült a legjobban beszélgettek Demirel és sok igazat mondott H , most az egyszer boldog akart lenni mivel az apja mellet sosem volt az, és önvédelemből lőtt annak idején F. Züleya én elhiszem boldogtalan de most már annyira szemét az valami borzalom ahogy beszél H-val és D-vel is egy szemét keserű valaki ez a nő én sosem kedveltem, két savanyú Yilmaz és ő egy pár. Behice osztja az eszet, az is minden lében kanál, úgy tette a szekrénybe M naplóját , hogy olvassa el Yilmaz az olvasás után vacsorát készített Yilmaz és ültek az asztalnál és azzal lett vége hogy mondani akar valamit M Y-nek
malvinkicska 2020 aug. 11. - 09:46:20
(442/929)
A tegnapi részben ugye elmaradt az esküvő, mert Z kitálalt, nekem ez valahogy olyan érdekes gondolkodás volt Fekeli részéről nem saját gyereke Yilmaz, és ilyenre képes érte, tudom arra megy a játék , hogy Hün sem legyen boldog, ha Z nem az, most már egyre jobban hajaz a sorozat szappanoperásba, nekem ez jön le most már nem tetszik ugy a sztori, mint eddig de a hosszú sorozatoknál ez várható, a jót is elrontják.
malvinkicska 2020 aug. 07. - 20:38:59
(441/929)
a mai részt megnéztem nagyon tetszett Behice át költözött a szomszédba Fekeli egy szóval sem marasztalta, sokat gondolkodtam mi értelme ennek a nőnek ebben a sztoriban annyi keveri a kakit, van ott nélküle is elégbaj és gond várom mi lesz az esküvőn készülnek nagyon.
mihenike 2020 aug. 07. - 18:36:43 Előzmény libra26
(440/929)
Szia :) most 2 hetig nem nagyon fogok tudni irni meg szerintem a sorozatot sem fogom tudni nezni, ugyhogy rossz kisläny voltam es elolvastam a következö 2 het tartalmät :)-kifolyt az agyam, ahogy olvastam az elözeset :) mivel lesz addig ünnepnap is igy csak 8 reszt kell majd bepotolnom :) közben a facebookon is lättam egy jövö heti elözetest es nem tudom, hogy mi a franckarika lesz, hogy Demirem megint örjöng....
nos a tegnapi resz:
nagyon jot nevettem az összefoglaläsodon. ez a resz nem ütütt akkorät, mint az elözö länykereses resz a folyoson :) En nem kedvelem se Zühleyät se Yilmazt... pedig velük kellene szimpatizälnom... es megsem... valahogy nem tudom öket sajnälni... Pedig igaza volt Zühelyänak mindenben, amit az anyosa fejehez vägott, amikor Hünkär kereste az anyjät, aki ugye "a korhäzban van". haha
Ami nagyon tetszett, ahogy Behice kibotorkält a konyhäba es azt mondta, hogy "üvöltözök mint a fäba szorult a fereg" - ez olyan volt, mintha Efsunka mondta volna :D
Ez a török konyha...-mindig olyan finomakat esznek. vagyis olyan jol nez ki minden. Vajon milyen lehet ez a töltött szölölevel? Annak idejen Hasret meg Bahar is mindig azt föztek :) Mondjuk en szoktam csinälni töltött padlizsänt, de szivesen megkostolnäm Saniye föztjet :)
Fekeli is pont azt mondta, amit itt irtam mär, hogy Yilmaznak kellene a legjobban tudni, hogy milyen az ha fäj a sziv vagy ha a szerelem be nem teljesül, ö megis elfordul az Apjätol. De legaläbb beismerte, hogy Fekelinek köszönhet mindent. Ha nem fog a cegben dolgozni, akkor mit fog dolgozni? visszamegy autoszerelönek? :)
Demir egy pszichopata ällat :) szegeny Azizenek nincs meg epp eleg baja? most kirängatta a megszokott környezeteböl...
Vajon mi fog kiderülni Hünkärrol, ami besärozhatja Fekeli elött? hiszen azt mär tudja, hogy tudatosan välaszotta szet Zühleyät es Yilmazt....
En Sabahattin helyeben elmondanäm Müjgännak, hogy meneküljön, föleg most, hogy Yilmaz kibögte, hogy ez a nö a gyereket värja es csak ezert üldögel most itt... de akkor is, miert kelett oda költözni? behalok ezekene, elmebeteg mindenki :)
Behice egy abszurd nöszemely, mindig jokat nevetek rajta es a pöfffeszkedö stilusän :)
Ez a 40 eves szerelem mindenkit a padlora küldött :)
Gaffurom egy barom ällat :)mindig tud ujat mutatni :) mindig elkepedek, hogy mennyi hülyeseget tud összehordani :) az a krumplival megtöltött kifli vagy kenyer nem volt semmi :)
Saniye viszont nagyon szereti Hünkärt es nagyon szenved miatta. Sajnältam öket.
Vegül Adnan az Apa cimü beszoläsäsval elvitte a showt a resz vegen :)
mihenike 2020 aug. 07. - 18:09:58 Előzmény Çukurova
(439/929)
szia, köszönöm a välaszt, ha több idöm lesz, belemerülök a temaba :) addig is maradok a Cukurovai kalandoknäl :)
mihenike 2020 aug. 07. - 18:08:12 Előzmény libra26
(438/929)
OFF - Fogd a kezem
Ez a sorozat egyszerüen unalmas, semmi nem törtenik benne :) :) :) pedig volt benne potenciäl. En nem is ertem, hogy Azra mit csinäl meg ott az etteremben, amikor Cenk urfi szerelme es a nagyi nagy pärtfogoltja... Sumrunak pedig mindent lehet? en nem is ertem. Hova tünt a bolond nö, akinel honapokig volt Mert? A fögonoszok pedig egyältaän nem gonoszok, ahogy irtad is :) hova tünt Azmi fia? mert, hogy tegnap mondta Sumrunak, hogy a fia utän megy külföldre... Na en nem is ertem, hogy a Piszkos penz utän hogyan tudott egy ilyen gagyi szerepet elvällani... ugyanezt kerdezem Banutol, hogy a Kara Sevda utän hogyan csöppent ide??? Azra, mint föszereplö nagyon gyenge eresztes... engem egyältalän nem tud megfogni!!!! neha belenezek, ha mär bele kezdtem... de mindenesetre a porton elolvasom mindig, hogy kepben legyek :)
OFF- Fogd a kezem
libra26 2020 aug. 07. - 12:47:39 Előzmény mihenike
(437/929)
Na és akkor Yamanék vs Akkayaék:
Hahaha de jót nevettem, Sabahattin Chuck Norrist idézve leszereli Demiremet :) :) :) óriási! egyébként a rész közben én is pont ezen mulattam, hogy az őr megfutamodik, a főorvos úr meg beveti magát - itt a hab a tortán már csak az lett volna, ha dulakodnak és meg is sérül valaki, de ezt már a rendező is tudta, hogy jóból is megárt a sok :)
Egyébként mennyire jó már, hogy Sabahattin Müjgantól tudja meg, hogy kimondták a válását! :)

Saniyét most úgy sajnáltam, nagyon szereti asszonyomat... Igen, ez megint az én hibám valószínűleg, de még Hünkart is sajnáltam :D :D életeket tett tönkre, én meg csillogó szemmel nézem a Fekelivel közös jeleneteit, de még akkor is megesik a szívem, mikor nem találja a mamát a kórházban :) Vannak magánkórházak Adana vonzáskörzetében vagy Demírünk a világ végére vitette szegény szenilis öregasszonyt?? "úgyse emlékszik semmire és senkire" komolyan ez a Demir a legbetegebb karakter, néha zokog bent a szobában, közben ilyen kijelentéseket tesz érzelmek nélkül :D (meglehet, Hülya Atahan most fog születni Demir Yaman gyermekeként hahahaha aztán ki tudja hogyan került az Atahan villába :)))
Na de a nagy Yaman asszony milyen magabiztossággal vonult be a villába :) ez a nő egy igazi egyéniség úgy ahogy van:) Züleyhát a harmadik "mondtam már, kórházban" válasznál tuti megrángattam volna :D

Még mindig foglalkoztat: mit kezd Gaffur Hünkar ruhadarabjával??! :) emlékbe jó lesz?:)

Eközben a Fekeli villában ez a szürreális jelenség, Behice Doubtfire ugráltatja szegény Nazire nénit és szárnysegédjét - megjön Cetin fiam is, aki farkaséhes, jól jön a töltött szőlőlevél a háznál :D aztán kezdődik egy kis konyhai személyzeti pletykakör (nekem már csak Beyza és Adile asszony hiányzott) és bizony Behice asszony is csatlakozik, aztán forrong a dühtől, hogy Ali Rahmet úr 40 éve szerelmes... "nem úgy van az" - gondolja magában, s máris terveket sző

Sabahattin&Yilmaz&Müjgan: annyira sajnálom ezt a lányt!! Bemegy egy pohár vízért és kint Yilmaz akkor is azt súgja Sabahattinnak, hogy csak azért maradt, mert "ez a nő" a gyermekét várja...
+ Adnan: A gyerek átrohan a szomszédban és láss csodát, megint apának nevezi Yilmazt :D Demír mondja állandóan ezt a gyereknek, csak sajnos rosszkor ismétli meg mindig :)
Gaffur: "a gyerek Yilmazt apának szólította, Demir úrra meg rá se bagózik" - hát Demir úr se fog szerintem nagyon rábagózni, ha világra jön a saját gyereke :D

Hünkar&Fekeli: imádom őket. Fekeli szerelmes mosolya a nyaralónál :) :) kár, hogy most mindenki az ő kapcsolatukat akarja megfúrni, gyanítom sikerülni is fog hamarosan

Hiányzik Sermin:DD
offtopic
libra26 2020 aug. 07. - 12:18:55 Előzmény mihenike
(436/929)
Szia! Jajj erre az off témára még nem is reagáltam:)
Igen, felismertem Banut a Fogd a kezemben:D mondjuk amennyit láttam belőle, egész jól néz ki, Azra jogosan féltékeny haha:D hát az az igazság, hogy idegesíteni kezdett ez a sorozat... Mivel elég jó időpontban van, a háttérbe be szoktam tenni, hadd menjen, de nem minden nap:) és ezért kb tudom, hogy mi van, ki miben mesterkedik, viszont állandóan úgy érzem semmi se halad benne.... Többször esélyt adtam és vártam valami csattanót, de úgy ellaposodik benne még az izgalmas szál is :D nem tudom mennyire vagy képben, de pl ott a konyhán a séf és Azra nagy barátnője, Mine, akikkel ki lehet üldözni a világból... Meg ez a Kadir is sportot űz a logikátlan döntések meghozatalából, Feride nagyi irreálisan nagylelkű és jó ember, Hüseyin bátyámnál (én csak így hívom:D) lagymatagabb gonoszt/sunyit nehéz lett volna kitalálni:) de a "puszta látványától is elalszom" kategória nyertese egyértelműen Serap asszony:DD ebben a sorozatban Sumru érhetne valamit, benne lenne potenciál, de egyszerűen ez a sztori gyenge... Jaj és akkor ott a kedvenc házaspárom, Hülya és Mesut, akiknek más szerepük nincs, mint ülni a kávézóban és asszisztálni mindenki életéhez:) Úgy tudom nem sok részes, szóval időnként rájuk fogok nézni hogy mit hoznak ebből ki a végére :))
Természetesen tudom, hogy nem vagyunk egyformák, sokan szeretik az ilyen sorozatot, így ismét kiemelem, ízlések és pofonok:)
10/10
offtopic
Çukurova 2020 aug. 06. - 23:18:38 10/10 Előzmény mihenike
(435/929)
A Telihold vagy Dolunay néven mind a török 26 rész részenként kb. 2 órás, megtalálható magyar felirattal.
Erkenci Kuş vagy Korai Madár néven, török 51 rész, részenként kb. 2 órás, nincs mindegyik részhez magyar felírat.
videa-n illetve a youtube-n

Van egy másik sorozat is ( Bay Yanlış ) ebben is ez a színész a főszereplő.
Törökországban most adják pénteken a hatodik részt. Egyből fel is teszik. Ez is nagyon jó.
Ebben a sorozatban Can Yaman női főszereplőtársa Özge Gürel.
A Teliholdban (A szerelem ízében )is ők a főszereplők.

Szerintem Can Yaman nagyon nagyon vonzó, és tehetséges színész, nem olyan, mint a faarcú Yilmaz (Ugur Günes)
malvinkicska 2020 aug. 06. - 20:33:12
(434/929)
Megnéztem a mai részt ahogy látom Behice nagy pofont kapott aminek nagyon örülök , mert Fekeli megmondta neki 40 éve szereti H-t és nem sajnálatból veszi el, hanem szerelemből. Aztán Z is nagyon rondán beszél H-val tudom sosem szerették egymást de ez már sok egy kicsit. Aztán Yilmaz is nagyon rondán beszél ahogy ő mondja vén emberrel. Egyszóval tipikus török sorozat emberek alázása porig azt nagyon értik.A legnormálisabb karakter nekem Fekeli.
mihenike 2020 aug. 06. - 20:24:52 Előzmény Çukurova
(433/929)
OFF
Szia :) eppen olvasom, hogy ugyanaz a ferfi föszereplö... olyan mintha egy teljesen mäs ember lenne... de lehet, hogy csak nem figyeltem elegge.
Ezek a forditäsok... miert kell ätkeresztelni a sorozatokat???? A Telihold es a Korai madär teljesen jo cimek lennenek :)
Azt tudom, hogy a lifetv online oldalän meg lehet nezni, de csak egy hetre visszamenöleg es sajnos nem volt idöm nezni... szoval valahol meg lehet meg nezni online???
A Korai madär häny bölüm?
OFF
(bocsänat valamiert nem mindig müködik nälam az OFFTOPIK funkcio..)
10/10
offtopic
Çukurova 2020 aug. 06. - 20:18:29 10/10 Előzmény mihenike
(432/929)
Szia.
Mind a kettő sorozatban Can Yaman a férfi főszereplő, csak az Álmodozó ( Erkenci Kuş - Korai Madár.) sorozatban jobban ki van gyúrva, mint A szerelem íze (Dolunay - Telihold) című sorozatban.
Arra készülj fel, hogy az Álmodozó ( Erkenci Kuş - Korai Madár.) nagyon sok részből áll.
Mind a kettő sorozat nagyon jó, de nekem A szerelem íze (Dolunay - Telihold) című sorozat jobban tetszik. Ez a sorozat nemsokára befejeződik a Life Tv-n.
mihenike 2020 aug. 06. - 19:02:06
(431/929)
sziasztok, ezt nezzetek, mit talältam :)
mostmär ket sorozat is felkerült a listämra. A szerelem ize mellett az Älmodozo
Azt irjäk a török Jason Momoa :)
https://lifetv.hu/cikkek/2020/07/31/ujabb-torok-sorozat-jon-a-lifetv-re-indul-az-almodozo-can-yamannal
mihenike 2020 aug. 06. - 18:37:03 Előzmény libra26
(430/929)
Sziaaaa :) ooo teeee joooo eeeegggg :) nagyon jot szorakoztam az összefoglaläsodon :)

körülbelül en is tätott szäjjal neztem a jelenetet, mint a többiek a korhäz folyosojän :) remelem a 40 ev utän beteljesült szerelem utjäba mär senki sem fog ällni :) ... hacsak ki nem derülnek Hünkärom disznosägai :) hiszen Fekeli nem tudja elviselni az igazsägtalansägot.

Nekem meg az elejen is elgurult a gyogyszerem, amikor Yilmaz nyugodtan üldögelt, miközben Müjgan hivta fel rä a figyelmet, hogy rä kellene nezni Fekelire, mert biztos örjöng valahol. :) es ugy is volt.
A folyosoi jelenetet rettentöen jol kielemezted. az szämomra is erthetetlen, hogy Yilmazom es Fekeli hogy a franckarikäba kerültek oda olyan fenysebesseggel? :) Mit is mondhatnek, engem lenyügözött Fekeli elöadäsa. egy igazi ferfi :) räadäsul Hünkär azzal, hogy azt mondta, hogy ezt mär 40 eve meg kellett volna tennie, ezzel beismerte, hogy soha nem szerette a ferjet :)

termeszetesen a reggeli Azize - mami fele elöadäs is lenyügözö volt!

A folyosoi jelenthez meg azt szeretnem hozzäfüzni, hogy Demirnek elborult az agya, en is azt hittem, hogy agyverzest kap... - de vegül nem kapott - lehet majd holnap fog, haha :) Viszont, ahogy kikapta a fegyvert a biztonsägi ör kezeböl.... oh allah! ebben a legszebb az volt, hogy a komoly biztonsägi ör nem tudta töle visszaszerezni a fegyvert, de a 3 hete nem lätott Sabahattin Chuck Norrist meghazuttolva kapta ki Demirem kezeböl a fegyvert.

Csodälatos volt, ahogy Hünkär es Ali Rahmed meg fogtäk egymäs kezet, nagyon hatäsos jelenet volt! Räadäsul Anyäm igent mondott. ez kesz :) Yilmaz: "szegyen gyaläzat... :)" - pedig az ö szerelmi ügyeit mindig türelmesen vegig hallgatja Fekeli apäm! A korhäz udvarän megint felfpofoztam volna Yilmazomat, ahogy elzavarta szegeny dräga Müjgänomat.

Nagyon sajältam Müjgant, amikor Sabahattinnal beszelt arrol, hogy milyen melyre süllyedt, hogy egy olyan ferfivel van, aki nem szereti :( Sabahattin most igazän megmondhatnä neki, hogy menjen el, hagyja el Yilmazt, mert csak szenvedni fog mellette... :(
Közben Zühleya es Müjgan egyetlen barätja Sabahattin... szegeny föorvos urnak nem lehet egyszerü!

Demir butor dobäläsa es gyujtogatäsa...hm, szerintem fel kellene keresnie Hülya Atahan orvosät, ja bocsi, akkor meg Hülya Atahan meg sem született :)

Es vegül, de nem utolso sorban... Gaffur rongäläsa, zabäläsa es zagyväläsa... elkepesztöen vicces.
Meg kerdes: eltette a zsebebe Hünkär alsonemüjet????? :) :) :)