mihenike 2020 aug. 01. - 19:55:03 Előzmény malvinkicska
(409/929)
haha :) sem a reggelit, sem a vacsorät nem fogadta el :) ez jó :) és milyen közönséges a viselkedése....?!?!? borzalom!!!! egy ingyenélö Fekeli villájában!
malvinkicska 2020 aug. 01. - 17:09:03
(408/929)
Nekem sok ez a Zühleya és Yaman kesergése, nagyon sokat foglalkoznak vele sokszor azt látom kezd átmenni szappan operában a történet, mert olyan érdemleges nem nagyon történik azt eddig is tudtuk Sermin milyen meg az a tűzre való Hatip. Behice benne a kavaró gép egy jellemtelen nő személy Fekelire fáj a foga , de az sem a reggelit sem a vacsorát nem fogadta el tőle.
mihenike 2020 aug. 01. - 14:19:14
(407/929)
Sziasztok! hüha, ez a Sermin es Hatip leleplezese csillagaszati gyorsasäggal törtent ismet :) meg fel sem eszmeltem abbol a döbbenetböl, hogy Serminböl kitartott nö lett es, hogy meg föz is a drägalätos Hatip agänak. De mär a vacsoränäl a Härem-hölgy täncnäl märis jött Hatice a rendörseggel, hogy itt häzassägtöres törtent! En meg ilyet nem lättam, hogy valakit häzassägtöresert vitt volna el a rendörseg :) de mindenesetre jo jelent volt :) mondjuk Serminemet nem tudom sajnälni, mert meg most is Sabahattint hibäztatja... szegeny ember! Hünkar es Saniye milyen jot szorakoztak rajta :)

Ezek a Yaman birtok területen komplett örültek :) meg csak egy kerites sem välasztja el öket, miert kellett azt lebontani? igy nezheti mindenki premier-planbol, hogy a mäsik mit csinäl otthon... ez azert kisse nevetseges es morbid.
Müjgan es Yilmaz häzavato ünnepseget veget sirta Zühleya es Yilmaz is csak szomorkodott, mint mindig. de mostmär tenyleg unalmas, hogy egyik sem tud belenyugodni a sorsäba... bär igy eleg nehez, hogy oda költöztek konkretan az udvarba ...
Egyet kellett ertenem Hünkärral, hogy igazän megbecsülhetne magät...
Eddig Müjgan eleg jol tartja magät, nem tudom, hogy meddig fogja birni eppesszel ... mert ezt mär nem lehet sokäig birni...

Kiväncsi vagyok, hogy Sabahattin es az ügyesznö egymäsra talälnak-e :)

Az ügyesznö nem hagy feledesbe merülni semmilyen ügyet sem, szoval Yilmazom is el kezdett izgulni, hogy kiderül-e, hogy ö ölte meg Ercümentet... Viszont most, hogy Hatipot letartoztattäk, akkor talän azonositani tudjäk Cengaver gyilkosät is... nem? gondolom bekerült a nyilväntartäsba az ujjlenyomata...

Behice banya nagyon irritälo szereplö. Vajon össze tudja zavarni Fekeli fejet/szivet? :) Müjgän anyjät mär soha sem fogjuk lätni, csak ezt a banyät?
mihenike 2020 júl. 30. - 15:10:27
(406/929)
Sziasztok! megint 3 reszt neztem meg egyszerre, de vegre most napra kesz vagyok. ilyenkor a rengeteg informäcio keveredik a fejemben, mert itt annyi minden törtenik :)

Szerintem Yilmaz nagyobb pszichopata mint Demir :) beköltözteti a feleseget a nagy szerelme es ösellensegenek a szomszedsägäba, a felesege pedig szo nelkül megy vele... neeee. ez nagyon beteeeeeeeeg :)

Hu, lefagytam, amikor Hünkar bevallotta Demiremnek, hogy ök bizony szerettek egymäst Fekelivel 40 evvel ezelött. Ezzel pärhuzamosan Yilmaz eppen veszekedett Fekelivel a föld miatt, azt hittem, hogy akkor Fekelire is räjön az öszintesegi roham :) Bär mondjuk az meglep, hogy azert nem gyülölte meg Hünkäromat, amit Yilmazzal es Zühleyäval tett... na mindegy.

Ez a Hatip-aga ... :) mennyit es milyen joizüen tud enni :) näla mindig terülj-terülj asztalkäm van :)
A kedvence a sült mäj :) Az Adanai sült mäjas a kebapnak a hire Isztambulig is eler :) volt is valami fenomenälis beszoläsa, hogy ha enni adnak egyel, ha ütnek, akkor szaladj el, valami ilyesmi :)

Sermin es Hatip kis romäncära gyorsan räjött Saniye, csak räjuk nezett es hallgatozott kicsit es märis kepbe került, gyorsan frissen el is mondta Hünkärnak :)

De gyerekek ez a Gaffur mekkora egy rohadek... kepes megvädolni Cetint a rablässal, amit ugye Ö maga követett el. Szegeny Saniye nem erdemli meg, hogy ilyen ferje legyen! Saniye nagyon ügyes intezö lett-jol äll neki :) es Fadik is lassan milyen ügyes szakäcsnö lesz :)

Zühleya es Müjgan bäjcsevegese meg a kölcsönös etel-ajändekba ätvitele nagyon eröltetett volt, de legaläbb läthattuk, hogy milyen jo lett Yilmazek häza :)

Vajon Demirem tenyleg lemond a nagy älmärol? Yilmazom jol ätverte a nagy Demir Yamant ezzel a kis huzäsäval :)

mihenike 2020 júl. 30. - 14:55:31 Előzmény Çukurova
(405/929)
szia :) ez a Behice valami borzalom :) ahogy csücsörit meg, ahogy kelletti magät Fekelinek :) mint egy rossz bohozat :)
10/10
Çukurova 2020 júl. 29. - 21:17:24 10/10 Előzmény malvinkicska
(404/929)
Behice Hekimoğlura azért van szükség a sorozatban, hogy bekavarjon Fekeli és Hünkar kapcsolatába, hogy megkeserítse szegény Hünkar életét.
De, ugye nem a nagy Hünkar lenne, ha ezt hagyná. :-)
10/10
Çukurova 2020 júl. 29. - 21:13:04 10/10 Előzmény mihenike
(403/929)
Ráadásul Yilmazék hálószobaablaka Züleyha teraszára és hálószobájára néz.
malvinkicska 2020 júl. 29. - 19:47:40
(402/929)
A mai rész is érdekes volt, Müjgannak ételt vitt Zühleya, az meg a szemétbe dobta, nem mondta meg Yilmaznak. Aztán Demir és az anyja nem értenek egyet a föld eladás ügyében, és ezzel egyet ér Zühleya is. Fekeli nagy kedvencem a sorozatban nagyon jó színész, de most megharagudtam rá mert azt a szemét Behice ingyen élőt nem engedte haza menni arra fáj a foga megkaparintsa Fekelit remélem nem,mert akkor rögtön abba hagyom. Az B minden sorozatban ilyen gyalázatos, még a szeme sem áll jól személy szerint hányingerem van tőle, nem nagy értelmét látom a sorozatban, és most meg F-nél fog lakni. Demir féltékeny hogy Z ételt vitt.
mihenike 2020 júl. 29. - 08:00:31 Előzmény Çukurova
(401/929)
Asztaaaa, a tegnapi részt még nem láttam, de ez a Müjgan teljesen megkattant? beköltöznek Sermin régi házába?!?!? na neeeeeee :( ahogy Behice banya mondta, inkább költöztek volna a drágalátos férjecskéjével Isztambulba ....
malvinkicska 2020 júl. 28. - 20:57:43
(400/929)
Gaffur egyre rondábban viselkedik eladta az aranyat és másat rágalmaz. Yilmazék nem jól tették, hogy a szomszédba költöztek.
10/10
Çukurova 2020 júl. 28. - 17:46:56 10/10
(399/929)
Müjgan a Sermin házába költözéssel aláírta a saját kivégzését. :-(
napraforgó 2020 júl. 28. - 04:43:14 Előzmény mihenike
(398/929)
Én ugyan nem nézem a sorozatot, de a Vénember megszólitás nekem is furcsa.
A férjem családjában a Fiatalúr és Öregúr megszólitás vált szokássá. A férjem édesanyja korán meghalt, a mostohaanyja meg - kissé indignálódva - bevezette a Fiatalúr megszólitást (nem nagyon kedvelte a férje fiát) . Aztán ez vele nőtt, felnőttkorára is ráragadt, az apja meg igy automatikusan Öregúr lett.
Szerintem ez kevésbé dehonesztáló, mint a Vénember kifejezés, ami eléggé megalázó.
Sokszor lehet tapasztalni, hogy a forditás nem eléggé találó, nem eléggé odaillő.
mihenike 2020 júl. 27. - 19:04:20 Előzmény Máriácska
(397/929)
én ugyan nem nèzem törökül, de ez a Vénember megszólítás valóban idegesítö. Müjgan szépen, illedelmesen Apukának szólítja Fekelit.... Yilmaz szájából a Vénember borzalmas...
mihenike 2020 júl. 27. - 16:54:14
(396/929)
Sziasztok :)
ma megneztem 3 reszt a mult heti örületböl :) :) :) Gyerkek, ez a szomoru szemü Yilmaz nagyon tud valamit :) Müjgan csak ugy visszament vele, pedig csak annyit mondott neki, hogy neveljük fel együtt a gyermekünket :) neeeee....

Behice neni elöször azt mondta, hogy küzdjön a szomoru szemü Yilmazert, de aztän, mäsnap, amikor a bekitö-show ismet kudarcba fulladt es a fiuk egymäsnak estek Fekeli nappalijäban, akkor mär Behice neni is azt mondta, hogy vetesse el a gyereket es väljon el... na azt hiszem, hogy ez lett volna mindenkinek a legjobb...

Mondjuk tenyleg morbid, hogy Fekeli es Hünkar leültette Demirt es Yilmazt egy asztalhoz....föleg Yilmaz szemszögeböl morbid ez, akit megakarta kväzi ölteni Yamanek, csak azert, hogy Zühleya a felesege legyen... De a földjüket igazän visszaadhatnäk, megis csak a Yaman csaläd öröksege :)

Zühleya Yaman gyermekosztäly... oh Allah... szegeny Müjgannak meg a munkahelyen is Zühleyäval kell összefutania... Mostansäg milyen idilli a kapcsolat Zühleya es Demir között :)

Meg nagyon jo jelent volt, amikor Sabahattin kizärta Serminemet es ö meg beällitott Hatip Agähoz az ejszaka közepen :)

De a legjobb az volt, hogy Saniye varrt magänak egy nadrägot es mellenyt es hip-hop talpra esett intezöasszony vält belöle :) es ahogy Gaffurt osztja :) fenomenälis :) :) :)

Szegeny kis Cetin nem tudja, hogy a szerelem miert utasitja el ... talän valaki felvilägositja mär egyszer...
mihenike 2020 júl. 25. - 21:44:07 Előzmény Çukurova
(395/929)
igen valoban :) Demir meg is jegyezte, hogy Gaffur gyomra mindent kibir :)
8/10
Máriácska 2020 júl. 25. - 15:42:16 8/10
(394/929)
Végre elérték a szinkronos részek a török feliratos részeket, melyek sajnos már nem elérhetőek. Minden rosszban van valami jó alapon lehet hozzáállni, hiszen így nem csak kéthetente láthatunk egy-egy részt. "Ha nincs ló, jó a szamár is" néha.....Érdemes felvevővel rögzíteni annak aki megteheti, így tovább lehet tekerni a 10 perces reklámokat. Nekem először olyan érzésem volt, mintha egy új filmet látnék, annyira más volt így szinkronosan. Kíváncsi lennék arra is, hogy a fordító helyesen fordította-e a megszólítást, melyet Yilmaz mondott az apjának kétszer is "Vénember". Még ha azt mondta volna, hogy "Öreg" az talán hagyján, de nehezen tudom elhinni, hogy így szólította volna fogadott fiúként az apját. Kétlem, hogy Müjgan nénikéje eléri célját Yilmaz apjával kapcsolatosan.
malvinkicska 2020 júl. 23. - 20:52:05
(393/929)
Köszöntök mindenkit mivel nincs feliratos, kénytelen vagyok így nézni, de nekem elég érdekes a szinkron. Aztán eddig még nem sok minden történt a héten, volt az étel mérgezés , az a velejéig romlott szemét Hatip miatt az már annyit ártott a családnak jó lenne már móresre tanítani, meg azt a Müjgan nénikéjét az is nagy kaki keverő, minek az bele nem sok értelmét látom. Müjgant nagyon sajnálom , mert ez a mindig szomorú Yilmaz játszik az érzelmeivel, nem tudja a jobb kéz mit akar a bal. Demir és a felesége jelenben milyen szépen meg vannak vajon meddig fog tartani. Fekeli egy főnyeremény benne a sok bölcs tanácsai mondásai Hünkar is egy vérbeli színésznő, ahogy alakítanak.
10/10
Çukurova 2020 júl. 21. - 18:25:54 10/10
(392/929)
Demir nagyon haladószellemű földbirtokos. Nőt nevezett ki intézőnek.
A 70-es években férfiak töltötték be ezt az állást.
A nők (nem az iskolázottak) legfeljebb házvezetőnő szintig jutottak.
10/10
Çukurova 2020 júl. 21. - 14:34:33 10/10 Előzmény mihenike
(391/929)
Az egészben az a legjobb, hogy Gaffur is evett a romlott húsból készült kajából, mégis neki kutyabaja nem lett. :-)

Ez a Hatip aga már annyit ártott a Yamanoknak, mégis hisznek neki.
mihenike 2020 júl. 21. - 07:08:32 Előzmény libra26
(390/929)
OFF OFF
Szia! tegnap delutän pont otthon pakoläsztam es megneztem kiväncsisägbol a Kegyetlen väros aktuälis reszet... persze ugy, hogy meg egyetlen reszt sem lättam, tehät nem tudom ki-kicsoda, csak az alapsztorit olvastam el hozzä... khm..khm... häla Allahnak nem tetszett, amit lättam, ugyhogy nem lesz csabitäs, hogy nezzem, epp eleg most nekem a Yaman csaläd különös eletet követnem ebben a felujitäsban es költözesben :) :) :)
Körülbelül olyan erzesem volt mintha a sztorit az Utvesztö egyik forgatokönyviroja irta volna, mert olyan pärbeszedet hallottam meg szineszni jätetkokat lättam, hogy kifolyt az agyam :) persze biztos, hogy mäskepp lenne, ha neznem az elejetöl.
PS. "Müge" a menyasszony mit müvelt azzal a kerekes szekes szegeny fiuval? es valoban terhes lenne töle? - gondolom nem ... oh Allahom :) volt ott egy Hülya-fele nagyasszony is ... De itt "Müge" pont olyan volt mint Efsunk, tök mindegy hogyan, de ö gazdag akar lenni. A nagymami meg olyan volt mint Sultän :) :)
OFF OFF