10/10
GVONA 2017 dec. 11. - 12:42:30 10/10
(291/351)
AKKOR EZEK SZERINT CSAK A DIGI Film adja a RESZKESSETEK BETÖRÕKET DECEMBER 24-ÉN????
10/10
nikato 2017 dec. 09. - 15:28:04 10/10
(290/351)
Nem értem ami e körül a film körül megy minden évben! Nem bírnak ki egyes emberek 1,5 órát az Rtl Klub nélkül Karácsonykor, ha nem akarják nézni?! Nekem egy évben egyszer belefér, de amúgy meg is van, szóval ma már úgy gondolom nem jelent gondot megnézni online, dvd-n, vagy letöltve kiírva dvd-re, vagy pendrive-on. Ma már olyan tv-k vannak, hogy a pendrive-ról is lejátsszák a flmet, sõt Kodi, Raspberry PI.... stb... És megy a vita itt... Én azért szeretem, mert ha nézem kicsit visszamegyek a gyerekkoromba. Így sincs már meg a régi Karácsonyi hangulat. Legalábbis nekem. Fõleg hó nélkül. Minden évben ugyanazok mennek a tv-ben, még pl. a Sissi-t szeretem. Azt már 1999 Karácsonyán is adták. :)
_goldie_ 2017 dec. 08. - 20:25:37
(289/351)
Resssszkethetünk h 25-én és 26-án levetítik-e :) eddig minden évben az RTL Klubon ment - idén a Tv2 szerezte meg https://24.hu/kultura/2017/12/06/reszkessetek-betorok-nelkul-fog-telni-a-szenteste/
10/10
baranyijo83 2017 dec. 08. - 18:51:26 10/10
(288/351)
nem lesz idén
a.dani0227@gmail.com 2017 dec. 06. - 11:20:49 Előzmény vino-et-veritas
(287/351)
Van, ami örök karácsonykor.
Bunyó Karácsonyig, Beethoven, Reszkessetek Betörõk esetleg a Karácsonyi vakáció.
vino-et-veritas 2017 nov. 26. - 11:19:08
(286/351)
Valahol biztos vetítik, mert "nincs Karácsony Kevin nélkül..."
(+30 éve az egyetem meg ez ment: Nincs Karácsony Corvin nélkül, nincsen félév UV nélkül!)
10/10
baranyijo83 2017 nov. 25. - 20:22:55 10/10
(285/351)
most lesz idén?
RedTiger 2016 dec. 24. - 19:26:49
(284/351)
Hát én nem tudom mi az a Listy....valami, de nekem nem Karácsony a Karácsony Kevin nélkül :) Akinek nem nem tetszik az ne nézze, van helyette más....nagyon más....
a.dani0227@gmail.com 2016 dec. 20. - 21:29:53 Előzmény robicsek2
(283/351)
Most olvasom csak az írásodat, de már régóta terveztem egy hosszabb értekezést írni a filmrõl ,hiszen már vagy 1000x láttam minden részét ( bár a 3- nak meg a többinek már semmi köze az eredetikhez).

!!!SPOILER VÉSZ!!!!!! Bûr kétlem ,hogy lenne itt még valaki ,aki nem látta.

Kevint gyakorlatilag mindenki utálja fõleg az idõsebb testvére Buzz, de Frank bácsi is, az apja testvére ugye, aki mindig potyázik csak rajtuk a családdal ( el is hangzik többször ,hogy ingyen utaznak). Kevint meg le se szarja senki, a szülei sem, rögtön a film elején panaszkodik ,hogy Frank bácsi merõ utálatból kb. nem engedi, hogy nézze a tévét, az anyja meg le se szarja mert épp sürgõs pletyózhatnékja van. Normális szülõ, leteremti a rokont, hogy ne terrorizálja már a gyereket, had nézze a filmet, nem korhatáros ( elhangzik) addig is nyugton van, azon sem akadna fent ,hogy 8 évesen még nem megy neki a bõrönd bepakolása.

Késõbb mikor Buzz megeszi elõle a pizzát és emiatt verekedés tör ki akkor megint Kevint állítja mindenki pellengérre és se az anyjának se az apjának em jut eszébe megvédeni, pedig nem õ volt a hibás, és itt már épp ideje lenne Buzzal is elbeszélgetni esetleg atyai pofonokat osztogatni vagy büntibe rakni, hogy miért piszkálja állandóan a testvérét, meg ne bántsad a kisebbet. De azonkívül, hogy kiömlött pár liter kóla, nem történt semmi tragédia, Frank bácsi gatyája kapott a legtöbbet, ki is használja ,hogy újfent belerúgjon egyet a valamiért hõn utált rokonra. Késõbb szintén kiderül ,hogy mennyi empátia szorult belé, mikor a repülõn azzal nyugtatja a családot ,hogy nem történt tragédia, hiszen õ is otthonhagyta az olvasószemüvegét. De ott tartunk, hogy nemhogy nem védi meg még az anyja és az apja se Kevint ,de õk is rúgnak egyet bele ismét, felküldik a padlásra, ahol fél és egyedül van. Késõbb van is olyan jelenet a pincébõl mikor kazán változik át szörnyeteggé, a vágatlan verzióban egyébként itt egy több perces rémálom volt mikor a teljes ház megelevenedik és ijesztgeti Kevint, de ezt végül kivágták, maradt a gonosz kazán. :) Ami még érdekes, és alig észrevehetõ ,hogy a kiömlött kóla feltörlése közben Macalister papa kidobja Kevin repülõjegyét is a szalvétával együtt, 1 mp-re ugyan, de látszik. Vagyis ha nem felejtik otthon, akkor sem szállhatott volna fel a gépre így valszeg mindannyian otthonmaradtak volna, és ismerve a családot ezért is biztosan Kevin lett volna a hibás, mert olyan nincs, hogy más is legyen. Egyébként az elalvás is érdekes történet, mert tele van a ház, de nem akadt senki ,aki idõben felkelt volna? Csak egyetlen egy ébresztõórát állítottak be? Ráadásul egy évvel késõbb ismét. Ráadásul megint elhagyják Kevint, pedig akkor már tuti két kézzel kapaszkodtam volna belé az anyja helyében és egy mp-re nem veszem le róla a szememet. Eleve nem is szállhatott volna fel a NY-i gépre, mert megkeresték volna a repülõjegyét a többi között, nem szokás bemondásra elhinni egy gyereknek, hogy van jegye.

Ezután sok említésre méltó nem történik ,ami nem volt teljesen átrágva, az azért érdekes ,hogy az egész utcát végigtelefonálják, de persze mindenki elutazott, csak pont a saját házukat nem? Jó persze, elvileg rossz a telefon, de az utca többi házában hogy mûködhet ha egyszer a vihar tette tönkre? Ráadásul 2 nappal késõbb kb. mikor a betörõkkel harcol már mûködik a telefon, mert azon hívja a rendõrséget.

Apropó rendõr: Kiküldenek egy rendõrt, aki bekopog párszor, majd közli ,hogy itt nincs senki, és számolják meg újra a gyereket hátha mégis ott van velük :) Ennyire hülyék még õk se lehetnek ,hogy nem találják meg egy repülõn ha ottvan. Amúgy az jelelemzõ ,hogy mennyire leszarja mindenki Kevint, hogy senki sem veszi észre vagy fél napig, hogy nincs ott. De mi történt miután a rendõr jelentette a "hisztérikának a kettesen", hogy a ház tök üres semmi mozgás? Elköszönt és balra el? Egy aggódó szülõ nem arra gondolna elõször ,hogy mi van ha baja esett, baleset érte a házban és azért nincs mozgás? Vagyis hogy rúgja be a rendõr az ajtót és nézzen szét odabent? Avagy ha a rendõrség tudja ,hogy otthon van egy gyerek egyedül felügyelet nélkül, akkor azért sztem valamit csak csinálnának pl. elvinnék a nagyszülõkhöz, vagy nekik szólnának legalább vagy tudom is én kijárnának gyakrabban a házhoz.

Késõbb ugye még szórakozik kicsit a pizzás fiúval is, vélhetõen bosszú amiért nem hozott több sajtos pizzát, bár nem tudhatta, hogy most is õ jön, de ok. Viszont a pizzás fiú helyében én tuti elrohantam volna a rendõrségre szólni ,hogy itt egy szadista embergyûlölõ alak van ,aki szereti a pizzát, de borravalót nem szeret adni viszont gépfegyverrel lövöldöz. Igaz akkor hamar végetér a film. A szadistábbnál szadistább csapdák is illenek a képbe, hiszen egész életében utálta mindenki és boxzsáknak használta, csoda ha egy szadista lett belõle? Ugye késõbb egy másik filmben még nagyobb szadistát játszik.

A második részben szintén ismétli magát a történelem, Buzz csinálta a fesztivált, de õt meg se büntetik, mert minek Kevint viszont megint, mert miért ne? Frank bácsi empátiából ismét megmutatkozik. a végén viszont megint jól járnak, potyajézuska Mr. Dankentõl, de azért kiakadnak az ahhoz képest semmi 1000 dolláros számlán. Mellesleg azt valszeg leverhették utána a szállodán, mondván ha lenyelik akkor nem kapnak pert a nyakukban kiskorú veszélyeztetéséért meg egyebekért.
elemes 2016 dec. 20. - 12:11:08
(282/351)
ez tényleg nagyon jó :)

de én annyira szeretném, ha ezt a filmet pár évre levennék a mûsorról.
mehetne helyette a Listy do M, ennél sokkal menõbb karácsonyi romkom.
10/10
nikato 2016 dec. 20. - 11:02:12 10/10
(281/351)
Ez tök jó. :D
_goldie_ 2016 dec. 19. - 21:31:23
(280/351)
ez annyira igaz h nem bírtam ki karácsonyig és Kevinelvonási tüneteim voltak a hétvégén ezért újra megnéztem :))
..és szigorúan tudományos alapon: mi történne az emberrel, ha Kevin venné kezelésbe? :)
http://24.hu/tudomany/2016/12/16/mi-lenne-ha-a-reszkessetek-betorok-osszes-kinzasat-atelne-valaki/
10/10
nikato 2016 dec. 19. - 16:49:21 10/10
(279/351)
Sokan már kérik! Amikor évek után nem adták a retek klubon, akkor közfelháborodás tört ki! Egyébként bevallom: Egy évben egyszer én is szívesen megnézem, mert Karácsonyi hangulatot ad, már csak azért is, mert régi Karácsonyokra emlékeztet! Sajnos semmi ünnepi hangulatom, fõleg még úgy, hogy hó sincs!!! Legalább a film hatására lesz egy pici hangulat! Te pedig keress valamit erre a 1,5 órára, van még ezer adó! :D
lucabubu 2016 dec. 18. - 21:03:12
(278/351)
ez már õrület! minden karácsonykor ezt adják fõ mûsornak!!!
unja már mindenki!
Kató0315 2016 máj. 16. - 19:41:39
(277/351)
Szeretem ezt a filmet, ezért utánanéztem Neked. :-) "Attack Force" a játék neve, és kis, mûanyag katonákból álló játék: http://www.modeltrainstuff.com/Billy-V-Toys-41061-Attack-Force-Jumbo-Bag-USA-p/bvt-41061.htm Emlékszem, a mi gyermekkorunkban az öcsémnek indiános és cowboyos figurái voltak hasonló formában. De biztos vagytok még páran, akiknek nosztalgia ez a játék. :-)
robicsek2 2016 febr. 20. - 19:10:38
(276/351)
Nem az elsö eset lenne hogy kiderül hogy az amcsik koppintottak :) Vannak dikekt francia koppintásos filmjeik is. Nem is kevés. Amugy meg az amcsiknak szokásuk sziruposabbá tenni a történeteiket is.
Pl a kis hableány, a vége Hapy end pedig a valóságban nem az :)
Én multkor akkor néztem nagyot amikor kiderült hogy a két tûz között is koppintás :) Bár igaz ott az amcsi verzió jobb :)


Most meg az ET -röl akarják bebizonyítani indiaiak, hogy lopott történet :)
A kis Burbun apandi vagy ki találkozik egy földönkívülivel :))
Ezt csütörtökön hallottam a rádióban :PPP
rockqueen 2016 febr. 20. - 16:05:45
(275/351)
Most nézem a 3615 Code Pere Noel (Game over) c. filmet, ami 1989-es, francia és szerintem nagyon sokban hasonlít rá a Resszkessetek, betörõk! Pl. mindkettõ karácsony tájékán játszódik, gyerek benne a fõszereplõ, a fõszereplõhöz betörnek, és neki kell a betörõvel mindenféle trükkel elbánni. Kiscsávó aranyos lenne amúgy, de nagyon idegesítõ, talán még a francia nyelv is hozzátesz ehhez. Ja, és az horror, akció, thiller, nem vígjáték, mint ez.
robicsek2 2016 jan. 08. - 09:40:45
(274/351)
Nem nézem , csak ép vártam valamilyen mûsorra, és ezen az adón maradt addig hátérzajként.
Nem szeretem mert abszolút részre hajló, ha nem csak egy oldalt tudna folyamatosan korholni hanem pártatlanul akármelyiket amelyik hülyeséget csinál akkor még élvezetes is lehetne néha. Bár ritkán van benne már valami olyan humor ami jó lenne kivéve, ha valaki pont az ellentétes oldalon van és örömét leli abban ha csak azt hallgathatja ahogyan az általa utált pártot szívatják.

Ennyi volt a megállapításom róla.


Nem kérek olyan véleményeket, hogy azért a jobb oldalt szívatják mert megérdemli, és õk követnek el nagyobb hülyeségeket stb. Mert nem akarok vitázni errõl. és nem is fogok.

Tudnék erre a mûsorra ellenpéldát is mondani. ott van a Showder klub Ott felváltva szívatják mindkét pártot , és legalább a másik oldal hülyeségeit is megemlítik.
Petterson 2016 jan. 07. - 21:15:37 Előzmény robicsek2
(273/351)
Ezek szerint szidod a mûsort, de azért nézed :D
Vanita di Vanita 2015 dec. 28. - 22:18:11
(272/351)
Sajnos hiába írod le, neked mitõl hiteles, nekem nem az. De azt is leírtam, hogy mivel ez egy vígjáték, nyilván el tudok ettõl tekinteni, nem ront az élvezeti értékén, minden egyes évben megnézem. Szerencsére nem kell egyetértenünk.

Persze, hogy nem életszagú az sem, hogy egy kisgyerek elbánik a betörõkkel. Ahogy az sem, hogy a rendõr, aki kimegy megnézni Kevint, nem rúgja be az ajtót, miután senki nem reagál a kopogására. Nekem az lenne az elsõ gondolatom, ha rendõr lennék, hogy a kisfiúval történt valami, így biztosan nem lépnék le két kopp-kopp után.

De ugye azért, mert szeretek és élvezek egy filmet, még láthatom a hibáit? Szabad? :)