mihenike 2022 jan. 08. - 08:55:34 Előzmény libra26
(709/929)
Folyt. köv.
Spoilerbe irok mindent, mert nem tudom, hogy hol tartasz.

elkövettem azt a hibät, hogy a Facebookon elolvastam a hozzäszoläsokat es rendesen kiakadtam... igaz az, hogy Zühleyän kivül mindenki meghal vagy tävozik a sorozatbol...???? ennek igy mi ertelme van mär???? Azt tudtam, hogy Hünkär es Yilmaz meghalnak, bär az ö haläluk utän sem igazän ertem, hogy milyen lesz a folytatäs... Legaläbb eddig azert szurkoltam, hogy Zühleya belszeressen Demirembe... de mostmär ez a remeny is elveszett ....




1. Zühleya es Yilmaz nagy szökese ismet meghiusult... azert ez egy kicsit unalmas mär, hogy mär megint nem tudtak elszökni, räadäsul Müjgan es Fekeli voltak a "rosszfiuk" es Demirem azon kivül, hogy hazavitte a gyerekeket mäst nem is csinält.... Z. pedig a gyerekeket välasztotta es hazament a birtokra ....

2. Sevda szerintem addig addig idegesiti meg Saniyet, hogy a vegen tenyleg elmennek Gaffurral Nemetorszägba es ök is kimennek a sorozatbol....

3. Fekeli megtagadta Yilmazt...

4. Mi van mär Behicevel es Hünkär haläläval??? olyan erzem van, mintha mär senki sem nyomozna az ügyben ....


mihenike 2022 jan. 07. - 15:09:27 Előzmény libra26
(708/929)
Szia! most lemaradtam 2 resszel, de addig lättam, hogy Zühleya es Yilmaz elindulnak a gyerekekkel ....

1. Nekem ez annyira hihetetlen, hogy ezek megindulnak ... Egyältalän nem erzem köztük a kemiat es a kapcsolatot ... Yilmaz annyira unszimpatikus lett az utobbi idöben, hogy mär egyältalän nem tudok vele együtterezni illetve szerintem nagyon rosszul jätszik....
2. Tul sok minden nem törtent, Saniye szenved Sevda miatt, Gaffur menne Nemetorszägba ... most meg telekiabälta a kutat, azzal, hogy Hünkart Behice ölte meg, ö pedig Hatipot ölte meg ... az nagyon vicces volt .... ennel mär csak az lett volna viccesebb, ha a viszhang eljut a rendörsegre :) haha :)
3. Müjgan teljesen ki van keszülve, nem is tudom, hogyan tud dolgozni, ilyen elborult elmevel ... Behice meg csak gonoszsägokkal tömi a fejet ...
4. Lezajlott a Mavlit, Z. elaltatta a villa lakoit es utnak indultak Y-al...

Kiväncsian värom a folytatäst ... mi lesz ebböl a nagy kalamajkäbol...
mihenike 2022 jan. 05. - 15:09:43 Előzmény libra26
(707/929)
Szia :) ezen a heten van idöm nezni a cukorovai kalandokat, szoval irok is neked gyorsan, mielött valamit elfelejtek :) bär most nem törtenik sok minden ... Ez a Müjgan vs. Yilmaz vs. Kerem Ali-tema kezd egy kicsit unalmas lenni ... tudom, tudom, szegeny Müjgan es en is sajnälom, de most valahogy nem tud lekötni ez a tema ... Fekeli szepen elrendezi a fiatalok sorsät ... Behice pedig melyen hallgat ...
Gaffur is es Saniye is kimennek a sorozatbol? vagy mi ez a nagy nemetorszägi fellängoläs?????
Egyre jobban irritäl, hogy Sevda neni csak ott ücsörög a villäban ... illetve Zühleya sem jär ki a földekre, mint, ahogy azt gondoltam, hogy järni fog ...
Fikret ugyan milyen ügyben nyomoz????
En mär nem is tudom elkepzelni, hogy milyen lesz a folytatäs ...
9/10
Récinew 2022 jan. 05. - 07:34:08 9/10
(706/929)
Igen, sajnos ezt a történetet nagyon elszúrták, se füle se farka nem lett. Az eredeti problémára nem találtak megoldást, pedig nézőként ezért kezdtem neki. :-( A további történet pedig egy teljesen más sori.
8/10
Záporeső9 2022 jan. 04. - 18:42:55 8/10
(705/929)
Szerintem érdemes továbbnézni, még akkor is, ha sok benne a tragédia. Hünkar a betegsége miatt lépett ki a sorozatból.
susan55 2022 jan. 04. - 17:03:12
(704/929)
Ezt a sorozatot a 2. vagy a 3. évad végén be kellett volna fejezni, de nem úgy , hogy a kulcsszereplőket kiírják a sorozatból, mert nem vállalják tovább a szerepet. Gondolom így történt. Pozitív befejezést kellett volna írni, a főbb szereplők életben hagyásával. Ez így számomra már nézhetetlen.
mihenike 2022 jan. 04. - 15:19:04 Előzmény libra26
(703/929)
Szia!
Nos, megneztem a tegnapi reszt... de olyan gyorsan törtentek a dolgok, hogy olyan erzesem volt, mintha össze-vissza meg lett volna vägva az egesz resz .... na mindegy.

1. Häla Wonderwomannek a kis Kerem Ali megmenekült ... termeszetesen a törtenesek fel orän belül eljutottak mindenkihez ... Demirem toväbbra is követteti Zühelyat ... Na mär most, az az ember, aki követte Zühelyät, ahelyett, hogy segitett volna a ket szerencsetlen nönek es a gyereknek, helyette csak nezett mint Rozi a moziban es ment ärulkodni Demiremhez .... mondom, ilyen nincs ...

2. Persze ismet csucstali Müjgan es Behice "rejtekhelyen" ... mindenki ott van, aki csak szämit. Yillmaz, Behice, Müjgan es Zühleya. Demir pedig az ajto mögül hallgatozik.... es kiderül, hogy mennyire büszke a kis felesegere ...

(Na mär most ezek utän, nem ertem, hogy Z+Y-nak miert is kell megszökniük...???? mär mindenki tud mindent, szoval simän elvälhatnänak .... avagy sem????)

3. Fekeli nagyon csunyän beszelt Behicevel, persze megerdemelte a banya, de eddig mindig mely tisztelettel volt iränta Fekeli ... vajon mihez kezd ezutän a banya....????

4. Fikret kiberelt egy lakäst es folytatja a nyomozäst ... de vajon miröl is van szo? miert is nyomoz?
mihenike 2022 jan. 03. - 15:22:02 Előzmény libra26
(702/929)
Szia! Boldog uj evet kivanok en is :)

De jo, hogy irtäl nekem, igy räjöttem, hogy bizony egy reszt nem neztem meg a Karäcsonyi szünet elött ... 1. Szoval Wonderwoman nem volt semmi :) Ilyen abszurd jelentet talän utojära a Sorsok utvesztöjeben lättam :)!!!! De häla Allahnak, hogy a kis Kerem Ali megmenekül ... vagyis Häla Zühelyänak :)
2. Szegeny kis Müjganomat rettenetesen sajnälom :( Yilmazom teljesen megörjitette :( Y. sem sokkal különb, mint Demirem ... :( Meg Nazire sem adta oda neki a gyereket, amikor a nö könyörgött erte ... es läss csodät, a legnagyobb ellensegehez ment el, hogy segitsen neki latni a gyermeket ...
3. Amikor Fekeli elhozta es kitette a szobäban Hünkär kepet, azt en is megkönnyeztem :)
4. Fadik es Rassit meg a länykeres es a Nagymama - bocsänat, de fogtam a hasamat a röhögestöl :)

SPOILER
Az elözetesek alapjän ugy tünik, hogy hamarosan lesz szökes is, de gyorsan el is kapjäk öket, illetve hamarosan jön a következö tragedia is ...
SPOILER

OFF
1. Nagykövet länyät nezem, mint a kisangyal ...
2. Most a teli szünetben meg tudtam nezni nehäny reszt az Elärulväböl, de kb 30 resszel le vagyok maradva ... (haha) Viszont mult heten veget ert az 1. evad es allitolag nem vettek meg a folytatäst :(
OFF
libra26 2021 dec. 30. - 11:58:24 Előzmény mihenike
(701/929)
Sziaa :)

Egy szilveszterezés előtti szösszenet :)

Megnéztem minden részt, folyt.januárban... Atyavilág, hadd kezdjem a záró jelenettel. 1.Müjgan teljesen meg van borulva, Züleyha ügyesen elhozta neki Kerem Alit pár percre, erre hirtelen ötlettől vezérelve (haha) fogja magát és menekülőre fogja, futni kezd a babahordozóval és a babával együtt :) abszurd egy jelenet, de belegondoltam, hogy valószínűleg TÉNYLEG elhomályosulhat ennyire az emberi elme... Szegénynek alig akad már normális megmozdulása...

2. Na de ami ezután jött!!! Az új Yaman asszony Cukurova wonderwoman-je :) kész voltam már a pisztollyal hadonászásán is, de ez sem volt gyenge - habár tegyük hozzá, jó esetben mindenki így cselekedne vagy megpróbálná.. Szóval Müjgan a folyó sodrásának köszönhetően elesik, Kerem Ali a kis kosárkában lebeg tovább a vízen, Züleyha pedig szárazföldön (Allahnak hála) gyorsabb... Végül a néző teljesen megnyugodhat, ugyanis a nagy téli szünet előtti utolsó epizód végén egyértelműen látszik, hogy Züleyha megmentette a kis Kerem Alit :)

3. Imádom a jeleneteket, ahol Züleyha megenyhül Demirünk iránt!! (Habár tudom, hogy még nagyon messze vannak azok a részek, de jó ezt látni akkor is... És már Yilmaz sem igazán érti miért ilyen jószívű :) most épp a Mavlid 40.napja a kibúvó, Yilmazom, azt még várjuk meg türelemmel :)

4. Sevda egyelőre tényleg kettős, habár szerintem inkább bizalmatlan, mivel sokan nem szívlelik ott, illetve kellemetlen lehet Hünkar Yaman otthonában tengetni a napokat DE nem volt kotelezo odamenni :)

5. Rasit lánykérős akciója :) :) szent ég, ezeket a bénaságokat :D de rendkívül jól szórakoztam szerencsétlenen :D Azize mama meg óriási, ahogyan felfedezte a gyűrűt a cserépben :) aztán meg még őt akarja kirabolni ez a rosszarcú Rasit :) Sevda néni meg nem ismeri még a furfangos és szenilis mamát, persze, hogy elhiszi...

6. Gaffur a másik :D hát annak se kell a hülyeségért a szomszédba menni :) nem is tudom, Rasitnak mit mondott ott az egyik este a konyhában, de nagyot szólt :) legalább ilyen jól szórakozom Saniye beszólásain Gaffurnak, ő is mondott egy jót, de ahjj... Jegyzetelnem kéne mikor mondják :)

7. Demir reakciója nagyon jó volt, mikor Züleyha megmondta merre járt... Ja és persze tetszik a hatalmas önbizalma, "te meg itt tartóztatod magad" - legalább abban hisz, hogy a felesége vonzódik hozzá, még ha nem is szereti :) :)

8. Behice néném igen szívtelen még a saját unokahúgával is, pedig ő is alaposan pusztított körülötte mindig

9. Fekeli apukának a kórházban, a jótevés tisztázás békítés közben is volt egy bölcs irodalmi mondása :) fantasztikus... Vele nem voltak kegyesek a szövegkönyvben, messze a legnehezebb lehet ennyi okosságot és maszlagot észben tartani :D

10. Yilmaz egyenesen nevetséges volt, mikor le akarta lőni Fikretet... Nemhogy magába is nézne egyszer, miért lett ilyen a felesége :( remélem Fikret tényleg őszintén érdeklődik Müjgan iránt... Mert az hogy más téren vannak gonosz szándékai másokkal, az szinte biztos :)


Majd folytatjuk. És mindezek után, de a további mindenekelőtt, boldog új évet!!!
libra26 2021 dec. 24. - 09:33:02 Előzmény mihenike
(700/929)
Szia!! :)
Én Züleyha összeomlásáig vagyok képben, mikor Müjgan kijátszotta neki a terhes kártyát :) uhh mik vannak itt, az írásod után alig várom, hogy behozzam a lemaradást :) ami most ebben a pár nap szünetben talán mar tényleg sikerülni is fog! :D

Amint pótoltam, reagálok mindenre illetve leírom saját meglátásaimat :)

Viszont kívánom, kellemes ünnepeket, jó pihenést! :)
mihenike 2021 dec. 23. - 18:31:58 Előzmény libra26
(699/929)
OFF
A Nagykövet länyäban a heten volt nehäny fordulat, de mostmär teljesen olyan mintha egy mäsik sorozat lenne: Most kezdek räerezni az Engin es Tuba között müködö kemiära :) Olyan vagyok mint Sancar, Mavi engem is megbabonäzott :) Vagyis engem a szinesznö jäteka szokott magäval ragadni, szeretem a jätekät, es ahogy mär itt kitärgyaltuk valoban nagyon nehez lehetett neki becsatlakozni a sorozatba, aminek mär majdnem vege lett volna, ha nem tävozik Neslihan ...
Halisze anyänk is megbukott...vegre räfer egy-ket pofon, azutän, amennyire bekepzelt ... De kepzeld!!!! müködik a rendörseg Bodrumban :) Halisze anyänkat is elvittek :)
OFF
mihenike 2021 dec. 23. - 18:18:08 Előzmény libra26
(698/929)
Szia! Ismet megneztem nehäny reszt egyszerre, es gondoltam, hogy gyorsan irok Karäcsony elött, mielött mindent elfelejtek :) (es ha minden igaz, akkor elmegy a sorozat "teli-szünetre"???? es januärban folytatodik?)
1. A Korhäzbol indulo pletykäk eljutnak Yilmazomhoz is es Y. persze a becsületet vedve elrohan, hogy megölje Fikretet... igaz, hogy nem szereti a feleseget (söt gyülöli) de a becsület (es a lätszat...) mindennel fontosabb...
2. Szegeny bolond kis Müjgan bevallja, hogy nem is terhes, hanem a Korhäzban ellopta egy terhes nö vizeletet es azt adta le a sajätjakent ... tudom-tudom... en mindig szimpatizälok a pszicho-szereplökkel, de Müjgan nem veletlenül lett ilyen labilis ... :( en vegtelenül sajnälom, hogy igy tönkre tette öt Yilmaz ... :(
3. A megaläztatäsok folytatodnak, Y. elcipeli M-t a Yaman birtokra, ahol szinten be kell vallania, hogy nem is terhes ... meg nagyon szerencsetlensegere a väros összes pletykafeszke ott kävezgat Zühelyänäl (az uj nagyasszonynäl) igy mostmär az egesz väros megtudja, hogy a doktornö teljesen bekattant.
4. Y. kidobja a häzbol M-t es a nagynenit es egeszen Isztambulig szämüzi öket, de Fekeli megakadälyozza es Adanänban egy mäsik villäban szälläsolja el öket .. .viszont a gyereket nem adja neki oda Yilmaz ... - a forgatokönyviro ismetli önmagät ... - most Yilmaz veszi el Müjgantol a gyereket ...
5. Sevda nenin nem tudok eligazodni, neha a szeme sem äll jol ...
6. Saniye teljesen magän kivül van,amiota meghalt Hünkär es Sevda a häzba ment ... Hät en is :) :) :)
7. Erdekes, hogy Yilmaz csak ugy ki-be järkäl a villäba, aminek regebben a környekre sem mehetett, most meg csak jön-megy ... illetve akkor talälkoznak Z-val, amikor nem szegyellik magukat ...
8. Sevda neninek volt egy "jo" meglätäsa: szerinte amiota Demir beleszeretett Z-ba, azota megszelidült ... - oh valoban? :) akkor milyen lehet, ha vad ... ??? hhahaha :)
9. Ez a Fikret gyerek nem toväbbra is gyanus... valamiben säntinkäl... de nem tudom, hogy miben ... teljesen ätjärt az en eszemen :)
10. Gaffur, Rasit es Fadik az ügyeletes bohocok, rajtuk mindig jokat nevetek. Gaffurt kiserti Hatip meggyilkoläsa, Saniye is gyanakszik mär a ferjere ... Azon gondolkozik, hogy elmegy Nemetorszägba dolgozni.... ??? wow ez a Gaffur nagyon bätor :) :) :)

KELLEMES KARÄCSONYI ÜNNEPEKET
mihenike 2021 dec. 20. - 18:52:48 Előzmény libra26
(697/929)
Cukurovai kalandok ...
1. Zühleya a golya-hirek utän teljesen kiborult, haza rohant sirni, Sevda es Demir is kiszurtäk, hogy a kisasszonnyal valami nem stimmel ... Z. olyan bätor, hogy meg a ceghez is betelefonäl, de csak a titkosügynököt, Cetot eri el ... Y. csak este ertesül rola, hogy Z. kereste es märis a villähoz rohan, ahol Z. gratuläl a mini-Yilmazhoz ...
2. Yilmazon ismet megaläzta a feleseget azzal, hogy Ö bizony honapok ota nem nyult Müjganhoz ... mondjuk gondoltam ... de akkor vajon ki nyult hozzä? csak nem Fikret?
3. Müjgan el kezd valamit hablatyolni egy ejszakärol, amikor Y. be volt rugva ... na szoval, szerencsetlen Müjgan, hogy ez a forgatokönyviro ennyire megaläzza ... szegeny ... nagyon sajnälom ...
4. Serminem viszi a villäba a golya-hireket is, ugyhogy mindenkinek vilägossä välik, hogy Z. miert is volt annyira szomoru ... Demirem ismet szerelmet vall es elmondja neki, hogy Ök összetartoznak es egyszer ezt Z-nek is be kell lätnia ...
5. Sevda neni csipäja is kinyilt, amikor is csunyän visszaszolt Saniyenek ...
6. De az nagyon tetszett, hogy mostmär Zühelya sem a kenyelmes nappaliban fog ücsörögni, hanem felvette a munkäs nadrägot es Hünkär utodjakent kimegy a földekre :) :) :)
7. Behice banya sajtotäjekoztatoja utän Sermin kiosztja a banyät, az lepofozza a szöke ciklont es Serminem märis rohan Demiremhez ärulkodni .... - tudod ilyenkor verrokonok es szeretö unokatestverek - haha. Na szoval Demir is Behicere gyanakszik, hogy ö lehet az anyja gyilkosa, de semmilyen bizonyitek nincs ellene ...
8. Demirnek feltünik, hogy eltünt az az irat, amiben arrol van szo, hogy Müjgan lötte meg Z-t... Fekelinek utal rä, hogy tartsa kordäban Y-t, különben ver fog folyni... Ez a Demirem olyan szelid lenne, ha Zühelya vegre bele szeretne ... Magam sem tudom, hogy miert szurkolok neki ennyire, hiszen tisztän emlekszem, hogy mennyire kegyetlen volt Z-vel D es Hünkär is ... de megis szurkolok nekik ... es Y-t ki nem ällhatom ...
mihenike 2021 dec. 20. - 18:09:49 Előzmény libra26
(696/929)
Szia :) OFF
A Nagykövetet beertem nagy nehezen ... hm... most kicsit kezd erdekesebb lenni... de mostmär olyan mintha egy mäsik sorozat lenne ... Illetve a forgatokönyviro ismetli önmagät, mert most Mavi multjäbol is megjelente egy pszichopata, mint anno Nare eseteben Akin ... räadäsul a Nagykövet össze fog vele dolgozni... meg ki is mondta, hogy olyan "szociopata,mint Akin volt es ö az ilyeneket tudja iränyitani" ...

OFF
Elärulväbol 2 reszt megneztem a mutl heten, hogy ne legyek teljesen tudatlan, de nagyon le vagyok maradva ... csak abban remenykedem, hogy nem fogjäk letörölni es meg tudom nezni kesöbb a reszeket ...
OFF
offtopic
libra26 2021 dec. 17. - 12:59:37 Előzmény mihenike
(695/929)
Na akkor még az OFF:

Borzasztó zsúfolt hetek vannak most, én a Remények földjét igyekszem folyamatosan követni, valamint az Isztambuli menyasszonyt mert tart még... De ezekkel is el szoktam maradni hét közepén, szóval így hétvége fele hajtom jobban :) az Elárulva olyan nekem, hogy hol látom, hol nem, mert van a családban olyan, aki nézi és így nem kerülöm mindig el, tehát jó kérdés, hogy bele tudok-e majd vágni újra :/ állandó jelleggel egyszerűen most nekem se fér bele

A Nagykövet lányából láttam fél órát egyik nap... Tudom, hogy a történet szempontjából nem volt jó a váltás, de Tubának annyira erős kisugárzása van :) neki se lehetett könnyű beszállni egy majdnem végigvitt sztoriba. Lehet ebbe már nem kellett volna beépíteni, de Enginnel jók, egy új sorozatban simán nézném még őket :) az, hogy a többi szereplővel mi van, nekem már teljesen összekuszálódott...
libra26 2021 dec. 17. - 12:46:40 Előzmény mihenike
(694/929)
Sziaa! :) na hát nagyon jót mosolyogtam az összefoglalódon :)))
Sajnos én meg 3 résszel le vagyok most maradva, úgyhogy nagyvonalakban... Összevissza cikázva de 1-2 gondolat :)

1. Hünkar :( nekem úgy folyt a könnyem, amikor elment otthonról és visszanézett Saniyere... meg a zenei aláfestés, tudni belőle, hogy na ez azért van, mert ő már nem jön vissza élve... Borzasztó volt, de egyébként nagyon szépek voltak ezek a részek utána, az emlékezés azon pedig leesik az állam, ahogyan Züleyha bosszút esküszik anyuka miatt :) :) a fogadott anyám :) :) Allah csodákra képes ezzel a lánnyal, őszintén szólva nekem ez a Züleyha Yaman tetszik igazán, de lehet én elfogult vagyok, mert még mindig Demirnek szurkolok.... :D

2. Folytatván a gondolatmenetet: csak nekem nem fér össze most Züleyha "kettős szerepe"??! Úgy értem, hogy állítja folyamatosan, hogy ő Yilmazhoz tartozik, öve a szíve-lelke, miközben Hünkar Yaman ügyével foglalkozik és ami lényegesebb, talán észre se veszi, de a férje mellett áll.. Bár lehet ő maga is össze van zavarodva, hiszen mikor bement vigasztalni Demirt és az ágyon átölelték egymást, Züleyha szinte szégyellte magát, nem is értette miért ölelgeti ő a pszichopata férjét :) :) szerintem pedig egy nagyon ütős jelenet volt és pár perccel később talán Demir mondta ki az igazat: "lehet, hogy nem vagy az enyém, de mélyen te is tudod, hogy szeretsz engem" Mondjuk ha ez így van vagyis így lesz lassan, huh szegény lánynak azért nem lehet könnyű elismerni magában :) mindenesetre a Yilmaz iránti lángoló nagy szerelme nekem már nem túl hiteles így... Az sem egy stabil kifogás, hogy Kerem Ali helyzete miatt nem szökik, hiszen Yilmazunk komolyan lemondana a gyerekről is, ha Züleyha vele tartana

3. Yilmaz: nem tudok mit mondani, merthogy mindent elmondtál :) kellemetlen figura lett, már nem csak semleges, egyenesen negatív

Ehhez még: vajon az hogy lehet, hogy Demir ennyi kegyetlenség után jobban megfogja a nézőt? Oké, mindenkit biztosan nem, de egyszerűen szenzációs... Képtelenség, hogy az ember neki szurkoljon Züleyha szerelméért... De.. De velem ez történik!! :D

4. Behice :) hát kész voltam... Mi volt az az öntámadás? Teljesen beteg :) nagyon hálátlan szerep lehetett ez a színésznőnek egyébként, általa írták ki a közönségkedvencet... Imádtam, mikor Züleyha odament és a semmiből megvádolta :) ez a lány szép is, okos is.. Sokat fejlődött Yamanékkal összezárva, még a pórnéptől is megmentette Sevda asszonyt egy pisztollyal hadonászva :) nem semmi

5. Azize mamát rettenetesen sajnáltam, mikor mondta a lányoknak, hogy "ti be akartok csapni engem, Hünkar nem jön vissza" :( Fekeli szenvedését is rossz nézni...

6. Örülök azért, hogy Sevda nevét hamar tisztázták, de van egy olyan érzésem, hogy ez az aljas Behice sose kerül rács mögé

7. Müjgant az mentheti meg, ha esetleg Fikretnek tényleg tetszik és komoly szándékai vannak irányába... Mert különben szegény tényleg egy idegroncs lett :( szóval én ezen a téren azért szurkolok Fikretnek

8. Durva azért, hogy Sevda ott éljen a villában... Legalább is így most rögtön, persze, hogy ez rosszul érinti az ott dolgozókat

Néhány dologhoz még nem tudok hozzászólni, be kell pótolnom :) csak gondoltam azért már én is jelzek valamit, szép hétvégét! :) a folytatással jelentkezem
mihenike 2021 dec. 17. - 07:50:19
(693/929)
Szia :) a heten sikerült 3 reszt megnezem, ami mellett nem mehetek el szo nelkül :)

1. Ez a Yilmaz egyre unszimpatikusabb... Hogy bänik mär Müjgannal???? Persze, persze a doktornö kicsit megkattant, de ezen nem kell csodälkozni, hiszen Yilmaz nem szereti, illetve ott van a "kedves" Behice, aki meg rosszabb hatässal van rä ... Ugyhogy nem tudom miert verte ki Yilmaz a hisztit, amikor kiderült, hogy Müjgan meg akart szökni a gyerekkel...? Hiszen ö mondta neki, hogy "menjen nyugodtan, mert senki sem fogja visszatartani..."

2. Behice megtaläläsät es felepüleset igen gyorsan lezavartäk, hirtelen eltelt 23 nap is ... Persze Müjgan mindenert Zühelyät hibäztatja... pedig, ha tudnä, hogy tenyleg Behice a gyilkos es, hogy Behice rendezte el a tämadäst ... hihetetlen ez a boszorkäny

3. Ugy lätom, hogy Fikretnek tetszik Müjgan... nem tudom, hogy ebben a nagy felforduläsbon mennyire kerültek közel egymäshoz...?

4. Yilmazon odaadta a kishäzat Cetinnek meg Gültennek ... Ezen Müjgan ismet kiakadt es amikor elment volna a kishäzba összepakolni, akkor kihallgatta Y es Z beszelgeteset, ugyhogy meg jobban kiakadt ...
De Yilmazon mostmär annyira unszimpi, hogy mär Z-val sem tud normälisan beszelni. Azt vägta a fejehez, hogy Ö Z. kedveert meg Kerem Alit is elhagyta volna, pedig Z. mindig azt mondta, hogy azert ne menjenek el, mert megoldäst kell talälni Kerem Ali helyzetere ... Most meg azzal vädolta meg, hogy häzas eletet elnek Demirrel... äääää Remelem mostmär Z vegleg kidobja Y-t .... :)

5. Volt az a jelenet, amikor Demirem sajtotäjekoztatot tartott (aki megtalälja a gyilkost, az penzjutalmat kap) - hu, hogy ez a Zühelya mennyire jol nezett ki :) :) :) Mondjuk az mär nekem is durva, hogy Sevda a villäban lakik es Demir meg erre a sajtotäjekoztatotra is beültette .... - ugyhogy együtt erzek Saniyevel amiert ki van akadva ...

6. Gaffurom egy veletlen folyamän megtalälja Hünkär szobäjäban a Behiceröl keszült nyomozäs dokumentumait ... (apropo ezt mär kerdezni akartam, hogy hol van az a nyomozo???? ö nem hallott Hünkär anyänk halälärol????) Persze Gaffur annyira szerencsetlen, hogy amikor összerakta a kepet, hogy Behice a gyilkos, akkor a banya pont megjelent a birtokon es tul järt Gaffur eszen illetve megzsarolta, azzal, hogy tudja, hogy ö ölte meg Hatipot ... Oh Allah! ennyi bonyodalmat :)

7. A legjobb jelenet, vagyis inkäbb a legszürreälisabb jelenet szämomra az volt, amikor az uj Nagyasszony, Zühelya Yaman vegig vonult a fö utcän es mindenkinek köszönt, mindenkihez volt 1 jo szava... mint egy First Lady :) es utäna meg Müjgan kullog, az isztambuli doktornö, mint egy idegroncs .... :( Aztän a nagy "vallomäs" a gyogyszertärban, miszerint Müjgan terhes ... OH ALLAH Na de vajon ki az apa? vagy egyältalän tenyleg terhes, nem csak hazudik?
Gondoljunk bele, Müjgan egy jonevü isztambuli csalädbol szärmazik, aztän Yilmaz miatt ott maradt ebben a porfeszek Adanabän, lemondott a csalädjärol es a karrierröl, ami Isztambulban värt rä... de cserebe csak megaläztatäst kap Yilmaztol ... - persze ne feleljtsük el, hogy meg akarta ölni Z-t, de akkor mär teljesen kattant volt szegenyke :(

8. Fekeli szenvedeset nem birom nezni ... amiota meghalt Hünkär azota Fekeli is elszürkült ... :( mär kävet sem iszik ...
mihenike 2021 dec. 11. - 14:01:27 Előzmény libra26
(692/929)
Oh Allah! Most lättam a jövö heti elözeset ... na neee... fogom a fejem :) muszäj tartani a tempot mert ez lassan követhetlen :)

OFF OFF OFF
Elärulva: sajnos nem tudok egyszerre 3 sorozatot nezni, igy azt felretettem, a 40. resznel hagytam abba es majd onnan folytatom egyszer ... ha vege a Nagykövetnek, mert szerintem annak mostmär lassan vege lesz ...
OFF OFF OFF
Nagykövet länya:
Hu amiota Nare elment, azota egy kicsit olyan erzesem van, hogy mär csak azert nezem,mert kiväncsi vagyok, hogy mi lesz a vege ... Nem tudom, hogy te nezed-e? De jo nagy a katyvasz benne ...
OFF OFF OFF
mihenike 2021 dec. 11. - 09:44:54 Előzmény libra26
(691/929)
Szia :) gyorsan megneztem a tegnapi reszt is, igy le tudtam zärni ezt a hetet :)

1. Hünkär anyänk nagyon hiänyzik... semmi ketseg ...
2. Jo volt Yilmaz beszoläsa, hogy Z. mär ugy viselkedik, mintha Ö lenne a Nagyasszony, mert nekem is pont ez jutott az eszembe, amikor Sanijevel a "megemlekezest" (nem tudom pontosan a török kifejezest) szerveztek ... - Szoval ugyan ki hiszi el, hogy Z. meg fog szökni Y-al????
3. Sevda nenit (miutän elutasitotta Demiremet) meg akartäk lincselni, de az uj Nagyasszony-Zühelya Yaman-megentette :) Micsoda szöveget vägott le :) Most, hogy "mindannyiunk edesanyja Hünkär Yaman nincs köztünk..." Jesszus maris :) Ezutän pedig elvitte a Villäba ... Oh Allah! segits rajtunk! Häla Allahnak Azize mami azt hiszi, hogy Sevda a mäsik länya, igy nem borult ki azon, hogy a "dalos pacsirta" a häzban van ...
4. Zühelya szemrebbenes nelkül bevonult a Clubba es megvädolta Behicet ... de B. banya rezzenestelen arccal türte ... Persze otthon kiverte a hisztit es Fekeli ugy döntött, hogy mindenkinek jobb lesz ha, B. banya visszamegy Isztambulba, mert rossz hatässal van Müjganra ...
5. Behice pedig sajät magän is tultett ... megjätszotta, hogy megtämadtäk es kiraboljäk, de egy koborkutya belköpött a levesebe es ki tudja, hogy a löves hol erte ...
OH ALLAH Szuper ez a forgatokönyv :)
Kellemes hetveget :)
libra26 2021 dec. 10. - 16:14:19 Előzmény mihenike
(690/929)
Sziaaa :) akartam már írni én is, képzeld el, akárcsak te, rettentően elmaradtam... :D tegnap próbáltam behozni, ma este 2 részem lesz (maival együtt) utána reagálok...
Egyébként kicsit emésztettem Hünkarunk halálát, nagy az űr... Nem jellemző rám, de nekem is kicsordult a könnyem 1-1 jelenetnél...